Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5371 1 października 2013, 23:08

Ece Gotowa na wszystko
Witam wieczornie!
Qasha-to Ci dopiero,jednak nie będzie Marysi a takie ładne pajacyki kupiłaś ;-) .Gratuluję Stasia :-) .Zaraz poprawię w tabelce.
kincia-u mnie te zabobony smakowe dwa razy się nie sprawadziły-z Martyna miałam taki wstręt do słodyczy,że pierwsze 3 miesiące na sam widok mnie mdliło.Teraz też jak mam do wyboru ogórka kiszonego czy sernik, wybiorę ogórka ;-) .
Fajnie,że masz już spokój z mdłościami,bo u mnie jeszcze sie pojawiają,podobnie jak nadkwaśność i wzdęcia.Najwazniejsze,że juz z górki,więc dam radę :-) .
Dużo zdrówka Kochana,nie daj się temu katarowi.
Diaglab-jak też dzisiaj w pracy zaobserwowałam,jak brzusio mi skacze,bo Malutka ćwiczyła kończyny.
Dorota93-bombowo,że zdecydowaliście się na to mieszkanko.Rozumiem ,że chrzestny pomógł ;-) .Cieszę się razem z Wami-3 pokoje to fajna przestrzeń do życia i jeszcze ogródek :-) .A ciuszki fajniutkie-dla chłopca rozmiar 62 powinien być ok,zwykle dziewczynki rodzą sie mniejsze-Marti miała 51 cm-i ubranka w rozmiarze 50 i 56 nosiła przez pierwszy miesiąc,potem już się nie mieściła ;-) ,bo przytyła 1 kg :-) .
Anett-ja dzis to sobie kolację zafundowałam kakao i miseczka brokułowej,a na deser jabłko.I jeszcze bym coś wsunęła ;-) .
lalaluna-ja też uwielbiam domowy peeling kawowy,ale w ciąży kosmetyki z kofeiną nie są wskazane i ja z niego zrezygnowałam.Rozszerzaja nadmiernie naczynia krwionośne i przyspiesza spalanie tłuszczu a to w nazym stanie nie jest wskazane.
lorelei_l-spokojnie zdążysz ze wszystkim,u mnie zawsze sprawdza się zasada,że im więcej obowiązków tym lepiej człowiek zorganizowany ;-) .

Dziś musiałam odłożyć do szafy swój płaszczyk-rano jako tako się dopinał,ale popołudniu masakra-było mi potwornie ciasno.Mój brzuch rośnie w oczach ;-) .
Zmykam,bo ględzę,a Wy i tak śpicie.Ja też powinnam,bo jutro znowu rano pobudka.Spokojnej nocy brzuchatki :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5372 1 października 2013, 23:34

Dorota93 Supermama
Ece no wzielam 62 bo kombinezon troszke wiekszy moze byc, szkoda jakbym na marne kupila. Gratulacje stale rosnacego brzuszka ! A masz tak, ze czujesz chocby sie naciagal? Ja dzisiaj strasznie. I tez widzialam jak mi sie brzuchol uniosl :) ale czad! :D

Zgłoś nadużycie #5373 2 października 2013, 5:53

qasha Fajna mama
witam :)

Kincia - noo dokładnie z tymi słodyczami i jeszcze moja babcia swoim wzrokiem powiedziala ze dziewczynka :D a tu prosze ;) niespodziankę nam Stasiek zrobił ;)

Dorota śliczne ubranka :)

Zgłoś nadużycie #5374 2 października 2013, 7:04

Anett Gotowa na wszystko
Witajcie dziewczynki, mi znów kolejny beznadziejny sen nie dał pospać i tak już się przekręcam z boku na bok od 6.15 ale zasnąć też nie mogłam wczoraj, pamiętam jeszcze jak w radio wybiły wiadomości na północ (bo oczywiście zasypiam z radiem :) )

Ece - Kochana ględź ględź bo my z utęsknieniem czekamy na te Twoje wieczorne wizyty :) ach kobietko jesteś dla mnie wzorem, tak sobie ze wszystkim radzisz, wszystko pod kontrolą i jeszcze ta pamięć do nicków kto co jak... Podziwiam :) u mnie różnie bywa, z tą organizacją przy za dużej ilości obowiązków ale w końcu teraz nie ma to tamto, jesteśmy mamami to już do czegoś zobowiązuje, trzeba wziąć się w garść :)

Dorotka mi czasem się strasznie naciąga skóra i często czuję kopniaki itp. ale nie zaobserwowałam jeszcze skaczącego brzucha :(

Miłego dnia :*

Zgłoś nadużycie #5375 2 października 2013, 8:01

ewka90 Gotowa na wszystko
Witam po długiej przerwie :) Byliśmy z mężem w górach na kilka dni i zostałam odcięta do świata :)
Qasha- gratuluję Stasia :) Dorotka Tobie gratuluję mieszkania :) Ece po przeczytaniu wszystkich postów też Cię podziwiam i jesteś dla nas wzorem :)
Dzisiaj mam połówkowe zobaczymy czy nam nasz mężczyzna też zrobi niespodziankę czy pozostanie sobą :)
Sezon na przeziębienia otwarty więc i ja dopisuję się do listy osób zakatarzonych...

Zgłoś nadużycie #5376 2 października 2013, 8:21

Konto usunięte
Heeej !! wiecie co ale ze mnie gapa !! :D wczoraj był 1-wszy a ja powinnam być od wczoraj na zwolnieniu...tak więc dziś muszę iść do mojego ginekologa po L4 :) itak choroba dalej mnie rozwala ,nos i gardło najgorzej...ale te skórcze w pachwinach są okropnie bolesne ,ale całe szczęście chwilowe :) idę na 10 ,ale tylko po zwolnienie ,bo nie chce mu czasu zajmować itak wcisnełam się w kolejkę :D
Dorota bardzo się cieszę !!! :) super ,naprawdę :) 3 pokoje są akurat :) ja miałam 3 w bloku,teraz mam 2 i jednego mi brakuje :) ale za jakiś rok będziemy mieli swój wymarzony domek w lesie,także cały czas się pocieszam że tutaj tylko jesteśmy "przejściowo" :) życzę Ci aby te Twoje kwiatki urosły :) bo jak ja sadziłam swoje ,to nawet kocimiętka dla jody nie wyrosła :D nie mam talentu :( :D ubranka prześliczne !!! też muszę taki kombinezonik zakupić ,bo jednak luty-marzec jeszcze jest mocno zimny...skaczący brzuch mam bardzo często :P lekarz mówił że mały ma czkawkę ,a ja się pytałam lekarza czy to serce ,a on się ze mnie śmiał :D
Ece dziękuje :* a dobrze że wspomniasz o tej nadkwasocie ,bo ja też coś takiego odczuwam w przełyku najczęściej i to kilka razy dziennie..a zastanawiałam się co to jest :P dzięki :* powiedz Kochana co u Ciebie ,jak się czujecie ? jak Martynka ? :) trzymaj się buziaki :*

Zgłoś nadużycie #5377 2 października 2013, 8:55

Dorota93 Supermama
Z tym, że te pokoje nie są aż takie wielkie ;) Kincia Ty gapo haha, ale i tak jak już się wciskasz, to korzystaj i sie dopytaj to, co Cie martwi i o te skurcze ;)
Nie wiem jak pozniej bedzie wygladala moja sytuacja z internetem. Chyba wezme od kogos nr telefonu ;)
Ece wlasnie, co u Was i jak Twoj mezczyzna?
Babelunku juz coraz blizej Waszego dnia :) trzymam kciuki caly czas :)
Anett to kiepsko, ze spac nie moglas :( Odbij sobie w dzien ;)
ewka90 powodzenia u lekarza :)

Zgłoś nadużycie #5378 2 października 2013, 9:56

Dorota te TBS-y to fajne mieszkania mój znajomy tam mieszka :) Sama zajmuję się zawodowo nieruchomościami i przyznam, że to chyba najlepszy wynajem bo można wiązać z tym przyszłość, bo później są atrakcyjne ceny wykupu mieszkania :)

Zgłoś nadużycie #5379 2 października 2013, 10:25

basza Fajna mama
Dzień dobry!
Ece - daj znać Kochana co u Ciebie. Wierzę, że wszystko się wyjaśni.
Dorotka - no to gratulacje, a internet musisz jak najszybciej tam skombinować - bo bez Ciebie to Ja nie wiem co to będzie....
Qusha - no to jest Staś - imię równie ładne jak Mania :-) a i mały mężczyzna no po prostu super, a jaka niespodzianka. Tak sobie myślę, że to chyba do porodu tak na 100% nie można być pewnym.
Kincia- jak już będziesz u lekarza to się dopytaj co i jak,uspokoisz się. Ja też dzisiaj do lekarza. A ten wózek co zamówiliście świetny - powiem Ci, że jakby nie mój kręgosłup to zastanawiałabym się... a tak to chyba stokke będzie najlepszym wyjściem, bo jest najwyższy. Cena też mi się nie podoba bo v3 nawet używana to wydatek ok. 4500zł, ale myślę, że i Ja i Ninka będziemy zadowolone.
Anett - zgodnie z zaleceniami Dorotki lap sen w ciągu dnia. Ja w nocy ostatnio lepiej, tylko te dziwne sny.

Zgłoś nadużycie #5380 2 października 2013, 10:37

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Dorota te TBS-y to fajne mieszkania mój znajomy tam mieszka :) Sama zajmuję się zawodowo nieruchomościami i przyznam, że to chyba najlepszy wynajem bo można wiązać z tym przyszłość, bo później są atrakcyjne ceny wykupu mieszkania :)

no nam powiedzieli, że np możemy sobie pomalutku składać i kasę i jak przekroczy bodajże 30% wartości mieszkanie, to będzie niższy czynsz, czy jakoś tak ;)
basza- internet bede miec, ale z niego bedziemy ogladac tv i bede musiala sie dzielic z moim tym internetem.... Tam nie bede miala wi fi, tylko internet z play. Chyba, ze mu kupie GTA V, to bede 24h/dobe na forum :D !

Zgłoś nadużycie #5381 2 października 2013, 10:41

GTA V to dobry pomysł by zająć czymś faceta :) )
Chyba czas na zrobienie polecanego przez Was syropu z cebuli...

Zgłoś nadużycie #5382 2 października 2013, 10:44

Dorota93 Supermama
moj szaleje za tym, a nie mam za co mu kupic. Zrobimy zbiorke na GTA V, zebym mogla byc na fm hahaha

Zgłoś nadużycie #5383 2 października 2013, 12:31

Konto usunięte
Hejka wróciłam ,byłam jeszcze po zakupy :) te bóle to nic takiego ,ale od kaszlu mam otwartą ? szyjkę macicy tak na opuszek palca :( mam leżeć i nic nie robić ,dostałam syrop na kaszel ,bo lekarz powiedział mi że od kaszlu można nawet poronić :( jak napada mnie kaszel ,to mam podtrzymywać sobie brzuch. jestem w wysokiej ciąży i mam na siebie uważać ...
Dorota będziesz musiała wziąć sobie internet ,bo to forum bez Ciebie umrze :D ja mam w tablecie internet za 30zł z t-mobile i jestem zadowolona :)
Basza no faktycznie ten wózek można podnieść najwyżej ,chyba tak wysoko ułożonej gondoli nie ma w żadnym wózku :)

Zgłoś nadużycie #5384 2 października 2013, 12:42

qasha Fajna mama
kincia leż i odpoczywaj :)

a ja dzisiaj zakupiłam dwa kocyki, 5 par skarpetek, body "super wnuczek" i 4-pak chusteczek Jonson&jonson nawilżanych. a tak z pracy się wyrwałam :D

Zgłoś nadużycie #5385 2 października 2013, 12:52

Konto usunięte
Qasha dzięki :* to niezle poszalałaś :P zdjęcia poprosimy :D

Zgłoś nadużycie #5386 2 października 2013, 12:54

Dorota93 Supermama
kincia to koniecznie uważaj na siebie teraz ! nic nie rób, nie kaszl! :P
qasha no fajnie, z pracy na zakupy sie ucieka, nono !

Zgłoś nadużycie #5387 2 października 2013, 13:20

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witajcie kochane!
ja dzis już z pracy pisze,koniec dobrego :)
Maluszek wierci sie na wszystkie strony,nawet w dzien gdys siedze przez chwile :)
zaczęłam Mu spiewac kołysaneczki bo ściągnęłam na potem cały folder.
Niech się uczy :) w tym tygodniu wykształca sie pamięc wiec moze cos zapamięta z mamusinych wypocin :D
Kincia uważaj na siebie i na maluszka-leż i pachnij :) ,ale uważaj
to idąc tą drogą zaparcia są nie wskazane bo to też ryzyko jak widzę..
mi przepisał lekarz taki syrop na zaparcia,ale mnie tak odrzuciło od wszelakich syropów ze nie wiem czy się zmusić.. ostatnio powąchałam i nawet zapachniało pomarańczą,wiec moze sie zmuszę bo skoro kaszel tak wpływa na dzieciaczka to zaparcia tym bardziej prawda?

Zgłoś nadużycie #5388 2 października 2013, 13:25

Dorota93 Supermama
zaparcia to podobno normalna sprawa, ale czy tak jest? mi juz troche minely :)

Zgłoś nadużycie #5389 2 października 2013, 13:27

No to jak widać kaszel jest groźny więc trzeba uważać... Kincia faktycznie teraz leż i pachnij :)
Ja jeszcze nic nie kupiłam może jak lekarz potwierdzi płeć i trochę się wykuruję to wpadnę w szał zakupowy :)

Zgłoś nadużycie #5390 2 października 2013, 13:28

Niutka26 Gotowa na wszystko
a miałyście już skurcze nocne?
mnie tak ostatnio złapał w łydkę że przez kilka dni kuśtykałam -tak długo ból trzymał..
i też podobno normalne :) ale jak życie utrudniają.. :)