Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6471 24 października 2013, 14:36

Konto usunięte

babeluniek napisał(a)

Kinciu, wydaje mi się, że tak. Przynajmniej mam taką nadzieję i mój M. też się na to nakręca.
Kiedyś tylko czytałam, że ważne jest karmienie piersią w nocy chociaż raz, bo nocą mleko ma jakieś inne wartości odżywcze. :)

to fajnie uspokoiłaś mnie :P dzięki :*

Zgłoś nadużycie #6472 24 października 2013, 14:38

Anett Gotowa na wszystko
Właśnie Bąbeluniek mnie też takie rzeczy rozczulają i tym bardziej się cieszę :)
Mój M za to tego nie rozumie, po pierwsze wspominałam mu że tato chce nam zrobić kołyskę a on, że lepiej by było gdybyśmy kupili jakieś używane łóżeczko, przynajmniej będzie pewne że nie zostaniemy bez łóżeczka itp, tłumaczę mu że nie chodzi o koszta tylko o satysfakcję, nie dość że dla mnie to i dziadka :) zaraz go zgasiłam, nie będzie mi tu wymyślał... Teraz wspomniałam mu o moim łóżeczku, to też on w ogóle tego nie czuję i nie zachwyca się tym jak ja ale nie ma wyjścia musi się z tym pogodzić :) ehh.. faceci!

Kincia ale chodzi o karmienie mlekiem matki ??

Zgłoś nadużycie #6473 24 października 2013, 14:50

Konto usunięte
Anett tak o karmienie mlekiem matki :) ale z tym łóżeczkiem to wypas ! takie to słodkie :) zazdroszczę Ci ,że Twoi rodzice zachowali łóżeczko :)

Zgłoś nadużycie #6474 24 października 2013, 14:55

Ece Gotowa na wszystko
hej!

Dorotka-sorry za mój Tablet-ale Ci Igorka przechrzciłam ;-) .Zawsze sprawdzam co napisałam,bo ten słownik płata figle,a nie wiem jak go wyłączyć.A wczoraj chyba juz byłam taka zmęczona,że przeoczyłam Ogórka :-) .

Karmienie na przemian butelką i piersią,moze spowodować,że dzidzia nie będzie chciała pić z piersi,bo z butli jest jej łatwiej,więc nie polecam,jeśli chcecie karmić długo piersią.Laktator warto kupić,przydaje się przy nawale pokarmu i przy zastojach.

Basza-gratuluję udanej wizyty-cieszę się,że z Ninką wszystko ok.

Zajrzę do Was później,bo teraz ewakuuje sie juz do domku.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #6475 24 października 2013, 15:14

Anett Gotowa na wszystko
Zachowali ale też dzięki temu, że wędrowało od dzidziusia do dzidziusia i wróciło do nas :) jak je już ładnie odnowimy i odmalujemy to wstawię Wam fotosonka :) bo teraz znajduję się w nim kolekcja słoików hi hi

Ece a ja myślałam, że ogórek był celowy :) czekamy cierpliwie... :)

Kincia zgadzam się lepiej tylko z piersi bo maleństwo się odzwyczai, taka sytuacja była u mojej przyjaciółki i karmiła tylko 2 m-ce

Akurat koleżanka wspominała, że pożyczy mi laktator bo tak to myślę, że bym kupowała :)

Zgłoś nadużycie #6476 24 października 2013, 15:19

Konto usunięte
chodzi o to że z butelki maluch się tak nie namęczy ,a pijąc z piersi musi troche poćwiczyć mięśnie policzków. i pewnie dlatego odzwyczaja się od picia z piersi i woli butelkę,Są takie butelki na rynku ,które odzwierciedlają pierś mamy :) i pije się z nich ciężej

Zgłoś nadużycie #6477 24 października 2013, 15:20

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :) Dlugo mnie nie było ale niestety we wtorek trafiłam z plamieniem na IP i mnie zostawili do dzisiaj na oddziale. Na szczęście okazało się, że to tylko przemęczenie i z dzieciątkiem wszystko ok itd więc jestem spokojna ale na obserwacji kazali mi do dzisiaj zostać. Dziś pobadali i wypuścici i powiedzieli, że jest wszystko dobrze, ale, że trzeba zwolnić tempo. Więc przestrzegam dziewczyny dużo odpoczynku. Postaram się Was nadrobić ale nie wiem  czy dam radę tyle tego...

Zgłoś nadużycie #6478 24 października 2013, 15:22

Anett Gotowa na wszystko
Są takie butelki ale tak jak wspominała Ece są one wygodniejsze i maluch nie będzie chciał wracać do piersi...

Zgłoś nadużycie #6479 24 października 2013, 15:22

Konto usunięte
Ewka ,o jejku :( ale dobrze że już lepiej się czujesz :) i najważniejsze że z maleństwem wszystko ok :) a duże miałaś te plamienia ? tzn obfite ?

Zgłoś nadużycie #6480 24 października 2013, 15:25

ewka90 Gotowa na wszystko
Nie nie obfite ale jak już zobaczyłam krew to tak się przestraszyłam, że wpadłam w samochód i prosto do szpitala. Może lepiej, że mnie zostawili, przynajmniej jestem spokojniejsza :)

Zgłoś nadużycie #6481 24 października 2013, 15:27

basza Fajna mama
Ewa to odpoczywaj, masz tylko leżeć i pachnieć i rosnąć oczywiście, dobrze że już wszystko ok.

Zgłoś nadużycie #6482 24 października 2013, 15:28

basza Fajna mama

Ece napisał(a)

hej!

Dorotka-sorry za mój Tablet-ale Ci Igorka przechrzciłam ;-) .Zawsze sprawdzam co napisałam,bo ten słownik płata figle,a nie wiem jak go wyłączyć.A wczoraj chyba juz byłam taka zmęczona,że przeoczyłam Ogórka :-) .

Karmienie na przemian butelką i piersią,moze spowodować,że dzidzia nie będzie chciała pić z piersi,bo z butli jest jej łatwiej,więc nie polecam,jeśli chcecie karmić długo piersią.Laktator warto kupić,przydaje się przy nawale pokarmu i przy zastojach.

Basza-gratuluję udanej wizyty-cieszę się,że z Ninką wszystko ok.

Zajrzę do Was później,bo teraz ewakuuje sie juz do domku.

Dzięki i czekamy na Ciebie

Zgłoś nadużycie #6483 24 października 2013, 15:33

basza Fajna mama
kincia powiedz mi a jak z rozmiarówką emu u dorosłych

Zgłoś nadużycie #6484 24 października 2013, 15:35

Anett Gotowa na wszystko
Ewka90 to musiałaś się najeść strachu, najważniejsze że wszystko w porządku :) teraz musisz uważać na siebie bardziej.. :)

Wcześniej była rozmowa o dodatkowych kilogramach, ja jestem 6 kg do przodu, na początku był bum a teraz z wizyty na wizytę dochodzi mi ok 0,8 kg, obecnie 63,2 :)

Zgłoś nadużycie #6485 24 października 2013, 15:41

Dorota93 Supermama
Ewka odpoczywaj Kobietko ! :)

Zgłoś nadużycie #6486 24 października 2013, 15:57

Konto usunięte
Nie przeczytałaś mojego wywodu ! :P na 321 str jest o emu :D ale wklejam jeszcze raz :)
Basza jeśli chodzi o emu dla nas ,to ja bym kupiła rozmiar taki jaki nosisz ,bo 2 lata temu kupowałam 1-wszą parę i Pani w sklepie kazała mi wybrać rozmiar buta o 1 mniejszy ,bo rzekomo futerko w środku się udepta i buty będą rozlazłe.Nic bardziej mylnego! kupiłam rozmiar 39 ,a normalnie mam 40 i buty nie były za małe ,ale duży palec się odznaczył i brzydko to wygląda na bucie. Także drugą pare mam w swoim rozmiarze i jest ok

Zgłoś nadużycie #6487 24 października 2013, 16:00

Konto usunięte
Dorota co tam dobrego do jedzenia robisz ,lub już konsumujesz ? :D

Zgłoś nadużycie #6488 24 października 2013, 16:01

Konto usunięte
Ja bym zjadła pierogi z kapustą i grzybami :D

Zgłoś nadużycie #6489 24 października 2013, 16:03

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Dorota co tam dobrego do jedzenia robisz ,lub już konsumujesz ? :D

haha ja już po obiadku. zrobiłam makaron z piersią z kurczaka w sosie pieczarkowym :P P

Zgłoś nadużycie #6490 24 października 2013, 16:03

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Ja bym zjadła pierogi z kapustą i grzybami :D

mmmm no pycha są! uwielbiam !! :D