Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6651 25 października 2013, 23:00

Konto usunięte
Tak siedze i myślę gdzie podziały się Anusiaczek ,Ma Inka ,Mjankun, Truskaweczka87 ?? ? Dziewczyny odezwijcie się !! :)

Zgłoś nadużycie #6652 25 października 2013, 23:01

Anett Gotowa na wszystko
No no na pewno nie możemy ich odizolować! będzie dobrze :) ale o feromonach policzkowych nie słyszałam... Cóż to? :)

Zgłoś nadużycie #6653 25 października 2013, 23:05

Konto usunięte
Feromony do kontaktu które uspokajają kota :) na stronie wszystko jest fajnie opisane i w filmikach pokazane :) http://www.feliway.pl

Zgłoś nadużycie #6654 25 października 2013, 23:08

Konto usunięte
Ja też idę spać :) oczyyy mi się kleją i szczypią od kompa... :P dobranoc :*

Zgłoś nadużycie #6655 25 października 2013, 23:09

Anett Gotowa na wszystko
Oo faktycznie ciekawe :)

Czas i na mnie... Pewnie w poniedziałek dopiero się pokażę :) także spokojnego weekendowania laleczki :)

Miłej nocy :*

Zgłoś nadużycie #6656 26 października 2013, 8:26

lorelei_l Fajna mama
Hej :) wczoraj oczywiście zasnęłam o 22 :) więc mój piątek, piąteczek, piątunio można zaliczyć do udanych :D nie przypuszczałabym, że kiedyś będę się cieszyć, że w piątek mogę pójść spać tak wcześnie. No cóż chyba trzeba się zacząć przyzwyczajać i korzystać z tych chwil.

Dziś mam w planach mega dużo rzeczy, ale miłe zakończenie- chcemy zrobić ognisko kończące sezon ogrodowy. A ognisko oznacza ziemniaki z ogniska :D DDDD. Nie wiem czy uda mi się później wpaść, więc dla Was wszystkich- miłego i ciepłego weekendu :)

Zgłoś nadużycie #6657 26 października 2013, 8:50

basza Fajna mama
[QUOTE=lorelei_l;2027125]Hej :) wczoraj oczywiście zasnęłam o 22 :) więc mój piątek, piąteczek, piątunio można zaliczyć do udanych :D nie przypuszczałabym, że kiedyś będę się cieszyć, że w piątek mogę pójść spać tak wcześnie. No cóż chyba trzeba się zacząć przyzwyczajać i korzystać z tych chwil.

Dziś mam w planach mega dużo rzeczy, ale miłe zakończenie- chcemy zrobić ognisko kończące sezon ogrodowy. A ognisko oznacza ziemniaki z ogniska :D DDDD. Nie wiem czy uda mi się później wpaść, więc dla Was wszystkich- miłego i ciepłego weekendu :) [/QUOTE
Dzięki lorelei i baw się dobrze

Zgłoś nadużycie #6658 26 października 2013, 8:51

basza Fajna mama
[QUOTE=lorelei_l;2027125]Hej :) wczoraj oczywiście zasnęłam o 22 :) więc mój piątek, piąteczek, piątunio można zaliczyć do udanych :D nie przypuszczałabym, że kiedyś będę się cieszyć, że w piątek mogę pójść spać tak wcześnie. No cóż chyba trzeba się zacząć przyzwyczajać i korzystać z tych chwil.

Dziś mam w planach mega dużo rzeczy, ale miłe zakończenie- chcemy zrobić ognisko kończące sezon ogrodowy. A ognisko oznacza ziemniaki z ogniska :D DDDD. Nie wiem czy uda mi się później wpaść, więc dla Was wszystkich- miłego i ciepłego weekendu :) [/QUOTE
Dzięki lorelei i baw się dobrze Kochana

Zgłoś nadużycie #6659 26 października 2013, 9:01

Konto usunięte
Hejo !!! :) ale pogoda ponura buuuu :( a ja kurtki nie mam ,bo każda którą przymierzałam na brzuszku się zatrzymywał zamek :D niestety... moje ze zeszłych sezonów już są za małe...chyba zaryzykuję i zamówię jakąś z neta,bo nie mam zamiaru się przeziębić !
miłego dnia :*

Zgłoś nadużycie #6660 26 października 2013, 9:25

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

Hejo !!! :) ale pogoda ponura buuuu :( a ja kurtki nie mam ,bo każda którą przymierzałam na brzuszku się zatrzymywał zamek :D niestety... moje ze zeszłych sezonów już są za małe...chyba zaryzykuję i zamówię jakąś z neta,bo nie mam zamiaru się przeziębić !
miłego dnia :*

Ja na szczęście na razie we wszystkie wchodzę, zobaczymy czy do końca hihi... Kincia jak Twój pęcherz ?? A wybrałaś już jakąś kurtkę, pochwal się :-) .
A u Nas dzisiaj 22 stopnie tak ślicznie - jakiś krótki spacerek muszę zaliczyć

Zgłoś nadużycie #6661 26 października 2013, 9:34

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Ale na produkowałyście postów :-) .Nadrobilam :-) .
Kincia gratki skończonego tyg.Koleżanka pożyczyła mi kurtkę,poza tym mam dwie swoje z dużym zapasem i ogramną nadzieję,ze starczą do końca,bo w swoim plaszyku mimo przesunięcia guzików pochodzę może jakieś 2 tyg,jeśli będę tak rosła.Brzuch mam wielgachny.Postaram się wrzucić fotkę później.
Na allegro SA fajne i funkcjonalne:
http://allegro.pl/pentelka-zimowa-kurtka-dla-dwojga-l-rewelacja-i3647487742.html
Basza-udanego zamknięcia sezonu-u nas pogoda pokrzyżowała szyki-pada i jest szaro biuro.
Ewka90-dbaj o siebie,mam nadzieję,ze te plamienia się nie powtorzą.Najważniejsze ze z Dzidzia wszystko ok.
Kirsti30-gratuluję Natalki !!Czy mam nanieść zmiany w tabelce.Robi się nam jakaś epidemia odpadania siusiakow ;-) .
U nas wicie gniazda w pełnej krasie,pierwsze zakupy dla Ady za nami ,no i trochę gorsze samopoczucie przez ostatnie dni-znowu jakieś skurcze budziły mnie w nocy.Dziś juz zdecydowanie lepiej i mam nadzieję,ze tak zostanie.
Miłego dzionka Kobietki :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #6662 26 października 2013, 9:42

diaglab Gotowa na wszystko
Witam i ja :-)
Widzę że każdej zapowiada się pracowity weekend :-) u mnie podobnie :-P albo działka albo sprzątanie piwnicy-czekam aż mój M. Się obudzi ( mnie standardowo mały łobuz w brzuszku obudził bo chciał papu :-D ) i podejmie decyzję :-) u nas jest przepiękna pogoda i mam nadzieję że tak zostanie cały dzień ;-) miłego dzionka ;-)

Zgłoś nadużycie #6663 26 października 2013, 9:43

Dorota93 Supermama
Ece super kurtka :) uwazaj na Was, odpoczywaj duzo :* u mnie tez ladna pogoda :)

Zgłoś nadużycie #6664 26 października 2013, 9:44

qasha Fajna mama
czesc mamusie :)
Kincia wstawiam w koncu fotki ubranek :D sorki ze tak pozno :)

Zgłoś nadużycie #6665 26 października 2013, 9:44

qasha Fajna mama
:)

Zgłoś nadużycie #6666 26 października 2013, 9:45

qasha Fajna mama
cd

Zgłoś nadużycie #6667 26 października 2013, 9:46

qasha Fajna mama
cd

Zgłoś nadużycie #6668 26 października 2013, 9:47

qasha Fajna mama
jakbys była zainteresowana to smialo pisz :)

Zgłoś nadużycie #6669 26 października 2013, 9:47

basza Fajna mama

Ece napisał(a)

Hej!
Ale na produkowałyście postów :-) .Nadrobilam :-) .
Kincia gratki skończonego tyg.Koleżanka pożyczyła mi kurtkę,poza tym mam dwie swoje z dużym zapasem i ogramną nadzieję,ze starczą do końca,bo w swoim plaszyku mimo przesunięcia guzików pochodzę może jakieś 2 tyg,jeśli będę tak rosła.Brzuch mam wielgachny.Postaram się wrzucić fotkę później.
Na allegro SA fajne i funkcjonalne:
http://allegro.pl/pentelka-zimowa-kurtka-dla-dwojga-l-rewelacja-i3647487742.html
Basza-udanego zamknięcia sezonu-u nas pogoda pokrzyżowała szyki-pada i jest szaro biuro.
Ewka90-dbaj o siebie,mam nadzieję,ze te plamienia się nie powtorzą.Najważniejsze ze z Dzidzia wszystko ok.
Kirsti30-gratuluję Natalki !!Czy mam nanieść zmiany w tabelce.Robi się nam jakaś epidemia odpadania siusiakow ;-) .
U nas wicie gniazda w pełnej krasie,pierwsze zakupy dla Ady za nami ,no i trochę gorsze samopoczucie przez ostatnie dni-znowu jakieś skurcze budziły mnie w nocy.Dziś juz zdecydowanie lepiej i mam nadzieję,ze tak zostanie.
Miłego dzionka Kobietki :-) .

Ece proszę Cię Ty więcej odpoczywaj, Ja mam to samo z tymi skurczami mój Pan dr mówi, że to pogotowie skurczowe macicy i bardzo ostrzega i przestrzega, każe brać luteine 3x2 i magnez 3x2. Już od następnej wizyty (dopiero za miesiąc :-( )mam mieć ktg.... bo takie skurcze to ryzyko przedwczesnego porodu...a jeszcze musimy być w pakiecie

Zgłoś nadużycie #6670 26 października 2013, 10:04

Konto usunięte
Basza z pęcherzem niestety słabo :( mam od kilku lat zapalenie pęcherza co jakiś czas.. byłam nawet u urologa ,ale to nic nie dało... ciągłe nawroty. Tylko że jak w ciąży nie byłam to jakoś sobie radziłam :) siadałam tyłkiem na wiadro z gorącą wodą i rumiankiem i przechodziło prawie odrazu ,do tego urinal ,tony herby z żurawiny i przeważnie antybiotyk... bo i czasami gorączka przy tym była. A teraz mam zamiar brać wit c tylko że na mojej zwykłej pisze że trzeba skonsultować z lekarzem ,bo coś tam w łożysko wnika... może jak zakwaszę organizm ,to mi przejdzie? teraz chociaż postaram się pić wodę z dużą ilością cytryny :) Fajnie że macie ognisko :) uwielbiam ogniska, a jeszcze bardziej ziemniaki z ogniska :D
Ece ale pomysłowa ta kurtka :) dzięki :* to masz szczęście że się mieścisz w kurtkę ,bo to naprawdę masakra ,coraz zimniej się robi ... będę musiała coś zamówić :)