Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5591 7 października 2013, 19:37

lorelei_l Fajna mama
Witajcie Dziewczęta :) dziś jakoś późno, ale podobnie jak Quasha cieszyłam się z wózka :D w końcu przyszedł ten drugi (różowy) i w sumie to była dobra decyzja. Okazało się, że z niebieskiego bierzemy górę, a z różowego dół. Choć powiem Wam, że ten różowym jest taki fajny :) Mam nadzieje, że ten parze, która ma go kupić będzie się podobał.

Odnośnie męczących dni- chyba dziś faktycznie jakieś apogeum. W pracy jak myślałam, że już sobie pewne rzeczy wyprostowałam i mogę powoli się szykować do zwolnienia, to okazało się, że prostowanie dopiero przede mną... Ale teraz mam budyń i nie przejmuje się niczym :D

Zgłoś nadużycie #5592 7 października 2013, 19:59

kirsti30 Gotowa na wszystko
Qasha rewelka wózek i cena bombowa za taki zestaw naprawde :) aż miło.

Zgłoś nadużycie #5593 7 października 2013, 20:01

qasha Fajna mama
mam nadzieje ze bedzie sie dobrze prowadził :)

Zgłoś nadużycie #5594 7 października 2013, 20:07

Kiniaa Gotowa na wszystko
o widzę że nie które z was już zakupione wózki macie...super :)
ja mam wózek po córce "Maxi cosi" i jest super, jestem z niego bardzo zadowolona a Korneli chcemy kupic spacerówkę również z maxi cosi co by na spacerkach mąż jedno woził a ja drugie hehe :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #5595 7 października 2013, 20:09

Kinia powiedz mi coś twoja wersja jest 3kołowa? Bo jak narazie miałam odradzane wózki 3 kołowe, że ponoć się nie sprawdzają. U nas będzie napewno potrzebny wózek który dobrze się składa do bagażnika

Zgłoś nadużycie #5596 7 października 2013, 20:12

qasha napisał(a)

mam nadzieje ze bedzie sie dobrze prowadził :)

za nie długo wypróbujesz ;)

Zgłoś nadużycie #5597 7 października 2013, 20:18

Anett Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

A tutaj znalazłam coś dla ucha które nie przepada za klasyką ale z pocieszeniem oka można naprawde miło wsłuchać się - ja osobiście kocham klasyke :)
http://www.youtube.com/watch?v=TydammImcEY

To dokładnie dla mojego ucha, nie znoszę muzyki klasycznej ale to jakoś jeszcze wysłucham :)

Zgłoś nadużycie #5598 7 października 2013, 20:42

kirsti30 napisał(a)

Kinia powiedz mi coś twoja wersja jest 3kołowa? Bo jak narazie miałam odradzane wózki 3 kołowe, że ponoć się nie sprawdzają. U nas będzie napewno potrzebny wózek który dobrze się składa do bagażnika

kirsti ja mam wózek 4kołowy i super a powiem ci że dobrze ci odradzają nie kupuj 3kołowy bo moja kumpela zakupiła i sprzedała po miesiącu bo ciężko zapakować do auta a i wozi się do kitu więc sprzedała i kupiła z maxi cosi na 4 kółkach ;)
jutro znajde w necie dokładnie taki jak mamy to ci linka przesle bo fotki nie zrobię bo używamy tylko spacerówki a reszta w garażu odpowiednio zabezpieczona i czeka na synka :)
moje koleżanki tutaj zakupiły w PL wózki tez "JEDO FYNI FREELINE" i sa również zadowolone z tych

ja uciekam kobitki dziecko ululać bo z mamusią dziś chce ;)

Dobarnoc :)

Zgłoś nadużycie #5599 7 października 2013, 21:47

Ece Gotowa na wszystko
Dorotka-moze tak być,ze spokojniejszy.Zjedz cos słodkiego i połoz się a Malý z pewnością się odezwie :-) .
Anett -śliczny brzusio :-) .
Kirsti-tez jestem zdania,ze najlepiej u siebie w domku :-) .
Anamari i Kiniaa-gratuluję skończonego kolejnego tygodnia :-) .
Qasha-wozio fajny,tez jestem ciekawa jak się będzie sprawował.
Lorelei_l-cieszę się,ze macie kupców na ten drugi wózek :-) .Ja tez miałam dziś intensywny dzień,ale teraz sobie odpoczywam na kanapie i oglądam lekarzy.
Spokojnej nocy Brzuchatki. :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5600 7 października 2013, 21:56

Anett Gotowa na wszystko
Dobra noc :)

Zgłoś nadużycie #5601 8 października 2013, 5:30

qasha Fajna mama
witam mamusie :)

ja dzisiaj będę dopiero wieczorem bo jade do Poznania na targi :)

miłego dnia wam zycze :)

Zgłoś nadużycie #5602 8 października 2013, 9:09

Dorota93 Supermama
hej Mamuśki :) Ja dziś fryzjer i paznokcie, wcześniej przymiarka.
Buziaczki dla Was. Super wózki :)

Zgłoś nadużycie #5603 8 października 2013, 9:21

Cześć wózeczkowe mamcie :)
Tragiczną miałam noc, wogóle nie spałam, ojciec wczoraj trafił do szpitala. Mojego kuzynka miała urodziny to piła do 3 rano(on o tym nie wiedział bo był na służbie) i bratowa mnie wkurzyła przed snem, powiedziała że dzisiaj ona okna myje a ja mam umyć kredens cały w kuchni....ona dobrze wiedziała o całej mojej sytuacji :( i tak oto o 4 rano piłam szklanke mleka która nic nie dała, a dziś rano od mojego usłyszałam że źle coś chyba zrozumiałam bo ona tak by nie powiedziała. Sprawdzam autobusy, bo jak mnie szlak trafi to jeszcze dzisiaj jade do siebie, nikt nie będzie ze mnie idiotki robić.

oh życze wam żeby wasz dzień był dużo lepszy kochane ciężarne.

Zgłoś nadużycie #5604 8 października 2013, 10:52

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry Grubaski! :)
Ja też dzisiaj nie spałam najlepiej, próbowałam przespać całą noc na tym najbezpieczniejszym lewym boku ale efekt był taki, że obudziłam się troszkę obolała. Na poprawę samopoczucia umyłam włos, wymodelowałam, nałożyłam lekki makijaż i od razu lepiej - ile kobiecie jest potrzebne do szczęścia hue hue :) teraz mogę normalnie funkcjonować :) a wiem, że mami ma w planach mycie okien to pewnie i ja się przyłącze... :)

Kirsti30 współczuję Ci Kochana, nic na siłę, jak Cię znów zdenerwują to w autobus i do domciu :)

Dorotka intensywny tydzień Ci się zaczął, ach to dlatego tak rzadko popisujesz :) faaajny tydzień, a jeszcze lepsze jego zakończenie :)

Qasha powodzenia na targach :) do wieczora :*

Zgłoś nadużycie #5605 8 października 2013, 12:05

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Anett-gratki skończonego tygodnia :-) .Nic tak nie poprawia humoru jak ładny fryz i odrobinka make-upu ;-) .

Qasha-udanych targów ;-) .

Dorotka-jednym słowem karuzela przygotowań przedślubnych rozkręciła się na całego.A jaki wzorek wybrałaś na pazurki?Klasyczny french czy moze jakieś ozdobniki ;-) .I jak fryzurka ślubna-koczek,czy rozpuszczone włoski.Ja znajdziesz chwilkę to skorobnij troszkę. ;-)

Kirsti30-mam nadzieję,że z Twoim Tatą będzie wszystko w porządku. Nie denerwuj się Kochana.Popieram Anett,jak Cię znów wkurzą to wsiadaj w autobus i wracaj do siebie.

miłego dzionka Dziewczęta :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5606 8 października 2013, 12:19

Anett Gotowa na wszystko
Jak zwykle nie zauważyłam skończonego tygodnia :)
Właśnie Dorota mnie też ciekawi co tam fajnego wybrałaś, jak znajdziesz chwilę to ja też liczę na jakieś relacje :)

Wracam do porządków...

Zgłoś nadużycie #5607 8 października 2013, 12:57

Hej kobitki.
Dzowniłam do mojego gin. i powiedział że bez hospitalizacji się nie obędzie :( dopóki nie wróce kazał mi brać magnez 3 x dziennie i obserwować co się dzieje. Nie żałuje że chodze na NFZ do gin. bo pan doktor prywatny miałby mnie w nosie zapewne.
Anett gratuluje kolejnego pełnego tygodnia :)

Zgłoś nadużycie #5608 8 października 2013, 13:41

Anett Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

Hej kobitki.
Dzowniłam do mojego gin. i powiedział że bez hospitalizacji się nie obędzie :( dopóki nie wróce kazał mi brać magnez 3 x dziennie i obserwować co się dzieje. Nie żałuje że chodze na NFZ do gin. bo pan doktor prywatny miałby mnie w nosie zapewne.
Anett gratuluje kolejnego pełnego tygodnia :)

Jak mus to mus, trzeba będzie się przemęczyć w szpitalu... Hej ale myślę, że prywatnie nie było by tak źle jak mówisz, ja nigdy nie mogłam liczyć na lekarzy na NFZ dlatego ostatnimi czasy korzystam tylko z prywatnych usług medycznych :)

Zgłoś nadużycie #5609 8 października 2013, 13:55

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :) )
Kirsti ja również popieram Anett, w autobus i do domu. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok.
Fajnie dziewczyny, że macie już wózki ja starałam się rozejrzeć ale nie mam jeszcze wybranego. Może jak mi kiedyś ten ZUS wypłaci jakieś L4 to wówczas zacznę coś kupować.
No Dorota i napisz jak tam przygotowania do tego cudownego dnia :)

Zgłoś nadużycie #5610 8 października 2013, 15:11

Dorota93 Supermama
hej Laleczki :)
fryzurka to loki upięte na bok, a paznokcie jeszcze sama nie wiem, zobacze :) Przełożyliśmy to na jutro, bo dziś miałabym o 21:30, to wolę jutro na 20 iść :)
Dzis na przymiarce znowu bym zasłabła, ah te dzieciaczki. Mój znów dziś nie daje znać o sobie, coraz bardziej sie martwię. Może odczuwa tez stresiol, nie wiem. ale niech no mnie puknie raz czy dwa!
Powolutku stresik przychodzi, czuję że będzie z piątku na sobotę nieprzespana noc ! :D