Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5491 4 października 2013, 14:34

Dorota93 Supermama
jestem, jestem niestety zmierzła baba :)
kurde niech juz K przychodzi, chce pogadac i wyjasnic wszystko

Zgłoś nadużycie #5492 4 października 2013, 16:33

Konto usunięte
ahahaha ja to już się śmieje ,bo nie mam sił nawet już płakać !! przyszedł tablet,otwieram paczkę coś karton taki poobijany patrze na wyświetlacz a on jest stuknięty w prawym górnym rogu... dzwoniłam do serwisu ,przepraszali ,ale oczywiście to nie ich wina ,bo kurierowi przekazali w 100% naprawionego tableta... to wina firmy kurierskiej.. nie raz widziałam jak paczkami rzucają..protokół spisany ,w poniedziałek przyjedzie kurier i znów zabierze tablet do naprawy.. :D super! tylko całe szczęście że paczka była ubezpieczona na 1000zł i koszt naprawy pokryje ubezpieczenie...

Zgłoś nadużycie #5493 4 października 2013, 16:51

kirsti30 Gotowa na wszystko
Basza ja dokłądnie to samo sobie wyobraziłam, tylko problem u mnie jest taki że ja już nie mam wcięcia, zawsze miałam szerokie biodra, i ta sukienka która mam - gdzie mój P. powiedział że wygląda jak piżama wrrr- powoduje że mam wcięcie :) no i git. Ale mu wygarnełam, nie musiał dużo mówić, poszło w pięty :) hihihihi.

Zgłoś nadużycie #5494 4 października 2013, 16:51

kincia napisał(a)

ahahaha ja to już się śmieje ,bo nie mam sił nawet już płakać !! przyszedł tablet,otwieram paczkę coś karton taki poobijany patrze na wyświetlacz a on jest stuknięty w prawym górnym rogu... dzwoniłam do serwisu ,przepraszali ,ale oczywiście to nie ich wina ,bo kurierowi przekazali w 100% naprawionego tableta... to wina firmy kurierskiej.. nie raz widziałam jak paczkami rzucają..protokół spisany ,w poniedziałek przyjedzie kurier i znów zabierze tablet do naprawy.. :D super! tylko całe szczęście że paczka była ubezpieczona na 1000zł i koszt naprawy pokryje ubezpieczenie...

haha paranoja, szkoda gadać :)

Zgłoś nadużycie #5495 4 października 2013, 20:34

Dorota93 Supermama
Kincia Ty to masz pecha.....
A to moje dzisiejsze lupy ;)

Zgłoś nadużycie #5496 4 października 2013, 21:56

Dorota super łupy :) ja narazie ograniaczam się do skompletowania wyrka dla naszego bąbla.

Ale dzisiaj kopie :D fiu fiu i nawet widziałam jak brzuszek się rusza. Szwagierka spojrzała dzisiaj przerażona na mnie, skoro już mam taki brzuch co dopiero pod koniec ;) hihih - oj nie do śmiechu :D

Zgłoś nadużycie #5497 4 października 2013, 21:59

Dorota93 Supermama
no u mnie to juz zaczyna byc fajnie z ciuszkami hihi :)
ale dobrze, ze juz zaczynamy bo kupa kasy na to idzie :(
Kirsti to dobrze, ze masz wielki brzszek ! :)

Zgłoś nadużycie #5498 4 października 2013, 22:20

Anett Gotowa na wszystko
Ojjj dziewczynki pocieszne jesteście :) zołzy :p Kincia Ty to się masz z tym tabletem, ale cierpliwości do trzech razy sztuka :) Dorotka świetne zakupy, coś mi się wydaje że zanim ja zacznę to Ty już się obkupisz do końca :)

A ja wieczór spędziłam z przyjaciółką w Studio Figura, ona ćwiczenia ja maseczka, potem zakupy a na koniec pizzeria (żeby nadrobić stracone kalorie hi hi) Niedawno wróciłam, mimo że pozytywny dzień to już padam na twarz, tak mi łepetynka pęka...
Ach ewka90 wiem za dobra jestem dla tego swojego, ale właśnie czasem muszę mu wynagrodzić te wszystkie humory, ma się teraz ze mną :)
Pochwalę się tym moim tortem, dodam że generalnie ciasta mam obcykane ale tort robiłam pierwszy raz.

Zgłoś nadużycie #5499 4 października 2013, 22:22

Dorota93 Supermama
Anett przepiękny ! :) )

Zgłoś nadużycie #5500 4 października 2013, 22:34

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Anett przepiękny ! :) )

A dziękuję, starałam się jak głupia :) a dla śmiechu w środku jest ciemny - czekoladowo wiśniowy, taka zmyłka :)

Zapomniałam wspomnieć, że byłam dziś w tym Komisie dziecięcym o którym kiedyś pisałam i musze przyznać, że jest tam sporo wartościowych rzeczy za grosze. Będę musiała się tam wybrać jeszcze bo dziś nie robiłam takich zakupów :)

Znikam. Jutro rano szał zakupowy... Mamusie miłej nocy :)

Zgłoś nadużycie #5501 4 października 2013, 22:38

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

A dziękuję, starałam się jak głupia :) a dla śmiechu w środku jest ciemny - czekoladowo wiśniowy, taka zmyłka :)

Zapomniałam wspomnieć, że byłam dziś w tym Komisie dziecięcym o którym kiedyś pisałam i musze przyznać, że jest tam sporo wartościowych rzeczy za grosze. Będę musiała się tam wybrać jeszcze bo dziś nie robiłam takich zakupów :)

Znikam. Jutro rano szał zakupowy... Mamusie miłej nocy :)

a u mnie nie ma takiego komisu :( dobranoc :*:*

Zgłoś nadużycie #5502 4 października 2013, 22:40

Dorota93 Supermama
jest i u mnie! znalazłam w necie :) ))

Zgłoś nadużycie #5503 4 października 2013, 23:03

Dorota93 Supermama
dobranoc kochane, ja też odpadam już.
Babeluniek powodzenia jutro, czekamy na fotki! :) Jestem myślami z Toba :)

Zgłoś nadużycie #5504 5 października 2013, 7:12

Konto usunięte
Hejjj :) ale się wyspałam :) nie wiem co dzieje się z moim kotem ,bo cały czas próbuje wejść i położyć mi się na brzuch ! Codziennie mniej więcej 6 rano mały mnie kopie ,fajne uczucie ale jeszcze się nie przyzwyczaiłam :)
Kristi no dokładnie paranoja :D dodaj fotkę Kochana Twojego brzuszka ,bo ja też mam dość duży i boję się że przytyję za dużo... :D byłam we wtorek u lekarza i już 10 kg na plusie :O
Dorota śliczności takie małe śpioszki :D Jak tam z tym mieszkaniem ? pocieszę Cię że jak my szukaliśmy mieszkania na wynajem ,to pokłóciliśmy się ze 3 razy i wkońcu zostaliśmy u rodziców na dole :D ahaha
Anett ale masz talent !! a co masz po bokach ciasta ? migdały ? ciekawie to wygląda :D a u góry ? to brązowe? bo tyle się poznałam że obok to jest ananas :D Dobrze że o komisie wspominasz,ja muszę poszukać w moim mieście i chciałabym jeszcze jakieś targi dla przyszłych mam ,może będą :)
Bąbeluniek powodzenia :* tak jak pisze Dorota ,czekamy na fotki :D musisz koniecznie jakieś dodać :)

Zgłoś nadużycie #5505 5 października 2013, 7:38

Dorota93 Supermama
a my w końcu robimy generalny remont naszego mieszkania i narazie tu zostaniemy. Meble które tu mamy damy na przyszłe do teściowej, a tu se odpicujemy :D
gratlacje kochana 23tyg ! :*
a kg się nie przejmuj, bo Ty ogólnie chudzinka jesteś. Nie mam pojęcia gdzie Ci to poszło. Pewnie w cycki ;)

Zgłoś nadużycie #5506 5 października 2013, 8:28

ewka90 Gotowa na wszystko
Dorota świetne zakupy :) ) Też muszę kiedyś zacząć...
Anett tort świetny i pewnie pyszny... :) )
Kincia Ty się nie martw o wagę... Przecież już ponad połowa za Tobą więc nie zostało Ci dużo... A dzidziuś musi się gdzieś zmieścić przecież, niestety nie da się przytyć tylko o tyle co dziecko ;p Wiem, że niektóre to chudzinki całą ciąże i tylko taka mała piłeczka z przodu ale nie martw się ja też do nich nie będę należeć... :) ) Po porodzie będziemy się martwić i będzie zbiorowa akcja utraty ciążowych kilogramów :) ) Teraz się ciesz, że dzidziuś rośnie :) )

Zgłoś nadużycie #5507 5 października 2013, 9:13

lorelei_l Fajna mama
Hej :)
Dorota widzisz, że nie zawsze druga opcja musi być zła :) a plusem zostawiania na znanym już miejscu jest to, że znasz już okolice z wszystkimi jej plusami :)
Ja liczę, że w końcu przyjdzie dziś nasz drugi wózek (ten różowy :) ) bo chcemy zobaczyć czy nie wymienić stelaża w pierwszym. A szczęśliwi się złożyło- koleżanka poleciła nam parę, która ma termin na grudzień i jest zainteresowana kupnem wózka. Cena też im pasuje, więc nie będziemy stratni :)
Zmobilizowałyście mnie do szukania już jakiś ubranek, ale na razie nic mi się nie podoba- chyba to efekt ciąży :) bo normalnie nie jestem taka wybredna.
Miłego dnia wszystkim- na Dolnym Śląsku się zapowiada piękny i słoneczny dzień, więc mykam to wykorzystać.

Zgłoś nadużycie #5508 5 października 2013, 9:23

Dorota93 Supermama
Ewka kincia wlasnie tak wyglada ;) to chudzinka :)

Zgłoś nadużycie #5509 5 października 2013, 9:25

Dorota93 Supermama
Lorelei my tez myslimy nad kupnem nowego wozka, mamy teraz wiecej kasy a ten co dostalismy to taki rozklekotany... chyba sie skusimy na nowy :)

Zgłoś nadużycie #5510 5 października 2013, 9:29

ewka90 Gotowa na wszystko
No to Kincia nie narzekaj tylko się ciesz :) )