Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #51 2 czerwca 2013, 20:16

luxurious Supermama

asia89 napisał(a)

tak to moja 4 ciąża ale pierwsza zakończona szczęśliwe ! bardzo mocno w to wierze :)
a takie biorę leki
dupaston
acard
kwas foliowy
encorton
fraxiparina
i mam nadzieję że to coś da :)
jakie macie objawy ciążowe? no i kiedy wizyta u gina?

O no troche tych lekow musisz brac. Ale jak trzeba to trzeba. Ja tylko kwas foliowy i w kratke witaminy femibion. Do lekarza jeszcze nie wiem kiedy . A z objawow to bolace piersi :) A ty jakie masz objawy? Pracujesz czy jestes w domku?

Zgłoś nadużycie #52 2 czerwca 2013, 20:17

luxurious Supermama

Truskawecka napisał(a)

Ona jest tylko w styczniowkach bo tam jest wiecej mam i pod innym nickiem...

yhym takie buty :) Tak tylko pytam bo zdziwiona bylam. Pierw jest potem nie ma hmmm. Dziwne to bylo ze jest i nie ma.

Zgłoś nadużycie #53 2 czerwca 2013, 20:50

renika Zaprawiona w bojach
To moja 4 ciążą pierwsza poroniona w 8 tygodniu :(
O te ciążę staraliśmy się 8 miesięcy. Nie miałam jeszcze usg ja mieszkam w uk pierwszy scan około 12 tygodnia.

Zgłoś nadużycie #54 2 czerwca 2013, 20:52

renika Zaprawiona w bojach

luxurious napisał(a)

yhym takie buty :) Tak tylko pytam bo zdziwiona bylam. Pierw jest potem nie ma hmmm. Dziwne to bylo ze jest i nie ma.

To jest długą historia i lepiej nie wnikac

Zgłoś nadużycie #55 3 czerwca 2013, 11:47

asia89 Początkująca

luxurious napisał(a)

Pracujesz czy jestes w domku?

aktualnie już na L4 :) od samego początku dosłownie od testu ciążowego, pracuje w przedszkolu a to jednak ciążka praca dla przyszłej mamy i to po przejściach :)
a Ty w pracujesz ?

Zgłoś nadużycie #56 3 czerwca 2013, 11:50

Konto usunięte
czesc dziewczynki :) ja zalozyłam ten wątek lutoych mam niestety musiałam usunac konto ale nie bede tu opowiadac za duzo termin mam na 31stycznia a 1 luty :)
co u Was jak sie czujecie? :)

Zgłoś nadużycie #57 3 czerwca 2013, 11:58

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

Czesc dziewczyny :) Bardzo chetnie sie dolacze do lutowych mam. termin z om 2 luty 2014 :) A co sie stalo z zalozycielka watku, ze jednak zrezygnowala ??
renika dlugo sie staraliscie o 3 dziecko?
asia89 to twoja pierwsza ciaza ?? Starasznie szybko do lekarza na usg poszlas :) Jakie leki musisz brac?

nie zrezygnowałam jestem jestem tylko musialam usunac konto z takich tam przyczyn ale nie bede tu smeciła juz wrocilam :) i zamierzam z Wami pisac :)

Zgłoś nadużycie #58 3 czerwca 2013, 12:19

angel Fajna mama
witajcie kobietki widzę ze lutowych mam coraz więcej watek się rozwija a to dopiero początek czerwca ciekawe ile będzie przyszłych lutowych mam na koniec miesiąca :) ja narazie sie staram i pewnie o tym czy sie udało czy nie dowiem się około 15stego dopiero...

Zgłoś nadużycie #59 3 czerwca 2013, 12:19

asia89 Początkująca

Gatta napisał(a)

czesc dziewczynki :) ja zalozyłam ten wątek lutoych mam niestety musiałam usunac konto ale nie bede tu opowiadac za duzo termin mam na 31stycznia a 1 luty :)
co u Was jak sie czujecie? :)

martwiłam się że coś się stało...bo czytałam że w szpitalu byłaś, jak się maleństwo czuje? słyszałaś już bicie serduszka?

Zgłoś nadużycie #60 3 czerwca 2013, 12:20

Konto usunięte

angel napisał(a)

witajcie kobietki widzę ze lutowych mam coraz więcej watek się rozwija a to dopiero początek czerwca ciekawe ile będzie przyszłych lutowych mam na koniec miesiąca :) ja narazie sie staram i pewnie o tym czy sie udało czy nie dowiem się około 15stego dopiero...

trzymam kciuki za Ciebie:*

Zgłoś nadużycie #61 3 czerwca 2013, 12:21

Konto usunięte

asia89 napisał(a)

martwiłam się że coś się stało...bo czytałam że w szpitalu byłaś, jak się maleństwo czuje? słyszałaś już bicie serduszka?

tak :) nawet mam focie maluszka widac w suwaczku :) ma 0,30 cm :) widzialam serduszko wszytsko jest pieknie biore leki na podtrzymanie ciazy dzis ide na wizyte sie pokazac po szpitalu :)

Zgłoś nadużycie #62 3 czerwca 2013, 12:26

angel Fajna mama
Gatta dziękuje kochana jesteś przyda sie :) ja za was tez mocno trzymam :)

Zgłoś nadużycie #63 3 czerwca 2013, 12:27

Konto usunięte

angel napisał(a)

Gatta dziękuje kochana jesteś przyda sie :) ja za was tez mocno trzymam :)

:*

Zgłoś nadużycie #64 3 czerwca 2013, 13:47

luxurious Supermama

asia89 napisał(a)

aktualnie już na L4 :) od samego początku dosłownie od testu ciążowego, pracuje w przedszkolu a to jednak ciążka praca dla przyszłej mamy i to po przejściach :)
a Ty w pracujesz ?

No tak jak jestes juz po przejsciach to wiadomo ze lepiej od razu na l4. Bedzie dobrze :)

Nie ja nie pracuje :) ALe moj syn chodzi do przedszkola i zwasze jak go odbieram to sobie mysle jak te panie daja rade z tymi dzieciaczkami ?? :) 20 dzieci 3 panie nieee nooo to by nie bylo dla mnie.

Zgłoś nadużycie #65 3 czerwca 2013, 13:49

luxurious Supermama

Gatta napisał(a)

nie zrezygnowałam jestem jestem tylko musialam usunac konto z takich tam przyczyn ale nie bede tu smeciła juz wrocilam :) i zamierzam z Wami pisac :)

To super, ze jestes :)

Zgłoś nadużycie #66 3 czerwca 2013, 13:51

luxurious Supermama
angel to starac sie tam starac tez 3 mam kciuki :) tak co do nas dolaczysz :)

Zgłoś nadużycie #67 3 czerwca 2013, 13:52

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

No tak jak jestes juz po przejsciach to wiadomo ze lepiej od razu na l4. Bedzie dobrze :)

Nie ja nie pracuje :) ALe moj syn chodzi do przedszkola i zwasze jak go odbieram to sobie mysle jak te panie daja rade z tymi dzieciaczkami ?? :) 20 dzieci 3 panie nieee nooo to by nie bylo dla mnie.

jakos musza dawac rade :)

ok ja lece do ginka buziaki

Zgłoś nadużycie #68 3 czerwca 2013, 14:11

angel Fajna mama

luxurious napisał(a)

angel to starac sie tam starac tez 3 mam kciuki :) tak co do nas dolaczysz :)

robimy co możemy hehe i jak często możemy :)

Zgłoś nadużycie #69 3 czerwca 2013, 15:21

Konto usunięte
qróciłam szybko mnie zbadał :) wszystko jest w porzadeczku serduszko pięknie pika mam andal brac leki i zero pracy wiec jeszcze jutro skocze do szefa zeby podpisac dokumenty ale troszke sobie po pracuje w domku :)

Zgłoś nadużycie #70 4 czerwca 2013, 9:17

Konto usunięte
ale tu cisza :(