Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6511 24 października 2013, 16:53

Dorota93 Supermama
zapytam babci jak ona robi :P

Zgłoś nadużycie #6512 24 października 2013, 17:01

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

zapytam babci jak ona robi :P

To jest bardzo dobry pomysł :)

Zgłoś nadużycie #6513 24 października 2013, 17:14

lorelei_l Fajna mama
Łoł Dziewczęta dziś ciężko za Wami nadążyć. Samo czytanie postów zajęło mi chyba z 20 minut :)
Ewa dobrze, że skończyło się tylko na strachu, ale zdecydowanie powinnaś zastosować się do zaleceń lekarzy i poddać słodkiemu nic nie robieniu

Odnośnie przepisów- podzielę się moim ulubionym blogiem: http://gotowaniecieszy.blox.pl/strony/ryby.html
Nie ma zupy, ale jest kilka fajnych pomysłów

Zgłoś nadużycie #6514 24 października 2013, 17:21

Anett Gotowa na wszystko
Lorelei fajnie, na pewno się przyda :) przepisy wyglądają ciekawie... :)

Jeszcze jedna sprawa mnie zastanawia, od 2 dni rwie mnie lewy sutek, nie wiem czy to jest coś niepokojącego czy to normalne tak jak ostre swędzenie, ale zauważyłam że przede wszystkim jest to odczuwalne w dzień gdy noszę biustonosz, może to czas żeby zwiększyć rozmiar?

Zgłoś nadużycie #6515 24 października 2013, 17:28

Dorota93 Supermama
no być może, kup se większy stanik i porównasz :)

Zgłoś nadużycie #6516 24 października 2013, 17:59

Anett Gotowa na wszystko
Chyba tak muszę zrobić, tymczasem całkiem zdjęłam i troszkę ulżyło... :)

Zgłoś nadużycie #6517 24 października 2013, 18:21

Dorota93 Supermama
no mój mi zawsze mówi, że najlepiej to bez niczego a tym bardziej teraz jak cycorki tak urosły :P

Zgłoś nadużycie #6518 24 października 2013, 18:30

Konto usunięte
Dorota uwielbiam zupę rybną ,chyba jutro poproszę teściową żeby mi ugotowała :D też paliłam przed ciążą tylko że troche mniej bo 4 lata :) ostatniego papierosa spaliłam w lutym ,ale często chce mi się palić :( jednak chce być twarda i nie wróce do palenia !
Basza ,Anett chyba mnie namówiłyście na różowe :D marzą mi się te na zdjęciu :)
A stanik mam większy ,ale zrobił mi się za mały pod piersiami i strasznie mnie to denerwuje ,ale trzeba się cieszyć że cycki wkońcu rosną :D

Zgłoś nadużycie #6519 24 października 2013, 18:30

qasha Fajna mama
Anett chodz bez :)

ja juz po wizycie :) wszystko ok u Stasia :) wyniki są ok. tylko w moczu troszke za duzo leukocytów. wiec powiedzial ze moge brac urisept. czy ktras bierze? :)

wlasnie zjadlam krokiety z kapustą i grzybami, to namiastka pierogów :D

a co do zupy rybnej... to ryby uwielbiam ale zupy nie rusze :/ czy Dorotko mamy na odwrót :D

Zgłoś nadużycie #6520 24 października 2013, 18:34

Dorota93 Supermama

qasha napisał(a)

ja juz po wizycie :) wszystko ok u Stasia :) wyniki są ok. tylko w moczu troszke za duzo leukocytów. wiec powiedzial ze moge brac urisept. czy ktras bierze? :)

a co do zupy rybnej... to ryby uwielbiam ale zupy nie rusze :/ czy Dorotko mamy na odwrót :D

tak na odwrót haha :D
Dobrze, że u Stasia dobrze :) :)

Zgłoś nadużycie #6521 24 października 2013, 18:44

Konto usunięte
Qasha ciesze się że wszystko dobrze !! :) a leukocyty to ja nie pamiętam kiedy miałam w normie ...mi przepisuje furagine ,ale musiałabym wypróbować urisept :) może jest lepszy

Zgłoś nadużycie #6522 24 października 2013, 19:26

Konto usunięte
Boli mnie pęcherz wrrr znowu ! Myślicie że mogę w nogi sobie włożyć termos z gorocą wodą żeby się nagrzać ,czy w ciąży tak nie można ? Bo jak nie byłam w ciąży to tak robiłam ,ale jeszcze jeden termos na brzuch kładłam i pomagało ,ale teraz bym tego nie zrobiła :)

Zgłoś nadużycie #6523 24 października 2013, 19:45

Anett Gotowa na wszystko
Kincia lepiej nie ryzykuj, nie możemy tak rozgrzewać okolic macicy, z tego względu też gorące kąpiele są niewskazane bo doprowadzi do skurczy i przedwczesnego porodu... także tak :) współczuję Kochana a Furagin nie pomaga na bóle pęcherza ?? Dobrze, że różowe! :D

Qasha nie lubię chodzić bez, wiesz kompleksy te sprawy hi hi ale dziś to mi pomaga, hmm... lubisz ryby a zupa nie ?? ciekawe jak to będzie u mnie :) cieszę się, że u Stanisława wszystko w porządku :) mm..krokiety tak samo rewelka :)

Och pojadłam - galaretka drobiowa (znowu) i sałatka brokułowa a za jakieś pół godz ciepłe ciasto drożdżowe z masełkiem :) :)
Popuściłam dziś troszkę swojemu sierściuchowi bo tak jest spragniona miłości, że cały dzień wskakuje mi na kolana to w końcu przytuliłam ją do piersi, bo ona tak lubi, jak bobas zwisa przez ramię no a zadkiem opierała się o brzuch he he i mój mały zazdrośnik chyba nie był zbytnio zadowolony, bo tak ją skopał po tyłku hi hi że po zachowaniu zauważyłam że poczuła :)

Zgłoś nadużycie #6524 24 października 2013, 19:49

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

Dorota uwielbiam zupę rybną ,chyba jutro poproszę teściową żeby mi ugotowała :D też paliłam przed ciążą tylko że troche mniej bo 4 lata :) ostatniego papierosa spaliłam w lutym ,ale często chce mi się palić :( jednak chce być twarda i nie wróce do palenia !
Basza ,Anett chyba mnie namówiłyście na różowe :D marzą mi się te na zdjęciu :)
A stanik mam większy ,ale zrobił mi się za mały pod piersiami i strasznie mnie to denerwuje ,ale trzeba się cieszyć że cycki wkońcu rosną :D

Swietne te różowe

Zgłoś nadużycie #6525 24 października 2013, 19:51

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

Boli mnie pęcherz wrrr znowu ! Myślicie że mogę w nogi sobie włożyć termos z gorocą wodą żeby się nagrzać ,czy w ciąży tak nie można ? Bo jak nie byłam w ciąży to tak robiłam ,ale jeszcze jeden termos na brzuch kładłam i pomagało ,ale teraz bym tego nie zrobiła :)

na brzuch na pewno nie.... ale girki do bardzo ciepłej wody z solą, duuuuzo soli, kopytka do miski, Duzo pij, woda z cytrynka i urinal albo swieza lub mrozona zurawinka

Zgłoś nadużycie #6526 24 października 2013, 19:55

basza Fajna mama

qasha napisał(a)

dobrze, ze u Stasia ok, ja biore urinal

Zgłoś nadużycie #6527 24 października 2013, 19:58

Konto usunięte
Basza Oki dzięki :) a więc działam bo czuje już pieczenie :(
Anett no to nieźle :D ja próbuje oduczyć mojego kotka że jest na pierwszym miejscu ,już go tak nie mięgole :P bo potem to może być dla niej szok że tak z dnia na dzień ktoś inny zajoł jej miejsce. Także niech ona sobie swoim życiem spokojnie żyje ,a ja jej daje święty spokój :D

Zgłoś nadużycie #6528 24 października 2013, 20:00

Anett Gotowa na wszystko
Mam pytanie do niezbyt doświadczonych przyszłych mam :) dużo czytacie na temat postępowania z dzidziusiem, o różnych czynnościach itp ?? :) czy tylko ja tak mam hi hi

Jaki film na wieczór ??

Zgłoś nadużycie #6529 24 października 2013, 20:18

kirsti30 Gotowa na wszystko
Witajcie mamuśki. Troszkę was zaniedbałam, ale troszkę się działo. Wróciliśmy już do naszego domku, ale tata dołączy dopiero na początku Grudnia, ja już się nie ruszam. Koniec z podróżami ! Teraz do lutego turlam się w domu :) hihihi.
Wczoraj mieliśmy USG połowkowe i juz mam dość, zaczynam nie lubić USG, wrrrr. Dowiedzieliśmy się że najprawdopodobniej jest to dziewczynka :) ale mamy nie przystawać na tym doktor nie był pewien, powiedział żeby spojrzec na królewską pare, gdzie do końca publika nie była poinformowana o płci, ponieważ nie byli tego pewni...jednym słowem bla bla bla...po za tym zaczoł mnie straszyć jakimś tętniakiem w mózgu maleństwa...ale po chwili stwierdził że jest ok....ale po chwili dodał że nie podoba mu się coś w mózgu....i jak go nie palnąć? Na kolejne USG już tam nie pójdę, najgorsze że i tak płace i tak...
A ogólnie maleństwo rozwija się dobrze, ułożone jest główką do dołu no i zaczełam czuć kopniaki w okolicach żołądka :) hihih.
Dobra biore sie za czytanie co tu się wymodziło ;)

Zgłoś nadużycie #6530 24 października 2013, 20:28

Dorota93 Supermama
kirsti napewno jest dobrze, mi tez ostatnio sie czepiał, a się okazało, że jest wszystko ok :)