Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5731 11 października 2013, 12:09

babeluniek Gotowa na wszystko
Ja już po wizycie. Ogólnie jestem teraz jakaś zdolowana...
Potwierdzono płeć. Ale mała jest o tydzień młodsza. Waży 325 g i ogólnie wygląda dobrze, tylko jest mała. Podobno przyczyną może być moje ciśnienie...
Jest mi smutno, bo był też problem ze zrobieniem u mnie usg przez brzuch co mnie zdziwiło bo ostatnio takiego problemu nie było... Lekarka stwierdziła, że fale nie chcą mnie przenikać i dodała "wie pani dlaczego"... Strasznie mi źle, że przez moją nadwage coś może być nie tak. Normalnie od wyjścia z gabinetu chce mi się płakać...

Zgłoś nadużycie #5732 11 października 2013, 12:13

Anett Gotowa na wszystko
Hej Bąbeluniek nie smutaj, grunt że mała jest zdrowa a wagę nadrobi :)

Zgłoś nadużycie #5733 11 października 2013, 13:44

qasha Fajna mama
Babelunku nie stresuj sie kochana, moim zdaniem waga nie jest duzo mniejsza niz powinna, miescisz sie w siatce :) a to ze masz sadelko, nie przejmuj sie, ciaza jest na tyle duza ze powinno byc wszystko widac, tym bardziej ze tak jak mowisz ostanio nie bylo problemu. przytulam mocno

Zgłoś nadużycie #5734 11 października 2013, 14:00

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-) ja musiałam wizytę przesunąć jednak na jutro rano :-( lekarz poprosił o przesunięcie terminu, więc w stresie czekam do jutra by zobaczyć moją kruszynkę :-(
Kirsti30 dbaj o siebie, niepokoją mnie te palpitacje, lekarz nie może jakoś temu zaradzić? Ja też czuję maleństwo pod pępkiem, ale częściej na samym dole pewnie dlatego że łożysko jest za nisko.
Babeluńku nie stresuj się dzidzią, ważne że jest wszystko w porządku a wagę może jeszcze nadrobić a może chce być taką drobną istotką :-) plus jest taki że będzie lepiej małą urodzić :-P ja też urodziłam się z niską masą urodzeniową a na zdrowie raczej nie narzekałam :-) głowa do góry:-* może doktorka miała problemy ze sprzętem a zawaliła to na Twoją urodę. Nie przejmuj się ;-) zawsze możesz pójść jeszcze do innego lekarza żeby być pewnym.

Zgłoś nadużycie #5735 11 października 2013, 14:03

Ece a jak u Ciebie? :-) czekam na wieści ;-)

Zgłoś nadużycie #5736 11 października 2013, 14:03

Anett Gotowa na wszystko
Dokładnie popieram Qashe :)

Ach niesamowita pogoda dziś! lecę zaraz na podwórko, szwagier obiecał, że umyje moje autko przy okazji mycia swojego więc mi pozostaną tylko szyby do wypolerowania, bo siostra odkurzyła w środku, czyż to nie piękne? :)

Właśnie odczytałam tematy pracy licencjackiej, do tego w poniedziałek bitwa o promotora... 2014 to będzie ciężki rok ehh... :)

Zgłoś nadużycie #5737 11 października 2013, 14:21

Anett Gotowa na wszystko
Diaglab rozumiem Twoje rozczarowanie :) ale jakoś wytrzymasz do jutra i my razem z Tobą :)

Zgłoś nadużycie #5738 11 października 2013, 14:29

Anett napisał(a)

Diaglab rozumiem Twoje rozczarowanie :) ale jakoś wytrzymasz do jutra i my razem z Tobą :)

Postaram się hihi :-D plus jest taki że odrazu zrobię sobie morfologie i badanie moczu na poniedziałkowa wizytę :-) nie będę musiała jechać i dziś i jutro

Zgłoś nadużycie #5739 11 października 2013, 15:23

anamari Zadomowiona

babeluniek napisał(a)

Ja już po wizycie. Ogólnie jestem teraz jakaś zdolowana...
Potwierdzono płeć. Ale mała jest o tydzień młodsza. Waży 325 g i ogólnie wygląda dobrze, tylko jest mała. Podobno przyczyną może być moje ciśnienie...
Jest mi smutno, bo był też problem ze zrobieniem u mnie usg przez brzuch co mnie zdziwiło bo ostatnio takiego problemu nie było... Lekarka stwierdziła, że fale nie chcą mnie przenikać i dodała "wie pani dlaczego"... Strasznie mi źle, że przez moją nadwage coś może być nie tak. Normalnie od wyjścia z gabinetu chce mi się płakać...

:( rozumiem co czujesz
a odn wagi nie przejmuj sie narazie bo usg moze przeliczyc na mniej nzi jest
 ja tak mialam w kazdej ciazy'
wychodziło ze dzieci malutkie będą
w 2 ciazy np przed porodem  mój gin mowił ze bedzie miec wage ok 2650 a urodziłm córke z waga ..3520
jak potem na oddziale połozniczym spotk.gina to był zaskoczony ze usg az tk sie pomylilo w wadze..usg?chyb on

Zgłoś nadużycie #5740 11 października 2013, 15:27

anamari Zadomowiona
hejka
mam pytanie,czy któras z was miała problem złzoyskiem?albo znacie kogos ?

bo byłam dzis u gin...i...po bad na fotelu przeszłam na kozetke i...
tu nagle pyta czy palę
ja- NIE,a cos nie tak?
i cos ze łzoysko cienkie,ze podłozne
...ze lepiej sprwdzic w szpitalu
da skier n oberwcje ale to jeden dzien a moze nawet n izbie zobaczą i nie bede musił na oddział isc
ja mowie ze w poprz ciazy byłm tez na obserwcjibo za malo wod le wyszlo w szpitalu ze wszystko w porzadku
a on ze wód duzo mam
i odn łozyska cos ze lozysko jest cienkie jak nlesnik-le juz niepamietm czy to ogolnie czy to mojego bejbika
i ze cos tm moze nchodzic na ujscie szyjki..
jakos tak
plci nie dojrzał bo jest poprecznie połozone
chciał tetno posłuchac a tu..słychac było jak dzidzius sie rusza
i czułam nwet
potem bylo slychac dopiero bo na usg zerknał ze nizej przyozył do słuchania pod pepkiem a nad pepkiem było słycahc tetno
ah potem pytł o cytologie a ja-a teraz mi sie przypomniało z dzis miała byc
a on ze nasrtrzem bo jestem jzu po badaniu
i dal skier na morf,mocz i białko i to skier na obserwacje
Płakac misie chciało
w 1.ciazy byłam w 7mies bo skurcze przedwczesne a w 8 ze skracaj.sie szyjka,byłam ok 2tyg,wyszłam 3czerwca a nast dni wrociłam bo wody odeszly i 5 urodziłm K
w 2.tydszien byłm n septyku bo czułm skurcze ktore ustały na porosdowce
potem 24lipca zaczeło sie..poszłam o 21:00n porodowke,F dojechał a 25.o 1:20 ur W
3ciąza-w 32t

TAKZE WTEDY tylko na strachu sie skonczyło
ale teraz niewiem
nie pojde tam na week.bo niewiem czy w week badają
a nie chce jzu tam lezec
a jak w pon mama przyjdzie ok 8:30 to F moze mnie podwiezie do szpitala i zobaczymy
...ale stracha mam teraz

a nast wizyta u gin na 5list.(jak dobrze spojrzałam to we wt i to bedzie 24ti 1dzien)
ale teraz niewiem
a nie chce jzu tam lezec
a jak w pon mama przyjdzie ok 8:30 to F moze mnie podwizezie do szpitala i zobaczymy
...ale stracha mam tearz

a nast wizyta u gin na 5list.(jak dobrze spojrzałam to we wt i to bedzie 24ti 1dzien)

Zgłoś nadużycie #5741 11 października 2013, 15:38

Anett Gotowa na wszystko
Anamari pamiętaj o pozytywnym myśleniu, będzie dobrze :)

Diaglab właśnie mniej się nachodzisz :)

Ja dopiero po obiadku, samochód już lśni, muszę troszkę ogarnąć chałupkę i siebie... i mogę spokojnie świętować urodzinki siostry :)

Zgłoś nadużycie #5742 11 października 2013, 15:43

anamari napisał(a)

hejka
mam pytanie,czy któras z was miała problem złzoyskiem?albo znacie kogos ?

bo byłam dzis u gin...i...po bad na fotelu przeszłam na kozetke i...
tu nagle pyta czy palę
ja- NIE,a cos nie tak?
i cos ze łzoysko cienkie,ze podłozne
...ze lepiej sprwdzic w szpitalu
da skier n oberwcje ale to jeden dzien a moze nawet n izbie zobaczą i nie bede musił na oddział isc
ja mowie ze w poprz ciazy byłm tez na obserwcjibo za malo wod le wyszlo w szpitalu ze wszystko w porzadku
a on ze wód duzo mam
i odn łozyska cos ze lozysko jest cienkie jak nlesnik-le juz niepamietm czy to ogolnie czy to mojego bejbika
i ze cos tm moze nchodzic na ujscie szyjki..
jakos tak
plci nie dojrzał bo jest poprecznie połozone
chciał tetno posłuchac a tu..słychac było jak dzidzius sie rusza
i czułam nwet
potem bylo slychac dopiero bo na usg zerknał ze nizej przyozył do słuchania pod pepkiem a nad pepkiem było słycahc tetno
ah potem pytł o cytologie a ja-a teraz mi sie przypomniało z dzis miała byc
a on ze nasrtrzem bo jestem jzu po badaniu
i dal skier na morf,mocz i białko i to skier na obserwacje
Płakac misie chciało
w 1.ciazy byłam w 7mies bo skurcze przedwczesne a w 8 ze skracaj.sie szyjka,byłam ok 2tyg,wyszłam 3czerwca a nast dni wrociłam bo wody odeszly i 5 urodziłm K
w 2.tydszien byłm n septyku bo czułm skurcze ktore ustały na porosdowce
potem 24lipca zaczeło sie..poszłam o 21:00n porodowke,F dojechał a 25.o 1:20 ur W
3ciąza-w 32t

ale teraz niewiem
a nie chce jzu tam lezec
a jak w pon mama przyjdzie ok 8:30 to F moze mnie podwiezie do szpitala i zobaczymy
...ale stracha mam teraz

ale teraz niewiem
a nie chce jzu tam lezec
a jak w pon mama przyjdzie ok 8:30 to F moze mnie podwizezie do szpitala i zobaczymy
...ale stracha mam tearz

Myślę że lepiej odrazu sprawdzić w szpitalu i nie martwić się, nawet jak jest weekend to są dyżury więc napewno to sprawdza

Zgłoś nadużycie #5743 11 października 2013, 18:17

agaM Gotowa na wszystko
czesc dziewczyny :)
może któras z Was jest zainteresowana zakupem ciuszków dla dziewczynki od 0-6 m , ponad 100 szt ( wychodzi za sztuke 2,5) rzeczy sa wszystkie oryginalne firmy next, babyGap, mamas&papas, . Poniżej podaje linki do ciuszków, wiecej informacji na priv. Rzeczy nie sa zniszczona nie maja zadnych plan, naprawde sie opłaca :)

http://tablica.pl/oferta/mega-paka-dla-dziewczynki-0-6m-ponad-100-sztuk-1szt-2-5...

http://tablica.pl/oferta/zestaw-firmowych-ubranek-dla-dziewczynki-3-6-m-40-sztuk...

http://tablica.pl/oferta/mega-paka-dla-dziewczynki-0-3-miesiecy-70-sztuk-ID3PglP...

Zgłoś nadużycie #5744 11 października 2013, 19:02

Ale malo nas tu zaglada :( gdzie jestescie mamuski?

Zgłoś nadużycie #5745 11 października 2013, 19:39

Anett Gotowa na wszystko
No właśnie bardzo mało nas ostatnio, też zauważyłam... Każda taka zajęta ?? :p

Ja już wykąpana gotowa do snu ale jeszcze muszę się spakować... jutro uczelnia :)

Zgłoś nadużycie #5746 11 października 2013, 20:10

Powodzenia Anetti, oby szybko Ci zlecialy te wyklady :-) ja nie wysiedzialabym nawet jednego wykladu :-) co chwile chce mi sie siusiu :P
Pojde za Twoim przykladem i tez pojde sie myc, polozyc do wyrka i poczytac ksiazke :-)

Zgłoś nadużycie #5747 11 października 2013, 20:16

Anett Gotowa na wszystko
Całkiem przyjemne jutrzejsze wykłady więc powinny szybko zlecieć :) słuchaj Kochana co 45min mam przerwę i ledwo wytrzymywałam ostatnio hi hi uroki :) poza tym fajnie napisałaś, 'Anetti' miło mi się kojarzy :)

Książka przed snem bardzo dobry pomysł :)

Zgłoś nadużycie #5748 11 października 2013, 21:37

babeluniek Gotowa na wszystko
Cały dzień się snuje i płacze... Głupie hormony!

Jutro wielki dzień Doroty, powodzenia! :-)

Zgłoś nadużycie #5749 11 października 2013, 21:37

A to jak przyjemne to zapomnisz o pęcherzu :-P co 45 min. ? E to super :-) ja miałam 2 razy dłużej i zawsze pupa mnie bolala :-D bolała najgorzej jak 2 wykłady były pod rząd.

To "i" do Twojego loginu dodało mi się przez przypadek :-D ale jak chcesz to będę tak do Ciebie pisać :-D

Zgłoś nadużycie #5750 11 października 2013, 21:40

babeluniek napisał(a)

Cały dzień się snuje i płacze... Głupie hormony!

Jutro wielki dzień Doroty, powodzenia! :-)

Oj Babeluńku :-( przytulam Cię telepatycznie. No już o uśmiech proszę :-)