Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #611 19 czerwca 2013, 7:31

Konto usunięte
qasha trzymam kciuki by było ok:*
CAMELKOVA co u Was ?? :* i gratuluje nie palenia..

dzien dobry u nas ciezka noc nie mogłam wgl spac;/

Zgłoś nadużycie #612 19 czerwca 2013, 11:13

luxurious Supermama

qasha napisał(a)

a u mnie troszke smutkow :( wczoraj rano zauwazylam malutkie krwawienie :( od razu tel do lekarza - byl na wyjezdzie wiec na izbe przyjec ginekologiczną. tam badanie usg - wszystko niby ok. biło juz sreduszko. wy6szło na usg - 6 tydz i 2 dzien. wielkość crl 0,45 cm. bicie serca - 160 razy/min.
dalej przez cały dzien nie bylo plamienia i dzisij rano znowu. dzisiaj ide do swojego gina. mam nadzieje ze to nic groznego z moja kruszynka sie nie dzieje. aaa na ip przepisali mi duphaston i no-spe kazali tez brac. trzymajcie kciuki zeby bylo ok.

Pewnie bedzie wszytko dobrze i to nic groznego . Czasami tak bywa a nic zlego sie nie dzieje. Daj nam znac po wizycie.

Zgłoś nadużycie #613 19 czerwca 2013, 11:14

luxurious Supermama
Gatta a czemu Ty nocka zarwana znowu? Sliczne Te twoje chlopaki :)

Zgłoś nadużycie #614 19 czerwca 2013, 11:14

luxurious Supermama

anusiaczek napisał(a)

jestem już po. Trochę się denerwowałam, bo w szpitalu musiałam na niego czekac godzinę, bo miał cesarke akurat...ale  w końcu przyszedł. Dzidziuś ma 6mm i bije serduszko :) :) :) . Z om wynika że data porodu na 2 luty z usg ze 10 :)

Super, ze u was wszystko oki :)

Zgłoś nadużycie #615 19 czerwca 2013, 11:18

luxurious Supermama
angel Ty tez tak jak Gatta nocka zarwana?
camelkova super, ze rzucilas to swinstwo fajki :) Jak Cie jeszcze bedzie ciaglo to zaraz mysl o tym malenstwie w brzuchu :) blee fajki nic tylko to smierdzi i duzo kosztuje :P

Zgłoś nadużycie #616 19 czerwca 2013, 11:29

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

Gatta a czemu Ty nocka zarwana znowu? Sliczne Te twoje chlopaki :)

spac nie mogłam porazka jakas;/

Zgłoś nadużycie #617 19 czerwca 2013, 11:32

Konto usunięte
CAMELKOVA odezwij sie na styczniowki czy rezygnujesz zpisania tam? :)

Zgłoś nadużycie #618 19 czerwca 2013, 11:43

anusiaczek Zaprawiona w bojach

qasha napisał(a)

a u mnie troszke smutkow :( wczoraj rano zauwazylam malutkie krwawienie :( od razu tel do lekarza - byl na wyjezdzie wiec na izbe przyjec ginekologiczną. tam badanie usg - wszystko niby ok. biło juz sreduszko. wy6szło na usg - 6 tydz i 2 dzien. wielkość crl 0,45 cm. bicie serca - 160 razy/min.
dalej przez cały dzien nie bylo plamienia i dzisij rano znowu. dzisiaj ide do swojego gina. mam nadzieje ze to nic groznego z moja kruszynka sie nie dzieje. aaa na ip przepisali mi duphaston i no-spe kazali tez brac. trzymajcie kciuki zeby bylo ok.

jejku te plamienia to jakaś zmora w ciąży. Ja też się tego boje...Nie mogę się doczekać końca 12-13 tygodnia, bo wtedy powinno byc bezpieczniej....Miejmy nadzieje, ze będzie wszystko ok. Kiedyś czytałam, że jak ma być poronienie to idzie szybko...i krwawienei jest coraz większe.

Zgłoś nadużycie #619 19 czerwca 2013, 11:46

promyczek Gotowa na wszystko
witam wszystkie Mamusie ;)
Jestem mamą kwietniowego maluszka i bardzo prosze o głosiki w konkursie ;)
https://apps.facebook.com/wtrosceoszczescie/main/zdjecie/f41984e00bb37d7e9d84f47...
Z góry dziękuję pozdrawiam i życzę dużo zdrówka i wytrwałości :)

Zgłoś nadużycie #620 19 czerwca 2013, 11:49

Konto usunięte
Cześć dziewczyny, miłego dnia ;)

Zgłoś nadużycie #621 19 czerwca 2013, 17:22

maniaaa Zadomowiona
Witam sie :)
Niestety ja nadal bez kompa,,,
Qasha plamienia ponoc czasem sie zdarzaja i nie oznaczaja niczego groznego,i tu napewno tez tak bedzie :)

Motylku jutro powtorka bety?A wizyta kiedy?

Ja po dzisiejszej wizycie .pecherzyk ciazowy odpowiada 5tc.Ja zakamana ze pusty i nic nie widac ale gin uznal ze to pewnie nic groznego,Zlecil bete.Wynik 3990 wiec piekny.W piatek potworka ale jestem dobrej mysli :)

Zgłoś nadużycie #622 19 czerwca 2013, 19:29

camelkova Zaprawiona w bojach
Dziekuję dziewczynki :)

Gatta, u nas wszystko ok, ale te upały dają mi w kość.
Niech ten remont się już skończy, chcę już mieć czyste ładne mieszkanko i jak to się mówi: leżeć i pachnieć :)

Co do styczniówek, to tam się tyle dzieje, tyle postów przybywa dziennie, że nie jestem w stanie tego ogarnąć, ale postaram się może w weekend znaleźć chwilkę i ponadrabiać zaległości :)
W pracy 7h przed kompem, więc jak przychodzę do domu to staram się to ograniczyć do minimum - sprawdzam pocztę, fb i tu do Was zaglądam i to wszystko.

A właśnie, mam pytanie, co jest wg Was najlepsze na ból pleców?
Słyszałam, że są takie specjalne poduszki pod plecy dla kobiet w ciąży, czy któraś z Was miała/stosowała?
Wyznaję zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć, więc wolałabym już coś wymyśleć, póki ten ból jest do przeżycia :)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...
Udało się ! Będę młodą mamą :)

Zgłoś nadużycie #623 19 czerwca 2013, 20:24

monika30 Gotowa na wszystko
Hej Kochane ,ja miałam usg w poniedziałek ,serduszko bije i jest ok.Następną wizytę mam dopiero w lipcu.Muszę jednak zrobić badania tarczycy i krzywą cukrową.U Nas też upały straszne i jest bardzo duszno.A i dzisiaj znalazłam ogórki kiszone ,cały słoik zjadłam.Camelkowa gratuluje niepalenia.Ja się dowiedziałam 6 czerwca że jestem w ciąży i też nie palę(Odrzuciło mnie) i mam zamiar nie wracać do palenia.Lepiej po ciąży wrócić na siłownię niż po papieroski sięgać :) .Najlepsze lekarstwo na ból pleców jest basen(w ciąży tez zalecany),odpoczynek na prosto ,i masaż męża :) (jak umie robić).Poduszek nie miałam nigdy.Camelkowa może to przez Twoją pracę plecki Cię bolą?i ten remont.Pozdrawiam Cię bardzo mocno :) .

Zgłoś nadużycie #624 19 czerwca 2013, 20:27

Gasha nic się nie martw ,będzie wszystko dobrze.Ja z pierwszą ciążą też trafiłam w drugim miesiącu z krwawieniem do szpitala i na szczęście nic złego sie nie stało.Brałam duphaston i leżałam dużo ,nawet bardzo długo i dużo.Trzymam za Ciebie kciuki i Twojego maluszka będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #625 19 czerwca 2013, 20:28

Konto usunięte
Nie, nie robię bety już. Jutro idę po prostu na wizytę do ginekologa i USG ;)

Zgłoś nadużycie #626 19 czerwca 2013, 20:30

Gasha czekamy na wieści :) oczywiście pozytywne :)

Zgłoś nadużycie #627 19 czerwca 2013, 20:49

camelkova Zaprawiona w bojach
monika30 na pewno masz rację z tą pracą, że przez to ten ból potęguje, ale właśnie dlatego obawiam się, że ciąża + siedzenie w pracy doprowadzi do tego, że już nie będę umiała się ruszać...
I dlatego szukam jakiegoś sposobu.
Basen... o tak, marzy mi się, ale niestety ani czasu ani funduszy na to nie ma :(
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...
Udało się ! Będę młodą mamą :)

Zgłoś nadużycie #628 19 czerwca 2013, 21:01

No własnie to trzeba mieć czas i fundusze.Ja tak myślałam nad basenem ,ale nawet kostiumu nie mam.Basen mam blisko .Moja córcia by skorzystała z tego najbardziej.Chodzi ze szkoły w każdą środę.Aha i nie potrafie pływać ,tzn jak jest dno pod nogami to wiem ze nie utonę a jak nie ma to idę na dno :( taka ze mnie pływaczka :) .Kiedyś byłam wysportowana przed pierwszą ciążą i dużo ćwiczyłam ,ehhh stare czasy .Postaram sie zmobilizować po tej ciąży,nie wiem jak .Tak tęsknie za tymi czasami jak miałam super kondycje ,a po ciąży brakło czasu i jakoś odpuściłam.i zaczęłam palic do tego i wszystko zepsułam lata ćwiczeń...doła mam.

Zgłoś nadużycie #629 19 czerwca 2013, 21:03

Motyl1909 trzymam kciuki :) czekam na wieści po lekarzu :)

Zgłoś nadużycie #630 19 czerwca 2013, 21:09

Miłego wieczoru i spokojnej nocy Wam życzę....Pozdrawiam Ciepłi i do juterka..Mój mąż mnie zgania od kompa :)