Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5171 28 września 2013, 8:28

lorelei_l Fajna mama
:) Witajcie,

Widzę, że wszyscy plany na weekend mają obszerne :) ja się muszę zabrać do wyrzucenia z szafy ubrań, w które nie mam szans już się zmieścić. Dziś się jeszcze okazało, że mój W zapomniałam nielicytować aukcji z wózkami dziecięcymi, więc wychodzi na to, że jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami aż dwóch wózków ( i to od razu w zestawie gondola, spacerówka, fotelik)

Zgłoś nadużycie #5172 28 września 2013, 8:34

Konto usunięte
Qasha ale śliczny ten śpiworek :)
lorelei_l nie da się tego jakoś odręcić ? po co Wam dwa wózki ? :P my też już zamówiliśmy swój ,ale tylko dlatego że czeka na niego się 10 tygodni ,a chcemy wydatki rozłożyć na różne miesiące :)

Zgłoś nadużycie #5173 28 września 2013, 8:44

lorelei_l Fajna mama
:) nie pytaj mnie po co mi dwa :) dobrze, że się nie zabrał się za kupowanie samochodu :D pewnie będziemy musieli go sprzedaż, tylko się wkurzam, bo jakby nie patrzeć to 500 zł zamrożone przez pewien czas.
Ja obecnie choruję na coś takiego http://www.smyk.com/cool-club-pajac-chlopiecy-rozmiar-62,p1075729096,ubranka-dla...

Zgłoś nadużycie #5174 28 września 2013, 9:17

qasha Fajna mama
lorelei - to czym prędzej go wystawcie na sprzedaż ;) hehe udany ten twoj maz :) moze tutaj ktoras dziewczyna odkupi ;)

a ten pajacyk - przesliczny :)

kincia - mam nadzieje ze na zywo bedzie rownie sliczny :)

Zgłoś nadużycie #5175 28 września 2013, 9:18

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
już wstaję.Trzeci raz dzisiaj w rozpocząłam sezon nocnych wędrówek na sikanko ;-) .Ale to wreszcie 6 miesiąc ciąży,więc pęcherz dużo mniejszy niż zazwyczaj ;-) .Młoda buszuje i ćwiczy kończyny,bo równocześnie czuje ja po jednej i drugiej stronie :-) .
Qasha-sliczny spiworek.
Kincia-kuruj się Kochana-oby odpuscilo to chorobsko.
Lorelei-l-ale numer z tymi wózkami, mam nadzieję,ze uda Ci się to jakoś odkrecic.A pajacyk słodki-nic dziwnego ze na niego chorujesz ;-) .Ja tez Lubie kupować w Smyku-choc zwykle czekam do wyprzedaży,bo te ich ceny to czasem trochę są na wyrost.
Zmykam na sniadanko,bo zaczyna mnie mdlic z głodu. Pewnie zajrzę do Was dopiero wieczorkiem.Udanej soboty :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5176 28 września 2013, 9:20

Ece Gotowa na wszystko
Kincia-gratki skończonego tygodnia :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #5177 28 września 2013, 9:38

Konto usunięte
Ece dziękuje :* nocne spacery do toalety co godzinę :D ja się chyba już nawet przyzwyczaiłam :D
Qasha przecież widać że przesliczny :) na żywo pewnie jeszcze piękniej wyglądają te wszystkie kolory :)
lorelei_l moja szwagierka miała taki podobny i też ze smyka ,na zimę idealny,bo jest bardzo ciepły :)

Zgłoś nadużycie #5178 28 września 2013, 10:03

babeluniek Gotowa na wszystko
Hej. U mnie jakby troszeczkę lepiej. Choć do pełnego wyzdrowienia daleka droga.
Jestem tylko ciągle zła na moją przyjaciółkę. Ona nie zna Gdańska i ktoś musi ją odebraać z dworca a dodatkowo rezerwacja w hotelu jest na moje nazwisko i muszę tam być, kiedy ona będzie się meldować. Powiedziałam jej wczoraj, że przez jej kaprys musiałabym zmienić godzinę fryzjera a tak naprawdę ten dzień będzie tak zabiegany, że nie mam gdzie go wcisnąć i w końcu zmiękła i wróciła do poprzedniej opcji przyjazdu. Ale co się nadenerwowałm to moje... :/
Dzisiaj wieczorem przyjeżdża moja siostra :) Więc pewnie nie będę tu tak często ale będę starała się zaglądać :)
Nie wierzę, że za tydzień będę żoną!

Zgłoś nadużycie #5179 28 września 2013, 11:27

qasha Fajna mama
babeluniek - dobrze ze odpuscila :) ale nerwow wspolczuje :/

odebralam spiworek ale nie jest to niemowlecy tak jak pani pisala na aukcji tylko na minium pol roku :D

no nic, poczeka na Manie ;) bedzie na druga zime ;)

Zgłoś nadużycie #5180 28 września 2013, 11:27

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-)
Babeluniek i Kincia jestem z Wami - musimy w końcu wyzdrowieć :-) mnie niestety żaden lekarz nie chce przyjąć :-( zadzwoniłam do ginekologa i kazal mi brać syrop prawoślazowy i Eludril czy coś takiego, zrobiłam też syrop z cebuli czosnku i cytryny i spróbuje podleczyć się tym przez weekend a w pon. Idę do lekarza. Zaraz zadzwonie do pracodawcy, napewno się ucieszy :-P
Babeluńku nie daj sobie wejść na głowę, przed ślubem faktycznie jest jeszcze dużo przygotowań no i ten stres. Nie ma co sobie szarpać nerwów przez gości. Masz być szczęśliwa z mężem tego dnia :-)
Nocne podróże do toalety dotknęły też i mnie :-D tak w ogóle obudziłam się dziś wyspana po 4 :-D byłam w szoku a ok. Północy poszłam spać :-P

Zgłoś nadużycie #5181 28 września 2013, 11:42

babeluniek Gotowa na wszystko
Chorowitki, pijcie napar z lipy :) Szczególnie na wieczór, on działa napotnie i też podobno pomaga. Miałam w domu i na opakowaniu jest informacja, że w ciąży nie powinno się pić, ale moja lekarka też mi polecała.

Zgłoś nadużycie #5182 28 września 2013, 11:47

qasha Fajna mama
napotnie też działa imbir. ja robiła tak: kroiłam imbir wplasterki, zalewam wrzatkiem, zaparzam okolo 5 min pod przykryciem, dodaje miod i cytryne. i pije cieple i pod kolderke ;)

Zgłoś nadużycie #5183 28 września 2013, 11:55

diaglab Gotowa na wszystko
Zrobiłam syrop z cebuli na bazie miodu lipowego, więc może pomoże :-) choć jakiś słaby ten syrop mi wyszedł niż pamiętam jego smak z dzieciństwa. A nie wiecie może czy ten syrop prawoślazowy można stosować z tym z cebuli?

Zgłoś nadużycie #5184 28 września 2013, 12:05

Konto usunięte
dzięki za pomysł z imbirem i naparem ! :) na pewno spróbuję :D wypije i zjem wszystko tylko żeby mi pomogło ! mój nie przepada (delikatnie mówiąc :D ) za zapachem cebuli... dziś nad ranem obudziłam się na pisiu i otworzyłam słoik z syropem z cebuli ,a mój ukochany uciekł na kanapę spać :D teraz dzwonił z pracy i pytał czy cebulą jeszcze pachnę :D a teraz pachnę lepiej ,bo zjadłam bułkę z serkiem i czosnkiem i do tego WASZE ulubione mleko z czosnkiem miodem i cytryną :D naprawde ochydnie pyszne !!!!! :D :D

Zgłoś nadużycie #5185 28 września 2013, 12:09

Dorota93 Supermama
oj chorowite babeczki- zdrowiejcie ! :*
haha ale numer z wózkami :D
gratulacje pełnych tygodni. Kincia idziesz jak burza- urodzisz pierwsza ! ;)
diaglab- to niedopuszczalne, że lekarz nie chce przyjac kobiety w ciazy !! To jakas paranoja!
babeluniek- nie denerwuj się ! :* To ma byc Twoj dzien, inni mają się dopasować do Ciebie, a nie Ty do innych i kropka! o!

Zgłoś nadużycie #5186 28 września 2013, 12:15

Dorota93 Supermama
Z tego mieszkania chyba nic nie wyjdzie, zobaczymy. Mój K tak się tym przejął, że aż go głowa wczoraj tak rozbolała, że szok. Powiedziałam mu dziś, że dzisiejszy dzień będzie bez rozmyślań nad temat mieszkania, bez myślenia o pieniądzach- zero stresów :) pojechał teraz trawę kosić, ja trochę ogarnę mieszkanie, potem na obiadek robie spaghetti.
K w ogóle już myśli, czy nie lepiej kupić domu. Z tym, że musielibyśmy zostać na naszej kawalerce jeszcze ok 5lat. Narazie nie chcę myśleć o tym, to mieszkanie tak mnie powaliło, że nie chcę nic innego. Ale nie kosztem zarobienia się mojego chłopa. Już mu powiedziałam, że wezmę się za jakieś robótki domowe, żeby jakieś pieniążki mieć i się dokładać. Na to mi powiedział, że jak chcę to ok, ale on i tak chce, żebyśmy mieli kasę bez mojego wkładu, bo z dzieciątkiem będzie mi ciężko jeszcze pracować cały czas, a co zarobię to nasze. I on nie chce, żebym sie martwiła o kasę, bo to jego zmartwienia. Ale no widzę, że się męczy. A chcę mieć chłopa w domu, a nie ciągle w pracy. Takie moje refleksje. Trochę się namarudziłam, ale już mu nie chcę truć. .

Zgłoś nadużycie #5187 28 września 2013, 12:23

Kiniaa Gotowa na wszystko
Dzieńdoberek kobitki :)

U nas piękny dzień się zapowiada,świeci słoneczko a my szykujemy się właśnie na długi spacerek :) :)

ale się rozchorowałyście bidule....zdrowiejcie szybko :) :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #5188 28 września 2013, 12:31

kirsti30 Gotowa na wszystko
Witajcie kochnane. Ja już na podhalu ;) wczoraj wieczorem dojechaliśmy i ... z czystym sumieniem stwierdzam że koniec z podróżowaniem, to jest masakra dla mnie. Kręgosłup, kolana dzisiaj rano, biodra :( eh. Szkoda gadać. Od listopada nie ruszam się z domu. Maleństwo kopie na całego hihihi, co mnie cieszy i tatuś też poczuł wyskoki :) .
Gratuluje pełnych tygodni.
Pajacyk rewelacyjny, a my może od przyszłego miesiąca za zakupy się weźmiemy....a gdzie tu jeszcze węgiel...eh ;) . Będzie dobrze.
Pozdrawiam mamuski.

Zgłoś nadużycie #5189 28 września 2013, 12:41

anamari Zadomowiona
hej mam pytanko do przyszłych mam po 17tyg-do 20...--chodzi o ruchy ,maluszka
czy na początku tez czułyscie rzdziej?
ja ostatnio-w srode chyba..l;ezalam i brzuch lekko ncisałam i dzidzius "odpuknął"
a wczoraj sie przestraszyłam troche
bo byłam na nowym mieszkaniu ,atm jeszcze nie gotowe do wprowadzki
mamy tam panele i na nich kartonowe paski,i poslizgnełam sie
i na kolana upadłm
rano to było
potem chodziałm normalnie,nic sie nie działo złego
pozniej jak juz z dziecmi chodziłam tam i tu to bolało mnie w okolicy krocza,bardziej w pachwinie nawet
wieczorem "macałam" brzuch ale jakos tak nie czułam "pukania"tzn raz leciutko
..i kurde w 4 ciazy jestem a powinnam wiedziec co i jak
ale pozapominałam jak to jzu jest

Zgłoś nadużycie #5190 28 września 2013, 12:50

Dorota93 Supermama
Ja Ci powiem, ze moj maly tez ma ciche dni. Jeden dzien jest aktywny, a potem mniej. Ale nie wiem jak po upadku. Ale chyba jest dobrze :) jak Cie bedzie niepokoic to do lekarza, ale nie martw sie tym, ze sie mniej rusza :)