Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6131 19 października 2013, 20:27

kirsti30 Gotowa na wszystko

basza napisał(a)

dzien dobry Dziewczynki!
Babelunku przykro mi bardzo...lecz jesli Babcia dlugo chorowala to teraz przynajmniej sie juz nie meczy, wiem, ze to marne pocieszenie dla tych, ktorzy zostaja,,, sciskam
Ece ciesze sie, ze Twoj Maz malutkimi kroczkami, ale jedak do przodu :-) ,no i Ty Mamuska dbaj o siebie - bo te pachwiny to moga tez byc z przemeczenia, a jak bylas u lekarza i kazal Ci wiecej odpoczywac to nie dostalas zadnych lekow rozkurczowych ??
Dorotka Ty poukladana kobieto - Ja zaczelam wlasnie rozmylac gdzie tu rzeczy Ninki umiejscowic, niby mamy 70m, ale urzadzone typowo dla 2 osob - bo przeciez mielismy nie moc miec dzieci :-) ale na szczescie dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych hihihihi
Lorei no ten opis badania baaaardzo fajny
kirsti30 ale zmian sie szykuje i bardzo dobrze, pozytywne zmiany to Ja lubie
a u mnie rozciagania ciag dalszy - mg i luteina mnie ratuja no i kopniaki coraz wyrazniejsze, juz nawet czasem przez bluzke widac

poczciwa luteina ;) a czujesz dalej pociagania w wiązadłąch? bo ja dzisiaj poczułam kilkakrotnie i troche mnie to wystraszyło...

Zgłoś nadużycie #6132 19 października 2013, 21:16

Konto usunięte
Dziewczyny niestety ale muszę Was zmartwić...te bóle w pachwinach i wiązadła to podobno główny objaw wysokiej ciąży... Także pocierpimy :D ja też martwiłam się tymi wiązadłami ,bo ból naprawde nie jest słaby,przy zmianie pozycji w nocy boli jak nie wiem ,ale czytałam na kilku forach i w książkach i podobno wiele kobiet ma te objawy...niestety.. Idę w poniedziałek do lekarza ,także dowiem się czy wszystko jet ok ,ale chyba jest ok bo wszystko wskazuje na to co pisze w książkach,że dziecko napiera i macica się rozciąga tak że aż w pachwinach boli. Ale zobaczymy co nato lekarz :)
Babeluniek strasznie współczuje! Przykro mi ,nawet nie wiesz jak bardzo. Trzymajcie się !
Dorota Wow :D na prawde masz tego sporo :D chyba nie dogonię Cię nigdy z tą wyprawką :P

Zgłoś nadużycie #6133 19 października 2013, 21:19

Konto usunięte
Ece piękny ten pajacyk !! I piękne imie Ada :) moje drugie imie ,bo miałam sie urodzić chłopakiem i miałam być Adrian ,a jak się urodziłam to tata chciał Ada a mama dała mi itak Karina ,ale na drugie Adriana :) taka mała historia :P

Zgłoś nadużycie #6134 19 października 2013, 21:20

kirsti30 Gotowa na wszystko
Kincia masz racje pozostaje nam się męczyć, ja we wtorek ide do swojego i też zapytam. A tak wogóle gratuluje pełnego tygodnia, niestety moja mózgownica wolno działa ;)

Zgłoś nadużycie #6135 19 października 2013, 21:58

Ece Gotowa na wszystko
Kincia-gratuluję kolejnego skończonego tygodnia.Uzupelniłam tabelkę-też podoba mi się to imię zarówno wersja damska jak i męska :-) .Ale przyjaciółka ma juz Gabrysię :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #6136 19 października 2013, 22:12

basza Fajna mama

kirsti30 napisał(a)

poczciwa luteina ;) a czujesz dalej pociagania w wiązadłąch? bo ja dzisiaj poczułam kilkakrotnie i troche mnie to wystraszyło...

czuje ale tez kilka razy dziennie, a wczesniej jak przerwalam luteine to caly czas bolalo.... a co najwazniejsze jak kaszle i kicham to juz mi nie 'rozdziera'' calego brzucha, a wczesniej tak mialam.... a Ja w srode mam lekarza to tez popytam hihi.... codziennie bedziemy wiedziec wiecej...

Zgłoś nadużycie #6137 19 października 2013, 22:13

Ece Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Dziewczyny niestety ale muszę Was zmartwić...te bóle w pachwinach i wiązadła to podobno główny objaw wysokiej ciąży... Także pocierpimy :D ja też martwiłam się tymi wiązadłami ,bo ból naprawde nie jest słaby,przy zmianie pozycji w nocy boli jak nie wiem ,ale czytałam na kilku forach i w książkach i podobno wiele kobiet ma te objawy...niestety..

Ja pamiętam takie bóle, ale z ostatniego miesiaca ciąży z Martynką.Dlatego teraz się zdziwilam,ze pojawiły się tak szybko.Ale kazdą ciąża jest inna,wtedy byłam zielona w wielu kwestiach,nic mnie nie martwilo i nie zdawalam sobie sprawy,ze cos może się potoczyc nie tak.Teraz jestem starsza,bardziej doświadczona niestety i w związku z tym bardziej wsluchana w siebie.Ale lepiej dmuchac na zimne niż cos przegapić.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #6138 19 października 2013, 22:14

basza Fajna mama
Kincia gratki skonczonego tygodnia, kirsti a Tobie 6 m-ca rozpoczetego... a Ja wciaz nie mam polskich znakow, przepraszam za takie pisanie :-)

Zgłoś nadużycie #6139 19 października 2013, 22:17

basza Fajna mama

Ece napisał(a)

Ja pamiętam takie bóle, ale z ostatniego miesiaca ciąży z Martynką.Dlatego teraz się zdziwilam,ze pojawiły się tak szybko.Ale kazdą ciąża jest inna,wtedy byłam zielona w wielu kwestiach,nic mnie nie martwilo i nie zdawalam sobie sprawy,ze cos może się potoczyc nie tak.Teraz jestem starsza,bardziej doświadczona niestety i w związku z tym bardziej wsluchana w siebie.Ale lepiej dmuchac na zimne niż cos przegapić.

w ostatnim miesiacu to Ja chcialabym juz byc i wtedy niech mnie ciagnie...a teraz nie... Ja zauwazylam, ze jak sie odpoczywa to mniej ciagnie... i brzuch mi sie wtedy nie stawia, a jak postoje, posiedze szczegolnie w aucie to jest gorzej, no i luteina i mg dzialaja cuda przynajmniej u mnie... boli, ale duzo mniej

Zgłoś nadużycie #6140 20 października 2013, 9:07

qasha Fajna mama
witam się z rana :)

mamusie milej niedzieli :)

Bbaelunku - tule mocno :*

Zgłoś nadużycie #6141 20 października 2013, 11:08

Dorota93 Supermama
Miłego dnia :) Dziś z mężulkiem odpoczywamy :)

Zgłoś nadużycie #6142 20 października 2013, 11:36

qasha Fajna mama
Dorotka milej niedzieli :)

mnie wlasnie tesciowa uraczyla rosolkiem z wlasnej roboty makaronem :D

Zgłoś nadużycie #6143 20 października 2013, 11:42

Dorota93 Supermama

qasha napisał(a)

Dorotka milej niedzieli :)

mnie wlasnie tesciowa uraczyla rosolkiem z wlasnej roboty makaronem :D

mmmm no super! my w lozku jeszcze

Zgłoś nadużycie #6144 20 października 2013, 16:43

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!
Qasha-ale masz dobrze u tesciowej-ja ostatni raz jadlam taki rosolek z domowym makaronem jak byłam z Martyski w ciąży, bo wtedy jeszcze moja mama robiła takie frykasy.Muszę sama kiedyś spróbować zrobić taki makaron :-) .
Dorotka-my też dzisiaj z męzulkiem polegiwalismy prawie do 10.30 w wyrku-a co tam w końcu niedziele mamy i trzeba się sobą na cieszyć ;-) .

Popołudniu oczywiście wygnalo mnie z chałupki i polecialam na polowanie na buty zimowe,bo moje z zeszłego roku się nie nadają-jedne na płaskim i SA za spiskie,drugie na 8 cm szpilce,wiec niekoniecznie,a trzecie cieple,stabilne i nieslizgajace się,ale dość wąskie i jakby mi noga spuchla pod koniec,to będę miała problem z ich założeniem.Udało mi się kupić fajne cieple,wygodne butki w CCC,jeszcze dostalam rabat,bo maja jakaś akcję -20%-u nas dziś były tłumy. Wybór duży, wiec jeśli macie jakieś potrzeby to warto się wybrać.

Zgłoś nadużycie #6145 20 października 2013, 17:21

Dorota93 Supermama
Ece a jakie buciki sobie kupilas? bo tez sie rozgladam :)

Zgłoś nadużycie #6146 20 października 2013, 17:37

Konto usunięte
Hej Mamusie :) dzięki za gratki :* jutro idę do lekarza to dowiem się co z tymi moimi wynikami z glukozy i toxo ,bo są dziwne ! cukru we krwi mam więcej przed wypiciem glukozy ,niż po :D nie wiem jakim cudem ! być może zaważyło to że te wredne pielęgniarki nie chciały drugi raz bez kolejki mnie przyjąć i czekałam jakieś 30 minut ,także tą drugą krew miałam pobieraną po 2i pół godzinach..a tokso nic nie spadło w ciągu miesiąca ,tylko urosło mi nie dużo ,ale jednak :( boje się ! całe szczęście jutro wizyta!
Qasha ale bym zjadła taki rosół :D
Ece to super że buty nalazłaś ,ja mam ze zeszłego roku emu ,ale planuję kupić drugą parę ,bo te troszeczkę już się rozciapciały :D tylko nie wiem czy kupować emu ,czy ugg ,podobno uggi są trwalsze :)

Zgłoś nadużycie #6147 20 października 2013, 17:40

Dorota93 Supermama
Kincia a jak te buty w deszcz i chlapę służą? Ja jednak wolę skórkowe ;)

Zgłoś nadużycie #6148 20 października 2013, 17:56

Konto usunięte
Dorota ,jeszcze nigdy mi nie przemokły ,chociaż na taki konkretny deszcz niezawodne są huntery ,jednak są zimne bo nie mają nic w środku tak jak emu :) Emu też są ze skóry :) najpierw jest zamsz potem skóra a na końcu wełna z morysynosów :) wygodniejszych butów nie miałam ,chociaż wyglądają jak anty gwałty :D no i jestem pewna że jak nawet nogi mi spuchną w ciąży to się spokojnie w te buty zmieszczę ,bo są mięciutkie :) mam dwie pary ,mogę dodać fotkę jak chcesz zobaczyć jak wyglądają jedne po 2 latach ,a drugie po 1 roku :)

Zgłoś nadużycie #6149 20 października 2013, 18:00

Dorota93 Supermama
pamiętam jak koleżanka w zimie przyszła w jakiś takich butach do szkoły, to musiała ściągnąć buty i suszyła na kaloryferze :D i skarpety mokre miała :D ja właśnie myślę jakie kupić, bo w łydkach gruba jestem ;(

Zgłoś nadużycie #6150 20 października 2013, 18:08

Konto usunięte
a to ona nie miała oryginalnych emu :D tylko te takie "bazarowe" albo z biedronki widziałam takie po 29 zł ,to te na pewno przemakają :D