Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #511 17 czerwca 2013, 9:02

luxurious Supermama

anusiaczek napisał(a)

Mdłości zaczynają się na dobre ok 6 tygodnia. Ja też czułam się jakbym w ciąży nie była, ale od kilku dni to się drastycznie zmieniło....Mam mdłosci cały dzień, a rano jak mam pusty żołądek to umieram...musze szybko coś zjeśc bo słabne...Mam duży apetyt, ale jak coś zjem ze smakiem to potem pookutuje...i mam nudności po tym czymś i taką odrazę do jedzenia. To trwa tak z godzinę i znowu mnie nachodzi na jakieś jedzenie...

A ja sie tam dalej w ciazy nie czuje :) no sorry 3 dni sie gorzej czulam a tak to gucio :) gdyby nie to, ze brak okresu i dwie grube krechy to bym nie wiedziala, ze jestem w ciazy :) A z synem jak bylam w ciazy dalej rzygalam niz widzialam :) Kazda ciaza jest inna to moze w cale mdlosci nie bedzie juz u mnie. hmm

Zgłoś nadużycie #512 17 czerwca 2013, 9:02

luxurious Supermama
u mnie z witamin femibion ale tak jak mi sie przypomni :)

Zgłoś nadużycie #513 17 czerwca 2013, 9:04

luxurious Supermama
A tak w ogole zapomnialam sie przywitac :) Dzien dobry.

Zgłoś nadużycie #514 17 czerwca 2013, 9:07

luxurious Supermama
tusia90 A Ty pracujesz? W czartek moze juz cos wiadac :) na ktora masz wizyte? Ja tez ide w czartek :)

Zgłoś nadużycie #515 17 czerwca 2013, 9:07

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

A tak w ogole zapomnialam sie przywitac :) Dzien dobry.

czesc :) jak tam Pan Fabiański ?? :)

Zgłoś nadużycie #516 17 czerwca 2013, 9:09

luxurious Supermama

Gatta napisał(a)

czesc :) jak tam Pan Fabiański ?? :)

A czemu Tymon wymiotuje? :( No to masz teraz ciezko :( U nas oki :) Mam nadzieje, ze grzecznie sie bawi w przedszkolu :)

Zgłoś nadużycie #517 17 czerwca 2013, 9:11

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

A czemu Tymon wymiotuje? :( No to masz teraz ciezko :( U nas oki :) Mam nadzieje, ze grzecznie sie bawi w przedszkolu :)

nie wiem;/ od 7 dzwoniłam do przychodni dopiero na 16 do lekarza;/ a na 18 mamy terapie małzenska

Zgłoś nadużycie #518 17 czerwca 2013, 9:15

luxurious Supermama
Gatta oja dopiero na 16? :( Biedny Tymon. A umiesz gdzies zostawic starszego syna czy musisz z 2 isc? A jak sie przeciagnie u tego lekarza to nie wiem czy sie wyrobicie na ta terapie.

Zgłoś nadużycie #519 17 czerwca 2013, 9:17

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

Gatta oja dopiero na 16? :( Biedny Tymon. A umiesz gdzies zostawic starszego syna czy musisz z 2 isc? A jak sie przeciagnie u tego lekarza to nie wiem czy sie wyrobicie na ta terapie.

no to trudno najwyzej dzis nie pojdziemy tylko sobie przelozym.. no masakra przyjmuja 2 lekarki jedna dzis w terenie .. masakra jakas.. teraz sie polozyl oglada bajeczki i przysypia.. ja t juz od razu nerwy boje sie ze to cos z tym rakiem ze daje o sobie znac..

nie no mam tescia kochanego on sie zajmie Kubulcem

Zgłoś nadużycie #520 17 czerwca 2013, 9:18

luxurious Supermama

Gatta napisał(a)

no to trudno najwyzej dzis nie pojdziemy tylko sobie przelozym.. no masakra przyjmuja 2 lekarki jedna dzis w terenie .. masakra jakas.. teraz sie polozyl oglada bajeczki i przysypia.. ja t juz od razu nerwy boje sie ze to cos z tym rakiem ze daje o sobie znac..

nie no mam tescia kochanego on sie zajmie Kubulcem

No wlasnie bo to nie wiadomo od czego ona ma te wymioty :( Trzeba czekac do lekarza.

Zgłoś nadużycie #521 17 czerwca 2013, 9:22

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

No wlasnie bo to nie wiadomo od czego ona ma te wymioty :( Trzeba czekac do lekarza.

mowie Ci masakra;/

jak sie czujecie ??

Zgłoś nadużycie #522 17 czerwca 2013, 9:22

Konto usunięte
luxurious gratuluje kolejny tydz ciazy skonczony :) )

Zgłoś nadużycie #523 17 czerwca 2013, 9:26

luxurious Supermama
A no 7 ale juz bym wolala 37 :P :)

Zgłoś nadużycie #524 17 czerwca 2013, 9:28

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

A no 7 ale juz bym wolala 37 :P :)

uwiez ze ja tez :)

Zgłoś nadużycie #525 17 czerwca 2013, 9:31

luxurious Supermama

Gatta napisał(a)

uwiez ze ja tez :)

haha no to sie rozumiemy haha :)

Zgłoś nadużycie #526 17 czerwca 2013, 9:32

tusia90 Początkująca

luxurious napisał(a)

tusia90 A Ty pracujesz? W czartek moze juz cos wiadac :) na ktora masz wizyte? Ja tez ide w czartek :)

Ja ma na 13, nie pracuje :) dzieci oprocz tego w brzuszku nie mam wiec jak P. jest w pracy to caly ten czas spedzam na forach czytajac i sie tylko tym stresujac, a ty na ktora masz? jak nic nie zobacze to bede sie jeszcze bardziej denerwowac :( a ty widzialas juz dzidzie? jak tak to w ktorym tygodniu?

Zgłoś nadużycie #527 17 czerwca 2013, 9:40

luxurious Supermama

tusia90 napisał(a)

Ja ma na 13, nie pracuje :) dzieci oprocz tego w brzuszku nie mam wiec jak P. jest w pracy to caly ten czas spedzam na forach czytajac i sie tylko tym stresujac, a ty na ktora masz? jak nic nie zobacze to bede sie jeszcze bardziej denerwowac :( a ty widzialas juz dzidzie? jak tak to w ktorym tygodniu?

To bedzie dopiero moja pierwsza wizyta. Ale nie mieszkam w pl :) tu trzeba przyjsc od 8 do 10 tygodnia :) normalnie bym szla za tydzien na wizyte ale nie moge bo jade do polski na miesiac :) Za szybko tez nie ma co isc. Jedna kolezanka z forum byla tak wczesnie jak Ty i nic lekarz nie widzial i byla zalamana placz itd. a za tydzien sie okazalo ze jest oki :) Ale moze u Ciebie bedzie juz cos widac . Nie czytaj tyle o tych zlych rzeczach na necie po co sie nakrecac . Trzeba myslec ze bedzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #528 17 czerwca 2013, 9:41

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

To bedzie dopiero moja pierwsza wizyta. Ale nie mieszkam w pl :) tu trzeba przyjsc od 8 do 10 tygodnia :) normalnie bym szla za tydzien na wizyte ale nie moge bo jade do polski na miesiac :) Za szybko tez nie ma co isc. Jedna kolezanka z forum byla tak wczesnie jak Ty i nic lekarz nie widzial i byla zalamana placz itd. a za tydzien sie okazalo ze jest oki :) Ale moze u Ciebie bedzie juz cos widac . Nie czytaj tyle o tych zlych rzeczach na necie po co sie nakrecac . Trzeba myslec ze bedzie dobrze :)

dokłądnie tak!!!

Zgłoś nadużycie #529 17 czerwca 2013, 9:44

luxurious Supermama
uciekam na sniadanko z mezem a potem takie tam haha :) milego i upalnego dnia babki :)

Zgłoś nadużycie #530 17 czerwca 2013, 9:45

Konto usunięte

luxurious napisał(a)

uciekam na sniadanko z mezem a potem takie tam haha :) milego i upalnego dnia babki :)

takie tam :D wiemy o co chodzi :D haha :) miłego dnia cioica:*