Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5511 5 października 2013, 9:34

Dorota93 Supermama
no dokłądnie ! ja zgrubłam nie wiem ile ale wyglądam na dużo hihi :D czuje sie jak taka pyzunia, że jak się uśmiecham to widzę policzki :D !
Ale mam fajny humor w końcu :) ) Ja już po zakupach i śniadanku :)

Zgłoś nadużycie #5512 5 października 2013, 9:36

Dorota93 Supermama
ja z ubranek nie kupuję dużo, chciałam sama kupić wyprawkę ze szpitala, a że kilka innych fajnych rzeczy było.... :P w tesco są przeceny na ciuszki :)

Zgłoś nadużycie #5513 5 października 2013, 9:53

Kiniaa Gotowa na wszystko
Dzień dobry dziewuchy :)
kincia-a co tam kilogramy,najważniejsze to dziecie twoje a kilogramy polecą po porodzie :) głowa do góry i się nie przejmuj :)
u mnie 5,5kg na plusie a wiem że na końcówce się podciągnę,mam nadzieję że moja waga stanie jak poprzednio na 15-16kg :) :)
mój mężulek zawsze powtarza że w ciąży jestem jeszcze bardziej seksi :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #5514 5 października 2013, 10:04

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

Dzień dobry dziewuchy :)
kincia-a co tam kilogramy,najważniejsze to dziecie twoje a kilogramy polecą po porodzie :) głowa do góry i się nie przejmuj :)
u mnie 5,5kg na plusie a wiem że na końcówce się podciągnę,mam nadzieję że moja waga stanie jak poprzednio na 15-16kg :) :)
mój mężulek zawsze powtarza że w ciąży jestem jeszcze bardziej seksi :)

no i super ! ! :) ) fajny mężulek ;)

Zgłoś nadużycie #5515 5 października 2013, 10:15

Dorota i jak tam przygotowania do wielkiego dnia ?? :)
za tydz,dobrze pamiętam? :)

my w przyszłym tyg w środę wizyta ...ciekawe jak się ma nasz bąbelek :)
a w piątek do PL do rodzinki na 2 tyg,doczekac się nie możemy ;)

Zgłoś nadużycie #5516 5 października 2013, 10:17

Dorota93 napisał(a)

no i super ! ! :) ) fajny mężulek ;)

oj bardzo fajny ;)

Zgłoś nadużycie #5517 5 października 2013, 10:19

Dorota93 Supermama
a przygotowania spoko, powiem Ci na luzie do tego podchodzimy :) W piątek przyjeżdżają goście, będzie ich masa, ale ogarniemy to :) W szoku jestem, że taki luzik czuję jak narazie :)

Zgłoś nadużycie #5518 5 października 2013, 10:22

Dorota93 Supermama
a gdzie masz rodzinkę w PL?

Zgłoś nadużycie #5519 5 października 2013, 10:26

Dorota93 napisał(a)

a gdzie masz rodzinkę w PL?

my z lubelskiego pochodzimy tam mamy swoje rodziny :) doczekać się nas nie mogą :)

teraz na luzie podchodzisz ale stresa będziesz miała już w sobotę na 100% :)

Zgłoś nadużycie #5520 5 października 2013, 10:30

Dorota93 Supermama
w sobotę mogę mieć :D byle bym się wyspała z piątku na sobotę. Ale w sumie... emocje będą takie, że o spaniu nie będę myślała nawet jakbym całą noc baalowała :P

Zgłoś nadużycie #5521 5 października 2013, 10:53

Konto usunięte
ahaha ja chudzinka ? śmieszne :D :P ale dzięki za miłe słowa :D :*

Zgłoś nadużycie #5522 5 października 2013, 14:59

Anett Gotowa na wszystko
Hejo !
Dorotka widzisz, tak jak mówiłyśmy, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, odpicujecie sobie i będziecie mieli fajne gniazdko jeszcze na jakiś czas :) co do ślubu, też wydaję mi się że teraz łatwo pogadać, że wszystko na luzie ale stres jest nieunikniony :) nie to że Cię straszę ale trzeba się na to przygotować :D
Kincia a na torcie to migdały po bokach i tu się zainspirowałam Twoim tortem kokosowym co wstawiałaś :) :) a na wierzchu jest ananas i.. podziabany baton snickers :) cieszę się, że i Ty się w końcu wyspałaś :) a jeśli chodzi o kota, to moja wstręciucha też tak kombinuje aby tylko na brzuch ale ona jest przyzwyczajona po prostu i teraz trudno jej zaakceptować nową sytuację :) masz rację poszukaj sobie jakiegoś komisu, fajna sprawa :)
Kiniaa mój przyszły mężul ma podobne upodobania jak Twój hi właśnie mówi, że jeszcze bardziej sexi wyglądam z tym brzuszkiem :) trudno w to uwierzyć ale sama powiesz, że to słodkie :)
Ewka90 wracając do tortu, to jeszcze nie wiem jak smakuję to jest najlepsza ciekawostka :) dam znać wieczorem jak znajdę momencik :)
A myślę, że kilogramami nie ma co się przejmować, każda ciąża jest inna, każda potrzebuje inną porcję dodatkowych kilogramów ale to juz taki urok :) wszystko zrzucimy później :) ja w tym momencie też jestem 5,5 do przodu, chociaż tego nie odczuwam tyle, że wystaje mi piłka z przodu :) no i podobno buziak mi sie zaokrąglił :)

A tak nawiasem, dziewczynki przegiełam dziś, tak się rozhuśtałam z tą swoją chudą wypłata że hej :) kupiłam wreszcie te spodnie ciążowe jeansy, jakieś tam tanie bluzki i przez M. zainwestowałam w nietani płaszcz ciążowy, oo matko ale miałam moralniaka ale na szczęście wróciłam do domu i moje dziewczyny powiedziały, że jest na prawdę spoko i nie mam co żałować wydanej kaski :) ciut ulżyło :)
Teraz pozostało mi tylko zrobić się na bóstwo, upichcić a'la lasagne i czekać na swoją drugą połowkę :)
A po wszystkim lecimy na małą imprezkę urodzinową, jakby mnie już nie było to życzę MIŁEGO WIECZORU I SŁONECZNEJ NIEDZIELI :)

Zgłoś nadużycie #5523 5 października 2013, 15:55

Anett wesołej imprezy i miłego wieczoru :)

Zgłoś nadużycie #5524 5 października 2013, 16:08

dziewczyny gdzie jesteście bo ja się nudzę ;)
mój z córką pojechał do swego brata a mnie się nie chciało i taka cisza bez nich a ja tam wole jak
są w domu :) :)
apartamenta moje posprzątane,pralka pranie zrobiła,obiad ugotowany i co tu robić? :) ja to chyba na tyłku nie mogę usiedzieć...zwłaszcza dzisiaj ;) ;)
pewnie zabiorę się za pichcenie ciacha jakiegoś ;) o tak....chyba zrobię karpatkę :) :)

a wy co kobitki porabiacie? :) :)

Zgłoś nadużycie #5525 5 października 2013, 17:58

anamari Zadomowiona

Anett napisał(a)

Hejo !
Dorotka widzisz, tak jak mówiłyśmy, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, odpicujecie sobie i będziecie mieli fajne gniazdko jeszcze na jakiś czas :) co do ślubu, też wydaję mi się że teraz łatwo pogadać, że wszystko na luzie ale stres jest nieunikniony :) nie to że Cię straszę ale trzeba się na to przygotować :D
Kincia a na torcie to migdały po bokach i tu się zainspirowałam Twoim tortem kokosowym co wstawiałaś :) :) a na wierzchu jest ananas i.. podziabany baton snickers :) cieszę się, że i Ty się w końcu wyspałaś :) a jeśli chodzi o kota, to moja wstręciucha też tak kombinuje aby tylko na brzuch ale ona jest przyzwyczajona po prostu i teraz trudno jej zaakceptować nową sytuację :) masz rację poszukaj sobie jakiegoś komisu, fajna sprawa :)
Kiniaa mój przyszły mężul ma podobne upodobania jak Twój hi właśnie mówi, że jeszcze bardziej sexi wyglądam z tym brzuszkiem :) trudno w to uwierzyć ale sama powiesz, że to słodkie :)
Ewka90 wracając do tortu, to jeszcze nie wiem jak smakuję to jest najlepsza ciekawostka :) dam znać wieczorem jak znajdę momencik :)
A myślę, że kilogramami nie ma co się przejmować, każda ciąża jest inna, każda potrzebuje inną porcję dodatkowych kilogramów ale to juz taki urok :) wszystko zrzucimy później :) ja w tym momencie też jestem 5,5 do przodu, chociaż tego nie odczuwam tyle, że wystaje mi piłka z przodu :) no i podobno buziak mi sie zaokrąglił :)

A tak nawiasem, dziewczynki przegiełam dziś, tak się rozhuśtałam z tą swoją chudą wypłata że hej :) kupiłam wreszcie te spodnie ciążowe jeansy, jakieś tam tanie bluzki i przez M. zainwestowałam w nietani płaszcz ciążowy, oo matko ale miałam moralniaka ale na szczęście wróciłam do domu i moje dziewczyny powiedziały, że jest na prawdę spoko i nie mam co żałować wydanej kaski :) ciut ulżyło :)
Teraz pozostało mi tylko zrobić się na bóstwo, upichcić a'la lasagne i czekać na swoją drugą połowkę :)
A po wszystkim lecimy na małą imprezkę urodzinową, jakby mnie już nie było to życzę MIŁEGO WIECZORU I SŁONECZNEJ NIEDZIELI :)

uadnej imprezki :)

Zgłoś nadużycie #5526 5 października 2013, 18:01

anamari Zadomowiona

Kiniaa napisał(a)

dziewczyny gdzie jesteście bo ja się nudzę ;)
mój z córką pojechał do swego brata a mnie się nie chciało i taka cisza bez nich a ja tam wole jak
są w domu :) :)
apartamenta moje posprzątane,pralka pranie zrobiła,obiad ugotowany i co tu robić? :) ja to chyba na tyłku nie mogę usiedzieć...zwłaszcza dzisiaj ;) ;)
pewnie zabiorę się za pichcenie ciacha jakiegoś ;) o tak....chyba zrobię karpatkę :) :)
a wy co kobitki porabiacie? :) :)

hej
ja co mogłam to zrobiłam,syn pomogł :)
a mnie głowa cos boli a przez to ze moje dzieciaki hałasowały
zarazsie zwiam sprzed kompa i zrobie hod-dogi na kolacje
na obiad było leczo i sie najadłam..
wczoraj maz mnie rozbawił
a wczoraj mowie F ze juz czuje ruchy,a od pon(tego)codziennie
a on-juz sie rusza?
ja-i słyszy,reaguje na bodzce
a F- A TO NIE JEST KULA?(chodziło mu chyba o zarodek)
ja-patrze na niego (jak na wariata)i mowie ze 5mies zaczne,ze dziecko ma ok 16cm
...
hah no tak ,facet,niewie co sie dzieje na tym etapie

a  jak waszebrzuszki?
moj taki

Zgłoś nadużycie #5527 5 października 2013, 18:11

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Babeluniek-Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia,żeby każda Wasza wspólna chwila była niezapomniana.Cały dzień jestem z Tobą myslami.Czekam na relację z uroczystości.

Kincia-gratki kolejnego skończonego tygodnia :-) .Przykro mi,że tablet znowu musi powędrować do serwisu-jakiś wyjątkowo pechowy ten egzemplarz.Co do kg to nie przejmuj się,kazda z nas tyje w innym tempie i póżniej wraca do wyjściowej wagi.Teraz te kg dodatkowe są nam potrzebne-później jak mówi Kiniaa będziemy się wspierać w dochodzeniu do formy :-) .

Anett-torcik śliczny i w dodatku z wisienkami.Pysznościowy!Zdolna z Ciebie kobietka-taki udany debiut :-) .Miłego świętowania.
Mnie też czękają zakupy,bo mój płaszcz się rano ładnie dopina,ale po poludniu jest ciasnawy ;) .Zwykłe leginsy też trochę cisną,a ciążowych mam tylko jedną parę.

Dorotka-śliczne ciuszki.Cieszę się,że masz już lepszy humorek :-) .

Kiniaa- ja też mam wszystko probione-obiad ugotowany,jabłecznik się studzi po wyjęciu z piekarnika,przydałoby się jeszcze odkurzyć,ale muszę chwilkę odpocząć przed.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5528 5 października 2013, 18:14

Ece Gotowa na wszystko
anamari-fajny brzusio,śliczne fotki.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5529 5 października 2013, 20:16

anamari jesteś w tym samym tyg a powiem ci że u ciebie to brzuszek wystrzelił bardziej niż u mnie :)
ładnie :)

zaraz wstawie swój jak mi się uda ;)

Zgłoś nadużycie #5530 5 października 2013, 20:23

z okazji dzisiejszego wolnego czasu pyknełam fotki,wybrałam najlepsze ale chyba jakośc nie najlepsza bo ciężko samej sobie zrobić no ale....lepsze to niż wcale ;)

na fotce z przodu widać jak smiesznie guziki się już rozchodzą i ZERO wcięcia ;)
też tak macie :) :)