Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6551 25 października 2013, 12:14

Anett Gotowa na wszystko
Dziewczynki jesteście nieocenione! uwielbiam to forum, zawsze tyle wsparcia i dobrych rad :*
Kincia pomysłowy ten nawilżacz :) ja jeszcze się nie rozglądałam za takimi sprzętami... to wszystko przede mną :)
Staram się właśnie dbać o ten brzuch, mam już wprawę od ciągłego kichania, nie dość że muszę podtrzymywać brzuch to jeszcze krzyżować nogi lub siadać, żeby się nie zsikać :(
Diaglab może to i niewielka zmiana fryzury ale zawsze wielka poprawa samopoczucia :)

Zgłoś nadużycie #6552 25 października 2013, 12:39

Dorota93 Supermama
hejo :) wiem, ze bedzie dobrze, bo robie jego ulubiony obiad- ale poczekam az sam przyleci na buziaka :)
ja tez mam nawilzacz, w sumie mam go od zawsze :)

Zgłoś nadużycie #6553 25 października 2013, 12:42

Dorota93 Supermama
http://www.abra-meble.pl/scianka-vito-plus.html chcę kupić taką ściankę. co myślicie? :)

Zgłoś nadużycie #6554 25 października 2013, 12:43

diaglab Gotowa na wszystko

basza napisał(a)

Kochana uważaj na ten brzuszek swój - wycieczki zakupowe w Naszym przypasdku muszą być owocne w ilości lecz krótkie. acha i jak musisz siedzieć a boli to staraj się przyjmować pozycję taką na półleżącą... mi to trochę pomaga :-) byle do lutego, no chociaż do stycznia

Nie sadzilam ze godzinna przechadzka tak mnie zmeczy :-) pewnie srodek ciezkosci przesunal mi sie bo brzuszek zamiast rosnac do gory to do przodu wypietrza sie,moje pachwiny maja problem z jego utrzymaniem :-) dziekuje za rade :-) mi tez pomaga taka pozycja, wtedy w ogole nie czuje bolu pachwin, gorzej jak chodze :-) no wlasnie, oby do lutego. nawet stycznia, juz blizej jak dalej :-)

Zgłoś nadużycie #6555 25 października 2013, 12:47

Anett napisał(a)

Diaglab może to i niewielka zmiana fryzury ale zawsze wielka poprawa samopoczucia :)

oj tak :-) zaniedbalam sie juz okropnie :D co do tego nawilzacza to tez musze sie za nim rozgladnac bo spie obok kaloryfera

Zgłoś nadużycie #6556 25 października 2013, 12:51

babeluniek Gotowa na wszystko
U mnie też pierwsza małżeńska kłótnia. Trwa od wczoraj w sumie.
Ciągle o to mieszkanie. Dzisiaj rano pytam M. po raz kolejny, co robimy. Jego odpowiedź "NARAZIE NIC" mnie rozłożyła po prostu. Powiedziałam mu tylko, że informuję, że nie będę przeprowadzać się na drugi koniec miasta z w 9 miesiącu ciąży a tym bardziej z noworodkiem. I co on na to? "DOBRZE!" I sobie poszedł. No oszaleję!

Zgłoś nadużycie #6557 25 października 2013, 12:52

Dorota93 napisał(a)

http://www.abra-meble.pl/scianka-vito-plus.html chcę kupić taką ściankę. co myślicie? :)

Dorota bardzo fajna i funkcjonalna :-) ja bym kupila

Zgłoś nadużycie #6558 25 października 2013, 12:58

babeluniek napisał(a)

Ciągle o to mieszkanie. Dzisiaj rano pytam M. po raz kolejny, co robimy. Jego odpowiedź "NARAZIE NIC" mnie rozłożyła po prostu. Powiedziałam mu tylko, że informuję, że nie będę przeprowadzać się na drugi koniec miasta z w 9 miesiącu ciąży a tym bardziej z noworodkiem. I co on na to? "DOBRZE!" I sobie poszedł. No oszaleję!

Tak to jest z tymi mezczyznami, nie zdaja sobie sprawy z wielu rzeczy. Mysla ze pstrykna palcem i wszystko szybko zrobia a najlepiej gdyby samo sie zrobilo. Nie stresuj sie kochana choc rozumiem Cie doskonale. Jak On bedzie chcial robic remont pozniej to wtedy Ty mu powiesz ze teraz juz nie :P

Zgłoś nadużycie #6559 25 października 2013, 12:58

Anett Gotowa na wszystko
A ja tak z doskoku staram się dotrzymywać Wam towarzystwa bo cały czas namiętnie się uczę... :)

Dorotka dość ciekawa ta meblościanka ale to z całym takim wyposażeniem można kupić ?? hi hi :p ee... to mężunio zmięknie, przez żołądek do serca :)

Diaglab wiem co czujesz, ja też uwielbiam jakiekolwiek zmiany czy poprawę wizerunku :) włosom robię totalną regenerację po ostatniej przygodzie dlatego z farbowaniem czekam do swojego wesela, jeszcze 8 m-cy a póki co nawet mała henna poprawia mi nastrój :)
A jeśli chodzi o środek ciężkości to potrafi on nieźle namieszać zwłaszcza gdy brzuchal jest już spory, znajoma podczas zaawansowanej ciąży w ogóle nie mogla tego opanować, ciągle się potykała a nawet wywracała przy lekkim zachwianiu, ciekawe jak to będzie, może nie będzie tak źle :)

Zgłoś nadużycie #6560 25 października 2013, 13:01

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

A ja tak z doskoku staram się dotrzymywać Wam towarzystwa bo cały czas namiętnie się uczę... :)

Dorotka dość ciekawa ta meblościanka ale to z całym takim wyposażeniem można kupić ?? hi hi :p ee... to mężunio zmięknie, przez żołądek do serca :)

Diaglab wiem co czujesz, ja też uwielbiam jakiekolwiek zmiany czy poprawę wizerunku :) włosom robię totalną regenerację po ostatniej przygodzie dlatego z farbowaniem czekam do swojego wesela, jeszcze 8 m-cy a póki co nawet mała henna poprawia mi nastrój :)
A jeśli chodzi o środek ciężkości to potrafi on nieźle namieszać zwłaszcza gdy brzuchal jest już spory, znajoma podczas zaawansowanej ciąży w ogóle nie mogla tego opanować, ciągle się potykała a nawet wywracała przy lekkim zachwianiu, ciekawe jak to będzie, może nie będzie tak źle :)

nie no z wyposażeniem to nie :D

babeluniek nie przejmuj się. może zrozumie :/ chłopy na wszystko czas mają ! :/

Zgłoś nadużycie #6561 25 października 2013, 13:03

Dorota93 Supermama
a se foto zrobiłam haha

Zgłoś nadużycie #6562 25 października 2013, 13:04

Anett Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Uu nie dziwie się Twoim nerwom, uparty jak osioł ten Twój mężulek i najgorsze, że nie ma na niego sposobu prawda ?? Ja się denerwuję, że nie wyrobią się ze zrobieniem poddasza i w ostatniej chwili będę musiała się tam organizować, a co dopiero przeprowadzka... Najwyraźniej Twój mąż nie widzi problemu w tym, że zostaniecie w tym mieszkaniu z dzieckiem...

Zgłoś nadużycie #6563 25 października 2013, 13:08

Dorota93 Supermama
chłopy to inne myślenie mają :/ mój w grudniu/styczniu wyprawkę chciał kupować !

Zgłoś nadużycie #6564 25 października 2013, 13:12

basza Fajna mama
Bo facetom wydaje się, że wszystko pójdzie zawsze po ich myśli bez żadnych komplikacji, a to, że remont może się przedłużyć itd... Oni mają tylko plan "A".
Dorotka ale śliczny brzusio :-)

Zgłoś nadużycie #6565 25 października 2013, 13:12

basza Fajna mama
Bo facetom wydaje się, że wszystko pójdzie zawsze po ich myśli bez żadnych komplikacji, a to, że remont może się przedłużyć itd... Oni mają tylko plan "A".
Dorotka ale śliczny brzusio :-)

Zgłoś nadużycie #6566 25 października 2013, 13:14

Dorota93 Supermama
a remonty to podobno najczestsza przyczyna klotni :P

Zgłoś nadużycie #6567 25 października 2013, 13:20

babeluniek Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

a remonty to podobno najczestsza przyczyna klotni :P

Ostatnio czytałam, że nawet przyczyną rozwodów :P

Zgłoś nadużycie #6568 25 października 2013, 13:20

Anett Gotowa na wszystko
No pocieszne zdjęcie Dorotka :) żartowałam z tym wyposażeniem :p ale możesz kupić te mebelki, podobają mi się :)

Widzicie a mój facet jest przeciwieństwem faceta hi hi jakkolwiek to brzmi, u niego nie ma zaraz, on co zaplanuje albo co jest do zrobienia to od razu się tym zajmuje, wszystkie sprawy załatwia od ręki, czasem aż przesadza bo z niektórymi sprawami na prawdę można poczekać i mnie czasem popędza bez sensu, po prostu czasem zachowuje się jakby był w gorącej wodzie kąpany i mnie to wkurza ale koleżanki zawsze mnie uspakajają, że one mi zazdroszczą heh głupie

Zgłoś nadużycie #6569 25 października 2013, 13:25

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

No pocieszne zdjęcie Dorotka :) żartowałam z tym wyposażeniem :p ale możesz kupić te mebelki, podobają mi się :)

Widzicie a mój facet jest przeciwieństwem faceta hi hi jakkolwiek to brzmi, u niego nie ma zaraz, on co zaplanuje albo co jest do zrobienia to od razu się tym zajmuje, wszystkie sprawy załatwia od ręki, czasem aż przesadza bo z niektórymi sprawami na prawdę można poczekać i mnie czasem popędza bez sensu, po prostu czasem zachowuje się jakby był w gorącej wodzie kąpany i mnie to wkurza ale koleżanki zawsze mnie uspakajają, że one mi zazdroszczą heh głupie

dzięki za pozwolenie :P

Zgłoś nadużycie #6570 25 października 2013, 13:25

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Ostatnio czytałam, że nawet przyczyną rozwodów :P

o matko haha ! :D