Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5711 10 października 2013, 15:44

diaglab Gotowa na wszystko
Właśnie też byłam zdziwiona że Anett miała dziś ta glukoze. Strasznie szybko lecą nam te tygodnie :-) mi pewnie w poniedziałek lekarz też już wypisze skierowanie na to badanie. Nie wiem jak to przełknę, chyba też wezmę cytryne w razie czego.
Qasha super że masz u siebie takie okazje, korzystaj korzystaj :-) strasznie podobają mi się zdjęcia z usg 4D, tak bardziej wyraźnie wszystko wygląda.

Zgłoś nadużycie #5712 10 października 2013, 15:44

Anett Gotowa na wszystko
Hej a co to za termometr ?? :)

Zgłoś nadużycie #5713 10 października 2013, 16:03

qasha Fajna mama
Anett do mierzenia temperatury dziecka, elektroniczny bezdotykowy ;)
a pokazywałam wam zdjęcie Stasia z poprzedniego usg? :) oto Staś :)

Zgłoś nadużycie #5714 10 października 2013, 16:25

anamari Zadomowiona

Anett napisał(a)

Myślę, że Twój M będzie zachwycony, mój tak samo pierwszy raz zobaczył dzidzie na połówkowym a to usg jest rewelacyjne :)

mój maz nie chciał mnie puscic na usg 3D..BAL SIE ZE mogloby sie okazac zechore i co?
albo bał sie ze moze sie okrecic pepowina i uduscic-to ogolnie
w koncu pojechal ze mną
i widział
miałam to usg w 21tyg i płec poznalismy
On nie chciał wczesniej ale jak lek pow.ze widac czy chcemy wiedziec to ja taka aon ze jak widac...
w poprzedniej ciazy nie  iałąm 3d tylko to zwykłe
poznałam płec w 29tyg dopiero
jutro bym chciala by zrobił usg i zreby bylo widac jzu
najlepiej dziewczynkę znow
..
ale zapytam jak to wyglada z tymi prenatalnymi
bo mam skonczone 31lat
to 4 caiza i wogole
on tego nie robi bo ma tylko ten 2d
a jak gdzies kieruje np na to lewpsze usg to napewno iles kosztuje i juz widze mine moijego
on pewnie by mowił po co...

Zgłoś nadużycie #5715 10 października 2013, 16:27

anamari Zadomowiona

qasha napisał(a)

Anett do mierzenia temperatury dziecka, elektroniczny bezdotykowy ;)
a pokazywałam wam zdjęcie Stasia z poprzedniego usg? :) oto Staś :)

czy mi sie wydaje czy sie umiecha?
fajniusi
ale wiecie co,czasem na takim 3/4d dziecko wyglada jak ufo
az dziwniesie parzy
wasze zdj z usg malcow cudne ale moja Weronika w 21tyg tak dziwnie wyglądała
smam i zdj i płytke nwet z filmikiem

Zgłoś nadużycie #5716 10 października 2013, 16:38

babeluniek Gotowa na wszystko
Hej.
My idziemy jutro na polowkowe na 10 :-) Nie mogę się doczekać.
Obiecuję, że od poniedziałku wrócę do Was :-)

Zgłoś nadużycie #5717 10 października 2013, 17:18

diaglab Gotowa na wszystko
Qasha przeslicznego masz synka :-) , oj bedzie mial powodzenie u dziewczyn :P nie wiem czy dobrze dostrzeglam ale czy on ziewa? :-)

Babeluniek- melduj co i jak po wizycie :-)

Zgłoś nadużycie #5718 10 października 2013, 17:22

qasha Fajna mama
diaglab - buzke otwieral i akurat udalo sie w tym momencie cyknąć fotkę :D ale czy ziewal czy cos do nas mowil to nie wiem :D heheh :D

Zgłoś nadużycie #5719 10 października 2013, 18:15

lorelei_l Fajna mama
Hej Dziewczęta,

Jakoś ostatnio mam chyba skurcze mięśni brzucha z prawej strony tzn czuję, że nie jest to taki głęboki skurcz, ale coś bardziej jak po wysiłku fizycznym. Miałyście kiedyś coś takiego? Dodam, że 3 razy dziennie biorę magnez z witaminą B6, i zajadam się migdałami, więc chyba to nie z braku magnezu. Nie wiem czy powinnam się martwić, bo wizytę mam dopiero w następny piątek.

Zgłoś nadużycie #5720 10 października 2013, 19:00

Anett Gotowa na wszystko
Przysnęło mi się troszkę, z gazetką w ręku, ale obudziłam się już otulona w koc (kochana mama) :)

Qasha i co myślisz o tym termometrze, fajny sprzęcik ?? ja też taki planuje kupić ale nawet nie wiedziałam, że w Biedronce jest :) a zdjęcie przesłodkie! och.. faktycznie ma buźkę otwartą :)

Anamari u mnie na każdym usg lekarz przełącza na 3D :)

Lorelei a czy to na pewno skurczowe bóle? może maleństwo się po prostu wypycha, bo to właśnie jest taki ból dziwny... ale dla pewności dobrze by było skonsultować się z lekarzem, może zadzwoń spytaj to i owo :)

Diaglab powtórzę się ale koniecznie cytryna, gdybym miała wypić to jeszcze raz to już bym tak nie ryzykowała hi hi

Bąbeluniek czekamy cierpliwie cały czas :)

Zgłoś nadużycie #5721 10 października 2013, 19:38

lorelei_l Fajna mama
Lorelei a czy to na pewno skurczowe bóle? może maleństwo się po prostu wypycha, bo to właśnie jest taki ból dziwny... ale dla pewności dobrze by było skonsultować się z lekarzem, może zadzwoń spytaj to i owo :)

No właśnie Anett to takie trochę dziwne uczucie jak np jesteś po jakimś wysiłku (bieganiu, aerobiku) i mięśnie Ci drgają. Nie jest bolesne, ale jakieś dziwne. Choć przy tej ilości magnezu raczej być się spodziewała, że mam go za dużo niż za mało :)

Zgłoś nadużycie #5722 10 października 2013, 19:43

qasha Fajna mama
Anett powiem ci że jest ok ten termometr :) i tanszy niz na allegro o około 40 zł :) opinie w necie w sumie ok :)

Zgłoś nadużycie #5723 10 października 2013, 20:19

Anett Gotowa na wszystko
No właśnie Lorelei to może po prostu nie ma się czym martwić ale warto jednak sprawdzić :) dobrze, że mi przypomniałaś - magnez muszę wypić.. :)

To fajna sprawa z tym termometrem :) ach zawsze wyhaczycie coś ciekawego :D

Wreszcie zjechała do domu moja mała siostrzyczka ze swoim facetem, po tygodniu pracy, muszę się nimi nacieszyć :)
Miłego wieczoru Laleczki :)

Zgłoś nadużycie #5724 10 października 2013, 20:23

Kiniaa Gotowa na wszystko
Witajcie drogie mamusie :) buziaki :) :)
nie mam na nic czasu od wczoraj ciągle zalatana jestem a wieczoren padam jak ćma do łóżka ;)
my już przygotowani do wyjazdu do PL,ogarniam jeszcze dom i myslę co by jeszcze dopakować do walizek by o czyms nie zapomnie.
Rano o 5 mamy lot no i trzeba wstać dużo wcześniej,córeczke już mąż uspał żeby nie była marudna jak ją zbudzimy :) nie mogę się doczekać jak już będziemy u naszych rodzin....tęskno nam za nimi ;)
Dziewczyny odezwe się z PL jak znajdę czas :) Pozdrsawiam was i dobrej nocki:0
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #5725 10 października 2013, 20:29

qasha Fajna mama
Kiniaa udanego pobytu :)

Zgłoś nadużycie #5726 10 października 2013, 23:15

Anett Gotowa na wszystko
Kiniaa spokojnej podróży :) no i przede wszystkim powodzenia w tak wczesnym wstawaniu, aczkolwiek z taką motywacją to pewnie nie będzie z tym żadnego problemu i do 'zobaczenia' już w Polsce :)

A ja jeszcze przed tv, oglądamy starą polską komedię 'Komedia małżeńska', po wieczorowej drzemce w ogóle nie chcę mi się spać więc nic na siłę :) dobrze, że chociaż mam towarzystwo... :)

Zgłoś nadużycie #5727 11 października 2013, 7:03

Dorota93 Supermama
milego dnia mamusie :)

Zgłoś nadużycie #5728 11 października 2013, 8:04

ewka90 Gotowa na wszystko
Witam dziewczyny :) Kiniaa udanego pobytu w PL :) Dorotka jak tam przed jutrem? Zapięte wszystko na ostatni guzik?

Zgłoś nadużycie #5729 11 października 2013, 9:01

kirsti30 Gotowa na wszystko
Witajcie kobitki.
Dawno nie zglądałam, ale jak mój jest to staram się spędzić z nim każdą chwile. Cyrk normalnie, my nie mamy praktycznie czasu dla siebie...właściwie to on bo tu praca i dodatkowe obowiązki no a ja dzwigać nie moge to nie mam jak mu pomóc. Nadal nie moge się doczekać kiedy wróce do siebie, nie mam tutaj co robić.
Obecne objawy: Bóle kręgosłupa nasiliły się masakrycznie, do tego dziwinie mnie boli w podbrzuszu czasami, palpitacje nie ustały :( .
Czy wy też tak czujecie że dzidzia pod pęmpkiem jest ułożona? bo czuje że tam najwięcej buszuje a zawsze wydawało mi się że jest wyżej. Hm....
Qasha wg twojego chińskiego wychodzi mi dziewczynka, ciekawe czy się sprawdzi :) . Hihihih.
Dorotka paznokcie rewelacja, bardzo ładnie.
Kiniaa udanego pobytu w PL.
I wogóle udanego dnia kobiety :)

Zgłoś nadużycie #5730 11 października 2013, 11:45

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry ! Tak Kirsti30 ja też najczęściej czuję pod pępkiem ale młody już zwiększa swój zasięg i kopie co raz wyżej :)