Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5311 1 października 2013, 7:33

diaglab Gotowa na wszystko
Cześć :-) czyżbym ubiegła dziś Qashe w przy witaniu Was?! Wow! Już dawno nie byłam pierwsza :-D mi jest już trochę lepiej :-) bynajmniej pospałam dłużej niż wczoraj :-D
Anett- mnie bolą porządnie pachwiny od połowy tygodnia a cały czas leżałam. Weź magnez i dużo wypoczywaj :-)
Co do ruchów to moje albo się przewraca albo dotyka mnie raczkami i nozkami :-) czasem fajnie widać jak brzuch mi się rusza :-D cudowne uczucie! :-)

Zgłoś nadużycie #5312 1 października 2013, 7:40

diaglab Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

Czasami to odczuwam taką frustracje że nie moge nic zrobić, nie wiem co ludzie myślą że udaje czy co, ale nawet jak zaczne za dużo gadać to tętno mi przyśpiesza....dziwne.

Kirsti30 nie przejmuj się. Ja też mam czasami takie odczucia, a w szczególnosci gdy widzę ze wszystko za mnie musi robić mąż, a tylko leżę i pachnę przez co czuję się niepotrzebnai jak piąte koło u wozu :-( ale pocieszam się tym że jeszcze parę m-cy- oj wtedy to będziemy narzekać że nie mamy nawet czasu dla siebie :-D

Zgłoś nadużycie #5313 1 października 2013, 7:52

Dorota93 Supermama
milego dnia

Zgłoś nadużycie #5314 1 października 2013, 7:54

qasha Fajna mama
diaglab ;) nooo ;) jakoś dzisiaj w domu wszystko w biegu robilam :D ale już witam z pracy ;) od godzinki już w sumie ;)

kirsti - mnie tez czasami drazni takie zachowanie :/ a teraz jeszcze tym bardziej gdy hormony buzują ;)

miłego dnia mamusie ;)

Zgłoś nadużycie #5315 1 października 2013, 9:07

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry Mamusie :* czwartą noc z kolei męczył mnie mocno popieprzony sen, wręcz koszmarny ehh.. chyba za dużo o tym wszystkim myślę...
No ale już dzień na szczęście, niedawno co wstałam, pierwsze co to załączyłam muzykę, maluszek się kręci - od razu lepiej :) ujarzmiłam włos i wpadłam do Was, jeszcze chwilę muszę odczekać po tabletce i mykam na śniadanie.

Diaglab - właśnie całkowicie zapomniałam o magnezie, aj muszę się poprawić :) pewnie stąd te napinki mięśniowe bo wcześniej nie miałam z tym problemów.

Miłego dnia Grubaski Kochane :*

Zgłoś nadużycie #5316 1 października 2013, 9:16

Dorota93 Supermama
Powie grubaski :P
to dziś po śniadanku weź magnez :)

Zgłoś nadużycie #5317 1 października 2013, 10:06

Anett Gotowa na wszystko
No właśnie piję ten magnez :)

Dziś do mnie należy obiad hmm.... mam trochę bigosu z niedzieli, może krokiety ?? ?

Znów mam dylemat z prezentami, w niedzielę impreza imieninowa mojego dziadka. I co dla dziadka? A za tydzień z haczykiem urodziny siostrzyczki. I co dla Niej? :)

Zgłoś nadużycie #5318 1 października 2013, 10:08

Konto usunięte
Hej co tam u Was ? :) ja dziś nie najlepiej się czuje.. katar mnie męczy ,a do tego jak chodzę to bolą mnie pachwiny,chyba od ciężaru ,bo spory mam już brzuch...ale gdy poczuję ile miłości mam w brzuszku ,to zapominam o wszystkich dolegliwościach :) mam nadzieję że też tak macie :)

Zgłoś nadużycie #5319 1 października 2013, 10:33

Dorota93 Supermama
Kincia to odpoczywaj, kuruj się ! :*
no masz już spory brzuszek, może od tego Cię boli, a może naciągłaś sobie coś?
My dziś jedziemy oglądać to mieszkanko, ale znalazłam też fajne na wynajem tańśze, ale chyba nie ma możliwości kupna później a szkoda. Bo już umeblowane ;)

Zgłoś nadużycie #5320 1 października 2013, 10:36

Anett Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Hej co tam u Was ? :) ja dziś nie najlepiej się czuje.. katar mnie męczy ,a do tego jak chodzę to bolą mnie pachwiny,chyba od ciężaru ,bo spory mam już brzuch...ale gdy poczuję ile miłości mam w brzuszku ,to zapominam o wszystkich dolegliwościach :) mam nadzieję że też tak macie :)

Myślę, że wszystkie mamy tak samo :) bolą pachwiny ?? heh, a co dopiero za miesiąc, dwa, trzy...? :p
Ja też jeszcze borykam się z katarem ale nie wiem czy kiedykolwiek się go pozbędę :/

Co u nas ?? Do mnie w końcu dotarły wkładki na to płaskostopie, właśnie je podkleiłam... Trochę przeszkadzają ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Poza tym to po staremu :) dostałam od siostry M. dwie paki podkładów higienicznych Bella Mamma, parę książeczek o karmieniu piersią itp. i do tego jej listę co do szpitala, co dla dziecka, co dla Niej, co do domu... także przejrzę sobie to, coś pozmieniam... To moje zajęcie póki co.. :)

Zgłoś nadużycie #5321 1 października 2013, 11:55

basza Fajna mama
Dzień dobry! A u Nas dzisiaj słonecznie, ale zimno.... siedzę na allegro i szukam czegoś - sama nie wiem czego.
Co myślicie o wózkach stokke xplory ?? Któraś może używała. Wszystkim życzę miłego dnia :-) .

Zgłoś nadużycie #5322 1 października 2013, 12:00

Ece Gotowa na wszystko
hejka!
Ja się przywitam zza biurka w pracy zza gęstwiny papierów.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5323 1 października 2013, 12:02

basza Fajna mama

Ece napisał(a)

hejka!
Ja się przywitam zza biurka w pracy zza gęstwiny papierów.

Ece - to miłej pracy Dzielna Kobieto. :-)

Zgłoś nadużycie #5324 1 października 2013, 12:04

Konto usunięte
Dorota dzięki :* Trzymam kciukasy !!! :) miłego oglądania :)
Anett jak łączysz się ze mną w bólu ,to mnie mniej wtedy boli :P hehe a tak na serio ,to na prawdę fajnie że jest tu z kim popisać :) do wkładek na pewno się przyzwyczaisz :)
Basza to jest bardzo dobry wózek,w rodzinie mam sklep z wózkami i ten wózek najlepiej się sprzedaje ,chociaż nie jest najtańszy.Musi coś mieć w sobie :) nasz wózek już jest zamówiony ,wybraliśmy hartan topline s :)

Zgłoś nadużycie #5325 1 października 2013, 12:10

Dorota93 Supermama
my dostaliśmy jakiś, tylko za bardzo mi się nie podoba. No ale nie ma co wybrzydzać, zobaczymy jak się będzie spisywać, najwyżej się kupi inny :)
Dziewczyny kiedy robicie takie porządne zakupy dla dzidzi?

Zgłoś nadużycie #5326 1 października 2013, 12:15

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

jak dostanę chorobowe :D

Zgłoś nadużycie #5327 1 października 2013, 12:15

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

my dostaliśmy jakiś, tylko za bardzo mi się nie podoba. No ale nie ma co wybrzydzać, zobaczymy jak się będzie spisywać, najwyżej się kupi inny :)

ja planuję w grudniu,ale większość rzeczy mam.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5328 1 października 2013, 12:18

Konto usunięte
Basza co do wózka ,to mogę Ci powiedzieć że chyba ma najlepsze koła na te nasze krzywe chodniki :D bo one są wypełniane jakimś kauczukiem i są bardzo trwałe nie "zjadą" się tak szybko :) wózek nie jest tani ,ale ma wysoką średnią 4,65 ,co prawda ten co ja wybrałam ma średnią 5,24 ,ale ten o który Ty pytasz jest niczego sobie :)

Zgłoś nadużycie #5329 1 października 2013, 12:18

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

jak dostanę chorobowe :D

no w sumie ;)
my chyba też w grudniu, bo barbórka będzie to i kasy więcej :)

Zgłoś nadużycie #5330 1 października 2013, 12:22

Ece Gotowa na wszystko
Ja wczoraj dostałm miłą niepodziankę z pracy-gratyfikację za 10 lat pracy :-) ,więc odłożę i poszaleję w grudniu.Liczyłam,że będzie dopiero w listopadzie a tu taka miła niespodzianka :-) .Miło przytulić dodatkową pensyjkę,szczególnie w obliczu powiększenia rodziny.