Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #491 17 czerwca 2013, 8:00

Konto usunięte

tusia90 napisał(a)

A powiedzcie mi czy to moze byc jakis zly znak ze nie miewam jeszcze mdlosci? Naczytalam sie o pustych jajach plodowych i o tym ze wtedy jest mniej objawow i umieram ze strachu :(
To moja pierwsza ciaza.

nie czytaj tych głupot to po pierwsze!! po drugie kazda ciaz jest inna i nie ma co sie martwic na zapas!! kiedy masz gina ??

Zgłoś nadużycie #492 17 czerwca 2013, 8:10

tusia90 Początkująca
W czwartek. Moze juz byc cos widac? Owulacja na 100% byla 29/30 maj bo mialam USG robione 28 maja a na nastepny dzien czulam ze jajeczko wypuszczone :)

Zgłoś nadużycie #493 17 czerwca 2013, 8:11

Konto usunięte

tusia90 napisał(a)

W czwartek. Moze juz byc cos widac? Owulacja na 100% byla 29/30 maj bo mialam USG robione 28 maja a na nastepny dzien czulam ze jajeczko wypuszczone :)

ja w 5 tyg zobaczyłam maluszka wyraznie i nawet serduszko ale to juz sprawa indywidualna u jednej jest szybciej u drugiej pozniej..nie martw sie na zapas bo szkodzisz maluskowi :)

powiedz nam cos o sobie skad jestes itd

Zgłoś nadużycie #494 17 czerwca 2013, 8:18

tusia90 Początkująca
Z Jaworzna na Śląsku. Lat 23. A z tego co wyliczyłam to zacznie sie pierwszy dzień 6 tygodnia w dzień wizyty :) A ty Gatta skąd jesteś?

Zgłoś nadużycie #495 17 czerwca 2013, 8:19

Konto usunięte

tusia90 napisał(a)

Z Jaworzna na Śląsku. Lat 23. A z tego co wyliczyłam to zacznie sie pierwszy dzień 6 tygodnia w dzień wizyty :) A ty Gatta skąd jesteś?

ja jestem z Bydgoszczy mam 26 lat i mam juz 2 dzieci to moja 4 ciaza a 3 dziecko..

Zgłoś nadużycie #496 17 czerwca 2013, 8:27

tusia90 Początkująca
To pół Polski między nami :) Coś mało tych lutowych mamuś tutaj ale chyba jeszcze jest troszke czasu no i luty krótszy to trudniej sie załapać :D Też bym juz chciala dzieciaczka miec na swiecie, jecze o dziecku juz z 1,5 roku :) ale udalo sie za pierwsza proba, tzn. chyba setna bo owulacja byla dopiero w 50 dc (wczesniej bralam tabletki przez dwa miesiace i tak mi sie pokickalo) myslisz ze to ma jakis wplyw na jakosc jajeczka? Bo ja tak sobie mysle ze nawet lepiej chyba jak ma wiecej czasu
:) heh

Zgłoś nadużycie #497 17 czerwca 2013, 8:28

Konto usunięte

tusia90 napisał(a)

To pół Polski między nami :) Coś mało tych lutowych mamuś tutaj ale chyba jeszcze jest troszke czasu no i luty krótszy to trudniej sie załapać :D Też bym juz chciala dzieciaczka miec na swiecie, jecze o dziecku juz z 1,5 roku :) ale udalo sie za pierwsza proba, tzn. chyba setna bo owulacja byla dopiero w 50 dc (wczesniej bralam tabletki przez dwa miesiace i tak mi sie pokickalo) myslisz ze to ma jakis wplyw na jakosc jajeczka? Bo ja tak sobie mysle ze nawet lepiej chyba jak ma wiecej czasu
:) heh

spokojnie napewno bedzie wszystko ok :) o malutko jest nas lutowych mamu ja mam termi na 31 stycznia a 1 luty wiec pisze i tu i na stycznioweckzach tam jest nas duzo :)

Zgłoś nadużycie #498 17 czerwca 2013, 8:28

Konto usunięte
..........

Zgłoś nadużycie #499 17 czerwca 2013, 8:33

tusia90 Początkująca
Gatta a jak moge zapytac to ty masz brzusio taki juz w tym tygodniu bo widze ze ogolnie szczuplutenka jestes? to bedziesz miala dzidzie praktycznie w moje urodziny bo jestem 30 styczen :) skromnie powiem ze super data ci wpadla :D heh

Zgłoś nadużycie #500 17 czerwca 2013, 8:36

Konto usunięte

tusia90 napisał(a)

Gatta a jak moge zapytac to ty masz brzusio taki juz w tym tygodniu bo widze ze ogolnie szczuplutenka jestes? to bedziesz miala dzidzie praktycznie w moje urodziny bo jestem 30 styczen :) skromnie powiem ze super data ci wpadla :D heh

tak to moj obecny brzuszek :) mozesz sobie wejsc w zakladke u góry pisze blog i tam jest całe moje zdjecie z brzuszkiem :) ojj data bardzo fajna mi wypadła ogolnie ja mam ur 5 stycznia ale niech sobie maluszek tam siedzi tak długo jak trzeba :) masz jakies objawy ciazy ??

Zgłoś nadużycie #501 17 czerwca 2013, 8:42

tusia90 Początkująca
Pewnie niech siedzi ile mu tylko potrzeba jakos to musimy wytrzymac te niecierpliwosc :) przedewszystkim piersi, twarde jak skala, bola jak wstaje to czuje jakbym miala przywiazane kamienie i opadly heh a pozatym śluz biały, gęsty i dużo, senność i z takich bardziej dokuczkliwych to wzdecia, gazy od samego zagniezdzenia (wydaje mi sie ze wtedy bo mialam plamiene jednorazowe na brazowo) i bekanie :( juz przed ciaza mialam problemy z zaparciami ale teraz to uciazliwe :(

Zgłoś nadużycie #502 17 czerwca 2013, 8:43

tusia90 Początkująca
Aha no i siusiu siusiu i jeszcze raz siusiu :D

Zgłoś nadużycie #503 17 czerwca 2013, 8:43

tusia90 Początkująca
A ty jak tam z objawami? Planowane, kiedy sie dowiedzialas itp? :)

Zgłoś nadużycie #504 17 czerwca 2013, 8:47

anusiaczek Zaprawiona w bojach

tusia90 napisał(a)

A powiedzcie mi czy to moze byc jakis zly znak ze nie miewam jeszcze mdlosci? Naczytalam sie o pustych jajach plodowych i o tym ze wtedy jest mniej objawow i umieram ze strachu :(
To moja pierwsza ciaza.

Mdłości zaczynają się na dobre ok 6 tygodnia. Ja też czułam się jakbym w ciąży nie była, ale od kilku dni to się drastycznie zmieniło....Mam mdłosci cały dzień, a rano jak mam pusty żołądek to umieram...musze szybko coś zjeśc bo słabne...Mam duży apetyt, ale jak coś zjem ze smakiem to potem pookutuje...i mam nudności po tym czymś i taką odrazę do jedzenia. To trwa tak z godzinę i znowu mnie nachodzi na jakieś jedzenie...

Zgłoś nadużycie #505 17 czerwca 2013, 8:48

tusia90 napisał(a)

Pewnie niech siedzi ile mu tylko potrzeba jakos to musimy wytrzymac te niecierpliwosc :) przedewszystkim piersi, twarde jak skala, bola jak wstaje to czuje jakbym miala przywiazane kamienie i opadly heh a pozatym śluz biały, gęsty i dużo, senność i z takich bardziej dokuczkliwych to wzdecia, gazy od samego zagniezdzenia (wydaje mi sie ze wtedy bo mialam plamiene jednorazowe na brazowo) i bekanie :( juz przed ciaza mialam problemy z zaparciami ale teraz to uciazliwe :(

Na zaparcia w pierwszej ciąży lekarz zalecał mi lactulosum-syrop-skutecznny i bezpieczny. Jak narazie w tej ciąży mam tendencję do biegunek :)

Zgłoś nadużycie #506 17 czerwca 2013, 8:51

Konto usunięte

tusia90 napisał(a)

A ty jak tam z objawami? Planowane, kiedy sie dowiedzialas itp? :)

my pkanowalismy kolejne dziecko zaszłam w ciaze niestety mw 9 tyg ciazy poroniłam potem zaszłam za 2 razem.. teraz mam mdłosci miałam plaminie biore dupasthon luteine i witaminy.. siusiu t6ez chodze czesceij bola mnie piersi i plecy..

Aniusiaczek gratuluje 7 tyg ciazy:*

Zgłoś nadużycie #507 17 czerwca 2013, 8:54

tusia90 Początkująca
A jakie bierzecie witaminki ? Ja biore Folik od miesiaca a w sobote zaczelam brac dodatkowo Falvit mama, ale martwi mnie tez ze w tych witaminkach jest duzo wit A. A jak chodzi o lagodzenie objawow to jestem w stanie znosic wszystko nawet te zaparcia na rzecz nie brania zadnych lekow :) moja pierwsza ciaza wiec jak z jajkiem :D przyjaciolka sie ze mnie smieje ale ona juz ma 1,5 coreczke i wlasnie wczoraj jej wypomnialam jak ona sie cackala ze soba w ciazy to sie usmialysmy :)

Zgłoś nadużycie #508 17 czerwca 2013, 8:54

Apropos brzuszków to mi też już rośnie. Ja ogólnie jestem bardzo szczupła (51 kg), ale już widzę, że mój brzuch się uwypukla z dnia na dzień. Rano mam tak lekko odstający, a wieczorem taki jak napompowany. Ostatnio tesciowa, tak popatrzyła na mnie i się pyta czy ten brzuszek to już z tej ciąży (hehe), bo jeszcze dwa tygodnie temu widziała, że jestem płaska :)

Zgłoś nadużycie #509 17 czerwca 2013, 8:56

Konto usunięte

anusiaczek napisał(a)

Apropos brzuszków to mi też już rośnie. Ja ogólnie jestem bardzo szczupła (51 kg), ale już widzę, że mój brzuch się uwypukla z dnia na dzień. Rano mam tak lekko odstający, a wieczorem taki jak napompowany. Ostatnio tesciowa, tak popatrzyła na mnie i się pyta czy ten brzuszek to już z tej ciąży (hehe), bo jeszcze dwa tygodnie temu widziała, że jestem płaska :)

pokazuj brzuszek!!

Zgłoś nadużycie #510 17 czerwca 2013, 8:57

Konto usunięte

tusia90 napisał(a)

A jakie bierzecie witaminki ? Ja biore Folik od miesiaca a w sobote zaczelam brac dodatkowo Falvit mama, ale martwi mnie tez ze w tych witaminkach jest duzo wit A. A jak chodzi o lagodzenie objawow to jestem w stanie znosic wszystko nawet te zaparcia na rzecz nie brania zadnych lekow :) moja pierwsza ciaza wiec jak z jajkiem :D przyjaciolka sie ze mnie smieje ale ona juz ma 1,5 coreczke i wlasnie wczoraj jej wypomnialam jak ona sie cackala ze soba w ciazy to sie usmialysmy :)

jak bierzesz falvit mama to odstaw folik bo to co jest w foliku bierzesz w falvicie