Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6371 24 października 2013, 10:45

Anett Gotowa na wszystko
Hejo! Dziewczynki współczuję bólu pleców, jestem świadoma, że muszę się na to przygotować ale na razie to abstrakcja :)
Co do 'Ogórka' hi hi to ja tak samo mam każde usg w 3d więc wyraźnie widziałam, nawet mam zdjęcie klejnotków :) ale Kincia u Was to śmieszna sytuacja, zobaczysz że to będzie oczko w głowie tatusia, oni już tak mają :) chociażby mój tato, jesteśmy z siostrą we dwie i ostatnio powiedział, że jak mama była w ciąży a kiedyś nie było wiadomo o płci wcześniej to wcale nie marzył o synu, niesamowicie cieszył się z córek :) a teraz będzie mógł po męsku pobawić się z wnukiem, za to w tym może się nie odnaleźć hue hue :)
Męski wózek to i silna babka się w nim wychowa :D

Qasha myślałam o szpitalu na Karowej w Warszawie bo tam mój lekarz pracuje.

Ponuro dziś u mnie, deszczowo, śpiąco...

Zgłoś nadużycie #6372 24 października 2013, 11:03

Dorota93 Supermama
biały by Ci się na zimę nie sprawdził, bo byłby ciągle brudny ;)
kincia jakie te babeczki są pyszne !! mmm http://www.oetker.pl/fileadmin/content/etykiety/Babeczki_Kopce_Kreta.jpg

Zgłoś nadużycie #6373 24 października 2013, 11:03

Konto usunięte
Mam dodać moje zdjęcie klejnotów ? :D bo też takie posiadam :P a teraz klejnoty znikneły :P

Zgłoś nadużycie #6374 24 października 2013, 11:08

Dorota93 Supermama
o kurde haha ! :D obcięłaś mu/jej siusiaczka :(

Zgłoś nadużycie #6375 24 października 2013, 11:09

babeluniek Gotowa na wszystko
Wow! Dorota, nigdzie nie widziałam tych babeczek! Jak tylko spotkam, to kupię :)

Zgłoś nadużycie #6376 24 października 2013, 11:13

Dorota93 Supermama
ja właśnie wczoraj widziałam i kupiłam odrazu :) pychotka

Zgłoś nadużycie #6377 24 października 2013, 11:15

Dorota93 Supermama
To moje

Zgłoś nadużycie #6378 24 października 2013, 11:19

Aż mi ślinka pociekła! :P

Ale się teraz wkurzyłam znowu! Dlaczego faceci są tacy dziwni? M. zawsze był "wolniejszy" ode mnie - w sensie ja lubię mieć wszystko od razu a jemu nigdy się nie spieszy!
Skoro mamy się przeprowdzać, a najpierw zrobić tam remont to pytam go, czy wypowiadamy umowę wynajmu z dniem 1 listopada, bo mamy aż 3 miesiące wypowiedzenia. I co? Po co się spieszyć? Z jego podejściem do porodu się nie przeprowadzimy! A ja już bym chciała ogarnąć wszystko, zaplanować chociaż! Jak teraz nie wypowiemy umowy, to będziemy musięli płacić aż do końca lutego!

Zgłoś nadużycie #6379 24 października 2013, 11:21

Dorota93 Supermama
weź mu przegadaj... bo po co potem opłacać 2 mieszkania... a lepiej teraz ogarnąć się ze wszystkim. Potem będzie ciężej bo brzuszek coraz większy itp , a z dzieckiem też trudno...

Zgłoś nadużycie #6380 24 października 2013, 11:25

No właśnie! Zreszta jak teraz wypowiemy to i taak będziemy mięli AŻ 3 miesiące na remont więc będzie można robić to powoli!

Zgłoś nadużycie #6381 24 października 2013, 11:26

Konto usunięte
Siusiak ( to białe wystające) a na drugiej fotce pępowina i dzidziuś w 3d :)

Zgłoś nadużycie #6382 24 października 2013, 11:38

Dorota93 Supermama
ciekawe kto to w końcu będzie :D

Zgłoś nadużycie #6383 24 października 2013, 11:47

basza Fajna mama
Dzień dobry Mamusie! Dziękuję za wsparcie... przydało się. Tyle napisałyście WOW...
Ece - Ty musisz uważać na te swoje bóle, to nie są żarty. Kochana musisz więcej odpoczywać.
Kincia mój Pan dr powiedział wczoraj, że na 100% dziewczyna a jak nie to On oddaje kasę za poczynione zakupy w kolorze różowym hehhe. Dorotka dawaj te babeczki ;-) . Babeluniek faceci jakos tak mają, że wydaje im się, że zawsze jest czas...
Kincia czy Emu są w standardowych rozmiarach czy jakoś zawyżone lub zanizone, bo to punkt Twojej wyprawki, który mi się bardzo podoba.

Zgłoś nadużycie #6384 24 października 2013, 11:48

basza Fajna mama

diaglab napisał(a)

Hej :-)
Dorota, Ece ma rację, po nazwisku i peselu bez problemu Cię znajdą. Jakby każdy pacjent miał pamiętać daty badań to żadnych by nie dostał powtórnie :-P . To raczej objaw lenistwa, po datach jeszcze dłużej by jej zeszło :-D
gdyby robiły jakieś problemy to powiedz że chcesz się widzieć z kierownikiem laboratorium :-D to powinno zadziałać :-P
Babeluniek odpoczywaj kochana, msza również się liczy, najważniejsze i tak są modlitwy, w ten sposób bardziej pomagamy zmarłym.
Kincia no to teraz wpadłam w panikę! :-P ja mam narazie tylko jeden pajacyk :-D i tak ledwo co wczoraj uprosilam mojego M. Żebym mogła go kupić :-D
Ece mi też od czasu do czasu jest niedobrze ale to raczej po witaminach bo mdli mnie zaraz jak wezmę tabletke :-( całe szczęście poleżę chwilę i mi przechodzi.
Basza ja też mam czasami takie huśtawki nastrojów. Mnie na płacz tak naszło w sobotę późnym wieczorem aż mąż się zdziwił. A już najgorzej jak włączę "Porodówke" na TLC :-D tyle że wtedy to są łzy szczęścia jak się mały bobas za każdym razem rodzi :-P ja dziś rybę po grecku robię :-D

Porodówka to moj ulubiony tasiemiec ;-)

Zgłoś nadużycie #6385 24 października 2013, 12:05

Dorota93 Supermama
basza no to pięknie , że dziewczynka :) :)

Zgłoś nadużycie #6386 24 października 2013, 12:09

Konto usunięte
Dorota proszę Cię :D Ty mnie zawsze musisz namówić na coś do jedzenia nie ? :D
Babeluniek myśle że Twoj pomysł jest dobry aby wypowiedziec umowe z 1 listopada :) na spokojnie sobie remont zrobicie :) faceci są dziwni :D ja wywalczyłam wreszcie kuchnie nową,ale dlugo mi to dość zajeło :D a itak 6 tyg czeka się na tą kuchnie...myślę że przegadasz wkońcu Twojemu męzowi ,bo my kobiety zawsze postawimy na swoim ,ale w różnym czasie :D
Basza no to gratuluję dziewczynki !!! :) emu dla dzieci są od 0-6 miesięcy i od 6- 12 miesięcy i właśnie nie wiem czy nie kupić tych od 6-12 bo te 0-6 są dość malutkie i chyba na krótko starczą... Wybiorę się na zakupy to wtedy jeszcze dokładnie się zastanowię :)

Zgłoś nadużycie #6387 24 października 2013, 12:11

Dorota93 Supermama
Kincia specjalnie to robię :D !
a Emu do dziewczynki to jeszcze lepiej wygląda :)

Zgłoś nadużycie #6388 24 października 2013, 12:17

Niutka26 Gotowa na wszystko
Ece gratuluje skończonego tygodnia!
dziewczyny współczuje tych bóli w krzyżu-jeszcze nie tak dawno sama to przeżywałam więc wiem o co chodzi :/
mam do Was pytanie-czy Wy tez odczuwacie ból w pachwinach u nóg? mi najbardziej od niedawna dokucza w lewej,na tej samej mam te naczynka popękane i ta mi bardziej puchnie..
powiem lekarzowi,ale ciekawa jestem czy Wy tez to macie?
brzuszek już nie ciągnie,za to ten ból w pachwinie-nie raz to już w kolejce nie mogę ustać-tak boli :/

Zgłoś nadużycie #6389 24 października 2013, 12:18

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

Dorota proszę Cię :D Ty mnie zawsze musisz namówić na coś do jedzenia nie ? :D
Babeluniek myśle że Twoj pomysł jest dobry aby wypowiedziec umowe z 1 listopada :) na spokojnie sobie remont zrobicie :) faceci są dziwni :D ja wywalczyłam wreszcie kuchnie nową,ale dlugo mi to dość zajeło :D a itak 6 tyg czeka się na tą kuchnie...myślę że przegadasz wkońcu Twojemu męzowi ,bo my kobiety zawsze postawimy na swoim ,ale w różnym czasie :D
Basza no to gratuluję dziewczynki !!! :) emu dla dzieci są od 0-6 miesięcy i od 6- 12 miesięcy i właśnie nie wiem czy nie kupić tych od 6-12 bo te 0-6 są dość malutkie i chyba na krótko starczą... Wybiorę się na zakupy to wtedy jeszcze dokładnie się zastanowię :)

hehe ale ze mnie samolub - o bobo też myślałam żeby takie sprawić, ale dopiero jak się urodzi, bo nie wiem czy będzie z tych długich czy krótkich hihihi..... a teraz emu lub ugg chciałam dla siebie, a w necie są tańsze i chciałam zamówić

Zgłoś nadużycie #6390 24 października 2013, 12:20

Anett Gotowa na wszystko
Dorota jakie babki, ehh Ty to zawsze :) teraz mnie naleciała chrapka na kawę i taką właśnie babkę, jak będę miała okazję to chyba Cię kiedyś uduszę :)
Bąbeluniek musisz przycisnąć chłopa, faktycznie to bez sensu żebyście zwlekali...
Kincia wrzucam dla Ciebie naszego siusiaka dla porównania :)