Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #631 19 czerwca 2013, 21:11

camelkova Zaprawiona w bojach

monika30 napisał(a)

No własnie to trzeba mieć czas i fundusze.Ja tak myślałam nad basenem ,ale nawet kostiumu nie mam.Basen mam blisko .Moja córcia by skorzystała z tego najbardziej.Chodzi ze szkoły w każdą środę.Aha i nie potrafie pływać ,tzn jak jest dno pod nogami to wiem ze nie utonę a jak nie ma to idę na dno :( taka ze mnie pływaczka :) .Kiedyś byłam wysportowana przed pierwszą ciążą i dużo ćwiczyłam ,ehhh stare czasy .Postaram sie zmobilizować po tej ciąży,nie wiem jak .Tak tęsknie za tymi czasami jak miałam super kondycje ,a po ciąży brakło czasu i jakoś odpuściłam.i zaczęłam palic do tego i wszystko zepsułam lata ćwiczeń...doła mam.

a ja za to umiem i uwielbiam pływać, tyle, że wolę wolne przestrzenie, nad takie jeziorko to bym się przejechała, tylko nie ma kiedy :( a ja znowu nigdy nie lubiłam ćwiczyć, ale sądzę, że po ciąży będę miała motywację :) żeby być sexi mamą, hehe :) nie powiem Ci "nie dołuj się, będzie dobrze", bo sama ostatnio mam doła jak stąd do nieskończoności. non stop bym ryczała. to tylko hormony ;*

haha nie zgadniecie na co mi przyszedł smak o tej porze :D zajadam właśnie żurek z jajeczkiem :D tak mnie na kwasotę naszło ;p tyle, że godzinę wcześniej wypiłam szklankę koktajlu truskawkowego... hmm, nie jestem pewna, czy to aby dobre połączenie :D
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...
Udało się ! Będę młodą mamą :)

Zgłoś nadużycie #632 20 czerwca 2013, 21:39

maniaaa Zadomowiona
M otylku jak wizyta?

Zgłoś nadużycie #633 20 czerwca 2013, 22:22

Konto usunięte

maniaaa napisał(a)

M otylku jak wizyta?

Moja ciąża obumarła w 5 tygodniu. Jutro jadę na zabieg. Ale jest okej, niedługo zaczynamy kolejne starania :)

Zgłoś nadużycie #634 21 czerwca 2013, 6:12

qasha Fajna mama
ja wczoraj po wizycie :) plamienia miałam w sumie tylko przez pół dnia więc na szczęście już ich nie ma :) wczoraj miałam znowu usg, dzidzia ma już 1,02 cm i serduszko biło jak szalone :)
mam nadzieje ze juz bedzie wszystko ok :)

Zgłoś nadużycie #635 21 czerwca 2013, 7:29

Konto usunięte
MOtylku przykro mo:*

Qasha gratulacje!!

Zgłoś nadużycie #636 21 czerwca 2013, 8:37

luxurious Supermama
czesc wam .U mnie niestety zle po wizycie :( Ale chyba jakas inna jestem, bo jedne kobiety tygodniami rozpaczaja a ja juz sie pogodzilam z tym po prostu tak ma byc :( .

Zgłoś nadużycie #637 21 czerwca 2013, 8:39

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

czesc wam .U mnie niestety zle po wizycie :( Ale chyba jakas inna jestem, bo jedne kobiety tygodniami rozpaczaja a ja juz sie pogodzilam z tym po prostu tak ma byc :( .

zle tzn ?? :( (( ehh :( przykro mi ..

dziewcyny ja bede tylko na styczniowkach tu sie mało dzieje moze dojda dziewczyny i wroce a jak nie to zapraszam Was na styczniowki polaczymy siły bedzi razniej]

Zgłoś nadużycie #638 21 czerwca 2013, 13:45

dalia29 Fajna mama

anusiaczek napisał(a)

jejku te plamienia to jakaś zmora w ciąży. Ja też się tego boje...Nie mogę się doczekać końca 12-13 tygodnia, bo wtedy powinno byc bezpieczniej....Miejmy nadzieje, ze będzie wszystko ok. Kiedyś czytałam, że jak ma być poronienie to idzie szybko...i krwawienei jest coraz większe.

witam ja z lipcowych 2012 , tez mialam plamienia na poczatku ciazy, ale 19 lipca urodzilam zdrowego chlopczyka dokladnie o terminie :D u mnie nie bylo to nic groznego, najlepiej jednak wybrac sie do lekarza moj mi jedynie zakazal stosunkow na jakis czas a pozniej juz normalnie wszystko bylo ok :)

Zgłoś nadużycie #639 21 czerwca 2013, 15:04

maniaaa Zadomowiona
Wracam do świata żywych :D Komputer wrócil z naprawy.

Motylku bardzo mi przykro.

qasha tu zas swietne wiesci :)

Luxurious a czemu zle :(

Gatta a na styczniowka moze wiecej pierworodek stad tam wiecej sie dzieje?Bo u mnie z Fifim ciezko czasem znalezc chwile na kompa.Jeszcze jak taka ladna pogoda...Ale jak dla mnie mozna polaczyc watek jak styczniowki nas przygarna :D Bo 2 miesiace i tak sa dopuszczalne bo albo rodzic mozna wczesniej albo pozniej :)

Zgłoś nadużycie #640 21 czerwca 2013, 15:04

Konto usunięte
Luxurious, co się stało?!

Zgłoś nadużycie #641 21 czerwca 2013, 15:06

Konto usunięte

maniaaa napisał(a)

Wracam do świata żywych :D Komputer wrócil z naprawy.

Motylku bardzo mi przykro.

qasha tu zas swietne wiesci :)

Luxurious a czemu zle :(

Gatta a na styczniowka moze wiecej pierworodek stad tam wiecej sie dzieje?Bo u mnie z Fifim ciezko czasem znalezc chwile na kompa.Jeszcze jak taka ladna pogoda...Ale jak dla mnie mozna polaczyc watek jak styczniowki nas przygarna :D Bo 2 miesiace i tak sa dopuszczalne bo albo rodzic mozna wczesniej albo pozniej :)

pewnie ze przygarna!! kochana nie tylko ja mam 2 dzieci i pisze :) zapraszam na styczniowki

Zgłoś nadużycie #642 21 czerwca 2013, 22:23

renika Zaprawiona w bojach
Motylku przytulam mocno

Zgłoś nadużycie #643 22 czerwca 2013, 0:26

luxurious Supermama
Tak jestem w ciazy lekarz potwierdzil z usg ale.... zatrzymalo sie na 5 t 3 d . Wiec wedlug lekarza jest szansa pol na pol. Albo owu sie przesunela o 2 tygodnie albo nic nie bedzie z tej ciazy :( ale ja raczej wiem kiedy byla owu itd. No i lekarz tez wie ze ja wiem... Wiec czekam na najgorsze.

Zgłoś nadużycie #644 22 czerwca 2013, 0:28

luxurious Supermama
A noo i bede tu do was wpadac i patrzec jak rosniecie :) Oczywiscie u was dziewczyny musi byc wszystko dobrze. Nie ma sie co martwic. W lutym bede was dopingowac w rozpakowywaniu sie :)

Zgłoś nadużycie #645 22 czerwca 2013, 0:32

luxurious Supermama
No czy tam nawet na styczniowki wapdne jak juz sily polaczycie i bedziecie jednym wielkim obozem styczniowkowo-lutowkowym :P . :)

Zgłoś nadużycie #646 22 czerwca 2013, 7:46

Konto usunięte
wszystkie lutoweczki zapraszam na styczniowe mamy 2014 tam jest nas wiecej wiec połaczmy siły :)

Luxu kochana musi byc ok wierze w to!!

Zgłoś nadużycie #647 23 czerwca 2013, 10:25

Konto usunięte
Dokładnie, trzymam kciuki za Was wszystkie ;)

Zgłoś nadużycie #648 24 czerwca 2013, 12:35

Ulla Fajna mama

tusia90 napisał(a)

A powiedzcie mi czy to moze byc jakis zly znak ze nie miewam jeszcze mdlosci? Naczytalam sie o pustych jajach plodowych i o tym ze wtedy jest mniej objawow i umieram ze strachu :(
To moja pierwsza ciaza.

w czwartej ciąży pierwszy raz się zeżygałam w 5 miesiącu :) także ciesz się :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #649 24 czerwca 2013, 12:47

Ulla Fajna mama

camelkova napisał(a)

Dziekuję dziewczynki :)

Gatta, u nas wszystko ok, ale te upały dają mi w kość.
Niech ten remont się już skończy, chcę już mieć czyste ładne mieszkanko i jak to się mówi: leżeć i pachnieć :)

Co do styczniówek, to tam się tyle dzieje, tyle postów przybywa dziennie, że nie jestem w stanie tego ogarnąć, ale postaram się może w weekend znaleźć chwilkę i ponadrabiać zaległości :)
W pracy 7h przed kompem, więc jak przychodzę do domu to staram się to ograniczyć do minimum - sprawdzam pocztę, fb i tu do Was zaglądam i to wszystko.

A właśnie, mam pytanie, co jest wg Was najlepsze na ból pleców?
Słyszałam, że są takie specjalne poduszki pod plecy dla kobiet w ciąży, czy któraś z Was miała/stosowała?
Wyznaję zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć, więc wolałabym już coś wymyśleć, póki ten ból jest do przeżycia :)

mam takiego rogala/banana :) dostałam od rodziców po porodzie-do karmienia, szkoda ze tak późno, bo skoro już chcieli kupować, to mogli to zrobic, jak byłam jeszcze w ciąży :P
nie wiem, czy to dobre na ból pleców. do karmienia w kazdym razie super-zwłaszcza po cesarce, kiedy nie bardzo jest sie jak ułozyc
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #650 24 czerwca 2013, 15:42

babeluniek Gotowa na wszystko
Witam wszystkie lutowe mamusie :)
Mój wstępny termin to 21 lutego. Sama mam urodziny 24 więc być może będzie jedna impreza ;)
W piątek byłam u lekarza, był pęcherzyk. Według OM to był 5 tydz. 3 dz., pęcherzyk 0.72 cm i usg stwierdziło 4 tydz. 5 dz. Miałam długie i nieregularne cykle więc mam nadzieję, że to dlatego. W przyszły piątek mam przyjść jeszcze raz.
Pozdrawiam :)