Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6091 18 października 2013, 7:56

Dorota93 Supermama
Przeczytalam Was, ale nie mam czasu pisac. Dzielnie walczymy z meblami, dzis przywoza prysznic... na 12 mam wizyte i poprksze go o prenatalne. Ciekawe czy sie jeszcze da...

Zgłoś nadużycie #6092 18 października 2013, 8:06

lorelei_l Fajna mama
Witajcie :) za moment się na wizytę wybieram, więc fajnie będzie zobaczyć swojego szkraba. Już sobie spisałam listę pytań, żeby niczego nie zapomnieć.

Życzę Wam miłego piątku :)

Zgłoś nadużycie #6093 18 października 2013, 8:33

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć Mamuski :) Wczoraj wróciłam późno i położyłam się spać nie zaglądając do Was. Jestem bardzo zadowolona po wizycie, bo i wyniki moczu i morfologii się poprawiły :) i wszystko dobrze :) Jakoś mnie uspokoił lekarz. USG nie robił, jedynie słyszałam serducho :) Miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #6094 18 października 2013, 9:07

diaglab Gotowa na wszystko
Cześć mamusie :-)
Qasha trzymam kciuki by wyniki wyszły książkowo :-) o
Kincia chyba też zacznę mojego mobilizować do wspólnych prysznicy hehe :-D
Ece oby wymioty szybko przeszły. Ja czasami też jeszcze mam ten odruch jak zjem coś, co nie bardzo przypadnie do gustu mojemu żołądkowi :-D
Ewa to dobrze że z dzidzią wszystko ok :-)
Lorelei- udanej wizyty :-)
Dziewczyny, które mają dziś skończone okrągłe tygodnie- gratuluję :-) jak ten czas szybko nam leci ;-)

Zgłoś nadużycie #6095 18 października 2013, 9:08

Konto usunięte
Hejka :) nie wiem co myśleć o tym moim bólu ... Chyba wszystko zbiegło się na raz ,bo teraz bolą mnie również wiązadła ,pewnię się naciągają :) ale w nocy wysikałam się pożądnie ,furagin działa cuda :)
Ece a co Ty się martwisz wagą ? :D przecież musisz przytyć :) a co ja mam powiedzieć jak z 70kg teraz mam 82 ? :D ludzie mi mówią że tylko brzuch mi rośnie ,ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć :) 12kg w brzuchu? :D
Dorota powodzenia na wizycie :) jak już ogarniesz wszystko z tymi szafami w domu ,to pamiętaj że czekam na fotki tego co już masz dla Igorka :) pewnie wpadnie mi coś w oko i dołącze to do swojej listy "wyprawkowej" :D
Lorelei trzymam kciuki :)
Ewka fajnie że wyniki lepsze :) też tak mam po powrocie od lekarza przez jakiś czas jestem spokojna,a potem już dostaje tych swoich paranoi :D hehe
Miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #6096 18 października 2013, 9:16

qasha Fajna mama
witam ja już po badaniach :)

Zgłoś nadużycie #6097 18 października 2013, 14:47

Dorota93 Supermama
ja już po wizycie. Panu doktorowi nie spodobał się żołądek mojej myszki i w poniedziałek muszę iść na kontrolę. Trzymajcie kciuki...
Kincia nie wiesz co mówisz, jakby miała zrobić wszystkiego z osobna to by do 1000 strony doszło :D

Zgłoś nadużycie #6098 18 października 2013, 14:50

Dorota93 Supermama
a mały waży 610gram :)

Zgłoś nadużycie #6099 18 października 2013, 15:23

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry! Dziś troszkę z opóźnieniem, rano miałam problem z 'Fajną mamą' i zajęłam się obowiązkami, ale już jestem :) dzisiejsza noc już była spokojniejsza i nawet udało mi się dłużej pospać ale może to dlatego, że budziłam się instynktownie na siusiu chyba z 5 razy :) właśnie Ece czytałam o tych wkładkach na test wód płodowych, zamierzam po wypłacie zainwestować bo pewnie niejednokrotnie będę panikować, zwłaszcza że też jestem z tych 'mokrych' :)

Jeśli już używałam rajstop to tylko Gatty ale ciążowych nie miałam okazji nosić, teraz będziemy mieli wesele 9 listopada to na pewno sobie kupię no i pewnie Gatty, zżyta jestem z tą firmą a jeszcze przedstawiacie same pozytywne opinie to nawet nie będę się zastanawiać :)

Kincia cieszę się, że pęcherz odpuszcza :) ale współczuję Ci tych dolegliwości:* pamiętasz jak rozmawiałyśmy o balonach w łóżeczku, żeby kot tam nie wskakiwał? nie wiem jakie Twój kitus ma doświadczenie z dziećmi ale ja zauważyłam, że mój to jak przyjeżdża przyjaciółka z dzidziusiem to ta się panicznie boi, omija szerokim łukiem :) może te balony wcale nie będą konieczne... :)

Zgłoś nadużycie #6100 18 października 2013, 15:26

Anett Gotowa na wszystko
Ewka cieszę się, że wizyta udana :) Lorelei od razu daj znać jak u Ciebie? :)
Dorota kawał chłopaczka :) ale co to znaczy, że nie spodobał się żołądek, jakieś konkrety?

Zgłoś nadużycie #6101 18 października 2013, 15:47

kirsti30 Gotowa na wszystko
hej kobitki. Cały ranek się do was dobijam i nie mogłam, coś z serwerem...wrrr. Wreszcie jestem. Już czytam co się działo a w międzyczasie pytanie: jak radzicie sobie z nerwami na waszych mężczyzn? oczywiście hormonalną huśtawką, musi być jakiś sposób żeby opanować to.

Zgłoś nadużycie #6102 18 października 2013, 16:20

Anett Gotowa na wszystko
Hmm..... też się zastanawiam czy jest jakiś sposób :)

Zgłoś nadużycie #6103 18 października 2013, 16:29

basza Fajna mama

Anett napisał(a)

Hmm..... też się zastanawiam czy jest jakiś sposób :)

Dzien dobry Kobietki! Ja juz sie nie zastanawiam.... bo myslalam i myslalam... i ciagle "bywam" paskudna, jestem mila, a za chwile masakra.... nie wiem czasami jak On ze mna wytrzymuje, bo Ja oszalalabym....

Zgłoś nadużycie #6104 18 października 2013, 16:33

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

ja już po wizycie. Panu doktorowi nie spodobał się żołądek mojej myszki i w poniedziałek muszę iść na kontrolę. Trzymajcie kciuki...
Kincia nie wiesz co mówisz, jakby miała zrobić wszystkiego z osobna to by do 1000 strony doszło :D

Dorotka, wszystko musi byc dobrze i pomodle sie dzisiaj o zdrowko dla Igorka. a co do zdjec wyprawki moze byc i 1000 stron :-)

Zgłoś nadużycie #6105 18 października 2013, 16:42

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti30 zaczęłaś ciekawy temat :) zdaję sobie sprawę, że bywam wstrętna dla swojego, chociaż nie mogę narzekać bo on stara się na prawdę, jest oazą spokoju przy mnie, do rany przyłóż :) ale to jest silniejsze ode mnie, że wściekam się na niego bez powodu i zawsze wtedy słyszę taki głośny sap i tekst "wiecznie nie będziesz w tej ciąży, zobaczysz..." heheh mam taki ubaw :) no cóż...

Zgłoś nadużycie #6106 18 października 2013, 16:44

Konto usunięte
Dorota nie martw się ,lekarz pewnie źle na usg dopatrzył ,na pewno maluszek ma taki jaki powinien mieć :)
Anett co do kotów i dzieci ,to mój kot też boi się 11-nasto miesięcznego siostrzeńca ,także raczej balony będą niepotrzebne :D tylko że ten mój jest bardzo bojaźliwy ,akceptuje tylko mnie i męża ,a innych poprostu się boi. Gdy ktoś przychodzi do nas to trzyma się z daleka i nawet pogłaskać się nie da. Ale to już taka rasa :)
Kristi mam ten sam problem i często krzycze aż z nerwów .nie potrafie sobie z tym poradzić,byłam nawet u psychologa ,bo myślałam że mi powie jak radzić sobie ze złością,ale niestety nie ma na to "złotego środka" trzeba okazywać dużo miłości sobie na wzajem ,myślę że to dużo daje :)

Zgłoś nadużycie #6107 18 października 2013, 16:51

Anett Gotowa na wszystko
Popieram - okazywanie sobie dużo czułości :)

Moja kotka nie jest taka bojąca właściwie ale zależy od człowieka, to jest straszny pieszczoch więc niektórym pcha się wręcz na kolana a innych tak podchodzi z dystansem, nie wiem co ona wyczuwa, ale właśnie takie malutkie dzieci turlające się po podłodze to unika jak ognia, czy odbiera je jak jakieś obce zwierzątka czy co ?? no ale to dobrze :)

Zgłoś nadużycie #6108 18 października 2013, 16:58

Konto usunięte
Anett wydaję mi się że koty ogólnie lubią spokój i mają własne drogi ,a wiadomo jakie są dzieci :D wszędzie ich pełno i jeszcze do tego zazwyczaj są bardzo głośno :D

Zgłoś nadużycie #6109 18 października 2013, 17:04

Anett Gotowa na wszystko
Dokładnie :)

hmm... powoli muszę zacząć się szykować, jak zwykle nie wiem od czego zacząć :) jedziemy na weekend do rodziny za Poznań, wyjeżdżamy o 3 rano jutro akurat na śniadanie do nich dojedziemy. To tylko 2 dni a ja nie mogę się zebrać... :)

Zgłoś nadużycie #6110 18 października 2013, 17:12

Konto usunięte
To szerokiej drogi i udanego wyjazdu !!! :)