Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5451 3 października 2013, 14:42

qasha Fajna mama
ojjj tak, ja tez noszę takie rajstopki ;)

Zgłoś nadużycie #5452 3 października 2013, 14:44

Kiniaa Gotowa na wszystko
dorota ja mam takiePOLECAM
http://www.bieliznadlamamy.pl/rajstopy-dla-kobiet-w-ciazy-sunny.html

http://www.bieliznadlamamy.pl/rajstopy-ciazowe-medica-mamma-20-den.html

z tej stronki zamawiałam i są super
http://www.bieliznadlamamy.pl/category/w-ciazy-rajstopy-ciazowe
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #5453 3 października 2013, 14:45

qasha Fajna mama
ja kupuje w sklepach Gatta ;)

Zgłoś nadużycie #5454 3 października 2013, 14:49

anett tez czasem mam takie leniwe i senne dni :)
ja dziś mogę góry przenosić mam tyle energii :)

ja za 10 min koncze prace i jadę po córeczke ale się ciesze bo czas szybko zleciał ;)

Zgłoś nadużycie #5455 3 października 2013, 15:19

qasha napisał(a)

ja kupuje w sklepach Gatta ;)

Gatta super firma rajstopek :)
ja zamawiam przez neta bo czasem brak czasu na sklepy a z tej strony wysyłają nawet za granice więc mam jak znalazł ;)

Zgłoś nadużycie #5456 3 października 2013, 15:26

Konto usunięte
Heeej ! czekam na mój komputer ,który jeszcze nie przyszedł ... wrrr!! może jutro zawita kurier z łaski swojej :D Mój synek dziś mnie kopie od rana ,prawie cały czas ,jakiś dzień kopania dziś chyba ma :) Widzę że temat rajstop :D ja mam tylko 2 pary takich typowo ciążowych z h&m i one są aż pod cycki i grube ,to na zimę będą spoko :)
Dorota pięknie wyglądasz,promieniejesz :) sukienka śliczna ,jak znalazł na obiad z rodziną :)

Zgłoś nadużycie #5457 3 października 2013, 16:46

Dorota93 Supermama
Nie przeprowadzamy sie. Mam dola. Napisze jak sie ogarne. Moje male wielkie marzenie pryslo.

Zgłoś nadużycie #5458 3 października 2013, 17:05

lorelei_l Fajna mama
Witajcie,

Dorota93 nie ma się co jeszcze przejmować, bo jak jeden pomysł nie wypala to inny się udaje :) a czasem się nawet zdarza tak, że druga opcja jest jeszcze lepsza. Nie martw się za bardzo, żeby maluszek się nie uczył.

Dziś wracałam z pracy i akurat był zamknięty przejazd kolejowy. Nie wiem czemu pomyślałam o kapuście kiszonej i wiedziałam, że jak tylko wpadnę do domu to koniecznie muszą ją zjeść. Przyszłam do domu i zobaczyłam krupnik (podziękowania dla męża) i od razu mi przeszła ochota na kapustę. Faktycznie w ciąży są dziwne zachcianki :D

Zgłoś nadużycie #5459 3 października 2013, 18:18

Anett Gotowa na wszystko
Hej! A ja wzięłam przykład z Kinii i posprzątałam sobie wszystko co planowałam na jutro :) troszkę zmęczona ale cieszę się, że z głowy... a jutro będę mogła spokojnie zająć się przygotowywaniem tortu dla mojego M. :)
I jak zgłodniałam przy tym sprzątaniu... :)

Dorota nie przejmuj się, popieram Lorelei że inne opcja może być jeszcze lepsza od poprzedniej :) ale ciekawa jestem Twoich opowieści co się stało...

Lorelei masz dobrego mężusia :) Moja zachcianka na wieczór, to pomidory ze śmietaną i cebulką :)

A po kolacji wreszcie czas dla siebie, stwierdziłam że muszę się jakoś dowartościować bo czuje się taka wyblakła i w związku z tym nałożę sobie hennę na brwi i rzęski :)

Zgłoś nadużycie #5460 3 października 2013, 19:25

Dorota93 Supermama
no bo tesciowa sobie wymyslila, ze mamy u nas mieszkac jeszcze 3 lata, a potem ona sie tu wprowadzi, a my do niej.... a za 5 lat mamy jej kupic 2pokojowe mieszkanie to wtedy tamte od niej dostaniemy na wlasnosc. tylko, ze ja nie chce tyle czekac. chce, zeby maly mial swoj kąt. U nas naprawde jest ciasno....

Zgłoś nadużycie #5461 3 października 2013, 19:50

Anett Gotowa na wszystko
Ale to skomplikowane, czyli zaczęła się gierka z teściową :/ Dorota a co Twój facet na to ?

Zgłoś nadużycie #5462 3 października 2013, 19:53

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Ale to skomplikowane, czyli zaczęła się gierka z teściową :/ Dorota a co Twój facet na to ?

no skomplikowane... Bo byśmy się przeprowadzili daleko od niej, a ona prawka nie ma. No mój chłop jełop jeden się zgodził na to. Ale jutro będę z nim gadać, bo nie może być tak, że ona coś powie i my będziemy skakać. Dla nas ma byc najwazniejszy Igor i jego dobro, a nie kaprysy tesciowej.

Zgłoś nadużycie #5463 3 października 2013, 20:51

Anett Gotowa na wszystko
No tak to jest z tymi chłopami, synusiowie mamusi. Dorotka działaj! Nie daj się teściowej :)

Zgłoś nadużycie #5464 3 października 2013, 20:56

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

No tak to jest z tymi chłopami, synusiowie mamusi. Dorotka działaj! Nie daj się teściowej :)

od jutra zaczynam. nie chce sie denerwowac przed snem. dzis prawie nic nie jadlam przez to, ciagle becze i maly jakis malo aktywny... boje sie. ale napewno z nim wszystko ok :)

Zgłoś nadużycie #5465 3 października 2013, 21:03

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

od jutra zaczynam. nie chce sie denerwowac przed snem. dzis prawie nic nie jadlam przez to, ciagle becze i maly jakis malo aktywny... boje sie. ale napewno z nim wszystko ok :)

Z Twoim synkiem na pewno wszystko w porządku ale Ty jako mama musisz być twarda, trzymaj się Dorotka, nie ma co płakać tylko porozmawiaj ze swoim narzeczonym.

Ja już po wieczornej porcji ćwiczeń ze swoją koleżanką piłką, inhalację też mam już za sobą więc teraz tylko prysznic i wciskam się pod kołderkę z książką :)

Zgłoś nadużycie #5466 3 października 2013, 21:07

Dorota93 Supermama
a ja po jeszcz e jednej klotni z moim. na dobitke. dobranoc

Zgłoś nadużycie #5467 3 października 2013, 21:33

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witajcie !
Dorotko masz 100% racje- w tej chwili maluszek powinien byc na pierwszym miejscu,nie znam dokladnie sytuacji,ale mysle ze tesciowa-mama itd.zawsze powinna byc ważna,ale Twój facet ma już własną rodzine-Ciebie i wkrótce Igorka,wiec nie moze stawiac Was na drugim miejscu.
Ja tez szukam obecnie swojego kącika i za każdym razem gdy coś nie wypada a ja już się nastawie że to To mieszkanie jestem zawiedziona i mysle ze nigdy nie znajdziemy odpowiedniego.. A luty tuż tuż...
Dlatego wiem co czujesz.. Porozmawiaj z Nim i powiedz,że bardzo zależy Ci na tym mieszkaniu,że moze w dwojga złego ta decyzja jest dla Was korzystniejsza-i że nigdy nie wiadomo czy doczekacie sie tych trzech lat-dla mnie bylaby to wiecznosc-tyle czekac na cos o czym od dawna sie marzyło...
Ale wierze ze dojdziecie do porozumienia! Tego Ci życze.

A propos mnie dzis mielismy usg połówkowe :)
No i ... miło mi ogłosić,że będzie chłoopczyk :) ))
Prosilabym dopisac nas do listy :) Imie jeszcze nie wybrane,dka dziewczynki mielismy już od dawna ,ale miło będzie pozastanawiac sie kiedy już wiemy co w tym maminym brzuszku siedzi :)
Terrmin tez sie skrócił-na 6 luty :) czyli wg usg mamy już 22 tydzien :)
Maluszek zdrowiutki,wazy 430 gram :)
Serduszko mozno bije,a jaki tatuś zadowolony gdy zobaczył synka na monitorze :)
Oczekalismy sie 2 godziny w kolejce,ale bylo warto :)
Kamien spadł nam z serca,bo wszystko ok.Teraz tylko wizyta kontrolna w poniedzialek.
Mam nadzieje ze do konca tak bedzie i ze nasza kruszynka bedzie zdrowa i bez problemow powitamy ją na świecie.

Zgłoś nadużycie #5468 3 października 2013, 21:46

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka śpij dobrze, jutro też jest dzień :) będzie dobrze :)

Niutka26 to wspaniale! gratuluję synka :) ach Ci faceci, założymy chyba drużynę niedługo :)
Jeszcze bardziej sie cieszę, że wszystko w porządku z dzidzią i właśnie aby tak dalej :)

Jakieś uczulenie wyskoczyło mi na dłoniach po tym sprzątaniu, właściwie mi się to nie zdarza ale cóż, maść witaminowa musiała pójść w ruch...
Ja już się żegnam Kochane miłej nocki :)

Zgłoś nadużycie #5469 3 października 2013, 23:20

Ece Gotowa na wszystko
Witam wieczornie!
Ewka90-ja też uwielbiam te fałdeczki u małych dzieci-przesłodkie są,do całowania i przytulania.Ale wolałambym,żeby dopiero po porodzie zaczęły się pojawić,bo ja filigranowa jestem i boję się,że będę miała problem z urodzeniem większego dzidziusia.

Dorotka-sukieneczka śliczna-będziesz pięknie wyglądać,a brzusio jak ładnie zamaskowany :-) .Z teściową nie odpuszczaj-porozmawiaj spokojnie z Kamilem i wytłumacz mu,że teraz Wasze potrzeby są najważniejsze,a 3 pokoje dla rodziny z małym dzieckiem to optimum.A teściowa może prawko zrobić jak jej ta odległość doskwiera.Moja mama zrobiła prawko po 50, została zmuszona do jazdy po śmierci mojego taty-najpierw broniła się rękoma i nogami,a teraz nie wyobraża sobie nie prowadzić samochodu.Nawet się przymierza do zakupu nowego autka,tak jej się spodobało.Ja wierzę,że przekonasz Kamila i tak jak planowaliście w sobotę zaczniecie przeprowadzkę :-) .Powodzenia Kochana-jestem z Tobą :-) .A Igorek mniej aktywny,bo smutny-odczuwa Twoje emocje.Główka do góry-wszystko się ułoży,tylko bądź rzeczowa i twarda w negocjacjach-można się tego nauczyć,-ja jestem tego przykładem,bo moja mama i teściowa mają charakterki i chętnie by sterowały naszym życiem.

kincia-mam nadzieję,że jutro kurier zawita z naprawionym tabletem.A jak Twój kaszel,jest juz poprawa po syropie drosetoux?

Anett-mnie też by się przydała henna-nawet mam w domu,ale dziś już nie mam siły.Może jutro mi się uda :-) .

Niutka26-gratuluję synka!!Bardzo się cieszę,że wszystko w porządku.Oczywiście z radością uzupełnię Twoje dane w naszej tabelce. :-)

Babeluniek-jutro ostatni dzień jako panienka-jestem z Tobą myślami.Pamiętam swoje emocje sprzed ślubu-czy wszystko się uda,jaka będzie pogoda itd.A Wam zapowiadam się słoneczna i ciepła aura.Trzymam kciuki,żeby wszystko było w sobotę tak jak sobie wymarzyłaś.

U nas ok-przyszły wyniki z Gdańska-borelioza wykluczona jupi!Wyniki punkcji lęźwiowej i pobranego płynu rdzeniowo mózgowego w porząsiu!!Opis rezonansu też dotarł-stwierdzono zmiany zwyrodnieniowe-jutro konsultacja z neurochirurgiem w sprawie ewentualnej operacji,choć w glębi duszy oboje liczymy,że wystarczy rehabilitacja.Jeśli ta druga opcja to jest szansa ,że go wypuszczą do domku i będziemy w swoich czterech ścianach świętować 10 rocznicę ślubu-to byłby dla mnie najcudowniejszy prezent z tej okazji :-) .

zmykam Kochane,bo ten zegar bezlitośnie gna do przodu,a rano znowu o 7.00 pobudka.
Słodkich snów Wam życzę o naszych bobaskach.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5470 4 października 2013, 6:39

Konto usunięte
Hej dziewczyny ! :) chyba i mnie dopadł jakiś zły humor ...wrrr... wstaje codziennie o 6 rano, idę po bułki do sklepu robie śniadanie mojemu ,a czasami usłyszę taki tekst że się wszystkiego odechciewa... :( do tego jeszcze cały czas chodzę kicham i kaszle... już mam dość tego kaszlu,boje się o małego ,bo dostaje takie napady że aż się cała trzęsę... :( no ale mam nadzieję że będzie wszystko ok :)
Dorota współczuje Ci z całego serca :* i chyba my wszystkie zrozumiemy "kaprysy teściowej " :D tak to już jest że czasami człowiek ma tak dość że by oczy wydłubał ...takie życie niestety...Masz racje teraz Igor jest najważniejszy,tylko dla niektórych to pewnie jest niezrozumiałe niestety...Dlatego lubię tu pisać ,bo dla nas wszystkich Twoja sytuacja jest zrozumiała ,jesteśmy w tym samym miesiącu ciąży co Ty,czujemy i wiemy to co Ty :) także rozumiem Cię jak nikt inny :) wiem że zawsze tak się mówi ,ale zobaczysz że wszystko jakoś sobie ułożycie ,a kłótnie pójdą w niepamięć.
Niutka gratuluję Synka i cieszę się że wszystko dobrze u Was :)
Ece coś Ty wydaję mi się że ten kaszel mam jeszcze gorszy...teraz mam taki meega mokry ,to może już wszystko się "odrywa" i w końcu odkaszle ten cały kaszel :D a co tam u Was ? długo będziecie czekali na wyniki z rezonansu ? też miałam robiony rezonans ,bo nie mogli mi choroby kolan ustalić ,a w rezonansie wszystko było widać,dlatego mam miłe wspomnienia z tym badaniem...bo co się nachodziłam po chirurgach,narobiłam badań ,prześwietleń,nabrałam antybiotyków ,a wystarczył tylko 1 rezonans i wszystko było jasne :)