Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5831 14 października 2013, 20:50

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Kinia Dorota ale Wam zazdroszcze też chciałabym mieć już wszystko :P wózek zamówiony i będzie tak pod koniec listopada ,bo na zamówienie go robią i trzeba czekać kilka tygodni :) a wybraliśmy hartan topline s :) jutro bądz w środe przyjdzie fotelik,baza i niania z płytą wyłapywania bezzdechu :) na pewno to wszystko sfotografuję i dodam fotki jak będziecie chciały zobaczyć :)

jasne,ze chcemy :)
a brzusio tez pokaz :) ja nie moge uwierzyc, ze juz mam tak wielki hehe

Zgłoś nadużycie #5832 14 października 2013, 20:54

Anett Gotowa na wszystko
Odprawiłam narzeczonego do pracy i od razu do Was :)

Dorotka no fajny 'tobołek' jak to mówi ten mój dowcipniś :D

Diaglab jakoś wytrzymałam, w niedzielę było strasznie nudno ale na szczęście krótko :) no i standardowo co przerwę latałam do kibelka :)

Byliśmy dziś z M. w kancelarii parafialnej, potwierdzić datę ślubu w przyszłym roku i porozmawiać o naszej sytuacji, ponieważ zmienił się proboszcz a ten to taki gburek, tak gadał jakbyśmy nie wiadomo co zrobili heh, cały wieczór mieliśmy ubaw z jego słów 'chrztu nie będzie przed ślubem' 'a co wy sobie dacie po ślubie'. Mój nerwus ledwo wytrzymał...

Zgłoś nadużycie #5833 14 października 2013, 21:06

Ece Gotowa na wszystko
Kincia-ja czasem się czuję jakbym pól pola skopala i obowiązkowo zaliczał drzemkę z tabletem na kolanach na sofie.Też mi się podoba jak ludzie w kolejce w sklepie udają,ze nie widzą mojego brzucha,ale co tam.

Ja dziś rano polowalam w lidlu na spodnie narciarskie i kurtkę dla Martyski.Udało się,ale mowie Wam Laski dżungla! Jakaś paniusia kupujaca zaczeła się na mnie drzec,ze to jej towar odłożony jak tylko zblizylam się do polki z towarem -masakra-nie miała czasu nawet wziąć koszyka żeby ładować te swoje łupy ;-) :-) .Czegoś takiego jak żyję nie widziałam :-) .NajważniejszeNajważniejsze,ze warto bylo, bo Martynka zadowolona,kurteczka i spodnie dobre.

Kiniaa-gratki skończonego tygodnia :-) .

Czy Wam się wyświetlają wszystkie suwaczki, bo mi nie chcą :-( .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5834 14 października 2013, 21:15

Anett Gotowa na wszystko
Ece a może to znak, że za dużo tych suwaczków? :p
Tak te łowy w Lidlu itp wyglądają na prawdę zabawnie :)

Aj czuję się taka ociężała już, zwłaszcza po dobrej kolacji, boję się jutro stanąć na wagę brr....

Zgłoś nadużycie #5835 14 października 2013, 21:17

Ece Gotowa na wszystko
Anett-wspolczuję tego wykładu proboszcza.Tez uwielbiam te klimaty ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5836 14 października 2013, 21:26

Ece Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Ece a może to znak, że za dużo tych suwaczków? :p
Tak te łowy w Lidlu itp wyglądają na prawdę zabawnie :)

Aj czuję się taka ociężała już, zwłaszcza po dobrej kolacji, boję się jutro stanąć na wagę brr....

Teraz juz wszystkie i Wasze i swoje widzę,cos mi tablet szwankowal ;-) .Cale szczęście restart jest dobry na wszystko.
witam w klubie ocięzalych-ja dziś zaliczylam pierwsze zaparcie i mam nadzieje ostatnie.Okropne uczucie.Czuję się jakby mnie ktoś napompował normalnie,ale to nie przeszkodziło mi wciągnąć na kolację śledzia z cebulka i jabłkiem i sałatki jarzynowej.Teraz tez bym jeszcze cos wciągnęła-może male jabluszko ;-) .Błonnika nigdy za malo :-) .

Zgłoś nadużycie #5837 14 października 2013, 21:44

Konto usunięte
Dorota a co dopiero jak dzidzuś będzie ważył ze 3 kg ? :D teraz waży jakies 600-700 g :D + do tego łożysko wody płodowe i cyce jak donice :D
Anett no to niezły wykład... Ja nie wiem czy bym takie coś wytrzymała...nasz proboszcz w ostatnim czasie zginoł na obwodnicy jadąc 160 km/h swoim nowym samochodem i mając 2 promile alko we krwi...najgorsze to że młodego chłopaka za sobą pociągnoł...bo wyprzedzał na "czołowe" i nikt nie przeżył . Także śmieszy mnie to jak taka osoba daje "porady" a sama nie zachowuje się najlepiej...
Ece to super że upolowałaś dla Martynki tą kurtke,widziałam w reklamie bardzo ładne :) tylko mam nadzieje że Ciebie nikt tam nie zadeptał w tych przepychankach !

Zgłoś nadużycie #5838 14 października 2013, 21:47

Ece Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Dorota a co dopiero jak dzidzuś będzie ważył ze 3 kg ? :D teraz waży jakies 600-700 g :D + do tego łożysko wody płodowe i cyce jak donice :D
Anett no to niezły wykład... Ja nie wiem czy bym takie coś wytrzymała...nasz proboszcz w ostatnim czasie zginoł na obwodnicy jadąc 160 km/h swoim nowym samochodem i mając 2 promile alko we krwi...najgorsze to że młodego chłopaka za sobą pociągnoł...bo wyprzedzał na "czołowe" i nikt nie przeżył . Także śmieszy mnie to jak taka osoba daje "porady" a sama nie zachowuje się najlepiej...
Ece to super że upolowałaś dla Martynki tą kurtke,widziałam w reklamie bardzo ładne :) tylko mam nadzieje że Ciebie nikt tam nie zadeptał w tych przepychankach !

Kincia nie dałam się rozdeptac,a ubrania takie ładne jak w reklamie. :-)

Zgłoś nadużycie #5839 14 października 2013, 21:59

Anett Gotowa na wszystko
Kincia właśnie mnie też to śmieszy, nie lubię księży a dziś moje uczucia się pogłębiły, niezła historia z tym Waszym proboszczem ale nie ma co się dziwić, teraz co się słyszy to porażka a jeszcze się dziwią że co raz mniej praktykujących.. pff chore! A jeszcze ten dziś 2 razy się pytał czy na pewno ze sobą nie mieszkamy, co za typ ale olewam to.

Ece też możesz opylić i do tego jaki urozmaicony jadłospis :) Zaparcia ?? Okropieńswto! Wzdrygam się na samą myśl... Też przez to przeszłam tydzień temu, nie oczekuję powtórki heh

Zgłoś nadużycie #5840 14 października 2013, 22:02

Konto usunięte
Anett masz całkowitą racje !! A co mu do tego że razem mieszkacie :D śmiech na sali :P ale to mnie rozbawiło że chrztu nie będzie przed ślubem haha :D

Zgłoś nadużycie #5841 14 października 2013, 22:06

Ece Gotowa na wszystko
No i jabłko zjedzone :-) .Odrazu mi lepiej :-) .I jeszcze zagryzlam czekoladką-omijam wagę dużym łukiem w najbliższym czasie :-) .

Zgłoś nadużycie #5842 14 października 2013, 22:36

Anett Gotowa na wszystko
Ece jesteś boska :) he he a nie boli Cię żołądek po takich mixach ?? :p

Oj Kincia żal! Nas też to mocno rozbawiło, bo żebyś jeszcze słyszała ten gruby ton 'chrztu nie będzie..' Michał cały wieczór go naśladował :) no ale nic, do ślubu mamy z nim spokój :)

Pozmywałam górę naczyń i mogę odpoczywać, odczucie balonu trochę ulżyło to lepiej będzie się spało :)
ale męczące to jest, co raz częściej tak mam jak zjem odrobinę więcej to 'pękam', czuję się taaaką beeeką :)

A pytanie jeszcze mam, czy Wy też odczuwacie taką jakby nabrzmiałość warg sromowych? Dziwne, ja myślałam że to może po stosunku ale od jakiegoś czasu uczucie to towarzyszy mi cały czas... Podpytam jutro lekarza czy to normalne.

Zgłoś nadużycie #5843 14 października 2013, 22:47

anamari Zadomowiona

kirsti30 napisał(a)

Znalazłam kabelek :) yeeey, a byłam pewna że już tam sprawdzałam wrrr :) oto ja i brzuś

ładny brzusio :)
jak i mama ładna :)

Zgłoś nadużycie #5844 14 października 2013, 22:48

anamari Zadomowiona

Dorota93 napisał(a)

narazie mam tylko jedno zdjecie z telefonu, i to jak siedze a wygladam jakbym miala jedna noge, no ale macie :D bylo super, ale bardzo spuchłam i teraz leczę obolałe stopy. Tańczyłam prawie do końca :D ! nigdy tak malo nie spalam, ale bylo super :)
opowie mi ktoś w skrócie co u Was? Nie dam rady nadrobić :( maInka się odzywała? Kincia tablet odebrałas? Ece-jak mąż? :)
jutro Wam napiszę więcej. Nie wiem o której, bo przywożą nam nowe meble :P

slicznie :)

Zgłoś nadużycie #5845 14 października 2013, 22:48

anamari Zadomowiona
a ja w domu :)

Zgłoś nadużycie #5846 14 października 2013, 22:53

Konto usunięte
Anett ja nic takiego nie odczuwam raczej :) jak wybierasz się do lekarza to powodzenia na wizycie :)
Kobietki ma któraś z Was lub jakiś Wasz znajomy pralkę z suszarką ? Nie ukrywam że teraz mało miejsca.. Łazienka mała i miejsca nie mam na postawienie takiej suszarki z mokrymi ciuchami i zastanawiam się nad kupnem pralko-suszarki ale w necie nie za dużo piszą... Czekam na Wasze rady :) jak zawsze :P

Zgłoś nadużycie #5847 14 października 2013, 23:24

Anett Gotowa na wszystko
Kincia to by było dobre rozwiązanie ale niestety ja Ci nic nie doradzę, nie znam nie słyszałam :(

Ściągnęłam właśnie wyniki ze strony, żeby jutro przed wizytą wydrukować i jak jeszcze raz na nie spojrzałam to ciśnienie mi podskoczyło, nie wiem jak ja wcześniej patrzyłam że nie zauważyłam że ta glikemia podejrzanie wygląda ehh... próbowałam znaleźć w internecie interpretacje ale raz piszą że w normie a raz że wskazuje na cukrzyce :/ Zdenerwowałam się ale nie chcę się sama nakręcać, muszę poczekać do jutra, może to tylko niepotrzebne obawy... cholerka...
Jak zwykle 23 z minutami a mój maluszek rozpoczął pokaz siłowy :) a może po prostu poczuł mój przyspieszony puls...

Pora wskoczyć pod kołdrę Miłych snów :*

Zgłoś nadużycie #5848 15 października 2013, 6:44

Konto usunięte
Anett na pewno wszystko dobrze nie denerwuj się ! :) ja już sama nie czytam wyników po tym jak przeczytałam wynik z toxo i zamiast przeczytać 600,03 ml to ja przeczytałam 6 tyś bo przecinka ze stresu nie zauważyłam :D wcześniej miałam ponad tysiąc więc jak zobaczyłam że mam 6 tyś to się przestraszyłam że rośnie ,a to malało... Także nie martw się na pewno wszystko ok ,lekarz Ci wszystko wytłumaczy :) powodzenia !!
Ja idę na glukozę :D pa!!

Zgłoś nadużycie #5849 15 października 2013, 7:17

Konto usunięte
Wróciłam i właśnie pije sobie glukozę ,naprawde pyszna :D łeee ,ale da się wypić jakoś z cytryną ,myślałam że będzie gorzej :) oczywiście musiałam się kłócić ,bo nikt by mnie nie wpuścił w życiu , ciśnienie mi skoczyło i nic więcej ... Jeszcze mi pielęgniarka pocisneła że scene na korytarzu robie... Pfff a co miałam zrobić jak mówię że musze wejść bez kolejki , a tu mi dziad staje przed nosem w dzwiach i mówi że mnie nie wpuści.... Śmiech na sali... Najgorsze to że musze tam iść za 2 h...

Zgłoś nadużycie #5850 15 października 2013, 7:19

qasha Fajna mama
czesc mamusie :) musze was nadrobic bo piszecie jak szalone ;)

ja wczoraj po pracy byłam skonana :D troszkę poleżeliśmy z moim A a pozniej to juz nawet nie chcialo mi sie kompa wlaczac ;)

co do tego glaskania, to nie -popadajmy w paranoje ;) jak ktos nam dotknie brzuszka to od razu nie dostaniemy skurczy :D a gorące kąpiele to zawsze lekarz uczula, żeby ich nie brać. od początku ciąży biorę chłodne/letnie prysznice bo gorąca woda powoduje rozluźnienie mięsni i może spowodować krwotok.

milego dnia mamusie :)