Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5411 2 października 2013, 19:00

qasha Fajna mama
witam wieczorem ;)

Zgłoś nadużycie #5412 2 października 2013, 19:07

Kiniaa Gotowa na wszystko
Dorota jak tam pakowanie?kiedy się przeprowadzacie?
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #5413 2 października 2013, 19:11

chyba przesadziłam bo się strasznie ojadłam na noc, chyba się uciele zaraz ;) :)
nasmażyłam racuchów z jabłkiem i same okruchy zostały ;)

Zgłoś nadużycie #5414 2 października 2013, 19:53

qasha Fajna mama
ooo racuchy :)

ja zjadłam bułkę i mam zgagę :/

Zgłoś nadużycie #5415 2 października 2013, 20:09

Dorota93 Supermama
a ja nie mam zgagi wcale juhu :D !
Pakowanie hmmm zero :D poszliśmy do chrzestnego, powiedział, że nam poprostu daje 5tyś , nie mamy tego traktować jako pożyczki tylko jako podarunek :) Więc nam bardzo pomógł tym :)
jutro odbieramy klucze, a przeprowadzka od soboty, bo moj K bedzie mial wolne. Ma ciezka prace, bo pracuje na kopalni, to mu sie nie chce za bardzo po pracy jeszcze nosic meble. A tak od soboty zaczniemy :)
ale mam ochote na racuchy. Wiecie, że jeszcze nigdy nie robilam? ;>

Zgłoś nadużycie #5416 2 października 2013, 20:29

Anett Gotowa na wszystko
Zgaga? uu Qasha współczuję :* ja też nie miałam zgagi jeszcze... Dorotka a Ty się nie ciesz za bardzo bo to wszystko może być jeszcze przed nami :p a tak z innej beczki, wspaniałego masz chrzestnego :) tylko pozazdrościć :)

Dziś nie spodziewanie mieliśmy wieczornych gości, brat cioteczny ze swoją świeżo upieczoną żoną, przywieźli wino z 'podróży poślubnej', rozlali, wypili i pojechali he he :) a ja się integruję z sofą, do tego seriale i takie lenistwo :)

Zgłoś nadużycie #5417 2 października 2013, 20:31

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Zgaga? uu Qasha współczuję :* ja też nie miałam zgagi jeszcze... Dorotka a Ty się nie ciesz za bardzo bo to wszystko może być jeszcze przed nami :p a tak z innej beczki, wspaniałego masz chrzestnego :) tylko pozazdrościć :)

Dziś nie spodziewanie mieliśmy wieczornych gości, brat cioteczny ze swoją świeżo upieczoną żoną, przywieźli wino z 'podróży poślubnej', rozlali, wypili i pojechali he he :) a ja się integruję z sofą, do tego seriale i takie lenistwo :)

Anett to tak jak ja :) OCzywiście "Na Wspólnej" ;) Ja nawet jakbym miała zgagę to nei wiem czy bym ją poznała. Myślałabym, że mnie gardło boli :P Ja w ogóle od godziny już okąpana jestem :D

Zgłoś nadużycie #5418 2 października 2013, 21:09

diaglab Gotowa na wszystko

Kiniaa napisał(a)

chyba przesadziłam bo się strasznie ojadłam na noc, chyba się uciele zaraz ;) :)
nasmażyłam racuchów z jabłkiem i same okruchy zostały ;)

Kiniaa ja też robiłam ale z ziemniaków też się obżarłam :-D choć zastanawiam się czy zaraz znowu po nie nie sięgnę hihi :-D a na racuchy z jabłek to bodajże Qasha mi ostatnio zrobiła smaka i też sobie upieklam :-P

Zgłoś nadużycie #5419 2 października 2013, 21:39

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka myślę, że byś poznała bez problemu :) to specyficzne uczucie...
Oj placki ziemniaczane, aaale bym zjadła :)

Jak ja się okropnie spłakałam na dzisiejszym odcinku 'Na dobre i na złe'... Ścisnęło mnie za serducho mocno... Nie wiem czy oglądałyście?

Zgłoś nadużycie #5420 2 października 2013, 21:42

Dorota93 Supermama
ja oczywiście, że oglądałam!!

Zgłoś nadużycie #5421 2 października 2013, 22:27

Anett Gotowa na wszystko
No to właśnie... Miłej nocy wszystkim mamom :) właściwie to przespanej nocy :* do jutra :)

Zgłoś nadużycie #5422 2 października 2013, 23:49

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!
Wy już spocie słodko a ja nadrabiam zaległości.
Dorota-gratki skończonego tygodnia.Cieszę się ,ze się bedziecie przeprowadzać.Zrzutkę robimy,bo nie wyobrażam sobie tego forum bez Ciebie ;-) .

Ewka90-duzo zdrowka-nie daj się tym wirusom.Syrop z cebuli potrafi zdziałać cuda,a przy tym naturalny :-) .
Melduj co po wizycie.
Anett-biedulko Wspolczuje problemów ze snem.A "na dobre.."ogladalam i zryczalam się jak bobr.

Kincia odpoczywaj Kochana i potrzymuj brzusio.A rozwarcie to nic groźnego, oby tylko się nie powiększało.

Basza-gratki skończonego tygodnia. Ja tez przerabialam biegunki w tej ciąży i jestem z tych co szybko trawią ;-) .Teraz juz sytuacja opanowana i wreszcie Tyje.

Qasha-gratki skończonego tygodnia.Pochwal się zdobyczami :-) .

Niutka26-gratki skończonego tyg.To śpiewanie kolysanek jest super-ja tak spiewalam Martynce wlazł kotek i po urodzeniu przy tej kolysance uspokajala się szybko i zasypiala. Także polecał śpiewanie,tym bardziej ze maluszki juz nas słyszą.
Kaszel w ciazy jest niebezpieczny,bo powoduje skurcze mięśni brzucha i nadmierny wysiłek,co może zainicjować poród. Zaparcia natomiast sprzyjają powstawaniu hemoroidow,ale nie niosą zagrożenia poronieniem.Przedwczesnemu porodowi sprzyjają natomiast biegunki z nadmiernymi skurczami jelit.Na skurcze łydek polecam magnez i potas czyli czekolada +banany.Ja mam w dzień takie skurcze,ale zestaw ratunkowy działa i szybko mijają.

Diaglab-gratki skończonego tygodnia :-) .

Kiniaa-widzisz ja tez dopiero jak się obrobię to siadam do FM,a dZiS miałam ciężki i długi dzień.

W pracy trochę nerwów-kłopoty z niezadowolona klientką-ciut podniosła mi ciśnienie.
Potem usg-wszystko z mała ok-tym razem wyszło ze je o 2 tyg starsza niż to wynika z OM-wizyta na NFZ,wiec nawet zdjecia nie dostalam.Następnie byłam u M w szpitalu zarobił i mu dziś rezonans i teraz czekamy na opis i dalsZe leczenie.Odebralam Martynkę ze szkoły,odrobilysmy lekcje.Potem odkurzylam chatę,kolacja,palenie e piecu,szykowanie na jutro,odrrbieranie telefonów od rodziny.
Padam na twarz.Spokojej nocki!
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5423 3 października 2013, 6:57

Ece Gotowa na wszystko
Dzien Dobry!
My wstajemy do pracy i szkoly.Marti jeszcze w wyrku leży,malenka juz zrobiła poranna gimnastyke w brzusiu.Na dworze bialutko-jak nic był przymrozek,a ja nie schowalam moich pelargonii.
Miłego dzionka !
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5424 3 października 2013, 8:07

Dorota93 Supermama
Ece kochana masz ogromne tempo. Postaraj sie znalesc chwilke, by odsapnac. Wykonczysz sie! Zycze Wam duzo zdrowia. Ja spac nie umialam dzis. Zasnelam po 1

Zgłoś nadużycie #5425 3 października 2013, 9:13

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)
Ece trzymam kciuki, żeby rezonans wyszedł dobrze. Generalnie mocno Ci kibicuje... Słońce trzymaj się tak dalej, no po prostu moja bohaterka :)

U mnie powtórka z rozrywki, obudziłam się z bólem głowy i zapchanym nosem ehh.. katar powrócił ze zdwojoną siłą. A juz myślałam, że się z tym uporałam... :/
Dziś już troszkę lepiej pospałam bo do 7.15 heh ale nie podnosiłam się, grzałam się czytając książkę... a teraz już po śniadaniu, maluszek mnie miło zaczepia a ja muszę się wziąć za poranne leczenie.

Miłego dnia dziewczynki :*

Zgłoś nadużycie #5426 3 października 2013, 9:19

qasha Fajna mama
witam się i ja :) dzisiaj później bo rano nie miałam czasu na komputer ;)

choruski - wracajcie szybko do zdrówka :)

pochwalę się zdobyczami dla Stasia, ale jak znajdę chwilę. dzisiaj po pracy fryzjer, a jutro juz do nas znajomi na weekend przyjezdzają :/więc pewnie po weekendzie dopiero znajdę chwilkę wolnego czasu ;/

Zgłoś nadużycie #5427 3 października 2013, 9:23

no to i ja tez się melduje porannie :)

Dzieńdoberek :) :) :)

ja tez już w pracy i dziś zapowiada się na większy luz bo zdążyłam wczoraj nadrobić za dziś ;)
dziewuszki to się pochorowałyście...wracajcie szybko do zdrowia :)
Anett zdrowiej :)

Zgłoś nadużycie #5428 3 października 2013, 9:26

qaska na 100%pewne że to Staś będzie? ;)
bo jak mi wiadomo miała być dziewczynka ;)

Zgłoś nadużycie #5429 3 października 2013, 9:31

Dorota93 Supermama
Ale dziewczynce urosło coś między nóżkami i tak powstał Staś :D

Zgłoś nadużycie #5430 3 października 2013, 9:36

Dorota93 napisał(a)

Ale dziewczynce urosło coś między nóżkami i tak powstał Staś :D

no i wytłumaczone ;)