Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5211 28 września 2013, 19:05

babeluniek Gotowa na wszystko
Ja też zrobiłam ciasto :-) Za godzinę będzie moja siostra :-)
Miłej reszty weekendu :-*

Zgłoś nadużycie #5212 28 września 2013, 19:17

diaglab Gotowa na wszystko
Ja również nie pogardziłabym kawałkiem hihi :-D smacznego :-)

Zgłoś nadużycie #5213 28 września 2013, 19:19

qasha Fajna mama
wpadaj ;) na pewno nie zabraknie ;)

Zgłoś nadużycie #5214 28 września 2013, 19:20

Konto usunięte
byście chociaż zdjęcie tych ciast dodały... :D nie dość że smaka narobią ,to nawet zdjęcia nie pokażą :( :P

Zgłoś nadużycie #5215 28 września 2013, 19:23

qasha Fajna mama
po zdjeciach jeszcze wiekszy smak :D

wstawie jutro ;) dzisiaj juz mam lenia :D

Zgłoś nadużycie #5216 28 września 2013, 23:43

Ece Gotowa na wszystko
Anamari-ja tez zaliczylam upadek na kolano w tym tygodniu,ale u mnie ruchy bez zmian-Mloda wierci się bez przerwy na wszystkie strony i czuję, ze ma się dobrze. Ja jestem drobnej budowy w związku z tym czuje ruchy od dawna i dość intensywnie,ale zgadzam się z Babeluńkiem ,ze to akurat indywidualna sprawa i nie ma się co porównywać.Jeśli się niepokoisz zawsze możesz skontaktować się z lekarzem lub pojechać na IP,zen sprawdzić czy z maluszkiem jest ok. A ciągnięcie w pachwinach to nic innego jak szybko nadciągające się więzadła-mnie tez teraz bardzo dokluczają,bo więcej chodzę-wszystko na mojej głowie dom,dziecko,palenie w piecu,zakupy,ciaganie ekwipunku do szpitala i czuje,ze nosze piłeczkę przed sobą.Z Martynką pamiętam ,ze odczuwalna to dopiero po terminie,ale każda ciaza jest inna,zresztą wtedy byłam 7 lat młodsza i bardziej elastyczna :-) .

Babelunku- faceci tak mają,ze nie zawsze rozumieją kobietki :-) .

Kirsti-dobrze,ze jesteś juz na miejscu. długie podróże to faktycznie nie fajna rzecz w ciazy-ja co prawda trochę czasu spedzam za kołkiem w ciągu dnia,ale na krótkich trasach,wiec nie odczuwamy tego.Poza tym myślę,ze te moje zastrzyki przeciw zakrzepów w skutecznie mnie chronią przed zakrzepicą.

Diaglab-co za lekarze w tym kraju,dobrze ze choć gin Ci pomoże. Dla mnie to niepojęte, ze odmawia się przyjęcia ciężarnej pacjentce, chore.Jakby było gorzej to zawsze możesz pojechać na IP,tam nie maja prawa Cie odesłać. Mam nadzieje,ze podkurujesz się domowymi sposobami.Dużo zdrowia.

Qasha-ale w narobilas smaka na ciacho-czekam na fotę, bo do W-wy za daleko ;-) .Ja nie mam póki co ani siły,ani inwencji twórczej na wypieki ani gotowanie.Jutro IDE na obiad do cioci na faszerowana cukinię :-) .

Kincia- naturalne metody walki z przeziebieniem maja ten mankament,ze smierdzą okrutnie. Ja nie wypije mleka z miodem i czosnkiem to samo syrop z cebuli i miodu-sam zapach jest odrażający i zbiera mi się na wymioty.Ale moja córcia jak jest chora to dzielnie pije te mikstury i nawet się nie wykrzywia.Ja póki co nie mam zamiaru chorować,bo ktoś się musi opiekować M i córeczką ;-) .

Dorotka-pewnie,ze nie ma sensu się zaharowywać.Może cos tajnego trafi się taniej :-) .

Mykam spać, bo północ się się zbliża. Dobranoc :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5217 29 września 2013, 8:39

Dorota93 Supermama
milego dnia :)
ece- kupilam w koncu tem metr :P

Zgłoś nadużycie #5218 29 września 2013, 9:07

Kiniaa Gotowa na wszystko
Witam niedzielnie :)
nasz pysio w brzuchu od rana daje o sobie znać...chyba upomina się o sniadanie :) fajne takie pukanie i nie mogę się doczekać tych większych kopniaczków po żebrach ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #5219 29 września 2013, 9:11

Dorota93 Supermama
Kiniaa nie tylko Ty ;)
a mi się śniło, że urodziłam dziewczynkę :D

Zgłoś nadużycie #5220 29 września 2013, 9:13

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Dorotka-ja się codziennie mierze i co dnia cos przybywa-szok normalnie.A jeszcze dwa tygodnie temu piszczalam,ze malo co widać.Wieczorem odpale lapka i wrzucę aktualne fotki-jestem grubaska w najszerszym miejscu 90cm :-) .A Maleńkiej chyba ciagle malo miejsca bo z uporem kopie i się wierci,ten Moj poranny ptaszek :-) .
Ja wstaje,bo piękny dzionek za oknem.Dziś miałam pobudkę o 5.30-szuranko i skrobanie,chyba razem z drewnem na opał wprowadzila się nielegalna lokatorka.Będę musiała nastawić pułapkę na wszelki wypadek.
Miłej niedzieli Brzuchatki :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5221 29 września 2013, 9:35

Dorota93 napisał(a)

Kiniaa nie tylko Ty ;)
a mi się śniło, że urodziłam dziewczynkę :D

może rzeczywiście będzie dziewczynka ;) bywaja i takie przypadki że w początkowych tyg lekarz dobrze nie rozpozna płci....przykładem jest moja siostra ;) :)

Zgłoś nadużycie #5222 29 września 2013, 9:36

qasha Fajna mama
witam się i miłej niedzieli :)

Zgłoś nadużycie #5223 29 września 2013, 9:42

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

może rzeczywiście będzie dziewczynka ;) bywaja i takie przypadki że w początkowych tyg lekarz dobrze nie rozpozna płci....przykładem jest moja siostra ;) :)

oj no coś Ty jak ja widziałam pisiolka ;)

Zgłoś nadużycie #5224 29 września 2013, 9:54

a mnie się ostatnio snił malutki pokoik na różowo z białym łóżeczkiem i tak dumaliśmy czyżby ten sen nam przepowiadał że będzie dziewczynka hehe.....no ale jednak zadomowił się kawaler w brzuszku :) :)

Zgłoś nadużycie #5225 29 września 2013, 10:16

miłej niedzieli mamusie :)
ja uciekam się ogarnąć bo zapowiada nam się ciekawa niedziela :)

Zgłoś nadużycie #5226 29 września 2013, 11:40

anamari Zadomowiona
dziekuje :)
uspokoiłyscie mnie
hah 4 ciaza a czuje sie czasem jakbym była pierwszy raz
Racjakazda z nas inbaczej przechodzi ciaze,ja tylkotak zapytałam z ciekawosci czy juz czujecie ruchy i z jaką czestotliwoscią
11.10 mam wizyte u ginia
nie mogiesie doczekac az zob je na usg i usłysze bicieserduszka
Ja na poczatku byłm załamana bo nie chciałam wiecej dzieci
ale stalo sie
juz przywykłam do tej mysli
ciuszki mam,najwiecej dziewczecuch tak bym chciala 3 córeczke
ale jak bedzie syn to....raczej tez pokocham
A chodze tez duzo,bo jak tu usiedziec z dziecmi w domu
trzebva zaprowadzic do zerowki,do przedszkola
choc jutro musimy autobusem bo maz wczesniej do pracy jedzie
potem zanim wróce do domu..to po 9
a jeszczewejsc na 3p,to dysze juz w połowie
nogi bola jak cholera
potem isc odebrac córke z przedszkola przed 13.i z nia isc po starsza do zerówki
a mała mi ucieka a ja nie moge biegac
..a z powrotem to na autobus bo juz nie mm siły na nogch - mamy kawełek drogi do domu jak na piechte

Zgłoś nadużycie #5227 29 września 2013, 13:29

lorelei_l Fajna mama
powiem Wam Dziewczęta, że mnie zainspirowałyście- zawsze jak czytam Wasze opisy obiadów to mi ślinka cieknie. Dziś mąż na wyjeździe, więc miałam dużo czasu wolnego i tak tworzę łososia pieczonego z sosem czosnkowym (dalej odganiam chorobę) z pieczonymi ziemniaczkami i buraczkami (ciągle zbyt niska hemoglobina) oraz szarlotkę kanadyjską :) Mąż jak wróci to pewnie stwierdzi, że macie na mnie dobry wpływ :D

Zgłoś nadużycie #5228 29 września 2013, 13:41

qasha Fajna mama
hehe gotuj gotuj ;) teraz musimy sobie dogadzac ;)

ja czekam na kumpele ;) tez szarlotka juz na stole ;)

aaaa i jest szansa ze moj misio dzisiaj wroci zdelegacji :) :) :)

Zgłoś nadużycie #5229 29 września 2013, 20:12

Dorota93 Supermama
hej mamusie ja mialam dzis udany dzien :)
Ale w kosciele tak mi slabo bylo, ze az mialam zimne poty! grr

Zgłoś nadużycie #5230 30 września 2013, 7:22

qasha Fajna mama
co tutaj taka cisza? haaaalooooo? :)

ja witam poniedziałkowo już z pracy ;)