Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5231 30 września 2013, 7:31

babeluniek Gotowa na wszystko
Wszystkie świętują niedzielę ;-)
Co u Was? Jak się czujecie? Mam nadzieję, że bierzecie przykład ze mnie i jest dużo lepiej :-)
Ten tydzień zapowiada się u mnie bardzo intensywnie więc raczej mnie nie będzie. Proszę, trzymajcie kciuki za mnie, żebym jakoś przetrwała te momenty, kiedy będę w centrum uwagi na swoim ślubie...

Zgłoś nadużycie #5232 30 września 2013, 7:45

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dzień dobry mamuśki. Dzisiaj na Podhalu trawa przymarznięta i widok super, powietrze lodowate, a jutro znowu wracamy do centrum, znaleźliśmy łóżeczko takie jak chcemy, także jutro też je odbierzemy.
Zastanawiam się jak wam te inhalacje idą, dzisiaj rano krwawiący nos :( problemy z oddychaniem w nocy.

A ogólnie życze wam udanego dnia i jak najwięcej kopniaków od bobasków :)

Zgłoś nadużycie #5233 30 września 2013, 7:56

qasha Fajna mama
Babeluniek na pewno będzie dobrze !! wpadaj i relacjonuj nam co sie dzieje :) i czekamy na fotki :)

Kirsti - biedulko kuruj się.

ja dzisiaj rano musialam skrobac szyby w samochodzie :/

Zgłoś nadużycie #5234 30 września 2013, 8:43

Konto usunięte
Witam jak u Was dzisiaj ? :)
Bąbeluniek trzymam za Ciebie kciuki ,ciesz się tym dniem ,bądz szczęśliwa i uśmiechnięta :)
Krisi widzę że masz "książkowe" objawy ciąży... śluzówki nosa są nabrzmiałe i wrażliwe ,dlatego krwawią ,a na tym etapie ciąży duszności to normalka.Raz w nocy mi było strasznie duszno ,a dziś rano jak szłam do sklepu to była mgła i też ciężko się oddychało.. miłego dnia ! :*
Qasha miłego dnia w pracy :)

Zgłoś nadużycie #5235 30 września 2013, 8:57

babeluniek będzie dobrze :) i pięknie a i ty świetnie sobie poradzisz w końcu jesteś przyszłą mamą a my musimy być twarde i dzielne :) hihihi. Nie moge sie fotek doczekać.
A ja sobie pooglądałam filmiki z nowo narodzonymi dziećmi i oczywiście skończyło się na ryczeniu...oj co się ze mną dzieje :P

Kincia masz racje, czytałam o tym, masakra :( duszności naprawdę mnie męczą....wrrr wrrrr.

Zgłoś nadużycie #5236 30 września 2013, 9:06

Konto usunięte
Kristi widzisz ile się naznosimy już w ciąży dla tych naszych pociech :) a za kilkanaście lat pewnie nawet do starej matki nie przyjdą w niedziele na obiad :D

Zgłoś nadużycie #5237 30 września 2013, 9:08

qasha Fajna mama
hehe na obiad do mamusi zawsze przyjada :D

a ja jutro ide na usg 3d ;) juz sie nie moge doczekac ;)

Zgłoś nadużycie #5238 30 września 2013, 9:13

Konto usunięte
Qasha zazdroszczę ,będziecie mieli super pamiątkę jak lekarz da Wam płyke ,albo zdjęcia :)

Zgłoś nadużycie #5239 30 września 2013, 9:15

Dorota93 Supermama
hejo :)
babelunku dasz rade, bedziesz blyszczec ! :) ) Mnie juz dopada stresik, to co dopiero Ciebie :)
kincia- jak tam tablet? Kiedy Ci go oddają?
qasha- no to super, że już jutro USG :) !!

Zgłoś nadużycie #5240 30 września 2013, 9:18

qasha Fajna mama

kincia napisał(a)

Qasha zazdroszczę ,będziecie mieli super pamiątkę jak lekarz da Wam płyke ,albo zdjęcia :)

płytka i zdjęcia będzie :)

mam nadzieję, że mała będzie chciała wspólpracować i popozuje troszkę :)

Zgłoś nadużycie #5241 30 września 2013, 9:18

Konto usunięte
Dorota jak zapłacę przelew ,to odeślą :D dziś 30-sty dostaniemy kasę na konto,bo strasznie dużo sobie życzą za naprawe,zresztą chyba już o tym tu marudziłam :D i zaraz zrobimy przelew,to myślę że w środę powinien już być.

Zgłoś nadużycie #5242 30 września 2013, 9:20

Konto usunięte

qasha napisał(a)

płytka i zdjęcia będzie :)

mam nadzieję, że mała będzie chciała wspólpracować i popozuje troszkę :)

może masz mniej uparte dziecko :P i się ładnie pokarze :) bo moje nigdy na usg się nie chce do końca pokazać :P

Zgłoś nadużycie #5243 30 września 2013, 9:22

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Dorota jak zapłacę przelew ,to odeślą :D dziś 30-sty dostaniemy kasę na konto,bo strasznie dużo sobie życzą za naprawe,zresztą chyba już o tym tu marudziłam :D i zaraz zrobimy przelew,to myślę że w środę powinien już być.

no to fajnie :) my jutro idziemy te mieszkanie ogladac, chcemy pozyczyc kase od mojego chrzestnego.
a teraz musiałabym jakieś śniadanko zjeść , bo coś mnie ssie w brzusiu ;)

Zgłoś nadużycie #5244 30 września 2013, 9:26

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

no to fajnie :) my jutro idziemy te mieszkanie ogladac, chcemy pozyczyc kase od mojego chrzestnego.
a teraz musiałabym jakieś śniadanko zjeść , bo coś mnie ssie w brzusiu ;)

No to super!!! wiedziałam że jakoś dacie radę z tym mieszkankiem :) powodzenia życzę ! i trzymam kciuki :* idz coś zjeść ,bo Igorek pewnie też już głodny :) smacznego Wam :)

Zgłoś nadużycie #5245 30 września 2013, 9:28

Dorota93 Supermama
ale chrzestny jeszcze o tym nie wie :D !

Zgłoś nadużycie #5246 30 września 2013, 9:46

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

ale chrzestny jeszcze o tym nie wie :D !

na pewno będzie wniebowzięty :D kto by nie pomógł takiej kochanej Dorocie ? :D

Zgłoś nadużycie #5247 30 września 2013, 9:49

Qasha ale rewelka, powodzenia :) ja też zastanawiam się nad tym 3D :)

Dorota powodzenia z chrzestnym.

A z tymi obiadkami, to przyjadą, też tego pewna jestem bo widze po sobie jak lubie na gotowe zawitać do mamy :) hihihihi.

Zgłoś nadużycie #5248 30 września 2013, 9:58

Dorota93 Supermama
Dziewczyny czy planujecie kolejne powiekszenie rodziny? W jakim odstepie czasu? Bo mi moj K powiedzial, ze ak bedziemy na wiekszym, to mozemy odrazu o drugie sie starac :D

Zgłoś nadużycie #5249 30 września 2013, 9:58

Ece Gotowa na wszystko
hej !
witam z pracy ;-) .
Babeluniek-trzymamy kciukasy :-) .
Qasha-za udane jutrzejsze usg też ,żeby Marysia wspólpracowała.
Dorotka-oby chrzestny pożyczył te pieniążki na gniazdko :-) .
kirsti-ja też się męczę z tymi krwawieniami z nosa-biorę na to 4 razy dziennie rutinoscorbin,ale spektakularnych efektów nie mam.Nie martw się po porodzie minie,tak było po Martynce :-) .A duszności są wpisane w ten stan,ale i tak cieszmy się że nie rodzimy latem,tak jak ja Martynę w sierpniu-wtedy to była normalnie rzeźnia-upały na maksa-myślałam,że ugotuję się żywcem ;-) .
Ja już po śniadaniu,teraz przegryzam maliny,zbierałam wczoraj w ogródku.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5250 30 września 2013, 10:06

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Dziewczyny czy planujecie kolejne powiekszenie rodziny? W jakim odstepie czasu? Bo mi moj K powiedzial, ze ak bedziemy na wiekszym, to mozemy odrazu o drugie sie starac :D

ja marzę o trójce dzieciaczków,ale nie wiem co będzie z moim M tzn. jak rozwinie się sytacja z tym jego kręgosłupem.Poza tym po Martynce przez rok nie miałam okresu,potem dwa poronienia i obawiam się że może nie być łatwo :-( .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0