Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6051 17 października 2013, 13:18

Konto usunięte
Aaaa przyszedł fotelik ,baza i niania !!! Fotelik piękny ,strasznie mi się podoba i pasuje do samochodu :) a o niani jeszcze mało powiem , ale mam nadzieje że oceny z onternetu nie zawiodą mnie :)

Zgłoś nadużycie #6052 17 października 2013, 13:35

qasha Fajna mama
Kincia suuuper właśnie myślę na tą bazą i chyba zakupimy :)

Zgłoś nadużycie #6053 17 października 2013, 13:49

basza Fajna mama

Anett napisał(a)

Zastanawiałam się czy mam się dzielić takimi relacjami ale to może się zdarzyć każdej z nas właściwie... Obudziłam się dziś w nocy i poczułam mokro, wpadłam w panikę - czy to wody mi wyciekły, ogarnęłam się i odpaliłam komputer przerażona i intensywnie szukałam o co chodzi, jak wyglądają wody płodowy, czy może się to zdarzyć tak wcześnie i jakie są następstwa, ale nic się nie działo do rana a na wody to nie wyglądało a miałam czarną bieliznę więc nawet nie mogłam zidentyfikować koloru ehh... dotarło do mnie, że ja po prostu popuściłam przez sen, nigdy mi się to nie zdarzyło więc byłam w szoku, rano myślałam że zapadnę się pod ziemię ze wstydu:/ ale mama mnie uspokoiła, że nie mam się czym przejmować, że kobietom w ciąży tak się zdarza zwłaszcza, gdy maluch tak kopsa w pęcherz jak mi a zapadłam wczoraj przez ten ból głowy w głęboki i sen i stało się...
To nie była przyjemna noc, do rana miałam koszmary że mam jakąś dziwną wydzielinę, że dzieje się coś złego i od razu przy każdej pobudce latałam do łazienki jak głupia a ja po prostu się zmoczyłam... coż, a Was mogę tylko uprzedzić przed czymś takim ale nikomu nie życzę. Zaliczę to do dalszego ciągu uroków ciąży...

Kochana ale sie musialas wystraszyc. Masakra!! Trzeba cwiczyc miesnie kegla - zeby potem porodzie silami natury nie miec problemu z nietrzymaniem moczu.

Zgłoś nadużycie #6054 17 października 2013, 13:50

basza Fajna mama
aaa i Dzien dobry :-) . Dorotka ladnemu we weszystkim ladnie, takze i w tej fryzurce wygladasz super :-) .

Zgłoś nadużycie #6055 17 października 2013, 13:50

basza Fajna mama
aaa i Dzien dobry :-) . Dorotka ladnemu we weszystkim ladnie, takze i w tej fryzurce wygladasz super :-) .

Zgłoś nadużycie #6056 17 października 2013, 13:51

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

Aaaa przyszedł fotelik ,baza i niania !!! Fotelik piękny ,strasznie mi się podoba i pasuje do samochodu :) a o niani jeszcze mało powiem , ale mam nadzieje że oceny z onternetu nie zawiodą mnie :)

Kincia -a niania jest razem z mata ?? ktos uzywal tych mat?

Zgłoś nadużycie #6057 17 października 2013, 13:57

Konto usunięte
Qasha byłam w samochodzie właśnie i sprawdzałam czy wszystko pasuje :D baza fajna bo daje światełka i odgłosy jak jest źle fotelik zamontowany ,a jak dobrze to zapiszczy i pali się na zielono :)
Basza tak niania jest razem z matą ,a właściwie dwoma matami :) moja koleżanka używa tych mat ,ale innej firmy i niani też jej córeczka ma już 3 lata ,a ona dalej to używa i sobie chwali :)

Zgłoś nadużycie #6058 17 października 2013, 14:01

qasha Fajna mama
kincia no wlasnie to tez mi sie podoba :) no i poza bezpieczenstwem mega wygoda :)

Anett ja teraz tez slabiej trzymam mocz :/ wspolczuje ci ze sie wystraszylas, ale z drugiej strony dobrze ze to siusiu a nie wody ;) nam teraz wszystko sie wybacza wiec luz ;)
ja jak juz czuje ze bardzo mocno mi sie chce siku, to musze isc, bo jeden nieodpowiedni krok, kaszlniecie lub psikniecie i leci :D a nie daj boże ktoś rozsmieszy :d oooojjjjjaaaa :D nie mysle juz nawet :D

Zgłoś nadużycie #6059 17 października 2013, 14:33

Konto usunięte
A jeśli chodzi o poczucie ciągnięcia brzucha w dół to ja tak mam od 2 miesięcy jakoś,strasznie ciężko mi się robi już cokolwiek :D

Zgłoś nadużycie #6060 17 października 2013, 14:35

Dorota93 Supermama
qasha mam to samo, jak sie smieje tak strasznie to tez mi cos ucieknie :P takie juz uroki naszych ciąż :)
Kincia super, że przyszło ! A z jakiej firmy masz monitor? bo chcemy kupić :)

Zgłoś nadużycie #6061 17 października 2013, 15:03

Anett Gotowa na wszystko
Wystraszyłam się śmiertelnie:/ Qasha masz rację, z dwojga złego lepiej że to tylko siuśki, dzisiaj każdy ruch mojego serduszka jest na wagę złota. Przerąbane mamy z tym moczem, staram się ćwiczyć mięśnie kegla ale to chyba jeszcze nie wystarcza... Ehh.

Niutka dobrze, że zadzwoniłaś. Teraz aby do jutra, jak trzeba będzie leżeć to nie ma rzeczy ważniejszych od dzidzi, będziesz leżała i koniec :)

Kincia fajne zakupy, widzę że Ty też idziesz jak burza z zakupami :)

Posprzątałam trochę domek a teraz czas na siebie, niedługo będę miała gości :)

Zgłoś nadużycie #6062 17 października 2013, 15:41

Konto usunięte
Dorota monitor z nianią firmy angelcare ,a dokładnie ten model http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1064 :)

Zgłoś nadużycie #6063 17 października 2013, 16:41

Dorota93 Supermama
Ja bym chciala sam monitor :) wlasnie Kamilek walczy z szafa a ja leze i patrze :) masaz mu sie potem nalezy :)

Zgłoś nadużycie #6064 17 października 2013, 17:03

Dorota93 Supermama
No tak, jak ja jestem to nikogo innego :( doszly mi dzis rajstopy ciazowe ;)

Zgłoś nadużycie #6065 17 października 2013, 17:33

qasha Fajna mama
ja jestem :D zjedliśmy pizze na obiadek a teraz laba :D jutro krew/mocz :) oby było ok ;)

Zgłoś nadużycie #6066 17 października 2013, 19:19

Konto usunięte
Czuję ucisk jak chodzę i się ruszam ,mam nadzieję że nie zaczne rodzić ! :D

Zgłoś nadużycie #6067 17 października 2013, 19:21

babeluniek Gotowa na wszystko
Kincia, ten ucisk tak na dole czujesz?
Ja się właśnie wystraszyłam, bo wchodziłam po schodach i mnie zaczęło właśnie tak uciskać na dole, jakbym się za ciasno paskiem owinęła... Nie wiem, jakby skurcz...

Zgłoś nadużycie #6068 17 października 2013, 19:22

babeluniek Gotowa na wszystko
Miałam pytać wczoraj i zapomniałam!
Ece, imię Ada już zaakceptowane? :) Bo wczoraj tak napisałaś o swojej malutkiej :)
A inne mamuśki mają już imiona? :)
Ja przyznaję, że zaczynam ulegać mojemu M...
Qasha, wyniki będą dobre, zobaczysz :)

Zgłoś nadużycie #6069 17 października 2013, 19:45

Kiniaa Gotowa na wszystko
czesc mamuśki :) :) :)
Anett mnie czasem tez zdaża się popuscic ale to normalne i wtedy się smieje sama z siebie hihi,a jak kicham to czasem już leje się po nogach ;) ;) ;0

kincia jakie tam teraz rodzenie a nawet nie myśl o tym....nie ma rodzenia na tym etapie ;)
połóż się i rozluznij a jak cos to weź no-spe i poczujesz się lepiej :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #6070 17 października 2013, 19:49

Kiniaa Gotowa na wszystko
a mój bąbelek dziś daje czadu :) poczułam kilkakrotnie taki dziwny ucisk w żebrach aż momentami oddechu brakowało i nie wiem czy to był lokator brzuszka czy cos innego....ale minęło :)
oj my to baby w ciązy mamy jak nie urok to sra.... ;)
Natanek :)