Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5471 4 października 2013, 6:57

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witam z rana :)
Kincia Ece dziękuje :) moja chłopaczynka już sie odzywa od rana w brzuszku :) mama pojadła,może zabierać się za prace :)
Ece mam nadzieje że wszystko pójdzie po Waszej mysli i ze rocznice spędzicie razem w domu.
Oby tak było,bo zdrowie najważniejsze.
Kincia w takim stanie w jakim jestes to nawet ten sklep o rannej porze mogłabyś sobie darowac-jak facet nie docenia tego,że chora specjalnie wstajesz dla niego i gonisz po swieże bułki to niech sam sobie robi.
Uważaj na siebie i maleństwo.
Trzymam kciuki zebys wyzdrowiała!
Pozdrawiam dziewczyny i uciekam do pracy :)
Miłego i ciepłego( bo u mnie z rana było -3) dnia!

Zgłoś nadużycie #5472 4 października 2013, 7:26

qasha Fajna mama
witam :)

wczoraj juz późno wróciłam do domiu i nie mialam sily na komputer :/

dzisiaj od rana w biegu ;) na weekend mam gosci, znajomi przyjezdzaja wiec tez pewnie mnie mało bedzie ;)

milego dnia mamuski ;)

Staś rano tak mi buszował w brzuszku, że chyba za naszych pilkarzy gole strzelal :D

Zgłoś nadużycie #5473 4 października 2013, 7:48

ewka90 Gotowa na wszystko
Witam w mroźny poranek :) Dorota również trzymam za Ciebie kciuki, musisz walczyć o komfort dla Ciebie i Igorka. Jak nie będą chcieli odpuścić to umów mnie ze swoją teściową ja jej wytłumaczę, że te TBSy to fajna sprawa (jestem doradcą ds. nieruchomości) . A teściowej powiedz, że autobusem wszędzie dojedzie, a przynajmniej nie będziesz jej miała cały czas na głowie tak jakby była blisko (ja też kupiłam mieszkania ponad 20 km od teściowej). Wpadam na kawkę albo ona do mnie i do domu i sytuacja jest dobra :) )
Niutka- gratuluję syna! No tatuś to zawsze dumny, mój też tak reagował :) )
Ece- trzymam kciuki, żeby wszystko szybko i dobrze się ułożyło i niedługo będziecie razem w domu.
Kiniaa- rozumiem Cię, że się martwisz, bo ja też jestem chora tylko katar i kaszel i leczę się domowymi sposobami,a jutro impreza urodzinowa teścia, a chciałabym jakoś wyglądać, bo szwagierka też jest w ciąży (termin koniec marca, (jakoś nam się darzą te dzieciaczki w rodzinie ostatnio, ale później przynajmniej będą się razem bawić)) więc już i tak słucham od "ciotek", że szybciej grubnę itd (mimo, że ona rodzi ponad miesiąc później) więc chociaż nie chcę wyglądać jak śmierć z takim katarem... Może mieszanka z mlekiem pomoże...

A w dodatku wczoraj byłam w ZUS-ie dowiedzieć się co z wypłatą mojego L-4, ponieważ już od 2 września mam a jeszcze nie widziałam pieniążków to się dowiedziałam, że muszę cały czas płacić składki (prowadzę działalność), bo oni nie mają jeszcze decyzji co do wypłaty L-4. Więc też nie mam najlepszego humoru, zamiast zakupów dla Malucha kaska dla ZUSu... :(

Zgłoś nadużycie #5474 4 października 2013, 8:09

Konto usunięte
Ewka nic nie mów o zusie! :P mi został jeszcze jeden zus za wrzesień i jedna składka zdrowotna i wtedy mam nadzieje że dostanę kasę za l4 ,ale oni mają 30 dni na wypłatę chorobowego także pewnie sobie poczekam... miłej imprezy jutro :) kuruj się :) a ciotek nie słuchaj ,bo każda ciąża jest inna ,nie można porównywać nikogo z nikim :)

Zgłoś nadużycie #5475 4 października 2013, 8:18

Dorota93 Supermama
Miłego dnia Dziewczyny. Dziękuję Wam za miłe słowa :*

Zgłoś nadużycie #5476 4 października 2013, 8:19

Więc Kincia zapłać sobie tą składkę jak najwcześniej bo od daty zapłacenia mają 30 dni na wydanie decyzji o zasadności L4 (jak to Twoje pierwsze L4), a potem od daty wydania przez nich tej decyzji kolejne 30 na wypłatę więc poczekamy trochę :) )

Zgłoś nadużycie #5477 4 października 2013, 11:19

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry ! Wreszcie udało mi się dłużej pospać po paru wstrętnych porankach, Michał mnie obudził dopiero 9.20 :) także wiem Kincia jak to jest, ale mam nadzieję że i Tobie szybko minie ta bezsenność... Swoją drogą, wycieczka po bułki? A kto miał leżeć... a jeśli jeszcze facet tego nie docenia to nie ma co się zawzinać. Musisz o siebie dbać teraz i szybko wyzdrowieć:*
Ece to super, że wyniki są dobre :) ja też trzymam kciuki, żebyście ten Wasz dzień spędzili w domu razem i że skończy się na rehabilitacji :)
Niutka26 u mnie też było siwo, nie wiem ile dokładnie ale to pewne że przymrozek nie popuszczał, jedyny plus z tego że teraz słonce świeci jak szalone ale to nie zmienia faktu, że ziiiimno :)
Qasha przydało by się, żeby Twój synuś pokazał wreszcie naszej reprezentacji jak strzelać bramy :)
Ewka90 mam nadzieję, że uporasz się szybko z tym ZUSem. Tak się złożyło, że ja też mam taką imprezkę rodzinną w niedziele, imieniny dziadka i już myślę jak się 'odwalić' a mam podobny problem z katarem jak Ty i to nie jest zbytnio atrakcyjne :) ale inhaluję się w miarę możliwości, do tego ta woda morska a nos smaruję wazeliną kosmetyczną i nie wygląda to tak źle :)

Miłego dnia mamusie:* ja zmykam do kuchni, biorę się za wypieki...
A moje małe serduszko dzielnie mi towarzyszy :) to niesamowite jak można tak mocno pokochać tę małą istotkę.

Zgłoś nadużycie #5478 4 października 2013, 11:22

kirsti30 Gotowa na wszystko
Witajcie mamuśki :)
Dawno się nie odzywałam, pojechaliśmy do mnie i trochę za ogródek się wzieliśmy i działkę. Oj poczytałam sobie posty, ale chyba wszystkiego nie spamiętałam.
Dorota kiecka śliczna i z ciebie ładna dziewoszka :)
Dziewczyny z tymi L4 to ja też wczoraj mało zawału nie dostałam, ponoć teraz robią takie oszustwa że pracodawca świadczeń nie odprowadza do zus-u. Wczoraj pojechałam wszystko sprawdzić i się zgadza. Uważajcie też.

Dzisiaj miałam mega realny sen, Śniła mi się nasza dzidzia, że bardzo się o nią martwiłam bo tylko raz się obudziła na jedzenie. Ale to takie realne było, szok.
Kupiliśmy łóżeczko, właśnie to co chciałam :) http://allegro.pl/lozeczko-klups-radek-ii-kolyska-orzech-szuflada-i3564956191.ht... => tylko że jasne.
Szukałam kreacji na poprawiny, tragedia, mój mnie wkurzył, myślał że w pójde ubrana jak 16 w mini i obcisłym, no sorry ale brzuś i moja kondycja nie da rady. Także troche mnie zdenerwował. Jutro wesele, na poprawiny leginsy i zwiewna bluzeczka, później fotki strzele to pokaże.
Ide się położyć, podróż wczoraj mnie wykończyła, a maleństwo kopie że hej :)

Zgłoś nadużycie #5479 4 października 2013, 13:04

Dorota93 Supermama
Łóżeczko śliczne ! :)

Zgłoś nadużycie #5480 4 października 2013, 13:04

Ece Gotowa na wszystko
hej!
Witam z pracy :-) .Mój Misiek wychodzi dzisiaj do domku!!!CIESZĘ SIĘ OKRUTNIE!Póki co rehabilitacja,jak będzię gorzej to będzie trzeba pomyśleć o operacji.

Kincia-duzo zdrówka Kochana.Martwię się,że ten kaszel Ci ciągle nie odpuszcza :-( .

Ewka90-nie słuchaj ciotek,bo każda z nas inaczej przechodzi ciążę,u mnie do 20 tc słabo było widać brzusio a teraz przyrasta w oczach.Najważniejsze,żeby z dzidzią było ok.

Anett-to szykuje Ci się imprezowy weekend :-) .A co dobrego pieczesz,bo ja przymierzam się popołudniu do szarlotki.

kirsti30-fajny sen.Łóżeczko fajne,mam takie samo po Martyśce-super się sprawdziło :-) .Czekamy na fotki kreacji.No i gratki kolejnego skończonego tygodnia!

Miłego dzionka!
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5481 4 października 2013, 13:21

Dorota93 Supermama
Ece ogromnie się cieszę, że wszystko idzie ku lepszemu :) oby tak dalej :) )

Zgłoś nadużycie #5482 4 października 2013, 13:21

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti30 mnie też podoba się Wasze łóżeczko, u nas będzie samoróbka hi hi mój tata będzie rzeźbił kołyskę :) swoją drogą ciekawa jestem kiedy zamierza zacząć... :)

Ece ja dziś zajmuję się tortem dla mojego narzeczonego, spóźniony prezent imieninowy, do tego będzie zapiekanka a'la lasagne :) wiem, że lubi takie rzeczy i więcej radości sprawie mu drogą przez żołądek niż jakimś bezsensownym prezentem :) ale to okaże się jutro... Ogromnie się cieszę, że wreszcie zabierasz męża do domu :) miejmy nadzieję, że obejdzie się bez rehabilitacji :)

Dorotka daj znać jak u Ciebie się sprawy mają ?? ?

Zgłoś nadużycie #5483 4 października 2013, 13:30

Dorota93 Supermama
Ale Wam zazdroszczę tych własnoręcznie wykonanych kołysek , kurcze :)
A u mnie narazie sprawy nijak, bo K w pracy. Bede wiedziec potem co i jak...

Zgłoś nadużycie #5484 4 października 2013, 13:30

basza Fajna mama
Dzień dobry :-) !
Widzę, że prawie u każdej z Nas zagościł jakiś gorszy nastrój. Kincia Tobie to się kopniak należy - miałaś leżeć i pachnieć, a nie po bułki latać. A zresztą jakoś tak jest, że im bardziej się człowiek stara to ta druga strona jakoś mniej to docenia... buuuuuu....
Ja to czasem mam wrażenie, że zostaje ze wszystkim sama.
Dorotka ślicznie wyglądasz w tej sukieneczce, jakie masz piękne włosy kobieto - wogóle cała jesteś śliczna. Co do teściowej, mieszkania - wiesz co na pewno nie możesz się denerwować. Bo to nie jest potrzebne,ano Tobie ani Igorkowi. Może Twój przyszły "małż" pójdzie po rozum do głowy i spokojnie obgadacie co jest dla Was lepsze.
Anett dobrze, że się wreszcie wyspałaś. Ja też chcę :-)
Ece Kochana wypada napisać NARESZCIE!!!! teraz tylko musicie znaleźć jakiegoś konkretnego rehabiltanta, bo po operacji kręgosłupa nie zawsze jest różowo - coś o tym wiem.... a Twoje maleństwo to już konkretnej wagi :-) .  Ja też chcę szarlotkę :-)
Kristi - uśmialam się, że Twój ukochany chciałby Cię widzieć w mini - wyobraziłam sobie taką kobietkę w barziej zaawansowanej ciąży niż My tak ok. 9 m-ca w takiej przykrótkiej kiecce z wychodzącymi pończochami i przykrótkiej bluzce i jakoś mi się wesoło zrobiło.... ciekawe czy chciałby żebyś się tak ubrała ....hihihihihihi
Babeluniek - no to już tuż tuż, ale cudne chwile przed Wami
Do wszystkich chorowitek jeszcze raz inhalacje i prenalen :-) tantum verde cytrynowe....
Buziole Moje Śliczne

Zgłoś nadużycie #5485 4 października 2013, 13:35

Dorota93 Supermama
No ja też tak uważam, że im się człowiek bardziej stara, to facet mniej to docenia. Facet sie stara, jak kobieta mniej. Gdzie tu logika? :D

a w ogóle Kirsti, to udowodnisz facetowi, że kobieta nie tylko w mini może sexi wyglądać ;) )

Zgłoś nadużycie #5486 4 października 2013, 13:40

basza Fajna mama
No bo mężczyźni kochają zołzy...
Mój plan na październik stać się zołzą ;-)

Zgłoś nadużycie #5487 4 października 2013, 13:41

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

No bo mężczyźni kochają zołzy...
Mój plan na październik stać się zołzą ;-)

ja nią jestem od zawsze :D !!

Zgłoś nadużycie #5488 4 października 2013, 13:48

qasha Fajna mama
hehe ojjj wy zołzy :D

Ece suuuper wiadomość :)

Zgłoś nadużycie #5489 4 października 2013, 14:03

Ece bardzo się cieszę, że wszystko dobrze się ułożyło :) )
Kirsti łóżeczko super, ja dostałam od kuzynki po jej córeczce tylko pościel sobie ładną kupię i też będzie ładne :) ) Moim zdaniem to każda kobieta w ciąży wygląda ładniej niż nawet dziesięć szesnastolatek w mini :) )
Anett ale ten Twój narzeczony to ma szczęście... Takie pyszności.. :) )

Zgłoś nadużycie #5490 4 października 2013, 14:26

basza Fajna mama
qasha chcesz się przyłączyć do Klubu Zołz ;-) ?? ? Dorotko coś w Twoją zołzowatość to Ja nie wierzę :) . Fajnie macie, że już macie łóżeczka itd. Ja nie mogę się na nic zdecydować, tylko wózek już wybrany :) .