Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #551 17 czerwca 2013, 17:45

Konto usunięte

angel napisał(a)

witaj motylku napewno wszystko bedzie dobrze trzymam za was kciuki :) dobrze ze beta wzrosła :) a tak wogole to jak sie czujesz?

czuję się dobrze ;) tylko jestem strasznie senna, i jakoś tak mam większy zaokrąglony brzuszek :/
a Ty jak się czujesz?

Zgłoś nadużycie #552 17 czerwca 2013, 19:15

camelkova Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczynki, przepraszam za długą nieobecność, ale mam tyle na głowie, że nie mam nawet kiedy odpocząć. Praca, szkoła, teraz jeszcze doszedł mi remont i przeprowadzka.

U nas w miarę w porządku, poza tym, że zaczynam się obawiać, że mam problemy ze zbyt wysokim ciśnieniem...
Denerwuję się o byle co, mam straszne wahania nastrojów, non stop płaczę...
Nie wiem czym to może być spowodowane. :(

Pisałyście o brzuszkach, mój jest trochę większy niż był, ale to pewnie jest spowodowane tym, że zawsze miałam trochę zbędnego "sadełka" i teraz to potęguje ;)

W ogóle nie umiem się uporać z problemem senności i zmęczenia, non stop bym spała, dzisiaj wstałam o 12 (miałam wolne w pracy) teraz jest 19 a ja już bym poszła do łóżka.
I przez to czuję się, nie jak na 7tydzień, tylko conajmniej 30... jak taka wielka słonica ;p

Mdłości mam tylko rano na szczęście, raz większe, raz mniejsze, ale szczerze wolałabym by nie było ich wcale, bo sprawiają, że mam jeszcze większego lenia.

Aha i oczywiście gratulacje dla wszystkich nowych mamuś LUTY 2013! :)
Dbajcie o siebie l ;***
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...
Udało się ! Będę młodą mamą :)

Zgłoś nadużycie #553 17 czerwca 2013, 19:17

Konto usunięte

camelkova napisał(a)

Cześć dziewczynki, przepraszam za długą nieobecność, ale mam tyle na głowie, że nie mam nawet kiedy odpocząć. Praca, szkoła, teraz jeszcze doszedł mi remont i przeprowadzka.

U nas w miarę w porządku, poza tym, że zaczynam się obawiać, że mam problemy ze zbyt wysokim ciśnieniem...
Denerwuję się o byle co, mam straszne wahania nastrojów, non stop płaczę...
Nie wiem czym to może być spowodowane. :(

Pisałyście o brzuszkach, mój jest trochę większy niż był, ale to pewnie jest spowodowane tym, że zawsze miałam trochę zbędnego "sadełka" i teraz to potęguje ;)

W ogóle nie umiem się uporać z problemem senności i zmęczenia, non stop bym spała, dzisiaj wstałam o 12 (miałam wolne w pracy) teraz jest 19 a ja już bym poszła do łóżka.
I przez to czuję się, nie jak na 7tydzień, tylko conajmniej 30... jak taka wielka słonica ;p

Mdłości mam tylko rano na szczęście, raz większe, raz mniejsze, ale szczerze wolałabym by nie było ich wcale, bo sprawiają, że mam jeszcze większego lenia.

Aha i oczywiście gratulacje dla wszystkich nowych mamuś LUTY 2013! :)
Dbajcie o siebie l ;***

camelkova, ja też jestem bardzo senna. I też mam zaokrąglony brzuszek. Tylko ja przed "ciążą" ważyłam 65kg, a teraz ważę 74kg...

Zgłoś nadużycie #554 17 czerwca 2013, 19:23

motyl1909 napisał(a)

camelkova, ja też jestem bardzo senna. I też mam zaokrąglony brzuszek. Tylko ja przed "ciążą" ważyłam 65kg, a teraz ważę 74kg...

no ja ważyłam 68, na ostatniej wizycie już było 70, to teraz pewnie znów więcej...
ale waga nie najważniejsza, potem będziemy się martwić jak to zrzucić :D
Ja bym już chciała 9luty.. wtedy mam wizytę u lekarza, chciałabym wiedzieć czy wszystko jest w porządku.
Ostatnio mniej mnie brzuch boli, ale za to strasznie mi w nim burczy nawet dopiero co po jedzeniu :D
i zauważyłam 2dni temu malutkie plamienie, ale to była dosłownie taka 2cm cienka plamka, więc stwierdziłam, że nie będę siać paniki. :)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...

Zgłoś nadużycie #555 17 czerwca 2013, 19:26

Konto usunięte

camelkova napisał(a)

no ja ważyłam 68, na ostatniej wizycie już było 70, to teraz pewnie znów więcej...
ale waga nie najważniejsza, potem będziemy się martwić jak to zrzucić :D
Ja bym już chciała 9luty.. wtedy mam wizytę u lekarza, chciałabym wiedzieć czy wszystko jest w porządku.
Ostatnio mniej mnie brzuch boli, ale za to strasznie mi w nim burczy nawet dopiero co po jedzeniu :D
i zauważyłam 2dni temu malutkie plamienie, ale to była dosłownie taka 2cm cienka plamka, więc stwierdziłam, że nie będę siać paniki. :)

na pewno wszystko jest w porządku ;) a gdzie masz zdjęcie fasolki? :)

Zgłoś nadużycie #556 17 czerwca 2013, 19:35

anusiaczek Zaprawiona w bojach

motyl1909 napisał(a)

czuję się dobrze ;) tylko jestem strasznie senna, i jakoś tak mam większy zaokrąglony brzuszek :/
a Ty jak się czujesz?

To dobrze ;) .Jak beta rośnie to jest duża nadzieja :)
Mój pęcherzyk w 5 tyg miał 4,9mm i gin powiedział, że wygląda na 4 icoś...ale już za 4 dni urósł 9mm i już nic mi nie mówił, że młodszy więc z tymi pęcherzykami to tak jest....Słyszałam, ze najlepiej  robić usg w 7-8 tyg. bo nawet jak owulacja się przesunęła to i tak serduszko powinno już wtedy bić. No , ale kto by wytrzymał do 8 tygodnia.... :)

Zgłoś nadużycie #557 17 czerwca 2013, 19:37

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Gatta-jak tam synek się czuje? przeszły mu wymioty?

Zgłoś nadużycie #558 17 czerwca 2013, 19:41

motyl1909 napisał(a)

na pewno wszystko jest w porządku ;) a gdzie masz zdjęcie fasolki? :)

A faktycznie, nie chwaliłam się jeszcze :D
Proszę tu macie mojego bąbelka ;*

Zgłoś nadużycie #559 17 czerwca 2013, 19:49

Konto usunięte

camelkova napisał(a)

A faktycznie, nie chwaliłam się jeszcze :D
Proszę tu macie mojego bąbelka ;*

Piękne! kurczę zazdroszczę Wam wszystkim!

Zgłoś nadużycie #560 17 czerwca 2013, 19:51

Konto usunięte

anusiaczek napisał(a)

To dobrze ;) .Jak beta rośnie to jest duża nadzieja :)
Mój pęcherzyk w 5 tyg miał 4,9mm i gin powiedział, że wygląda na 4 icoś...ale już za 4 dni urósł 9mm i już nic mi nie mówił, że młodszy więc z tymi pęcherzykami to tak jest....Słyszałam, ze najlepiej  robić usg w 7-8 tyg. bo nawet jak owulacja się przesunęła to i tak serduszko powinno już wtedy bić. No , ale kto by wytrzymał do 8 tygodnia.... :)

No właśnie. U mnie to bardzo skomplikowana sytuacja, więc ja nie wiem nawet który to tydzień. Ale mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i wszystko będzie okej ;)

Zgłoś nadużycie #561 17 czerwca 2013, 19:54

motyl1909 napisał(a)

No właśnie. U mnie to bardzo skomplikowana sytuacja, więc ja nie wiem nawet który to tydzień. Ale mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i wszystko będzie okej ;)

Wszystko będzie dobrze, zobaczysz kochana ;*
mocno tutaj wszystkie w to wierzymy i wspieramy Cię całym serduchem ;*
Trzymaj się cieplutko :)

Zgłoś nadużycie #562 17 czerwca 2013, 20:02

Konto usunięte

camelkova napisał(a)

Wszystko będzie dobrze, zobaczysz kochana ;*
mocno tutaj wszystkie w to wierzymy i wspieramy Cię całym serduchem ;*
Trzymaj się cieplutko :)

Staram się! chociaż jest mi bardzo ciężko...

Zgłoś nadużycie #563 17 czerwca 2013, 20:07

qasha Fajna mama
camelkova jesteśmy prawie na tym samym etapie :)

Zgłoś nadużycie #564 17 czerwca 2013, 20:10

qasha napisał(a)

camelkova jesteśmy prawie na tym samym etapie :)

I jak znosisz "ten etap" ? :D

Zgłoś nadużycie #565 17 czerwca 2013, 20:15

Konto usunięte
qasha, a Ty kiedy masz wizytę?

Zgłoś nadużycie #566 17 czerwca 2013, 20:16

qasha Fajna mama
ja praktycznie nie mam żadnych dolegliwości. oprócz zachcianek na wszystko co z musztardą :D i bolących piersi - nic innego nie dolega ;) zero mdłości i wymiotów. jeden raz miałam mdłości i czułam się tak jakbym miała potężnego kaca ;)

a u ciebie?

Zgłoś nadużycie #567 17 czerwca 2013, 20:17

qasha Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

qasha, a Ty kiedy masz wizytę?

ja już jedną miała, w 5 tyg 1 dniu. teraz mam w piątek lub w sobotę. :)

Zgłoś nadużycie #568 17 czerwca 2013, 20:26

Konto usunięte

qasha napisał(a)

ja już jedną miała, w 5 tyg 1 dniu. teraz mam w piątek lub w sobotę. :)

a gdzie fotka? :D

Zgłoś nadużycie #569 17 czerwca 2013, 20:33

qasha Fajna mama
nie mam jak wstawić :( w pracy na razie nie chce skanować bo jeszcze nic nie powiedziałam. a jakbym skanowała to kilka gapiów by na pewno zobaczylo ;)
mój pęcherzyk miał wówczas wielkość 0,74 cm. lekarz stwierdził, że jak na ten etap ciąży wszystko ok :) oby tak dalej już zostało :)
teraz w weekend w Warszawie są mini targi i warsztaty dla mam i przyszłych mam. chyba się przejdę, może czegoś fajnego się dowiem :)

Zgłoś nadużycie #570 17 czerwca 2013, 20:35

Konto usunięte

qasha napisał(a)

nie mam jak wstawić :( w pracy na razie nie chce skanować bo jeszcze nic nie powiedziałam. a jakbym skanowała to kilka gapiów by na pewno zobaczylo ;)
mój pęcherzyk miał wówczas wielkość 0,74 cm. lekarz stwierdził, że jak na ten etap ciąży wszystko ok :) oby tak dalej już zostało :)
teraz w weekend w Warszawie są mini targi i warsztaty dla mam i przyszłych mam. chyba się przejdę, może czegoś fajnego się dowiem :)

Kurczę, czyli mój pęcherzyk też miał odpowiednią wielkość jak na 5-ty tydzień :D tylko ta beta jakaś dziwna...