Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #6031 16 października 2013, 22:53

Dorota93 Supermama
Mam tylko takie zamazane

Zgłoś nadużycie #6032 17 października 2013, 0:20

Ece Gotowa na wszystko
Dorotka-faktycznie krotsze zdecydowanie,ale i tak sliczne.W takieu dlugosci tez Ci bardzo ladnie.
Kincia-obiecane nozyczki na fotce.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #6033 17 października 2013, 7:18

qasha Fajna mama
czesc mamusie :) ale naprodukowalyscie :)

ja wczoraj wróciłam z tych warsztatów mamo to ja przed 22 i juz kapiel i do wyrka :D dzisiaj juz z pracy witam ;)

warsztaty ogólnie super, dla mnie tylko za duzo bylo wciskania o super witaminach i mleku mm. firmy reklamowaly swoje produkty przez godzine. reszta naprawde fajna :)

co do porodu to mój A będzie przy porodzie :) nie wyoberazamy sobie aby bylo inaczej :)

Zgłoś nadużycie #6034 17 października 2013, 8:30

ewka90 Gotowa na wszystko
Witam Mamuśki dzisiaj :) Ja jeszcze nie wiem czy mąż będzie przy porodzie zobaczymy. Trochę się boję, ale może jednak... :)

Wczoraj jak się położyłam do łózka to miałam kiepski wieczór jakieś mdłości itd... Ale na szczęście dzisiaj już jest lepiej :) Dziś mam wizytę u lekarza zobaczymy jak te moje marne wyniki...

Zgłoś nadużycie #6035 17 października 2013, 8:43

babeluniek Gotowa na wszystko
Hej.
Ewka, mam nadzieję, że nie będzie tak źle. Daj znać po wizycie :-)
Miłego dnia wszystkim :-)

Zgłoś nadużycie #6036 17 października 2013, 9:05

Widzę Babeluniek, że mamy taki sam czas ciąży i termin porodu :) )

Zgłoś nadużycie #6037 17 października 2013, 9:16

Konto usunięte
Hej :) dziś zostaję w łózku ,bo w nocy bolał mnie pęcherz ,a teraz mam jakieś skórcze,mam nadzieje że przejdą. Dorota ale ładnie wyglądasz :) ale sporo ich obciełaś :) ja nie obcinam ,bo zapuszczam i staram się olejować włosy systematycznie :)
Ece dzięki :) teraz już wiem jakie kupić :)
Jak tam Wasze samopoczucia ?

Zgłoś nadużycie #6038 17 października 2013, 9:17

Ece Gotowa na wszystko
hej!
Ewka-powodzenia na wizycie.Melduj koniecznie po co i jak.

Babeluniek-ja tez wczoraj zaliczylam mdlosci wieczorem,ale dzis juz ok.

Qasha-fajnie ze jestes zadowolona z tych warsztatow.
ja siedzę w przychodni,juz wypilam glukoze-udalo sie bez cytryny-teraz byle do 11.00.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #6039 17 października 2013, 9:29

Ece Gotowa na wszystko
Oj Kincia,mam nadzieje ze jak polezysz to lepiej sie poczujesz.Oby z tym pecherzem to nic powaznego.

Zgłoś nadużycie #6040 17 października 2013, 9:50

Dorota93 Supermama
Kincia odpoczywaj. Ewka napisz potem co i jak. Nam dziś w końcu szafę przywiozą !!
Dziękuję za komplementy mamuśki :)
Moje samopoczucie super, ale mojego mężulka już nie bardzo. Chciał się do mnie przytulić i przez przypadek dostał z kolanka w nos :/ boli go teraz i nos, i głowa. I spi. I nie ma przytulanek :( :D

Zgłoś nadużycie #6041 17 października 2013, 10:16

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry! :)

Dorota na prawdę pasuje Ci taka fryzurka ale chyba wyprostowałaś włoski co? :p swoją drogą biedny mężulek skoro tak się nad nim znęcasz, aż taki niegrzeczny? :)

Kincia dużo odpoczywaj! niestety z tym pęcherzem to tak jest w naszym stanie, łatwo coś złapać ale mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko przejdzie :) ja na włosy po każdym myciu nakładam maskę i powoli wracają do normalności :)

Ewka90 będzie dobrze zobaczysz, od razu daj znać jak po wizycie :)

Ece niewiele czekania Ci już zostało, szybko zleci :) ale na pewno też masz coś lub kogoś do towarzystwa :)

Qasha właśnie tak myślałam, że na takich warsztatach jest za dużo reklamowania swoich produktów ale cóż, dobrze że ogólnie było w porządku :)

Kiniaa musiałam przeoczyć Twoje wczorajsze pytanie - otóż moja siostra na YT ogląda i słucha tego typu klasyki, wczoraj jeszcze Top One królował, Boys i nawet Czerwona jarzębina hi hi tak ją czasem nachodzi na disco polo, ale sama też czasem słucham na poprawienie nastroju. :)

Bąbeluniek wzajemnie udanego dnia :)

Zgłoś nadużycie #6042 17 października 2013, 10:19

Konto usunięte
Ewka powodzenia na wizycie ! :)
Ece to super że dałaś radę bez cytryny :) ja niestety z cytryną musiałam i mam nadzieje że z wynikiem nic się nie stanie przez tą cytrynę... Ale lekarz mi nawet mówił że cytrynę mam sobie wcisnąć..
Dorota ojej :( ale masz niezłego kopa :D :(

Zgłoś nadużycie #6043 17 października 2013, 10:55

No Dorotka tak szybko po ślubie i już mąż pobity :P :) Ece już dobiega końca Twoje oczekiwanie... :)
Kincia w naszym stanie to faktycznie łatwo złapać infekcję pęcherza więc mam nadzieję, że to nic poważnego. Odpocznij, poleż w łóżku i może przejdzie :)

Zgłoś nadużycie #6044 17 października 2013, 11:30

Anett Gotowa na wszystko
Zastanawiałam się czy mam się dzielić takimi relacjami ale to może się zdarzyć każdej z nas właściwie... Obudziłam się dziś w nocy i poczułam mokro, wpadłam w panikę - czy to wody mi wyciekły, ogarnęłam się i odpaliłam komputer przerażona i intensywnie szukałam o co chodzi, jak wyglądają wody płodowy, czy może się to zdarzyć tak wcześnie i jakie są następstwa, ale nic się nie działo do rana a na wody to nie wyglądało a miałam czarną bieliznę więc nawet nie mogłam zidentyfikować koloru ehh... dotarło do mnie, że ja po prostu popuściłam przez sen, nigdy mi się to nie zdarzyło więc byłam w szoku, rano myślałam że zapadnę się pod ziemię ze wstydu:/ ale mama mnie uspokoiła, że nie mam się czym przejmować, że kobietom w ciąży tak się zdarza zwłaszcza, gdy maluch tak kopsa w pęcherz jak mi a zapadłam wczoraj przez ten ból głowy w głęboki i sen i stało się...
To nie była przyjemna noc, do rana miałam koszmary że mam jakąś dziwną wydzielinę, że dzieje się coś złego i od razu przy każdej pobudce latałam do łazienki jak głupia a ja po prostu się zmoczyłam... coż, a Was mogę tylko uprzedzić przed czymś takim ale nikomu nie życzę. Zaliczę to do dalszego ciągu uroków ciąży...

Zgłoś nadużycie #6045 17 października 2013, 11:49

Niutka26 Gotowa na wszystko
hej
przywitam sie szybko i musze Was pilnie o cos zapytac
od kilku dni mam wrażenie jakby brzuch ciągnął mnie w dół-ciężko sie czuje ,wolno chodze,wczesniej tak nie mialam,a po kilkugodzinnym staniu musze na dłużej usiąść bo mnie boli..
i do tego kłucie w sercu-kilkusekundowe przy głębokim wdechu,sporadycznie ale od kilku dni tez..
wczesniej bardzo dobrze sie czulam a teraz i nogi mi bardzo puchna i ogolnie jestem słabsza...
koleżanka zauwaużyła ze tak jakbym miala obniozony brzuch ale to moze przez ułożenie malego..( pośladkowe)
czy powinnam sie obawiac? mialyscie tak i ewentualnie czego są to objawy?
poradzcie,bo jesli to cos powaznego to zadzwonie do położnej-moze mnie wcisnie na jutro do lekarza.
czasem już nie wiem jaki ból jest normalny a jaki nie,bo zdaje sobie sprawe ze wszystko sie tam rozciga i rosnie..

Zgłoś nadużycie #6046 17 października 2013, 12:00

Anett Gotowa na wszystko
Niutka26 chciałabym ale niestety nie umiem Ci pomóc, nie wygląda to dobrze z tego co piszesz ja bym dla własnego spokoju i przede wszystkim bezpieczeństwa maluszka zadzwoniła po poradę do położnej a jeszcze lepiej jak Cie wciśnie do lekarza, będziesz pewna że nic się nie dzieje bo jestem pewna że to nic poważnego ale myśle, ze dobrze zrobisz jak to sprawdzisz. Takie moje zdanie...

Zgłoś nadużycie #6047 17 października 2013, 12:05

dzieki Anett,siedze jak na szpilkach,bo sie nieco zdenerwowałam tą opinią koleżanki,ale tak jak piszesz zadzwonie i wypytam,zobaczymy co powiem
oby tylko wszystko bylo dobrze ..

Zgłoś nadużycie #6048 17 października 2013, 12:09

Anett Gotowa na wszystko
Nie ma sprawy :) Będzie dobrze Kochana ale lepiej dmuchać na zimne,
dzwoń to odetchniesz z ulgą :)

Zgłoś nadużycie #6049 17 października 2013, 12:37

Dorota93 Supermama
Niutka dzwon i daj znac!

Zgłoś nadużycie #6050 17 października 2013, 13:12

dzwonilam,powiedzialam ze w tym tygodniu źle sie czuje,ze mam wrażenie jakby mnie brzuch do dołu ciągnął i te kłucie w sercu i obrzęki nóg..
nic konkretnego mi nie powiedziala,kazała przyjść na jutro do lekarza,jak sie gorzej czuje,no i pojade jutro,chociaz mi w ogole nie pasuje,nie wiem czy wyrobie sie z praca,zamówienia musze tak czy siak zrealizowac,ale zdrowie malucha najważniejsze,jak powie ze trzeba plackiem leżec to bede bede leżec-trudno.
poodmawiam to co już pozamawiane na nast.dwa tygodnie i nic na to nie poradze.