Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #571 17 czerwca 2013, 20:39

camelkova Zaprawiona w bojach

qasha napisał(a)

ja praktycznie nie mam żadnych dolegliwości. oprócz zachcianek na wszystko co z musztardą :D i bolących piersi - nic innego nie dolega ;) zero mdłości i wymiotów. jeden raz miałam mdłości i czułam się tak jakbym miała potężnego kaca ;)

a u ciebie?

U mnie w miarę dobrze, za wyjątkiem okropnej senności, o której pisałam parę postów wyżej :)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...
Udało się ! Będę młodą mamą :)

Zgłoś nadużycie #572 18 czerwca 2013, 7:11

Konto usunięte

anusiaczek napisał(a)

Gatta-jak tam synek się czuje? przeszły mu wymioty?

miło ze pytasz ,dziękuje :) tak przeszły wymiotu osłuchowo czysty wiec musze go obserwowac :)

Camelkowa witam ! slliczny maluszek
ANGEL moja kochana jak sie czujesz ??

dzien dobry! u nas okj tyle ze znowu mam mdlosci

Zgłoś nadużycie #573 18 czerwca 2013, 7:16

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Dzień dobry wszystkim :)

Zgłoś nadużycie #574 18 czerwca 2013, 7:23

anusiaczek Zaprawiona w bojach

Gatta napisał(a)

miło ze pytasz ,dziękuje :) tak przeszły wymiotu osłuchowo czysty wiec musze go obserwowac :)

Camelkowa witam ! slliczny maluszek
ANGEL moja kochana jak sie czujesz ??

dzien dobry! u nas okj tyle ze znowu mam mdlosci

To dobrze, że przeszło, może to ze słonca...Dzieci czasem różnie reagują.Ja też jestem przewrażliwiona na punkcie chorób....Kiedyś byliśmy z Julką u lekarki, bo pojawiły się na jej ciele dwie brązowe plamki....Powiedziała, że na pewno to genetyczne, bo też takie mam i że jak jest ich mniej niż 5 to jest ok. Ja chiałam dalej pociągnąc temat, ale powiedziała, że nie bedzie mnie straszyć. To sobie doczytałam w necie i taka przerażona chodziłam i już miałam omamy, że widzę nowe plamki...

Zgłoś nadużycie #575 18 czerwca 2013, 7:27

Konto usunięte

anusiaczek napisał(a)

To dobrze, że przeszło, może to ze słonca...Dzieci czasem różnie reagują.Ja też jestem przewrażliwiona na punkcie chorób....Kiedyś byliśmy z Julką u lekarki, bo pojawiły się na jej ciele dwie brązowe plamki....Powiedziała, że na pewno to genetyczne, bo też takie mam i że jak jest ich mniej niż 5 to jest ok. Ja chiałam dalej pociągnąc temat, ale powiedziała, że nie bedzie mnie straszyć. To sobie doczytałam w necie i taka przerażona chodziłam i już miałam omamy, że widzę nowe plamki...

o ja tez mam czasem shizy ale od kąd tymon zachorował na raka to ciągle łaże przewrazliwoiona

Zgłoś nadużycie #576 18 czerwca 2013, 9:03

luxurious Supermama
Dzien dobry :)
Gatta ale Ty ranny ptaszek jestes :) Czytalam, ze Tymon juz dobrze sie czuje, no to super. U Ciebie widze gorzej bo mdlosci znowu :P uroki ciazy hihi w koncu przejda te mdlosci.
Angel jak tam u Ciebie? Bylas juz u lekarza, bo zalezalo ci jak najszybciej isc :) ?
U mnei wszystko dobrze dalej nie czuje sie na ciaze :P upal sie szykuje wiec dzien przeleci przy soczku i wodzie na lezaku w cieniu :P

Zgłoś nadużycie #577 18 czerwca 2013, 9:04

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

Dzien dobry :)
Gatta ale Ty ranny ptaszek jestes :) Czytalam, ze Tymon juz dobrze sie czuje, no to super. U Ciebie widze gorzej bo mdlosci znowu :P uroki ciazy hihi w koncu przejda te mdlosci.
Angel jak tam u Ciebie? Bylas juz u lekarza, bo zalezalo ci jak najszybciej isc :) ?
U mnei wszystko dobrze dalej nie czuje sie na ciaze :P upal sie szykuje wiec dzien przeleci przy soczku i wodzie na lezaku w cieniu :P

ojj tam ja bym po spała dalej ale moje kochany dzieci nie darza matce po spac :) a u nas dzis chłodno i przyjemnie

Zgłoś nadużycie #578 18 czerwca 2013, 9:12

luxurious Supermama

Gatta napisał(a)

ojj tam ja bym po spała dalej ale moje kochany dzieci nie darza matce po spac :) a u nas dzis chłodno i przyjemnie

No nie ma lekko z tym spaniem. Tez musze dziennie wtawac max do 7 :P Ale zazdroszcze wam tego chlodku a ja bede zdychac w cieniu hehe

Zgłoś nadużycie #579 18 czerwca 2013, 9:12

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

No nie ma lekko z tym spaniem. Tez musze dziennie wtawac max do 7 :P Ale zazdroszcze wam tego chlodku a ja bede zdychac w cieniu hehe

u ans wczoraj było 28 stopni i ja jak jechałam po zakupy to zdychałam :)

Zgłoś nadużycie #580 18 czerwca 2013, 9:21

luxurious Supermama

Gatta napisał(a)

u ans wczoraj było 28 stopni i ja jak jechałam po zakupy to zdychałam :)

uuu tez cieplo :) u mnie ma byc dzis 34 stopnie. Masakra jak wysiadlam wczoraj z chlodnego auta to myslalam, ze na pysk zara padne tak cieplo :P

Zgłoś nadużycie #581 18 czerwca 2013, 9:22

luxurious Supermama
tak to jest pada deszcz zle, grzeje slonce tez zle haha :)

Zgłoś nadużycie #582 18 czerwca 2013, 9:22

Konto usunięte
no tak jest jak za zimno marudziy jak za goraco marudzimy i wez tu kazdemu zrob dobrze hehe

Zgłoś nadużycie #583 18 czerwca 2013, 9:26

angel Fajna mama
Dzień dobry zapisałam sie dzisiaj do ginia ale dopiero na 02.07 godz 12;00 wcześniej terminy po zajmowane bo byly wolne wcześniej ale nie do mojego a do tamtego drugiego nie chcę iść bo jest nienormalny. u mnie wmiare dobrze cycuchy bolą i głowa dokucza mdłości czasami naszczęście pozatym jest ok :)

Zgłoś nadużycie #584 18 czerwca 2013, 9:28

Konto usunięte

angel napisał(a)

Dzień dobry zapisałam sie dzisiaj do ginia ale dopiero na 02.07 godz 12;00 wcześniej terminy po zajmowane bo byly wolne wcześniej ale nie do mojego a do tamtego drugiego nie chcę iść bo jest nienormalny. u mnie wmiare dobrze cycuchy bolą i głowa dokucza mdłości czasami naszczęście pozatym jest ok :)

:** no to teraz trzeba czekam :)

Zgłoś nadużycie #585 18 czerwca 2013, 9:32

luxurious Supermama

angel napisał(a)

2 tygdonie cierpliwie czekac :) Fajnie to juz bedzie duzo widac na usg :) A czemu tamten drugi jest nienomalny? Jakies ostre badania przeprowadza czy co?

Zgłoś nadużycie #586 18 czerwca 2013, 9:38

angel Fajna mama
narazie nikomu nic nie mówimy chcemy czekać z ta nowina jak najdłużej sie da a oni nieświadomi jak na złość ciągle czegoś odemnie chcą jakby sie zmówili nawet nie ma kiedy odpocząć :)

Zgłoś nadużycie #587 18 czerwca 2013, 9:40

Konto usunięte
ehh ja cos humoru nie mam;/

Zgłoś nadużycie #588 18 czerwca 2013, 9:43

luxurious Supermama

Gatta napisał(a)

ehh ja cos humoru nie mam;/

Jak to ? Czemu? Stalo sie cos czy tak cie dopadlo samo od siebie?

Zgłoś nadużycie #589 18 czerwca 2013, 9:45

luxurious Supermama

angel napisał(a)

narazie nikomu nic nie mówimy chcemy czekać z ta nowina jak najdłużej sie da a oni nieświadomi jak na złość ciągle czegoś odemnie chcą jakby sie zmówili nawet nie ma kiedy odpocząć :)

Nie masz lekko jak ciagle ktos od Ciebie cos chce :P Wymysl, ze Cie glowa boli albo cos :P U mnie ciaza to tez tylko wtajemniczeni sa maz, mama i Wy :)

Zgłoś nadużycie #590 18 czerwca 2013, 9:45

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

Jak to ? Czemu? Stalo sie cos czy tak cie dopadlo samo od siebie?

nie wiem tak jakos ryczec mi sie chce wszystko mie ostatnio dobija..