Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #531 17 czerwca 2013, 9:48

tusia90 Początkująca
Ja tez mykam czyms sie zajac zeby juz na tym komputerze nie siedziec bo mam wrazenie ze przeczytalam juz wszystko co mozliwe :D do nastepnego ciezarowki ! :)

Zgłoś nadużycie #532 17 czerwca 2013, 10:28

anusiaczek Zaprawiona w bojach

tusia90 napisał(a)

Ja tez mykam czyms sie zajac zeby juz na tym komputerze nie siedziec bo mam wrazenie ze przeczytalam juz wszystko co mozliwe :D do nastepnego ciezarowki ! :)

A skąd jesteś?
Prócz folika nic innego nie biorę i raczej nie będę. Zdaniem niektórych położnych i lekarzy zbyt duża ilość witamin w ciąży może powodować wysoką wagę urodzeniową dziecka. Także ja inwestuje w owoce i warzywa
Zresztą większość witamin zawiera jod, a ja niestety jodu nie mogę, bo jeszcze bardziej niszczy mi tarczycę

Zgłoś nadużycie #533 17 czerwca 2013, 10:34

tusia90 Początkująca

anusiaczek napisał(a)

A skąd jesteś?
Prócz folika nic innego nie biorę i raczej nie będę. Zdaniem niektórych położnych i lekarzy zbyt duża ilość witamin w ciąży może powodować wysoką wagę urodzeniową dziecka. Także ja inwestuje w owoce i warzywa
Zresztą większość witamin zawiera jod, a ja niestety jodu nie mogę, bo jeszcze bardziej niszczy mi tarczycę

Z Jaworzna na śląsku a ty anusiaczek skad jestes?

Zgłoś nadużycie #534 17 czerwca 2013, 10:57

tusia90 napisał(a)

Z Jaworzna na śląsku a ty anusiaczek skad jestes?

Rzeszów :)

Zgłoś nadużycie #535 17 czerwca 2013, 11:12

luxurious Supermama

anusiaczek napisał(a)

A skąd jesteś?

Wez nie strasz mnie, ze witaminy powoduja duza wage urodzeniowa hehe :) W pierwszej ciazy nie bralam zadnych witamin. Jakis miesiac przed porodem niestety anemia ale i tak urodzilam malego slonika :)

Zgłoś nadużycie #536 17 czerwca 2013, 11:18

luxurious Supermama
Jaaa ale cieplo sie zapowiada :) Trzeba mlodemu basen rozbic na ogrodzie a mama czyli ja bede w polcieniu na lezaku hehe :) A wy co fajnego dzisiaj bedziecie robily? Ale sobie bede leniuchowac :)

Zgłoś nadużycie #537 17 czerwca 2013, 11:40

Konto usunięte
ja skoczyłam cwiczyc :)

Zgłoś nadużycie #538 17 czerwca 2013, 12:21

qasha Fajna mama
witam się po weekendzie :)

Zgłoś nadużycie #539 17 czerwca 2013, 12:23

Konto usunięte

qasha napisał(a)

witam się po weekendzie :)

czesc :)

Zgłoś nadużycie #540 17 czerwca 2013, 12:44

Mama_Majki Świeżo upieczona
witajcie :) lekarz potwierdził mi w sob ciążę, pęcherzyk ładny był, kolejna wizyta 28.06 :) powinno już być słychać serduszko :) ja tak jak Luxurious narazie to nie bardzo nawet czuję, że w ciąży jestem, w pierwszej całe 3 m-ce spędziłam w toalecie :D miałam też cukrzycę ciążową więc teraz już wcześniej muszę badać poziomy cukru
lekarz zalecił tylko folik brać więc kontynuuje, witamin narazie nie biorę, pewnie po 3 m-cu zapisze mi femibion natal 2, ekstra paznokcie miałam po nim 2 lata temu ;) potem też pewnie magnez będę musiała brać, czy żelazo, ale zobaczymy, każda ciąża jest chyba inna :)
miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #541 17 czerwca 2013, 12:47

Konto usunięte

Mama_Majki napisał(a)

witajcie :) lekarz potwierdził mi w sob ciążę, pęcherzyk ładny był, kolejna wizyta 28.06 :) powinno już być słychać serduszko :) ja tak jak Luxurious narazie to nie bardzo nawet czuję, że w ciąży jestem, w pierwszej całe 3 m-ce spędziłam w toalecie :D miałam też cukrzycę ciążową więc teraz już wcześniej muszę badać poziomy cukru
lekarz zalecił tylko folik brać więc kontynuuje, witamin narazie nie biorę, pewnie po 3 m-cu zapisze mi femibion natal 2, ekstra paznokcie miałam po nim 2 lata temu ;) potem też pewnie magnez będę musiała brać, czy żelazo, ale zobaczymy, każda ciąża jest chyba inna :)
miłego dnia!

super gratulacje!!

miłego dnia

Zgłoś nadużycie #542 17 czerwca 2013, 12:50

tusia90 Początkująca

Mama_Majki napisał(a)

miłego dnia!

Gratulacje :) Jesteśmy na podobnym etapie ciąży, wcześnie potwierdzil SUPER! Ja ide dopiero w czwartek :)

Zgłoś nadużycie #543 17 czerwca 2013, 13:20

Mama_Majki napisał(a)

miłego dnia!

Gratulacje! :)

Zgłoś nadużycie #544 17 czerwca 2013, 13:22

Agus Supermama
Witajcie :)

My już po wakacjach :) Tzn mamy jeszcze tydzień urlopu, ale już nigdzie nie pojedziemy.

Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie :) Nie zdążyłam wszystkiego nadrobić więc wybaczcie :P

Gatta, mamy brzuszek w podobnym rozmiarze :) Dla mnie to jest niesamowite, że już tak widać, bo w pierwszej ciąży, miałam taki na początku drugiego trymestru :) Ale wiadomo, często w kolejnych ciążach szybciej widać.

Zgłoś nadużycie #545 17 czerwca 2013, 13:29

Agus Supermama
Ja też biorę tylko folik. W poprzedniej ciąży też nie brałam niczego dodatkowego, oprócz magnezu, bo mnie skurcze łapały. Nie miałam anemii i mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Każdy robi oczywiście jak uważa, ale moje zdanie jest takie, że branie witamin "tak na wszelki wypadek" nie jest dobrym pomysłem. Ale wiem, że w wielu przypadkach jest to konieczne. Może nawet w większości ciąż.

Zgłoś nadużycie #546 17 czerwca 2013, 14:26

Konto usunięte

Mama_Majki napisał(a)

miłego dnia!

A ile mm miał Twój pęcherzyk ciążowy? I oczywiście gratuluję :)

Zgłoś nadużycie #547 17 czerwca 2013, 15:04

motyl1909 napisał(a)

A ile mm miał Twój pęcherzyk ciążowy? I oczywiście gratuluję :)

motylku jak się czujesz? jak tam Twoje badania?

Zgłoś nadużycie #548 17 czerwca 2013, 15:59

angel Fajna mama
Dzień dobry wpadłam do was się przywitać czytam was na bieżąco ale nie mam kiedy siąść do kompa. miłego dnia

Zgłoś nadużycie #549 17 czerwca 2013, 16:12

Konto usunięte

anusiaczek napisał(a)

motylku jak się czujesz? jak tam Twoje badania?

Beta hcg urosła. Wynosi 2913,1 po ostatnim spadku (2619,0). więc jest szansa, skoro pęcherzyk rośnie. Mam nadzieję, że jednak się udało. Wychodzi z norm laboratorium, że to 5 tydzień, i to by się zgadzało w sumie z USG. W czwartek idę do lekarza i zobaczymy.

Zgłoś nadużycie #550 17 czerwca 2013, 16:25

angel Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Beta hcg urosła. Wynosi 2913,1 po ostatnim spadku (2619,0). więc jest szansa, skoro pęcherzyk rośnie. Mam nadzieję, że jednak się udało. Wychodzi z norm laboratorium, że to 5 tydzień, i to by się zgadzało w sumie z USG. W czwartek idę do lekarza i zobaczymy.

witaj motylku napewno wszystko bedzie dobrze trzymam za was kciuki :) dobrze ze beta wzrosła :) a tak wogole to jak sie czujesz?