Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6271 22 października 2013, 20:32

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Dorota nie trzeba mieć oryginału- ja taki odpis wydawalam na podstawie dowodu osobistego. Powiedz że zgubiłaś i nie powinni robić Ci problemu.
Anett zaraz chyba jeszcze jogurt zjem hihi :-D ale mam dziś apetyt :-D

wcisnę kit, że mi torebkę ukradli. Nie będzie, że taka nieogarnięta jestem. Popytałam w sierpniówkach i dziewczyny pisały, że z dokumentów chcieli tylko na paciorkowca (36tc) i grupę krwi + karta ciąży. Ogarnę to :)

Zgłoś nadużycie #6272 22 października 2013, 20:33

Dorota93 Supermama
diaglab bo Ty w labo pracujesz, nie? :)

Zgłoś nadużycie #6273 22 października 2013, 20:35

Anett Gotowa na wszystko
Diaglab smacznego, jedz jedz Kochana :) ma zachcianki to Twoje dzieciątko i musisz je spełniać hi hi bo skopie tyłek mamie od środka i dopiero będzie bolało :p

No widzisz Dorotka, niczym się nie przejmuj :)

Zgłoś nadużycie #6274 22 października 2013, 20:37

Dorota93 Supermama
hormonki i się przejmuję :D jak Wam dzień minął? Ja kurtkę zimową w końcu kupiłam :)

Zgłoś nadużycie #6275 22 października 2013, 20:43

Anett Gotowa na wszystko
Dzień, po pierwsze, minął szybko jak każdy. Przed południem małe sprzątanie bo zaraz potem przyjechał mój mały ulubieniec, który turlając się po podłodze zwiedził każdy możliwy kąt :) tak spędziłam czas z przyjaciółką do wieczora prawie, potem krótkie wyjście na podwóro i się zrobił wieczór :) teraz kanapa, kocyk i seriale :) i tak to wygląda... Nic nadzwyczajnego ale sympatycznie :)

Na jutro od rana zaplanowałam ścisłą edukację hi hi

Zgłoś nadużycie #6276 22 października 2013, 20:48

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Dzień, po pierwsze, minął szybko jak każdy. Przed południem małe sprzątanie bo zaraz potem przyjechał mój mały ulubieniec, który turlając się po podłodze zwiedził każdy możliwy kąt :) tak spędziłam czas z przyjaciółką do wieczora prawie, potem krótkie wyjście na podwóro i się zrobił wieczór :) teraz kanapa, kocyk i seriale :) i tak to wygląda... Nic nadzwyczajnego ale sympatycznie :)

Na jutro od rana zaplanowałam ścisłą edukację hi hi

edukacja haha ja sie zapisalam do szkoly a jeszcze ani razu nie poszlam :P P
no to fajny dzien mialas :)
u mnie w poludnie kolezanka byla, potem chlop z pracy wrocil zjadl obiad i pojechalismy auto jedne do mechanika zawiesc. w piatek dajemy drugie auto, zeby na gaz nam przerobili, bo sie to bardziej oplaca :)

Zgłoś nadużycie #6277 22 października 2013, 20:51

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Babelunku-gratki skończonego tyg.Widocznie Twoja córcia miała ochotę na delicje ;-) .
Anett-gratki skończonego tyg.Cieszę się,ze Twoje poddasze nabiera kolorów, a drewniana podłoga jest super-pięknie się prezentuje.
Dorotko-myslę,ze wszystko jest do otworzenia i odzyskania.Tylko pewnie będziesz musiała odwiedzić laboratorium i przychodnię.Wszystkie wyniki są archiwizowane,wiec nie ma problemu z ich odtworzeniem.Główka do góry, będzie ok.

Ja dziś byłam na wolnym,bo Martyska miała ślubowanie na pierwszoklasistkę. Było fajnie,uroczysta akademia,potem poczęstunek w klasie,tort.Pojechalismy na obiad cala rodzinka i do parku na plac zabaw :-) .Było super do momentu gdy dostalam silnych boli brzucha,ledwo doszlam do auta.Jeszcze nigdy tak mi się nie dluzyla droga do domu.Ledwo zdązylam dopasc do lazienki-cos mi musiało zaszkodzić albo to nawrót delegliwosci z poczatku ciąży. Wtedy tez meczyly mnie bóle brzucha i biegunki.Przespalam się trochę,wypilam rumianek i odpoczywam pod kocykiem.Jeszcze minimalnie mnie mdli,ale najważniejsze ze brzuch juz nie boli.Mam nadzieję,że rano wstaje jak nowonarodzona :-) .Ada tak kopie,az mi tablet podskakuje.Spokojnego wieczoru Laseczki :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #6278 22 października 2013, 20:55

Dorota93 Supermama
Ece dobrze, że już się dobrze czujesz !! :) ) Rumianek działa cuda na różne dolegliwości. Ja zawsze w czasie gorączki piję :) Odpoczywaj. Ty też miałaś super dzień, a Martynka pewnie przeszczęśliwa :)

Zgłoś nadużycie #6279 22 października 2013, 21:04

Ece Gotowa na wszystko
Oj tak Dorotko-przeszczesliwa.Tyle atrakcji,ze nie miała się czasu nudzić,Bez większych oporów powędrowała do mycia,a teraz tatuś czyta jej bajkę na dobranoc :-) .

Fajny przewijaczek widziałam dziś w sklepie z artykułami dla dzieci-obok rysunków misow była narysowana miarka,wiec przy okazji przewijania można brzdaca zmierzyć.Bardzo pomysłowe :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #6280 22 października 2013, 21:06

Dorota93 Supermama
no faktycznie :) a ceny w tych sklepach sa tak samo interesujace co te rzeczy :D
my dostaniemy wanienke z przewijakiem od kolegi :)

Zgłoś nadużycie #6281 22 października 2013, 21:10

Dorota93 Supermama
w ogole to jak leze na boku to widze gdzie maly lezy :) bo tak wystaje troszkę , taka buła :P I nawet K widzi :)

Zgłoś nadużycie #6282 22 października 2013, 21:20

babeluniek Gotowa na wszystko
Ece, ja już mam przewijak i właśnie z miarka :-)
Też kupiłam dziś kurtkę na zimę a raczej plaszczyk :-)
Idę już spać. Jutro muszę wcześnie wstać. Na 9 idę na mszę i wtedy zdecyduje czy też na potrzeb. Zależy jak się będę czuła.
Dobranoc :-*

Zgłoś nadużycie #6283 22 października 2013, 21:25

Konto usunięte
Hej :) a ja dziś zrobiłam listę wyprawki i jestem przerażona :D

Zgłoś nadużycie #6284 22 października 2013, 21:26

Dorota93 Supermama
babelnku pamietaj, ze Ty i malenstwo jestescie najwazniejsi, inni napewno to zrozumieja :* A Wasze zdrowie jest najwazniejsze jak i nastrój :)
Dobranoc, ja też mykam spać :) :* buziaki dla Was.
I dziękuję za pomoc w sprawie dokumentów, bo mnie uspokoiłyście :)

Zgłoś nadużycie #6285 22 października 2013, 21:27

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Hej :) a ja dziś zrobiłam listę wyprawki i jestem przerażona :D

o kincia :D pokaż listę :P

Zgłoś nadużycie #6286 22 października 2013, 21:27

diaglab Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Diaglab smacznego, jedz jedz Kochana :) ma zachcianki to Twoje dzieciątko i musisz je spełniać hi hi bo skopie tyłek mamie od środka i dopiero będzie bolało :p

No widzisz Dorotka, niczym się nie przejmuj :)

Dziękuję Anett :-) było pyszne :-D i tak już szkrab wystarczająco mnie kopie :-D ale przyjemne to :-P
Tak Dorota, ale w genetycznym.

Zgłoś nadużycie #6287 22 października 2013, 21:30

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Dziękuję Anett :-) było pyszne :-D i tak już szkrab wystarczająco mnie kopie :-D ale przyjemne to :-P
Tak Dorota, ale w genetycznym.

obyś miała rację. lece tam jutro z samego rana :) no ehm prawie z samego rana :D

Zgłoś nadużycie #6288 22 października 2013, 21:33

Ece Gotowa na wszystko
Wklejam zdjęcia tych przewijaczkow.Ja dla Martyski dostalam od koleżanki,ale się zużył, pepękał i dla Ady muszę kupić nowy.Chyba jutro wrócę do tego sklepu,bo widzę ze na allegro z przesylka wychodzi drozej.
Babelunku-trzymaj się Kochana,niezależnie jaka decyzje podejmiesz ciężki i smutny dzień przed Wami.Będę z Tobą myślami.

Zgłoś nadużycie #6289 22 października 2013, 21:39

Dorota93 Supermama
ładne :)
kurcze teraz nie wiem czy Kincia przepisuje wyprawkę, czy tylko weszłą powiedzieć co i jak i se poszła :D i tak patrzę ale echo to chyba zmykam :P

Zgłoś nadużycie #6290 22 października 2013, 21:44

Anett Gotowa na wszystko
Ece współczuje nieprzyjemnej przygody z brzuchalem ale niestety w naszym stanie nic mnie nie zdziwi, musimy być twarde.. A rumianek jest dobrym rozwiązaniem w takich momentach, to też jeden z moich przyjaciół :) i też dziś piłam, synka mojej koleżanki męczył brzuszek i zaparzyłam mu, on wypił troszkę a ciocia resztę :)
Cieszę się, że miło spędziłaś czas na ślubowaniu i po :)
Zgadzam się, drewniana podłoga jest fajna :)

Bąbeluniek powodzenia w jutrzejszym dniu :*

Kincia znam to uczucie po sporządzeniu listy heh, przeraża po pierwszym spojrzeniu :)

Co do przewijaka z miarką to faktycznie fajna sprawa :)