Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5671 9 października 2013, 21:18

Anett Gotowa na wszystko
Diaglab oj zdarza mi się przegiąć tak jak dziś, kolacji nie jadłam tylko tak przękąsałam raz owoc raz jakieś ciacho i czuje się nadal pełna :) nie wiem czy w takim razie mogę iść na badanie tej glukozy hmm.... po takiej wyżerce :)

Dorotka rewelacyjny artykuł, z uśmiechem czytałam :)

Kincia trzymaj się i Ty :* czekamy cierpliwie...

Niedawno wróciłam, mój mały ulubieniec właśnie zaczął gaworzyć gadać po swojemu ależ to słodkie, no i obejrzałam dokładnie ubranka naszykowane dla mnie :) tak się martwiłam a w końcu niewiele będę musiała dokupić :) ach a mój M teraz ambitnie przegląda wózki, opinie, ceny... Co ja bym bez niego zrobiła :)

Zgłoś nadużycie #5672 9 października 2013, 21:49

lorelei_l Fajna mama
Witajcie Dziewczęta, dziś megaintensywny dzień, bo najpierw praca a potem warsztaty, o których pisałam do 21.
Już zdaję relacje:
Plusy:
+ fajna ekipa, ale nie mam pewności czy skład jest niezmienny
+ ciekawe tematy, raczej mało nachalne reklamowanie produktów
+ dużo gratisów

Minusy:
- dość długo- 4 godziny i po dniu w pracy jestem padnięta

Tematy jakie były omawiane: foteliki samochodowe (montaż/ zagrożenia), środki lecznicze (osmoza care), karminie piersią (pozycje karmienia, problemy z karmieniem i jak sobie radzić), bank komórek macierzystych, prezentacja firmy NUK (smoczki, butelki), jelp (proszki do prania), zasady udzielania pierwszej pomocy niemowlęciu (bezdech, zadławienie, reanimacja ect).

Generalnie myślę, że warto się wybrać, jeśli tylko dysponujecie czasem :)

Zgłoś nadużycie #5673 9 października 2013, 21:57

Dorota93 Supermama
hejo :) ja juz po paznokciach, jestem zadowolona. wiecie jaka jestem zakręcona? Moj K mi mowi, zebym skoczyla jeszcze dzis dokupic pufy, bo zaczynamy juz zmieniac nasze gniazdko, no a ja zamiast do jyska to pojechalam do abry... pomylily mi sie sklepy. juz mi sie nie chcialo wracac.
a na paznokciach bylam w domu u takiej dziewczyny, ma fajna corcie. wesolo bylo :)

Zgłoś nadużycie #5674 9 października 2013, 22:15

Anett Gotowa na wszystko

lorelei_l napisał(a)

Witajcie Dziewczęta, dziś megaintensywny dzień, bo najpierw praca a potem warsztaty, o których pisałam do 21.
Już zdaję relacje:
Plusy:
+ fajna ekipa, ale nie mam pewności czy skład jest niezmienny
+ ciekawe tematy, raczej mało nachalne reklamowanie produktów
+ dużo gratisów

Minusy:
- dość długo- 4 godziny i po dniu w pracy jestem padnięta

Tematy jakie były omawiane: foteliki samochodowe (montaż/ zagrożenia), środki lecznicze (osmoza care), karminie piersią (pozycje karmienia, problemy z karmieniem i jak sobie radzić), bank komórek macierzystych, prezentacja firmy NUK (smoczki, butelki), jelp (proszki do prania), zasady udzielania pierwszej pomocy niemowlęciu (bezdech, zadławienie, reanimacja ect).

Generalnie myślę, że warto się wybrać, jeśli tylko dysponujecie czasem :)

Brzmi nieźle :) ja już się zapisałam ale to dopiero 20 listopada, to nic poczekam a szybko zleci :)

Ach Dorota jak nie włoski to pazurki, żyć nie umierać :)

Zgłoś nadużycie #5675 9 października 2013, 22:16

Dorota93 Supermama
paznokcie i domek z lotu ptaka :)

Zgłoś nadużycie #5676 9 października 2013, 22:17

Dorota93 Supermama
anett ja do tego fryzjera jeszcze nie zaszlam haha :D musze jutro isc w koncu :P

Zgłoś nadużycie #5677 9 października 2013, 22:18

Dorota93 Supermama
dodalam zdjecia a sie nie wyswietlaja :(

Zgłoś nadużycie #5678 9 października 2013, 22:25

Konto usunięte

Ece napisał(a)

Agnes33-witaj Kochana :-) .Czy badania coś wyjaśniły? Co u Ciebie?
Qasha-proszę bardzo ;-) .

Witaj Ece, niestety wyniki nic nie wyjasnily :-( ale ja sie i tak nie poddaje, wiec trzymaj kciuki :-) , mysle ze za niedlugo :-) zobaczymy...pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #5679 9 października 2013, 22:28

Anett Gotowa na wszystko
No paznokcie księżniczkowe, hej ale gdzie Twój pempuszek ?? tylko mi tak wystaje, że już przez bluzkę się odznacza? :p

Zgłoś nadużycie #5680 9 października 2013, 22:29

Konto usunięte
Ece narazie jakos leci, pracujemy, zobaczymy co bedzie w tym miesiacu, czy dostane @, a jak nie to tydzien pozniej po spodziewanej @ zrobie test, zobaczymy...

Zgłoś nadużycie #5681 9 października 2013, 22:31

Dorota93 Supermama
ja miałam dziurę ozonową i zachodzi pomału, ale jeszcze idzie palec włożyć ;)

Zgłoś nadużycie #5682 9 października 2013, 22:35

Dorota93 Supermama
a na fotkach jest tylko prawa reka :D ten palec to do obraczki przyozdobiony :)

Zgłoś nadużycie #5683 9 października 2013, 22:59

Dorota93 Supermama

agnes33 napisał(a)

Ece narazie jakos leci, pracujemy, zobaczymy co bedzie w tym miesiacu, czy dostane @, a jak nie to tydzien pozniej po spodziewanej @ zrobie test, zobaczymy...

trzymam i ja kciuki. Informuj nas :)

Zgłoś nadużycie #5684 9 października 2013, 23:01

Anett Gotowa na wszystko
Yhm... :)
he he ja też nie wierzyłam, że moja głęboka (jak to ładnie nazwałaś) dziura ozonowa się wypełni ale w mgnieniu oka pempuch wyszedł, nie ma śladu po dziurze... M się śmieje, że wreszcie będę mogła się dokładnie umyć :) dowcipniś :)

Aaaale się późno zrobiło, lecę do łóżka bo jutro rano badania.

Miluśkich snów :*

Zgłoś nadużycie #5685 9 października 2013, 23:09

anamari Zadomowiona

Anett napisał(a)

Qasha świetne zakupy, przesłodkie te ubranka, zdradę wybaczam :D
Anamari popieram tak samo jak Ewka90, każda ciąża przebiega i wygląda inaczej... podobno bo to moja pierwsza :) a co do spodni, gumkę da się regulować więc jako tako się trzyma ale jak dłużej pochodzę to jeans się rozciąga i też mi spadają :(
Ewka90 mi też coraz szybciej rośnie bebolek aj.. dobrze, że chociaż w ten płaszcz się zaopatrzyłam hi hi
Ach aż nie wierzę, że zjadłam całą furkę hi hi :)

ja tze "zdrade"wybczam
a ubranka CUDNE
Ty to zjadłas wszystko?
smaka mi zrobiłas :)

Zgłoś nadużycie #5686 9 października 2013, 23:10

anamari Zadomowiona

Dorota93 napisał(a)

u mnie na obiadek kotlecik mielony, mizeria i ziemniaczki :)
oh ile roboty przed slubem. Na 20 idę na paznokcie. Fryzjera zostawiam na jutro, co mi się kolor nie spłucze za bardzo :P

a to ja chyba niedoczytalam
tyle iszecie ze nie ogarniam
wychodzissz za mąz?>kiedy?
stres jest zawsze
ja siew kosciele stresowłam

Zgłoś nadużycie #5687 9 października 2013, 23:25

Dorota93 Supermama

anamari napisał(a)

a to ja chyba niedoczytalam
tyle iszecie ze nie ogarniam
wychodzissz za mąz?>kiedy?
stres jest zawsze
ja siew kosciele stresowłam

no tak tak, teraz w sobote hihi :)

Zgłoś nadużycie #5688 9 października 2013, 23:26

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Yhm... :)
he he ja też nie wierzyłam, że moja głęboka (jak to ładnie nazwałaś) dziura ozonowa się wypełni ale w mgnieniu oka pempuch wyszedł, nie ma śladu po dziurze... M się śmieje, że wreszcie będę mogła się dokładnie umyć :) dowcipniś :)

Aaaale się późno zrobiło, lecę do łóżka bo jutro rano badania.

Miluśkich snów :*

hahaha Twoj ma dobre teksty :) ja dzis jestem tak zajechana i obolala, ze plecow nie czuje. A lezenie nie koi bolu. Maly daje znac o sobie :) chyba poprostu chce byc grzeczny :)

Zgłoś nadużycie #5689 10 października 2013, 0:01

Ece Gotowa na wszystko
Witam wieczorkiem,
Qasha -śliczne ubrania dla Stasia :-) .
Basza-gratuluję 100%Ninki. :-)
Dorotka-sliczne pazurki-mamy podobny gust ;-) .Delikatne zdobienie i klasyczny french :-) .
Anett-piękny obiadek-ja dziś wreszcie Zrobilam ogorkową,bo chodziła za mną od tygodnia.Na drugie kartofelki,indyk w sosie koperkowym i buraczki w occie.Na deser ulubiony sernik z wisniami i makiem plus kawka.Znowu mam chcicę na sałatka jarzynową i musialam wyprodukować miskę,będzie na jutro na sniadanko do pracy :-) .Zrobilaś tez jablecznik na kruchym cieście,ale za dużo jabłek dodalam i spód trochę wilgotny wyszedł,ale Meżuś powiedział,ze nie ma problemu i chętnie go zniszczy ;-) . Chodzi na rehabilitację i z dnia na dzień jest coraz lepiej.Jak będzie trzeba to wydluzymy ja o kolejne zabiegi.Dziś powiedział,ze za tydzień już drzewo będzie rąbał,więc humor mu wraca,a to tez dobry znak :-) .Jestem pełna nadziei,ze wszystko wkrótce wróci do normy i dziękuje Wam Kochane za troskę i pozytywne fluidki :-) .
Diaglab-mnie z Marti i teraz chiński kalendarz się sprawdził, więc cos w nim jest.Ja w niego wierzę.Mnie tez okropnie ciągnie w pachwinach i w okolicach spojenia łonowego -wczoraj było dramatycznie-efekt siedzenia na niewygodnych krzesłach.
Anamari-fajny brzusio-b.ładne fotki.Podobno w każdej kolejnej ciąży szybciej widać brzuszek i zwykle kolejne dziecko jest większe od poprzedniego.
Kiniaa-co tam po wizycie-melduj Kobietko czy siusiak nie odpadł ;-) :-) .
Agnes33-no to trzymam kciuki ,za dwie kreseczki :-) .
O matko się rozpisalam,a tu północ. Zmiatam spać,bo rano pobudka.Słodkich snow Laseczki :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5690 10 października 2013, 6:04

qasha Fajna mama
Ece suuper że z mezem coraz lepiej :)
Dorota - pazurki suuper :) brzuszek tez ;) a co do dziury ozonowej :D to ja mam cały czas, ciekawe czy sie spłaszczy, ale w sumie wolalabym zeby zostala ;)

ide dzisiaj do Biedronki po termometr do mierzenia temperatury. zobacze co to za cudo ;)

milego dnia mamusie :)