Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5631 8 października 2013, 22:13

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Dorota, przed ślubem bylam strasznie zmęczona i spalabym gdyby nie mój ojciec, który swoim chrapaniem obudził chyba pół osiedla ;-)

Dobranoc Dziewczyny :-)

haha :D Bo ja sie boje najbardziej tego, ze nie zasne w piatek i przez to w sobote bede marudna i zajechana totalnie...

Zgłoś nadużycie #5632 8 października 2013, 22:45

Dorota93 Supermama
nie ma Was, to lecę :) pogram sobie w kulki na telefonie :P

Zgłoś nadużycie #5633 9 października 2013, 6:00

qasha Fajna mama
Dorota wszystko bedzie dobrze zobaczysz ;) a stresik troszke muuusi byc ;)

Anett ide na http://babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html

wyspalam sie dzisiaj ;)

milego dnia mamusie :)

Zgłoś nadużycie #5634 9 października 2013, 6:53

Dorota93 Supermama
milego dnia Wam :)

Zgłoś nadużycie #5635 9 października 2013, 7:50

diaglab Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny po długiej nieobecności :-)
Po 3 tygodniach "zmagań" z chorobskiem w końcu udało mi się wyleczyć, kaszel jest jeszcze czasami ale nie męczy mnie już tak jak wcześniej. W dodatku pani dr zapisała mi antybiotyk którego w żadnej aptece nie można było dostać bo od 2-och m-cy nie ma go e hurtowniach :-( -dobrze że pierwszą dawkę leku udało mi się dostać na 5 dni, niestety po kontroli jak dalej miałam go brać to już nigdzie nie mogłam go kupić i ratowałam się pozostałymi lekami, eh...
Anett ja też mam ostatnio problemy ze snem, w dodatku rano jak wchodzę w głębszą fazę snu to w mieszkaniu obok zaczyna się wiercenie-w końcu będziemy mieć sąsiadów,właśnie zaczęli wykańczać gniazdko-mam nadzieję że uwiną się z tym do lutego bo nie wyobrażam sobie takich hałasów jak będzie małe dzidzi z nami.
Dorota- ja przed swoim ślubem spałam raptem 4h i tak większość się budzilam-poszłam spać bardzo późno bo przyjmowalismy gości, ostatnie sprawy się załatwialo no i pierwszy taniec do drugiej w nocy ćwiczylismy :-D a o 6 trzeba było znowu pomagać w dopinaniu wszystkiego i siebie samej :-D a nasza noc poslubna też nie trwała długo-raptem 2h :-P wesele skończyło się rano i trzeba było wstać by ogarnąć się przed poprawinami- dopiero w podróży poslubnej odpoczelismy.
Widzialam że temat wózków był poruszony-z jakich firm polecacie najbardziej?oprócz tych co kupilyscie :-P może słyszałyście jeszcze o jakichś,
Ece cieszę się że z mężem już jest w miarę ok-rehabilitacja zawsze lepsza niż odrazu stół operacyjny. Dużo zdrówka życzę :-)
A w pt. Z M. Idziemy na usg polowkowe! ;-) -nie mogę się doczekac odliczam codziennie dni :-D mam nadzieję że uda się poznać płeć :-D
Witam toszke-kolejną lutową mamusię :-)

Zgłoś nadużycie #5636 9 października 2013, 7:58

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Hej dziewczyny po długiej nieobecności :-)
Po 3 tygodniach "zmagań" z chorobskiem w końcu udało mi się wyleczyć, kaszel jest jeszcze czasami ale nie męczy mnie już tak jak wcześniej. W dodatku pani dr zapisała mi antybiotyk którego w żadnej aptece nie można było dostać bo od 2-och m-cy nie ma go e hurtowniach :-( -dobrze że pierwszą dawkę leku udało mi się dostać na 5 dni, niestety po kontroli jak dalej miałam go brać to już nigdzie nie mogłam go kupić i ratowałam się pozostałymi lekami, eh...
Anett ja też mam ostatnio problemy ze snem, w dodatku rano jak wchodzę w głębszą fazę snu to w mieszkaniu obok zaczyna się wiercenie-w końcu będziemy mieć sąsiadów,właśnie zaczęli wykańczać gniazdko-mam nadzieję że uwiną się z tym do lutego bo nie wyobrażam sobie takich hałasów jak będzie małe dzidzi z nami.
Dorota- ja przed swoim ślubem spałam raptem 4h i tak większość się budzilam-poszłam spać bardzo późno bo przyjmowalismy gości, ostatnie sprawy się załatwialo no i pierwszy taniec do drugiej w nocy ćwiczylismy :-D a o 6 trzeba było znowu pomagać w dopinaniu wszystkiego i siebie samej :-D a nasza noc poslubna też nie trwała długo-raptem 2h :-P wesele skończyło się rano i trzeba było wstać by ogarnąć się przed poprawinami- dopiero w podróży poslubnej odpoczelismy.
Widzialam że temat wózków był poruszony-z jakich firm polecacie najbardziej?oprócz tych co kupilyscie :-P może słyszałyście jeszcze o jakichś,
Ece cieszę się że z mężem już jest w miarę ok-rehabilitacja zawsze lepsza niż odrazu stół operacyjny. Dużo zdrówka życzę :-)
A w pt. Z M. Idziemy na usg polowkowe! ;-) -nie mogę się doczekac odliczam codziennie dni :-D mam nadzieję że uda się poznać płeć :-D
Witam toszke-kolejną lutową mamusię :-)

Dzięki :) Ciekawe jak to u mnie bedzie, tez mamy gosci w tej naszej klitce ;) hihi, ale fajnych też młodych, idzie pogadać z nimi i w ogóle :)

Zgłoś nadużycie #5637 9 października 2013, 8:57

Babeluńku jakże mogłam o Tobie zapomnieć- wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia, dużo miłości ,radości, zrozumienia i cudownej gromadki dzieci Wam życzę :-)

Zgłoś nadużycie #5638 9 października 2013, 12:56

Ece Gotowa na wszystko
hej!
Kiniaa-trzymamy kciuki za dzisiejszą wizytę :-) .

Diaglab-gratuluję skończonego kolejnego tyg.Cieszę się,że masz się lepiej i choróbsko odpuściło :-) .

Dorotka-gratki skończonego kolejnego tygodnia.A w piątek emocje i przerywany sen gwarantowane ;-) . :-) .

Miłego dzionka Brzuchatki!
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5639 9 października 2013, 13:09

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry! :) Ja też dziś wiele nie pospałam, nie wiem jak to się stało ale dałam się wyciągnąć mamie na rynek dziś rano. Masakra, nie znoszę takich spędów ale jakoś wytrwałam, jeszcze chwilę na miasto i niedawno wróciłyśmy, zdążyłam tylko rozpakować zakupy :)
Ehh... w nocy znów mnie dręczyły jakieś kompletne brednie, nawet się biłam z mocherowymi babskami w snach i jakieś dzieci tam były... brrr....

Diaglab dobrze, że wróciłaś do nas :) i że wstrętne choróbsko odpuściło, bardzo się cieszę :) no i liczę na to, że w piątek wreszcie pochwalisz się płcią dzidzi :)

Qasha przyłapałam Cię na gorącym uczynku, zdradzasz nas :p żartuję :) zauważyłam tylko, że popisujesz też w styczniówkach :)

Biorę się zaraz za obiadek, dziś ostro kalorycznie - domowe KFC :) kurczak, fryty i jakaś sałata :)

PS. A czy Wy też spostrzegłyście jak zmalała frekwencja na naszym forum ??

Zgłoś nadużycie #5640 9 października 2013, 13:11

Ece Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

A czy Wy też spostrzegłyście jak zmalała frekwencja na naszym forum ??

Tak zauważyłam :-( .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5641 9 października 2013, 13:26

basza Fajna mama
Dzień dobry Wszystkim Ślicznym Mamom :-) ! U Nas zrobiła się śliczna jesień.
Babeluniek wszystkiego naj naj naj na nowej drodze :-) .
Ece - napisz Kochana jak Twój Mąż ?? ? Pewnie pobyt w domu sprawia, że czuje się lepiej,
Diaglab dobrze, że już Ci lepiej. Mnie coś boli migdał, albo węzeł chłonny. Zawsze coś.
Anett Ja też nie lubię zbiorowisk, ale czasem trzeba... a co do snów, to Ja też mam jakieś dziwaczne.
A co do frekwencji - to wszystko wróci do normy, jak Dorotka powróci :-) .
Z frontu zakupowego:wózek wybrany, pierwsze aukcje na allegro też wygrane.
Z frontu USG: dzidzia 330g, na 100% kobietka i na 100% NINA :-)

Zgłoś nadużycie #5642 9 października 2013, 13:29

Ja również-nie miałam zbyt dużo do stron nadrabiania :-D
Tematy raczej nam się nie wyczerpały?
Też zauważyłam już dawno że Qasha nas zdradza hehe :-D ale najważniejsze że jest też z nami i całkowicie nas nie opuściła :-)

Zgłoś nadużycie #5643 9 października 2013, 13:32

basza Fajna mama
O diaglab mamy 21 :-)

Zgłoś nadużycie #5644 9 października 2013, 13:33

Anett Gotowa na wszystko
Basza masz rację, jak Dorotka i Bąbeluniek ochłoną po ślubnym szale to powinno się poprawić ale jeszcze się zastanawiam gdzie się podziewa nasza Kincia...
Poza tym gratuluję dziewczynki, a jeszcze bardziej wyboru imienia :) to jest dopiero wyzwanie :)
ach... my mocno się zastanawiamy nad Nikusiem, Nikodemem :) ale no nie wiem.......

Zgłoś nadużycie #5645 9 października 2013, 13:35

basza Fajna mama
Anett My mieliśmy tylko chłopięce imię - bo Ja czułam na 100%, że to facet hehehheh. Potem mówiłam do brzucha różnymi kobietkowymi ;-) imionkami aż w końcu poczułam, że to Nina

Zgłoś nadużycie #5646 9 października 2013, 13:38

Basza gratuluję dziewczynki! :-) jejku ja jeszcze w proszku z zakupami :-( mąż nadal nic nie pozwala mi kupic nawet spiochow czy sliniaczka a teraz są fajne przeceny :-(
Anett dołączam do klubu dziwnych snów - mi dwa razy przysnilo się że urodziłam chłopca ale drugi sen był naprawdę dziwny- byliśmy z mężem na usg właśnie tym polowkowym ( za dużo o tym ostatnio myślę) i było coś z dzidzią nie tak a jak przyszło do zobaczenia płci to widać było "rozdwojony" siusiaczek. Od tej pory z duszą na ramieniu czekam na to usg czy wszystko jest w porządku. chyba za dużo się martwię ostatnio jak jeszcze kaszlalam tak mocno miałam wrażenie że sączą mi się wody płodowe, a dziecko nie czułam też przez parę dni-ale poobserwowałam się i stwierdziłam że chyba za bardzo panikuję.

Zgłoś nadużycie #5647 9 października 2013, 13:43

Wiem Basza :-) idziemy łeb w łeb ;-) gratuluję :-) my imię dla dziewczynki mamy wybrane a o imię dla chłopca nadal się kłócimy :-P
A Kincia nie ma problemu z tabletem?
Dziewczyny jak to jest z tym l4? czy lekarz wypisuje do już do końca ciąży na jednym papierku czy co m-c i komu to się zanosi jak przejmie mnie już zus?

Zgłoś nadużycie #5648 9 października 2013, 13:48

Anett Gotowa na wszystko
Te sny są spowodowane właśnie za intensywnym myśleniem i przeżywaniem tego wszystkiego ale jak tu nie myśleć, toż to taka ważna część naszego życia :) oj Diaglab widzę, że podobne głupotki Ci się śnią jak i mi, no dziś to jeszcze mi się śniło że odbierałam ze szpitala siostrę ze swoim maleństwem, na początek za lekko go ubrała a jak jej zwróciłam uwagę to tak otuliła, że mu oczy wyszły na wierzch jeeeessssuuu... okropne!

Basza no ja też czułam, że facet mimo że marzyłam o dziewczynce, ale moje przeczucia się sprawdziły... :)

Zgłoś nadużycie #5649 9 października 2013, 13:50

Anett Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Wiem Basza :-) idziemy łeb w łeb ;-) gratuluję :-) my imię dla dziewczynki mamy wybrane a o imię dla chłopca nadal się kłócimy :-P
A Kincia nie ma problemu z tabletem?
Dziewczyny jak to jest z tym l4? czy lekarz wypisuje do już do końca ciąży na jednym papierku czy co m-c i komu to się zanosi jak przejmie mnie już zus?

Lekarz co wizytę przedłuża Ci zwolnienie do następnej wizyty i przez cały czas dostarczasz do pracy :)

Zgłoś nadużycie #5650 9 października 2013, 14:34

Anett to faktycznie dziwne te sny :-) musimy myslec optymistycznie bo nasze dzieciaczki tez beda czuly nas stres. Co do tego L4 to bylam przekonana ze odrazu do konca daja, ale zus i tak pozniej mi wyplaca pensje? slyszalam tez cos o kontrolach z zusu:/