Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #591 18 czerwca 2013, 9:46

angel Fajna mama
on kiedyś mi powiedział ze jakby kobiety wcześniej nie robiły taestow ciążowych to by samoistnie poroniły i nie byłoby tylu zawiedzionych ogólnie jest taki jakby za kare tam siedział

Zgłoś nadużycie #592 18 czerwca 2013, 9:52

luxurious Supermama

angel napisał(a)

on kiedyś mi powiedział ze jakby kobiety wcześniej nie robiły taestow ciążowych to by samoistnie poroniły i nie byłoby tylu zawiedzionych ogólnie jest taki jakby za kare tam siedział

Sie nie dziwie, ze tlumow to do nie go nie ma i teminy wolne ma. Kobiecie tu przykro albo cos a on z takim tekstem wyjedzie to ja bym tez juz tam nie poszla .

Zgłoś nadużycie #593 18 czerwca 2013, 9:52

luxurious Supermama
angel a na nocki jeszcze pracujesz?

Zgłoś nadużycie #594 18 czerwca 2013, 9:53

luxurious Supermama

Gatta napisał(a)

nie wiem tak jakos ryczec mi sie chce wszystko mie ostatnio dobija..

eee to pewnie tylko hormony ciazowe :) szybko ci minie.

Zgłoś nadużycie #595 18 czerwca 2013, 9:53

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

eee to pewnie tylko hormony ciazowe :) szybko ci minie.

mam andzieje

ANGEL no ja to bym tez do takiego pajac nie poszła

Zgłoś nadużycie #596 18 czerwca 2013, 10:01

angel Fajna mama
niestety sa lekarze i lekarze :) a do tego co sie przepisałam to nawet jest ok i pracuje w dobrym szpitalu w którym chciałabym rodzic :) zaraz uciekam postaram sie jeszcze później do was zajrzeć bo czytam z tel praktycznie nabierzaco ale nie mam jak pisać.. miłego dnia odpoczywajcie dużo :)

Zgłoś nadużycie #597 18 czerwca 2013, 10:03

luxurious Supermama
angel tez sie postaraj troche poleniuchowac :P to milego dnia :)

Zgłoś nadużycie #598 18 czerwca 2013, 10:04

Konto usunięte
miłego dnia ANGEL:*

Zgłoś nadużycie #599 18 czerwca 2013, 10:09

angel Fajna mama

luxurious napisał(a)

angel a na nocki jeszcze pracujesz?

nie wzięłam urlop wypoczynkowy narazie do końca tygodnie :) bo to zbyt meczące są nocki. Gatta nie smuć się jesteśmy z tobą :)

Zgłoś nadużycie #600 18 czerwca 2013, 10:16

Konto usunięte
aj dziewczynki jakos mnie smutas wzioł.. ryczec mi sie chce.. u moich rodzicow jest mała wojna i sie martwioe nie o nich tylko mo rodzenstwo..

Zgłoś nadużycie #601 18 czerwca 2013, 11:59

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Ja dzisiaj wybieram się na usg kontrolne do szpitala, do tego mojego lekarza na dyżur. Jak będzie wszystko ok to potem jedziemy z Julą do rodziców na wieś, bo tu w miescie ciężko wytrzymać. Mąż dołączy do nas w pt. wieczorem. Kurcze mam nadzieje, ze będzie ok i że usłysze bicie serduszka....

Zgłoś nadużycie #602 18 czerwca 2013, 13:13

Konto usunięte

anusiaczek napisał(a)

Ja dzisiaj wybieram się na usg kontrolne do szpitala, do tego mojego lekarza na dyżur. Jak będzie wszystko ok to potem jedziemy z Julą do rodziców na wieś, bo tu w miescie ciężko wytrzymać. Mąż dołączy do nas w pt. wieczorem. Kurcze mam nadzieje, ze będzie ok i że usłysze bicie serduszka....

Trzymam kciuki ;) Cześć dziewczyny!

Zgłoś nadużycie #603 18 czerwca 2013, 14:20

luxurious Supermama
Motylku lał ale super informacje :) gratulacje.

Zgłoś nadużycie #604 18 czerwca 2013, 15:53

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

Motylku lał ale super informacje :) gratulacje.

To jeszcze nic pewnego, zobaczymy za 2 dni ;)

Zgłoś nadużycie #605 18 czerwca 2013, 19:46

camelkova Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczynki! :)

Mam dosyć, moja praca mnie wykańcza, wracam do domu i po prostu padam, nie mam na nic siły :(
A do soboty mamy opuścić mieszkanie :( nie wiem jak to ogarniemy...

W ogóle mój nastrój mnie tak dobija, dalej cały czas mi się płakać chce, a jak oglądam teledysk do piosenki Nickelback - Lullaby to po prostu ryczę godzinę. Masakra, mam wrażenie, że to ma zły wpływ na maluszka, ale nie umiem sobie z tym poradzić. Zawsze byłam trochę chwiejna emocjonalnie, trochę płaczliwa, ale to co się teraz ze mną dzieje przekracza ludzkie pojęcie... :(

Gatta - dziękuję, też uważam, że mój bąbelek jest piękny :) :) :)
A no i się pochwalę - dzięki niemu nie palę już 2tygodnie! :)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...
Udało się ! Będę młodą mamą :)

Zgłoś nadużycie #606 18 czerwca 2013, 20:06

Konto usunięte
anusiaczek, jak tam po USG? Wszystko okej?

Zgłoś nadużycie #607 18 czerwca 2013, 21:33

anusiaczek Zaprawiona w bojach

motyl1909 napisał(a)

anusiaczek, jak tam po USG? Wszystko okej?

jestem już po. Trochę się denerwowałam, bo w szpitalu musiałam na niego czekac godzinę, bo miał cesarke akurat...ale  w końcu przyszedł. Dzidziuś ma 6mm i bije serduszko :) :) :) . Z om wynika że data porodu na 2 luty z usg ze 10 :)

Zgłoś nadużycie #608 18 czerwca 2013, 21:35

Konto usunięte

anusiaczek napisał(a)

jestem już po. Trochę się denerwowałam, bo w szpitalu musiałam na niego czekac godzinę, bo miał cesarke akurat...ale  w końcu przyszedł. Dzidziuś ma 6mm i bije serduszko :) :) :) . Z om wynika że data porodu na 2 luty z usg ze 10 :)

super gratuluję! Cieszę się, że wszystko jest w porządku ;)

Ja uciekam po męża do pracy, wrócę do Was dopiero jutro ;)

Trzymajcie się i spokojnej nocy! ;*

Zgłoś nadużycie #609 19 czerwca 2013, 0:14

angel Fajna mama
Witajcie kobietki pewnie większość już sobie śpi ja jestem tak zmęczona ze usnąć nie mogę i jeszcze do tego duszno gorąco. anusiaczek ciesze sie ze twoja dzidzia ma sie dobrze gratulacje :) u nas dzisiaj był okropny upal jutro ma być jeszcze gorzej raz zimno raz gorąco zwariować można noi grad poszedł i to spore kuleczki leciały... spokojnej nocki do jutra :)

Zgłoś nadużycie #610 19 czerwca 2013, 7:13

qasha Fajna mama
a u mnie troszke smutkow :( wczoraj rano zauwazylam malutkie krwawienie :( od razu tel do lekarza - byl na wyjezdzie wiec na izbe przyjec ginekologiczną. tam badanie usg - wszystko niby ok. biło juz sreduszko. wy6szło na usg - 6 tydz i 2 dzien. wielkość crl 0,45 cm. bicie serca - 160 razy/min.
dalej przez cały dzien nie bylo plamienia i dzisij rano znowu. dzisiaj ide do swojego gina. mam nadzieje ze to nic groznego z moja kruszynka sie nie dzieje. aaa na ip przepisali mi duphaston i no-spe kazali tez brac. trzymajcie kciuki zeby bylo ok.