Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5331 1 października 2013, 12:29

Dorota93 Supermama
Ece nie watpie ;) fajnie sie masz ;p

Zgłoś nadużycie #5332 1 października 2013, 12:54

lalaluna Świeżo upieczona
Mnie bardzo pomaga na zakatarzony i zapchany nos sinulan, jest bardzo skuteczny, bo po paru dniach jestem zdrowa i dla mnie bardzo wygodny, bo łykam tabletkę rano i cały dzień już nie myślę, że muszę coś znów wziąć, a do tego bardzo ciepłe, prawie gorące mleko z czosnkiem na noc, rozgrzewa i daje nieźle czadu; taki mix jest dla mnie idealny (poza tym, że trochę podśmierduję czochem :D )

Zgłoś nadużycie #5333 1 października 2013, 12:56

lalaluna Świeżo upieczona
Dziewczyny, macie jakieś domowe metody na rozstępy, dodam, że ćwiczę, robię peeling z kawy własnej produkcji i smaruję brzuch na maxa oliwą z oliwek

Zgłoś nadużycie #5334 1 października 2013, 12:59

Konto usunięte

lalaluna napisał(a)

Mnie bardzo pomaga na zakatarzony i zapchany nos sinulan, jest bardzo skuteczny, bo po paru dniach jestem zdrowa i dla mnie bardzo wygodny, bo łykam tabletkę rano i cały dzień już nie myślę, że muszę coś znów wziąć, a do tego bardzo ciepłe, prawie gorące mleko z czosnkiem na noc, rozgrzewa i daje nieźle czadu; taki mix jest dla mnie idealny (poza tym, że trochę podśmierduję czochem :D )

Fajnie że piszesz o tych tabletkach ,ale ja ze względu na zdrowie maluszka zrezygnowałam z jakichkolwiek tabletek :) wolę już zrobić sobie "parówkę" nad miską z gorącą wodą :D
a co do rozstępów ,to chyba najważniejsza jest właśnie pielęgnacja. Myślę że ta oliwa z oliwek powinna zapobiec :)

Zgłoś nadużycie #5335 1 października 2013, 13:02

Konto usunięte
tak jak myślałam ,tych tabletek nie można stosować ani będąc w ciąży ,ani karmiąc piersią .To są dość silne tabletki patrząc po składzie.Lepiej być ostrożnym ...

Zgłoś nadużycie #5336 1 października 2013, 13:04

Konto usunięte
Dorota ja to bym kupiła najchętniej dzisiaj wszystko i zrobiła odrazu pokoik ,a raczej "kącik" (bo stwierdziliśmy ze maluszek na razie będzie z nami w sypialni miał łóżeczko ) ,ale nie mam ani środków ,ani samochodu bo moj jest naszym samochodem na budowie. A raczej pieszo nie przyniosłabym tego wszystkiego do domu :D

Zgłoś nadużycie #5337 1 października 2013, 13:55

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Dorota ja to bym kupiła najchętniej dzisiaj wszystko i zrobiła odrazu pokoik ,a raczej "kącik" (bo stwierdziliśmy ze maluszek na razie będzie z nami w sypialni miał łóżeczko ) ,ale nie mam ani środków ,ani samochodu bo moj jest naszym samochodem na budowie. A raczej pieszo nie przyniosłabym tego wszystkiego do domu :D

jeju my to podobne jestesmy :D
tylko, ze ja jeszcze nie wiem gdzie bym to miala zaniesc :D

Zgłoś nadużycie #5338 1 października 2013, 14:24

Anett Gotowa na wszystko
Ja już po obiadku, zrobiłam te krokiety o których wspominałam, takie wielkie wyszły że się ostro najadłam no i smaczne wyszły aaale co ja się przy nich nawkurzałam yhh... wszystko mi z rąk leciało dziś... no myślałam, że zaraz coś rozwalę z tej złości. Kuchnia wygląda masakrycznie a najgorsze, że muszę to teraz posprzątać...

Ale już spokój, co do pokoiku czy kącika to też mi się marzy tak ślicznie urządzić, w moim przypadku to też będzie kącik przy sypialni ale na razie nie mam jak z tym ruszyć, moje poddasze jeszcze w stanie surowym :/
Zrobiłam tę listę dziś i muszę to skonsultować z przyjaciółką ale przeraża mnie heh, muszę się zacząć zbierać od tej wypłaty bo nie wyrobię się z kaską w końcu :)

Zgłoś nadużycie #5339 1 października 2013, 14:27

Dorota93 Supermama
Anett napewno pyszne wyszły ! No z tym to troche roboty jest :( Za to teraz sobie odpocznij :) :*

Zgłoś nadużycie #5340 1 października 2013, 14:31

Anett Gotowa na wszystko
No muszę bo już za długo na nogach, zaraz się rozplaszcze na kanapie :)

Zgłoś nadużycie #5341 1 października 2013, 17:05

Anett Gotowa na wszystko
Ja już zdążyłam sobie drzemkę strzelić a tu taka cisza. Jestem w szoku :p

Zgłoś nadużycie #5342 1 października 2013, 17:27

lorelei_l Fajna mama
Witam wszystkie mamy, właśnie wróciłam z pracy i stwierdziłam, że ten tydzień na zwolnieniu był całkiem fajny :) choć pewnie jakbym miała siedzieć kilka miesięcy w domu, miałabym odmienne zdanie. Jak sobie pomyślę, że jeszcze 2 miesiące mi zostały (od grudnia chce już być na zwolnieniu) a tyle rzeczy do zrobienia, to aż się włosy jeżą. Ale pewnie i tak się nie będę nudzić, bo jak patrzę ile rzeczy dla dzieci już macie, to wiem, że jestem daleko w tyle.

Zgłoś nadużycie #5343 1 października 2013, 18:11

Dorota93 Supermama
kochane w czwartek odbieramy klucze ! ! :) )

Zgłoś nadużycie #5344 1 października 2013, 19:15

qasha Fajna mama
Dorota suuuper :)

ja juz po lekarzu i UWAGA!!!! :D z Marysi zrobił się Staś :D i mamy na 100% synka ;) poza tym wszystko ok, wszystkie wymiary ok więc najważniejsze :) ufffff, normalnie musze to opić soczkiem :D

Zgłoś nadużycie #5345 1 października 2013, 19:17

Dorota93 Supermama

qasha napisał(a)

Dorota suuuper :)

ja juz po lekarzu i UWAGA!!!! :D z Marysi zrobił się Staś :D i mamy na 100% synka ;) poza tym wszystko ok, wszystkie wymiary ok więc najważniejsze :) ufffff, normalnie musze to opić soczkiem :D

jeeeeeeeee !! :D ahahaha , a dopiero co się chwaliłaś cukierkowymi śpiochami ! :D hihi
gratulacje Synusia :) Igorek ma kolegę kolejnego hihi. ale mam zaciesz ! :D

Zgłoś nadużycie #5346 1 października 2013, 19:38

Anett Gotowa na wszystko
Qasha gratuluję ogonka :) mamy sporą przewagę, ładnie :) ale
najważniejsze, że z maluchem wszystko w porządku. Bardzo się cieszę :)
Kochana jeszcze masz Piccolo do dyspozycji - no taka okazja :)

Dorota czy to te wymarzone klucze ?? ? Nowe mieszkanie, nowe życie :) no super, gratki :)
Lorelei_l nie ma czym się przejmować, ja już jestem na zwolnieniu, co prawda dopiero tydzień ale też nic nie mam jeszcze, wszystko jest do nadrobienia :) spokojnie od grudnia zdążysz :)

Zgłoś nadużycie #5347 1 października 2013, 19:47

qasha Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

jeeeeeeeee !! :D ahahaha , a dopiero co się chwaliłaś cukierkowymi śpiochami ! :D hihi
gratulacje Synusia :) Igorek ma kolegę kolejnego hihi. ale mam zaciesz ! :D

hehehe nooo cukierkowe body beda domowymi bodami :D tylko sukieneczki beda dla kogos prezentem :>

Zgłoś nadużycie #5348 1 października 2013, 19:59

lorelei_l Fajna mama
Quasha gratulacje :) widać, że w lutym się prawie sami chłopcy pojawią, za to dziewczynki się będą mogły czuć jak prawdziwe księżniczki :)
Dzięki Anett za pociechę, na razie robię listę rzeczy, które mam i generalnie są na niej 2 pozycje :D wobec chyba z 50, których nie mam :D będę mogła podsuwać bliskim pomysły na prezenty świąteczne. Zawsze to jakaś redukcja kosztów i dodatkowo mniejsze ryzyko niechcianych prezentów :)

Zgłoś nadużycie #5349 1 października 2013, 20:08

Dorota93 Supermama
lorelei_l (ale masz ciezki nick do napisania :P ) super pomysł z prezentami świątecznymi ;) też chyba tak zrobię ;)
Anett tak :) chociaż ogarnia mnie wątpliwość.. babie się nie dogodzi :P ale już "po ptokach", wprowadzamy się tam :)

Zgłoś nadużycie #5350 1 października 2013, 20:35

lorelei_l Fajna mama
Dorota93 :) możesz ominąć _l nie było już wolnego samego lorelei :D