Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6191 21 października 2013, 10:40

Konto usunięte
Jaka cisza :D weszła do gabinetu

Zgłoś nadużycie #6192 21 października 2013, 11:43

Konto usunięte
Uwaga uwaga z naszego Gabriela zrobiła się Gabrysia :D nic nie mowcie ,jestem w szoku :O

Zgłoś nadużycie #6193 21 października 2013, 11:49

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witajcie kochane!
Czytam Was od godziny i w końcu wszystko nadrobiłam :D tyle tego jest :)
Ja już odpoczywam w domu,ale chyba tylko dziś i jutro,bo jak koleżanka mnie nie zastąpi na te kilka dni do końca miesiąca to muszę niestety na trzy dni w tygodniu wrócić do pracy,wywiązać się z kilku zamówień i już wtedy przejść pełną parą na zwolnienie.
Eh.. wszystko to jest chore...
Ale najważniejsze,że Dominiś jest zdrowy,że wszystko dobrze :)
Ece na obrzęki nic mi nie powiedział,miałam Mu nawet pokazać tą jedną nogę( lewą od serca) która tak mi bardzo puchnie i na której bardzo popękały mi naczynka,ale nie pokazałam.Przy następnej wizycie -położnej.
Rytinoscorbin brałam przez ten tydzien na te naczynka-i jak odpoczywam z nogami do góry to ten siniak z wylanego żylaka blaknie,a jak chodzę czy stoję jest ciągle taki sam.. Mam nadzieję,że po ciąży wróci to do normy..
Oby..
Na kłucie w sercu też mi nic nie powiedział.Kazał tylko powtórnie zmierzyć ciśnienie,bo u niego miałam 150/90
ale to ze zdenerwowania,bo wczoraj np.to miałam bardzo niskie-96/54
Dorotko zazdroszczę takiego porządku w szafeczkach :)
My z ciuszków mamy już praktrycznie całą wyprawkę-trzy duże pudełka-pełno skarpetuniek,pajacyków,body,koszuleczek,kaftaników... Wszystko od koleżanki,której nie widziałam od czasów gimnazjum,a mimo to po dowiedzeniu się o mojej ciąży( prze internet się spisałyśmy) regularnie wysyła nam rzeczy dla małego :)
I to z innego miasta :)
Nawet nie chcę zwrotu za koszty przesyłki..
Powiem Wam,że nie raz obcy dla nas ludzie są życzliwsi niż rodzina..
Mam rocznego bratanka i bratowa jeszcze ani razu nie spytała czy nie chcielibyśmy po nim ubranek dla Dominika,czy czegokolwiek w sumie...
Szkoda,że taka zawiść się robi w gronie najbliższych,w gronie tych,którzy powinni najwięcej wspierać.Ale nie potrzebuje łaski,bardzo ciężko na to pracowałam i stać mnie,by pójść kupić coś naszemu szkrabowi .
Miło jednak,że z ciuszków na pierwsze miesiące w sumie nic nie musimy kupować,bo właśnie z nich dzieci najbardziej i najszybciej wyrastają.
Jak tylko to wszystko poukładam i pospisuje co mamy a co będzie trzeba jeszcze dokupić zrobię Wam zdjęcie-nie uwierzycie ile tego jest! :)
Pozdrawiam tak bardzo słonecznie!!!

Zgłoś nadużycie #6194 21 października 2013, 12:01

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

Uwaga uwaga z naszego Gabriela zrobiła się Gabrysia :D nic nie mowcie ,jestem w szoku :O

no to Nina ma koleżankę :-) . Gratki. Opowiadaj co tam na wizycie

Zgłoś nadużycie #6195 21 października 2013, 12:11

anamari Zadomowiona
Jak wasze samopoczucie dziewczyny?
ja wczoraj przegiełam
pojadłam obiadu-frytki i rolada(1x rolade do frytek)i urówka
potem lezałam bo i głowa mnie bolała
wziełam pół tabl paracetamolu-bo z tego co wiem to mozna to brac
a juz nie wytrzymywałam
troche schizuje bo moze przez moje nerwy cos mniej kopie
jak glaskam brzuch czy lekko uciskam to "odda" mi
czkawke tez czuje

ale i tak meczy mnie jzu ten stn
bóle brzucha-naszczescienie az tak mocne bymnie mogła isc prosto
nogi bola cholernie
kleknac czy kucnac i wstac to masakra
do koscioła nawet juz nieszłam bo nie wytrzymałabym godziny stojac
nawet majac miejsce siedzące tze sa momenty ze sie stoi i dłzuzej
nie wyrobie
..odliczam dni
juz 22tydzien od dzis
niepoamietam od kt tyg starsze dzieci jak je nosiłam jeszcze w brzuchy były ruchliwe ze az bolało
ale tak bym juz chciała luty..i urodzc byle ni za wczesnie

a córka-starsza-to aparatka
udana jest
mowi do Fabiana (męża)"tato ,pocałuj mame w brzuch i powiedz DOBRANOC PAULINKO
a F-dobranoc Kasiu
na co W nerwy-ze nie kasia,ze paulinka
ze tak?zgadza sie?
i wyje bo tata mowi inaczej
F ze jeszcze jst czasu do porodu mzoe sie zmieni
i nie powinno byc ze dzieci wybieraja im
miałam pow ze ja wybrałam a W chce tez tak
ale W-ma byc PAULINA I KONIEC KROPKA
i tak mu marudział ze pow.DOBRANOC PAULINKO
to bylo w zpt na sob czy z sob/pt jak szła spac a F zawsze buziaki daje na noc

Zgłoś nadużycie #6196 21 października 2013, 12:23

Konto usunięte
Wyniki spoko ,cukrzycy nie mam :) toxo jest w normie ,powinno spaść ,ale nie jest źle ,także nie mam się czym martwić :) teraz już sama nie wiem ,czy mówić że jednak będziemy mieli córeczkę ,bo wszystkim powiedzieliśmy że chłopak jak pytali ,a teraz nagle dziewczynka :D

Zgłoś nadużycie #6197 21 października 2013, 12:27

anamari Zadomowiona

kincia napisał(a)

Wyniki spoko ,cukrzycy nie mam :) toxo jest w normie ,powinno spaść ,ale nie jest źle ,także nie mam się czym martwić :) teraz już sama nie wiem ,czy mówić że jednak będziemy mieli córeczkę ,bo wszystkim powiedzieliśmy że chłopak jak pytali ,a teraz nagle dziewczynka :D

a nic nie mow
bedzie nies[podzianka
ja nielicznym sie wygadałam ze dziewczynka-takusłyszałam wiec tak pewnie jest-nawet lekarz zazartował jak usłysZał ze w domu syn i dwie corki i powiedział ze przewaga dziewczyn-tzn inaczej sformułował
a ja ze mąz widac córki robi :)
ale jak bede u gin to sie bede chciała upewnic ze corka :) OBY

Zgłoś nadużycie #6198 21 października 2013, 12:40

haha Kincia a to niespodzianka :D
gratuluje córeczki :)
czy mówić?... hmm sami zdecydujcie :) ale chciałabym widzieć ich minę jak przy pierwszych odwiedzinach po porodzie powiesz że przedstawiasz Gabrysie a nie Gabrysia :D
ja bym chyba nie wytrzymała :)

Zgłoś nadużycie #6199 21 października 2013, 13:25

Dorota93 Supermama
Kincia AAAA ! :D GRATULACJE ! ;*** haha
to ja odkupuję od Ciebie ten śliczny komplecik z polarku co pokazywałaś ahahaha ! a jak tam waga dzidziusia i jak termin w końcu? :)

Zgłoś nadużycie #6200 21 października 2013, 13:31

Dorota93 Supermama
zeżarłam 5 ciastek, a potem znów będę narzekać, że mi dupa rośnie :(

Zgłoś nadużycie #6201 21 października 2013, 13:38

Konto usunięte
haha dzięki :* termin różnie ,bo teraz wyszedł 2 luty ,a według wielkości główki 30 stycznia :) ale do styczniówek nie odejdę :D

Zgłoś nadużycie #6202 21 października 2013, 13:41

Dorota93 Supermama
ale super dziewuszkę będziesz miała :)

Zgłoś nadużycie #6203 21 października 2013, 13:44

Anett Gotowa na wszystko
Cześć Mamusie! Widzę, że sporo się dzieje pod moją nieobecność :) Kincia to śmiechowe wieści - Gabrysia zamiast Gabrysia hihi - fajnie by było zrobić niespodziankę ale jak wszyscy już wiedzą o chłopcu i w prezentach będzie dużo chłopięcego motywu to będzie mały problem :) Niutka26 zgadzam się z Tobą w pełni, obcy ludzie są czasem a nawet często bardziej życzliwi niż najbliżsi, sama się o tym przekonałam:/
Jak zwykle nie jestem w stanie nadrobić zaległości z tą moja sklerozą i skomentować każdego tematu ale przeczytałam wszystko :) ach.. Dorotka jesteś niesamowita, takie wyposażenie, jakbyś zobaczyła moje to byś się przeżegnała lewą ręką :p ale powolutku nadrabiam, kuzynka którą m. in. odwiedziliśmy w weekend podarowała mi troszkę ubranek po swoim synku, co prawda niewiele bo zaraz planują drugiego dzidziusia ale i tak miło z jej strony.
Co do weekendu poza tym, muszę przyznać że bardzo miły wyjazd, rzadko spotykamy się z tą rodziną bo to już takie dalsze więzi ale są bardzo sympatyczni i gościnni, poza tym okolice Poznania to bardzo ładne tereny a my byliśmy w takim fajnym miesteczku, przy tym wujek jest przewodnikiem więc nam wszystko fajnie opowiedał cały czas... Fajne oderwanie od rzeczywistości, powrót był już gorszy bo byłam niemiło zaskoczona postawą mojego M przy rozliczaniu podróży ale tu już nie będę wnikać szczegóły. Roczarował mnie po prostu, wczoraj się połóciliśmy i do teraz nie możemy się dogadać... Nieistotne, grunt że już jestem z Wami :)

Zgłoś nadużycie #6204 21 października 2013, 13:49

Dorota93 Supermama
Ja też dużo dostałam, ale raz zamówiłam konkretną paczkę z allegro za 300zł :D
dobrze, że miałaś udany weekend, a z chłopem się dogadasz :) :*

Zgłoś nadużycie #6205 21 października 2013, 14:01

ja właśnie przeglądam allegro w poszukiwaniu jakiś fajnych zestawów dla maluszków i napatrzeć się nie mogę :)
jak ja bym już chciała tego mojego malca wśród nas :) ))

Zgłoś nadużycie #6206 21 października 2013, 14:02

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

ja właśnie przeglądam allegro w poszukiwaniu jakiś fajnych zestawów dla maluszków i napatrzeć się nie mogę :)
jak ja bym już chciała tego mojego malca wśród nas :) ))

doskonale Cie rozumie :) ja juz nie kupuje ciuszkow poki co :)

Zgłoś nadużycie #6207 21 października 2013, 14:07

Dorota93 Supermama
a u mnie właśnie smażą się kotlety, mężulek wróci zajechany z pracy, to trzeba mu dogodzić kawałkiem mięcha ! :)

Zgłoś nadużycie #6208 21 października 2013, 14:15

Konto usunięte
Anett co racja ,to racja może być za dużo niebieskich prezentów :D
Dorota ale z Ciebie dobra żona :)
Najśmieszniejsze to że wózek taki męski zamówiony :D a co tam :) nie będę się kolorem wózka przejmować :D

Zgłoś nadużycie #6209 21 października 2013, 14:18

Kincia przyda się dla synka w przyszłości :) )

Zgłoś nadużycie #6210 21 października 2013, 15:42

Dorota93 Supermama
Ja juz u lekarza. Czekam w poczekalni. Jedna baba tak sie wyperfumowala chocby na randke przyszla. Az mi niedobrze