Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6531 24 października 2013, 20:33

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dorotka dziękuje, wiesz ja juz nawet nie nakręcam sie tym co mówią, także przyjełam to na zimno i wiem że bedzie dobrze. Zresztą mój tez powiedział że nie nakręcamy się to nie nakręcamy się. swoją droga t twój brzuś na tej fotce ??

Zgłoś nadużycie #6532 24 października 2013, 21:56

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

Dorotka dziękuje, wiesz ja juz nawet nie nakręcam sie tym co mówią, także przyjełam to na zimno i wiem że bedzie dobrze. Zresztą mój tez powiedział że nie nakręcamy się to nie nakręcamy się. swoją droga t twój brzuś na tej fotce ??

Nieeee, z neta ;)

Zgłoś nadużycie #6533 24 października 2013, 22:09

Anett Gotowa na wszystko
Niezłe kręćki z tymi lekarzami, swoją drogą nie wiem co ja bym czuła po takich gdybaniach lekarza... Dobrze Kirsti, że potrafiłaś zachować zimną krew. Jasne, że będzie dobrze! :D

Obejrzałam swój ulubiony film z dzieciństwa 'Zakonnica w przebraniu' w tv znalazłam, aaale miałam frajdę! :)
i chyba powoli robię się senna...

Zgłoś nadużycie #6534 24 października 2013, 22:11

Dorota93 Supermama
Pierwsza malzenska klotnia za mna ! A o co? Remont, jak wszedzie :d dobranoc Mamuski :)

Zgłoś nadużycie #6535 24 października 2013, 22:15

Anett Gotowa na wszystko
Och Dorotka to moje gratulacje! Pierwsza kłótnia to jest coś! :)
Śpij dobrze :)

Zgłoś nadużycie #6536 25 października 2013, 5:49

qasha Fajna mama
kirsti na pewno wszystko z maluszkiem jest ok, kochana nie przejmuj sie :*

a jak cię to meczy to idz do innego lekarza aby sprawdzic.

ja juz po sniadanku, teraz szykowanko i do pracy :D

Zgłoś nadużycie #6537 25 października 2013, 9:17

Dorota93 Supermama
Miłego dnia :)
K przy wyjściu do pracy nie odezwał się ani słowem. Nie wymięknę ! haha :D pierwszy raz śmieszy mnie kłótnia :0 buziaczki mamusie

Zgłoś nadużycie #6538 25 października 2013, 9:23

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-) nie byłam tu raptem półtora dnia i tu tyyyyle stron do nadrobienia :-D czyżbyście złapały tempo styczniowek hihi :-D ? Bardzo fajne tematy poruszałyście, szczególnie jeśli chodzi o te materace :-) rozjasniłyście mi trochę, dziękuję Wam:-*Wam
Przedwczoraj zaryzykowałam i poszłam do fryzjera na farbowanie włosów i strzyżenie-mam nadzieję że synkowi nie zaszkodziłam :-( póki co narazie się rusza w brzusiu. A wczoraj w końcu pojechaliśmy oficjalnie zacząć kompletować wyprawkę :-D a wiecie co na mojego M. Podziałało? :-D że moja siostra urodziła w 36 tygodniu ciąży. Tak się przeraził że sam powiedział żebyśmy pojechali :-D byłam w szoku :-) mam do Was takie pytanie czy rozmiar 62 nie będzie za duży? Pytałam teściowej i mąż mierzył 59 cm hak się urodził ,a wątpię by nasz synek odziedziczył wzrost po mnie bo ja niska jestem :-D
Ewka zaskoczyłaś mnie tymi plamieniami :-( kochana dużo odpoczywaj, najważniejsze że z dzidzi jest ok :-)
Kirsti nie przejmuj się tym usg, jak lekarz sam nie był nic pewny, powtórz dla spokojnosci ewentualnie to badanie choć jestem dobrej myśli że z Twoim bobaskiem wszystko jest ok :-) to fajnie że już jesteś w domku i nigdzie już nie będziesz musiała wyjeżdżać :-)
Po tych eskapadach wczorajszych strasznie bolą mnie pachwiny i brzuch jak chodzę, ledwo co się poruszam,już nawet magnez nie pomaga :-( czuje się jak babcia :-D a! I to porównianie do chodu pingwiniego było genialne!! :-D utożsamiam się z nim. Zresztą niezłe poczucie humoru miałyście ostatnio hihi :-D

Zgłoś nadużycie #6539 25 października 2013, 9:24

O Dorota to widzę że ostra kłótnia była :-D przejdzie mu jak wróci z pracy :-D w końcu nie wytrzyma ;-)

Zgłoś nadużycie #6540 25 października 2013, 9:45

babeluniek Gotowa na wszystko
Diaglab, ja rozmiaru 56 mam mało, tyle co dostałam od ludzi. Jak kupuję, to 62 i większe. Myślę, że lepiej mieć za duże niż za małe :)

Zgłoś nadużycie #6541 25 października 2013, 9:57

babeluniek napisał(a)

Diaglab, ja rozmiaru 56 mam mało, tyle co dostałam od ludzi. Jak kupuję, to 62 i większe. Myślę, że lepiej mieć za duże niż za małe :)

Ja nawet na rozmiar 56 nie mogłam natrafić, ale też mi się wydaje że lepiej kupić większe niż za małe, bo tak przynajmniej zawsze można podciągnie się nogawki lub rękawki i będzie ok i dłużej takie ubranko będzie służyć :-) poza tym jak dojdzie pielucha to będzie w sam raz :-D

Zgłoś nadużycie #6542 25 października 2013, 10:25

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry ranne ptaszki! :)
Diaglab fajnie, że jesteś :p a jeszcze fajniej, że mąż się przełamał i ruszyliście na zakupy :) nowa fryzurka - ekstra, opowiadaj jak wygląda :) na pewno nic nie zaszkodziło dzidziusiowi, nie martw się to już nie te czasy :) hm.. a bez poczucia humoru trudno się obejść! :)

Dorotka tak słyszałam, że kłótnie małżeńskie wyglądają już troszkę inaczej niż przed hi hi :) dobrze, że Cię to śmieszy a mężulkowi przejdzie... :)

Qasha podziwiam :) miłej pracy! :)

Co do ubranek, to ja tak samo uważam że lepiej mieć 62 niż 56, w które maluch wejdzie raz albo wcale :)
Niewyraźnie się dziś czuję od rana, z bólu gardła przechodzi mi niżej i zaczynam kaszleć powoli :/ piłam już mleko z miodem i czosnkiem ale jak to było z tą cytryną i miodem, pod jaką postacią to się spożywa ??
Gdzie ta Kincia ekspertka :)

Zgłoś nadużycie #6543 25 października 2013, 10:38

Konto usunięte
Hejka :) ale jestem głodna ! :D ale zamiast iść robić śniadanie ,to ja tu przychodzę :P
Diaglab witaj :) takich lekarzy trzeba omijać szerokim łukiem :) ja całe szczęście mam takiego co mnie pociesza ,a nie straszy :) mówi żebym się nie przejmowała itp :)
Dorota pokaż mi małżeństwo które się nie kłóci wcale :D będzie dobrze :) a najlepiej jak urodzi się Igorek :)
Anett ojej :( to się kuruj ! Ja nie jestem żadnym ekspertem :D ale mam za sobą to przeziębienie i nie było miło.na ból gardła brałam plasterek cytryny i ssałam ( masakra nie lubie kwaśnych rzeczy ale pomagało bardzo ) w termosie robiłam sobie kilka litrów herbaty z dużą ilością miodu i piłam cały czas też pomagało. Jeśli jesteś odwarzna to zaparz sobie szałwię i dodaj łyżeczkę soli i płukaj takim letnim wywarem gardło ,szałwia łagodzi zapalenie gardła i chyba najbardziej na gardło pomogło mi właśnie to :) a i ważne jest wilgotne powietrze ,tam gdzie najczęściej przebywasz i śpisz włącz sobie nawilżacz powietrza jeśli masz ,a jak nie to na kaloryfer lub piecyk mokry ręcznik :) jeśli będzie większa wilgotność powietrza to nie będziesz miała podrażnionych śluzówek w nosie i gardła :)

Zgłoś nadużycie #6544 25 października 2013, 10:50

Anett Gotowa na wszystko
Kincia jesteś Kochana dzięki za dobre rady :) właśnie nie mam nawilżacza a jak napalimy w piecu to jest bardzo suche powietrze przez co bardziej mnie dusi kaszel, tymczasem chyba zrobię tak jak mówisz z tym mokrym ręcznikiem ale musimy koniecznie pomyśleć o nawilżaczu jak się mały urodzi.. Mam miód, mam cytryne muszę coś wykombinować, właśnie dziś nie tyle gardło co oskrzela chyba... Wczoraj płukałam gardło samą woda z solą, ehh... może to trochę pomogło na ból ale jak mnie przy tym micowało... :/

Zgłoś nadużycie #6545 25 października 2013, 11:11

Anett Gotowa na wszystko
Położyłam cienki mokry ręcznik na kaloryfer, rozszczelniłam okno i od razu czuć poprawę powietrza, do tego zrobiłam sobie kleik z herbatki, 4 łyżek miodu i 3 grubych plastrów cytryny :)

Zgłoś nadużycie #6546 25 października 2013, 11:34

Konto usunięte
Anett bardzo dobrze :) kuruj się :* no wilgotne powietrze jest ważne :) ja mam taki malutki nawilżacz za 200zł wkłada się do niego butelke z wodą z kranu ,były takie duże wypasione ale drogie :( a ten sobie radzi całkiem dobrze. Jednak ręcznik na grzejniku daje dużo wilgoci ,bo sama tak robiłam :) najważniejsze abyś kaszlu takiego duszącego nie dostała ,bo się zamęczysz ,a właśnie wilgotne powietrze powinno temu zapobiec :) a jak będziesz miała kaszel to za brzuszek się trzymaj :) zdrowiej !!! :*

Zgłoś nadużycie #6547 25 października 2013, 11:35

Anett biedactwo kuruj sie :( jak Ci nie przejdzie to odrazu idz do lekarza zeby na pluca nie przerzucilo Ci sie :( faktycznie suche powietrze jeszcze gorzej drazni. Przepraszam, ze bez polskich znakow ale pisze z tableta a nie wiem gdzie tu je wlaczyc :-) ja biore sie za porzadki, pewnie caly dzien mi zejdzie przy moich ruchach :-)

Anett jesli chodzi o fryzurke to niewiele zmienilam, troche skrocilam bo mialam rozdwojone koncowki, wystopniowalam i grzywke na bok sobie trzasnelam :-) a kolor troche przyciemnilam-do rudego troche brazu dodalam

Zgłoś nadużycie #6548 25 października 2013, 11:38

Kincia trzymanie brzucha podczas kaszlu faktycznie pomaga :-) mnie to tez uratowalo :-)

Zgłoś nadużycie #6549 25 października 2013, 11:42

basza Fajna mama
dzień dobry dziewczynki! A Ja nieustannie na gardło i przeziębienie polecam: miód z czosnkiem, cytryną i przegotowaną wodą, pomaga. na ból gardła polecam też figi gotowane z mlekiem - skuteczne i nie takie aż paskudztwo. Kincia a jak pęcherz ??

Zgłoś nadużycie #6550 25 października 2013, 11:47

basza Fajna mama

diaglab napisał(a)

Hej :-) nie byłam tu raptem półtora dnia i tu tyyyyle stron do nadrobienia :-D czyżbyście złapały tempo styczniowek hihi :-D ? Bardzo fajne tematy poruszałyście, szczególnie jeśli chodzi o te materace :-) rozjasniłyście mi trochę, dziękuję Wam:-*Wam
Przedwczoraj zaryzykowałam i poszłam do fryzjera na farbowanie włosów i strzyżenie-mam nadzieję że synkowi nie zaszkodziłam :-( póki co narazie się rusza w brzusiu. A wczoraj w końcu pojechaliśmy oficjalnie zacząć kompletować wyprawkę :-D a wiecie co na mojego M. Podziałało? :-D że moja siostra urodziła w 36 tygodniu ciąży. Tak się przeraził że sam powiedział żebyśmy pojechali :-D byłam w szoku :-) mam do Was takie pytanie czy rozmiar 62 nie będzie za duży? Pytałam teściowej i mąż mierzył 59 cm hak się urodził ,a wątpię by nasz synek odziedziczył wzrost po mnie bo ja niska jestem :-D
Ewka zaskoczyłaś mnie tymi plamieniami :-( kochana dużo odpoczywaj, najważniejsze że z dzidzi jest ok :-)
Kirsti nie przejmuj się tym usg, jak lekarz sam nie był nic pewny, powtórz dla spokojnosci ewentualnie to badanie choć jestem dobrej myśli że z Twoim bobaskiem wszystko jest ok :-) to fajnie że już jesteś w domku i nigdzie już nie będziesz musiała wyjeżdżać :-)
Po tych eskapadach wczorajszych strasznie bolą mnie pachwiny i brzuch jak chodzę, ledwo co się poruszam,już nawet magnez nie pomaga :-( czuje się jak babcia :-D a! I to porównianie do chodu pingwiniego było genialne!! :-D utożsamiam się z nim. Zresztą niezłe poczucie humoru miałyście ostatnio hihi :-D

Kochana uważaj na ten brzuszek swój - wycieczki zakupowe w Naszym przypasdku muszą być owocne w ilości lecz krótkie. acha i jak musisz siedzieć a boli to staraj się przyjmować pozycję taką na półleżącą... mi to trochę pomaga :-) byle do lutego, no chociaż do stycznia