Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5931 16 października 2013, 10:50

basza Fajna mama

babeluniek napisał(a)

No raczej nie zaryzykowałabym kupienia np. przez internet bez wcześniejszego zobaczenia :) Tym bardziej, że większość wózków, jakie mijam na ulicy wydają mi się dość niskie - za niskie. Ja jestem niewysoka, ale M. to kawał chłopa, dlatego ważne, żeby nie wyglądał z tym wózkiem śmiesznie :P

dlatego Ja chcę stokke bo jest mega wysoki, a Ja jestem po operacji kręgosłupa i ciągłe schylanie się nie byłoby wskazane :-/

Zgłoś nadużycie #5932 16 października 2013, 10:56

babeluniek Gotowa na wszystko
Wow, piękny jest ten wózek :) Choć cena też piękna ;)

Zgłoś nadużycie #5933 16 października 2013, 11:01

kirsti30 Gotowa na wszystko
basza po obejżeniu video moja reakcja jest mega pozytywna, ograniczony do minimum, łatwy i to co najważniejsze. Cena dość wygurowana. Wózek taki widzę bardziej w mieście, nas czeka dużo podróżowania, także musi być praktyczny i jak najmniej dupereli. Hm....

Zgłoś nadużycie #5934 16 października 2013, 11:03

basza Fajna mama
A któras kupuje dodatkowo kolyske? przepraszam, że pomijam czasem polskie znaki, ale wcięło mi klawiaturę od tableta i nie radzę sobie na leżąco :-)

Zgłoś nadużycie #5935 16 października 2013, 11:07

basza Fajna mama

kirsti30 napisał(a)

basza po obejżeniu video moja reakcja jest mega pozytywna, ograniczony do minimum, łatwy i to co najważniejsze. Cena dość wygurowana. Wózek taki widzę bardziej w mieście, nas czeka dużo podróżowania, także musi być praktyczny i jak najmniej dupereli. Hm....

U mnie decydują względy zdrowotne, chociaż miałam okazję oglądać go na żywo.... no cudny jest, mój absolutny faworyt, zwrotny, lekki, latwo sie sklada i wysoki.... chociaż na wertepy odpada, ale Ja tez nie jestem stworzona do wertepów więc chyba się zgramy hihih

Zgłoś nadużycie #5936 16 października 2013, 11:13

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry! Przez tę pogodę mam takiego leniuszka, ja dla odmiany położyłam się dość późno, chyba koło 1.20 ale chciałam skończyć książkę i na koniec tego wszystkiego spłakałam się jak głupia, sama nie wiem czemu czy dlatego że już nie będę miała co czytać ?? bo zakończenie było fajne ale to nie powód, żeby aż tak płakać zwłaszcza, że chyba pod końcem roku ma być kolejna część, no ale w nocy o tym nie wiedziałam :) hmm... te hormony są niemożliwe :) najgorsze, że dziś jeszcze oczy mnie szczypią :)

Ale dziergacie od rana :)
Jakoś mam dzisiaj mózg zamulony i mimo, że przeczytałam wszystkie posty to trudno mi nadgonić z tematem :) ale nie powiem bo i mi się wreszcie dobrze spało po wieściach doktora, raz na plecach raz na lewym raz na prawym, tak to można spać :)

Zgłoś nadużycie #5937 16 października 2013, 11:25

Basza my kupiliśmy łóżeczko z kołyską, nie chce zagracić domu, ma blokade przy biegunach to jak dziecko podrośnie można zablokować kompletnie. Uwielbiam prostote i praktyczność :) -a jak se przygadałam :D

Anett - ja czasami też nie moge nadrobić mentalnie nad postami, czytam ale nic w głowie nie zostaje, a tak bardzo chce coś powiedzieć - hihihi - przytakuje jeśli chodzi o hormony ;)

Zgłoś nadużycie #5938 16 października 2013, 11:32

Anett Gotowa na wszystko
No właśnie :)
Jejku tak kichnęłam, że całe podbrzusze mnie teraz boli :/ magnez ??

Zgłoś nadużycie #5939 16 października 2013, 11:35

basza Fajna mama

kirsti30 napisał(a)

Basza my kupiliśmy łóżeczko z kołyską, nie chce zagracić domu, ma blokade przy biegunach to jak dziecko podrośnie można zablokować kompletnie. Uwielbiam prostote i praktyczność :) -a jak se przygadałam :D

Anett - ja czasami też nie moge nadrobić mentalnie nad postami, czytam ale nic w głowie nie zostaje, a tak bardzo chce coś powiedzieć - hihihi - przytakuje jeśli chodzi o hormony ;)

Dwa w jednym to w sumie jest rozwiązanie, jakie łóżeczko kupiłaś?
Jeśli chodzi o odpisywanie to Ja też chcę, ale czasem czuje się jakby ktoś mi zwinął polowę szarych komórek, a moja pamięć tez gdzies uciekla.

Zgłoś nadużycie #5940 16 października 2013, 11:38

Basza to jest co kupiliśmy http://allegro.pl/lozeczko-klups-radek-ii-kolyska-orzech-szuflada-i3601665102.ht..., używane i zapłaciliśmy połowe tego, musze tylko materac dokupić.

Anett podzielam, ja Magnez biore teraz co drugi dzień, łydki, palpitacje serca itp. ale pamietam że zanim zaczełam brac luteine to też bolało mnie przy kichaniu i pierdziochowaniu ;) straszny ból, a od kąd jestem na luteinie to wszystko znikło. Hm....A swoją drogą, jak tam wasze wzdęcia :D

Zgłoś nadużycie #5941 16 października 2013, 11:39

Anett Gotowa na wszystko
Ja nie mam wyboru, mój tato uparł się, że zrobi kołyskę i koniec :) a jak mały zacznie się podnosić to pewnie wyjdzie na to, że będziemy musieli kupić normalne łóżeczko.

Zgłoś nadużycie #5942 16 października 2013, 11:40

Wzdęcia... Hmm :P Masakra!

Choć jest coś, co martwi mnie bardziej... Chyba powracają mi mdłości :(

Zgłoś nadużycie #5943 16 października 2013, 11:40

qasha Fajna mama
ja biore magznez 2 razy dziennie po tabletce i nie mam boli ;)

u mnie wzdęć na szczescie nie ma i nie bylo ;)

Zgłoś nadużycie #5944 16 października 2013, 11:47

Anett Gotowa na wszystko
Właśnie ja też staram się pić magnez chociaż 2 razy dziennie ale ostatnio całkiem o nim zapomniała, ach wypiłam, trochę posiedzę i może zaraz przejdzie...

Wzdęcia niestety mi czasem towarzyszą a zwłaszcza w weekend gdy ten jadłospis nie jest mądry, i gazy... :/

Bąbeluniek tylko nie mdłości!

Zgłoś nadużycie #5945 16 października 2013, 11:48

Anett napisał(a)

Ja nie mam wyboru, mój tato uparł się, że zrobi kołyskę i koniec :) a jak mały zacznie się podnosić to pewnie wyjdzie na to, że będziemy musieli kupić normalne łóżeczko.

Ale to fajnie, ja lubię takie akcje, coś co ktoś zrobił ma dużo większą wartość sentymentalną no i można z pokolenia na pokolenie :)

Babeluniek ja też tak mam, czasami nawiedzają mnie dni kiedy jest mi nie dobrze. Od początku tygodnia dziwnie się czułam, dzisiaj pogoda do kitu a ja czuje się jakbym mogła góry przenosić ;)

Zgłoś nadużycie #5946 16 października 2013, 11:50

Te mdłości to po tej wyprawie do Torunia po ślubie mi się zaczęły... Może te pierniki mi zaszkodziły i tak długo trzymają :P Ale zniosę to, byle nie wymiotować!

Zgłoś nadużycie #5947 16 października 2013, 11:50

Zobaczcie co wygrzebałam :) http://www.youtube.com/watch?v=KkMMTLB3V_k&list=UUyb2Eexc7dpusZcHeMbt78g&index=4...

Zgłoś nadużycie #5948 16 października 2013, 11:56

Konto usunięte
Babeluniek mnie też przeraża ta cena ,ale na porodzie postanowiliśmy nie oszczędzać ,jednak tak jak pisałam wcześniej na 100% podejmę decyzje jak tam pojadę i porozmawiam z położną i lekarzem ,wtedy się zastanowie i podpisze umowę najwyżej... :) jednak kliniczna ,to dobry wybór i chciałabym wybrać albo kliniczną albo swinssmed :)

Zgłoś nadużycie #5949 16 października 2013, 11:59

Konto usunięte
Kristi ale to fajne i kosztuje ok 800zł ,a myślałam że z 2 tyś ,bo takie to nowoczesne :D

Zgłoś nadużycie #5950 16 października 2013, 12:00

Anett Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

Ale to fajnie, ja lubię takie akcje, coś co ktoś zrobił ma dużo większą wartość sentymentalną no i można z pokolenia na pokolenie :)

Zgadzam się z tym :) moje łóżeczko obskoczyło trochę bobasów, też rękodzieło :)

Niezła fazka z tym wózkiem, mega wypas :p

Bąbeluniek to na pewno te pierniki :) no ale ja też jak się przejem to mnie muli :)