Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #5011 26 września 2013, 16:58

qasha Fajna mama
Babeluniek kuruj się kochana!! ja na szczęście już dochodzę do siebie.

a robiłaś sobie miksturę: duuuzo czosnku drobno posiekanego, miód, cytryna i odrobine przegotowanej wody? mówię ci - robiłam tak 3 razy dziennie i pwoiem ci ze na mnie podzialalo chyba wlasnie to. aaa i jeszcze robilam imbirowa herbatke: siekalam imbir świeży na palsterki, zalewalam wrzatkiem i zaparzalam okolo 5-8min,dodawalam miod i cytryne. to znowu rozgrzewająco dziala :)

wyprobuj tego :)

kincia - tort pierwsza klasa :) jak z cukierni :)

Zgłoś nadużycie #5012 26 września 2013, 17:15

babeluniek Gotowa na wszystko
Qasha, tak.. Robiłam tą miksturę magiczną ale niestety nic. U mnie tak jest co rok, bez antybiotyku się nie obchodzę. Choć w tamtym roku nie brałam antybiotyków, za to byłam chora od listopada do lutego :(
Kincia, widzę, że u Ciebie podobnie, dlatego od razu zapobiegaj! :)

Zgłoś nadużycie #5013 26 września 2013, 17:18

babeluniek Gotowa na wszystko
A tak w ogóle, to miałam szybkie usg dopochwowe (żeby sprawdzić szyjkę, czy przez napady kaszlu nic się z nią nie dzieje) i jak je wprowadziła, to po raz kolejny pierwszy ukazujący się obraz to były rozkraczone nogi mojej córci ;) Także znowu nie ma wątpliwości, że jest dziewczynką :)
Choć obawiam się już tej bezwstydnicy!

Zgłoś nadużycie #5014 26 września 2013, 17:28

Kiniaa Gotowa na wszystko
Witajcie dziewuszki drogie :)

kincia i ty też robisz smaka na takie pyszności jak Dorota.....oj kusicie :) :)

qaska-chciałam ci powiedzieć iż bardzo cie podziwiam że tak rano wstajesz do pracy,
mnie chyba nikt by nie zgonił z łóżka tak rano do pracy...
tu wszyscy chodzą na 8:30-9:00 więc i ja mam na 9 i dobrze tak, bo mam rano czas na spokojnie przygotować siebie i córkę do wyjścia i odwieźć Kornelie do żłobka także ja bym rano tak jak ty nie dała rady ;)
qaska wielki szacunek w twoją stronę :) :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #5015 26 września 2013, 17:31

babeluniek to widze że nie tylko nasze chłopaki tak swiecą ale twoja też się nie zakrywa :) :)

Zgłoś nadużycie #5016 26 września 2013, 17:33

qasha Fajna mama
Kiniaa to jest kwestia przyzwyczajenia :)

w Warszawie to mi odpowiada,bo jadąc na 7 do pracy - nie ma jeszcze korków a wracając około 14-15 też jeszcze tragedii nie ma ;) czasami jak pojade na 8 czy 9 to masakra, jade 3 razy dluzej. wiec motywacja do wczesniejszego wstawania jest ;)

Zgłoś nadużycie #5017 26 września 2013, 17:46

Niutka26 Gotowa na wszystko
kincia torcik wygląda smakowicie!
a propos kotkow to i ja sie pochwale moim rozczochrancem ;) teraz niestety przebywa u moich rodzicow na wsi bo ze wzgledu na ciąże nie chcialam ryzykowac i ma lepsze zycie niz w bloku,ale tęskno mi za nim strasznie ..

Zgłoś nadużycie #5018 26 września 2013, 17:57

Anett Gotowa na wszystko

Niutka26 napisał(a)

kincia torcik wygląda smakowicie!
a propos kotkow to i ja sie pochwale moim rozczochrancem ;) teraz niestety przebywa u moich rodzicow na wsi bo ze wzgledu na ciąże nie chcialam ryzykowac i ma lepsze zycie niz w bloku,ale tęskno mi za nim strasznie ..

Ojej świetny jest :) nic tylko przytulać i przytulać! :) to jakaś konkretna rasa? :)

Zgłoś nadużycie #5019 26 września 2013, 18:14

Konto usunięte
Niutka kotek cudooowny !!! czy to bryś długowłosy ? co to za rasa :D

Zgłoś nadużycie #5020 26 września 2013, 18:19

diaglab Gotowa na wszystko
Ojej macie fajne te kotki :-) ! Qasha-dobrze Cię rozumiem, ja wstaje o 5:20 jak idę do pracy i też by uniknąć korków w Lublinie-choć to o wiele mniejsze miasto ale żeby dostać się do centrum o 8 to graniczy z cudem....więc też wolę wcześniej wstać i wrócić szybciej do domu, przynajmniej można coś jeszcze zrobić :-)

Zgłoś nadużycie #5021 26 września 2013, 18:44

to norweski leśny,a dokladnie kociczka z charrrakterem :) choc teraz sie babunia z Niej robi powoli :)
zawsze przychodzila do mnie na brzuszek,kladla sie calym cialkiem i wtulała w szyje albo we włosy i robiła mi masaż jak jeszcze miałam długie :)
a tutaj malusi -teraz większy jest od klatki :)

Zgłoś nadużycie #5022 26 września 2013, 19:03

Konto usunięte

Niutka26 napisał(a)

to norweski leśny,a dokladnie kociczka z charrrakterem :) choc teraz sie babunia z Niej robi powoli :)
zawsze przychodzila do mnie na brzuszek,kladla sie calym cialkiem i wtulała w szyje albo we włosy i robiła mi masaż jak jeszcze miałam długie :)
a tutaj malusi -teraz większy jest od klatki :)

ojejku prześliczny !!! moja brytyjska też ma charakterek :) nie oddałam jej nigdzie ,bo miałam toksoplazmoze w ciąży i bez sensu było by wydawać kota po fakcie.. :)

Zgłoś nadużycie #5023 26 września 2013, 19:09

Anett Gotowa na wszystko
Nie mogę się napatrzeć na tego sierściuszka, taki milusi że ach.. :)
Oj dziewczyny jeszcze we wtorek i ja wstawałam do pracy o 4.50 ale wcale za tym nie tęsknie :) przez 2 dni już zdążyłam przyzwyczaić się do zwolnienia :) wręcz współczuje, ale fakt to jest kwestia przyzwyczajenia :)
Paznokcie już zrobione- fioletowy frenchyk, a teraz bym coś zjadła tylko co ?? ? hmm.... mam ochotę na coś dobrego ale jednocześnie szybkiego do zrobienia, z tym że nie kanapki. Niech pomyślę.....
A jeszcze co... Gdzie nasza Dorota się dziś podziała?

Zgłoś nadużycie #5024 26 września 2013, 19:23

Anett hehe też pomyślałam co z Dototą :) zaniedbuje nas dzisiaj ;)

Zgłoś nadużycie #5025 26 września 2013, 19:27

Anett Gotowa na wszystko
No brakuje tu jej świergotania :) nie wiem jak ona się teraz usprawiedliwi... :p

No i na nic ciekawego nie wpadłam, teraz wsunę serek wiejski z odrobiną cebulki i przypraw a delikatnie poprawie kanią smażoną :)

Zgłoś nadużycie #5026 26 września 2013, 19:35

diaglab Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Oj dziewczyny jeszcze we wtorek i ja wstawałam do pracy o 4.50 ale wcale za tym nie tęsknie :) przez 2 dni już zdążyłam przyzwyczaić się do zwolnienia :) wręcz współczuje, ale fakt to jest kwestia przyzwyczajenia :)

No właśnie mi się kończy już dobre i od poniedziałku znowu pobudki mnie czekają, aż się nie chce:/ to były błogie 2 tygodnie....chętnie bym już została do końca na urlopie :D ale nie ma tego dobrego eh.... :(
Ja zrobiłam pizzę , idę zaraz wtrynić :D

Zgłoś nadużycie #5027 26 września 2013, 19:53

ja wstaje prawie codziennie o 6 rano i czasem ciężko wstac,ale odkąd jestem w ciąży mam wiecej energii do wstawania niż przed :)
ja od trzech dni mam nową zachciankę-wcinam na noc po 2-3 pomarańcze :D a takie są słodziutkie że oprzec się nie mogę :)

Zgłoś nadużycie #5028 26 września 2013, 19:55

Anett Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

No właśnie mi się kończy już dobre i od poniedziałku znowu pobudki mnie czekają, aż się nie chce:/ to były błogie 2 tygodnie....chętnie bym już została do końca na urlopie :D ale nie ma tego dobrego eh.... :(
Ja zrobiłam pizzę , idę zaraz wtrynić :D

Hej Kochana to czemu nie przytniesz zwolnienia ?? ja stwierdziłam że juz mi starczy... :)

Zgłoś nadużycie #5029 26 września 2013, 20:41

Anett Gotowa na wszystko
Do tej pory była wersja, że tato odnowi moje łóżeczko które sam dla mnie wyrzeźbił jak się urodziłam, ale właśnie się dowiedziałam że zamierza zrobić nowe drewniane łóżeczko na płozach :) na początek takie malutkie, a jak zacznie się podnosić na nóżkach to drugie większe.. taki cudak :) ale to miłe.. :D

Zgłoś nadużycie #5030 26 września 2013, 20:49

qasha Fajna mama
Anett suuuper :)

mi teść robi kołyskę :)