Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #4971 26 września 2013, 8:06

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :) ja dziś jakoś nie mogę spać, mimo że pogoda taka ciemna i deszczowa w sam raz do spania... Może później się zdrzemnę :) Qasha cieszę się, że już lepiej :) gdybym nie wzięła zwolnienia to ja też już bym od 2h prawie była w pracy... :)
Ece - dobrze że jak tylko znajdziesz chwilkę to do Nas wpadasz, pamiętaj że cały czas Cię wspieramy:* Rożnie się czasem układa, ale po burzy zawsze wychodzi słońce, będzie dobrze! zobaczysz.. :) oby szybko znaleźli powód, pamiętam że jakieś 2 lata temu mój szef miał podobne objawy, nikt nie wiedział co mu jest, i okazało się że to bolerioza właśnie... I Ty uważaj na siebie bardzo i na brzusio. Trzymaj się Kochana :*
Ehh ten mój kocur, nie daje mi do Was napisać :) tyłek na kolanach a łepetynka na klawiaturze-to jest najlepsza pozycja do drzemasa :)
Miłego dnia mamuśki :)

Zgłoś nadużycie #4972 26 września 2013, 8:45

kirsti30 Gotowa na wszystko
Zapach świeżo wypranych zasłon i umyte okna...a za oknem deszcz...hm.
dzień dobry kobitki.
Ece musze przyznać że masz pamięć do ników, ja strasznie pamiętam imiona a co dopiero nazwiska, za to mam bardzo dobrą pamięć do twarzy.
Mykam coś jeść bo normalnie aż mi nie dobrze :)
Udanej jessiennej fanaberi :)

Zgłoś nadużycie #4973 26 września 2013, 9:13

Anett Gotowa na wszystko
Ja dziś na śniadanie opyliłam galaretę drobiową :) mmm... pyszna była :)

Teraz tak się zastanawiam, bo kupiłam hipertoniczny roztwór wody morskiej od kataru ale strasznie nie wygodny do użycia, ciekawa jestem czy nie można go użyć do inhalacji. Oczywiście nic sama nie zrobię, ale koleżanka opiekuje się dzieckiem u pediatry, muszę ją podpuścić żeby zapytała...

Zgłoś nadużycie #4974 26 września 2013, 9:31

lorelei_l Fajna mama
Witajcie, u mnie oberwanie chmury, przez deszcz nic nie widać.
Anett mi pomaga inhalacja z amolu (same ziołowe rzeczy)- do kubka wrzątku dodaję 1 łyżeczkę amolu i pomaga od razu.

Zgłoś nadużycie #4975 26 września 2013, 9:33

Dorota93 Supermama
A ja w urzedzie pracy jestem. Glodna jak niewiem :(

Zgłoś nadużycie #4976 26 września 2013, 9:33

babeluniek Gotowa na wszystko
Anett, też sprawiłam sobie ten inhalator, miałam małą buteleczkę soli fizjologicznej, którą wylałam przypadkiem z tego zbiorniczka i na tym skończyły się moje inhalacje :P i też właśnie się zastanawiam, czy by tej wody morskiej tam nie wlać...

Zgłoś nadużycie #4977 26 września 2013, 9:37

zupa wstawiona, a teraz myśle co tutaj na drugie zgotować mojemu kochanie :) . wycieczka do mięsnego mnie czeka, kawał mięcha zawsze działa na mojego chłopa :) .

Zgłoś nadużycie #4978 26 września 2013, 10:12

Konto usunięte
Hejka :) dziś robię od rana tort kokosowy ,kupiłam biszkopt w bagietce i dorobię tylko krem ( też mi filozofia i talent :D ) skłoniło mnie do tego to że moje ulubione ciasto rafaello z piekarni się popsuło :( było pyszne ,a teraz ten krem jest chyba tylko z margaryny łee!! zrobię sobie sama krem ze śmietany i masła :)
Ece trzymam kciuki ! daj znać jak tam się czujecie i czy coś wiadomo :)
Kristi ja też mam brudne okna ,chciałam je myć właśnie dzisiaj... ale deszcz mi plany pokrzyżował ... :D również nie mam pojęcia co na obiad... zawsze mam ten sam dylemat! nigdy nie wiem co zrobić :D jak coś wymyślisz ,to daj znać może się zainspiruje :)
Dorota z chęcią bym Cię nakarmiła :D i współczuję że tam siedzisz... swojego czasu też nachodziłam się do urzędu pracy.. ;/
Bąbeluniek jak tam u Ciebie ,lepiej się czujesz ? mam nadzieje że choróbsko idzie sobie precz ! :)

Zgłoś nadużycie #4979 26 września 2013, 10:15

Anett Gotowa na wszystko
Amol to mój najlepszy przyjaciel ale do inhalacji jeszcze nie używałam, hmm..... Bąbeluniek ja już rozmawiałam z koleżanką ale dopiero jutro będę wiedziała coś na ten temat z pewnego źródła bo trochę boję się kombinować na własną rękę, wstrzymajmy się do jutra :) bo w necie też nic nie wyczytałam.

Zgłoś nadużycie #4980 26 września 2013, 10:20

Ha ! Właśnie nastąpił wielki come back :) byłam w mięsnym, tak więc dzisiaj w kuchni kirsti serwujemy karczek smażony ala schab i do tego zapiekane ziemniaki z smażonymi buraczkami :) -coś ciekawe czy ta mieszanka ujdzie razem, a na kolacje....uwaga! galaretka z kurczaka :) yep :) mój powinien być ze mna około 15:00 także do dzieła :) -dobrze że już posprzątane :)

Zgłoś nadużycie #4981 26 września 2013, 10:29

Kincia, u mnie niestety bez zmian. Boję się, bo od tego kaszlu i prób wydmuchania nosa boli mnie już brzuch. Mam nadzieję, że to bolą mięśnie od wysiłku a nie macica...

Zgłoś nadużycie #4982 26 września 2013, 10:31

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-) ja niedawno dopiero się obudzilam :-P już dawno tak sobie nie pospałam :-D m to chyba przez tą pogodę-leje od raba non stop. Idę coś zjeść bo zagłodze moją kruszynkę-już się wierci w brzuszku :-D
Ece kochana uważaj na siebie, dobrze że po tym upadku wszystko z córcią i Tobą jest ok. Trzymam kciuki za zdrówko męża.
Kirsti30 i Kincia-ale z samego rana pracusie z Was :-) aż wstydzę się przyznać że tak długo spałam :-D ale trzeba korzystać z ostatnich dni urlopu eh... Od pon. Podziele los Qashy

Zgłoś nadużycie #4983 26 września 2013, 10:32

Anett Gotowa na wszystko
Kirsti ale dziś pyszności u Ciebie :) czyżbym Cię zainspirowała galaretką ?? :p

Zgłoś nadużycie #4984 26 września 2013, 10:35

babeluniek napisał(a)

Kincia, u mnie niestety bez zmian. Boję się, bo od tego kaszlu i prób wydmuchania nosa boli mnie już brzuch. Mam nadzieję, że to bolą mięśnie od wysiłku a nie macica...

Babeluńku ja też tak mam, ja aż łapię się za brzuch za każdym razem po kaszlu. Mniej boli jak leżę i kaszlę. Kuruj się kochana:-* ale nas epidemia dosięgła

Zgłoś nadużycie #4985 26 września 2013, 10:37

Anett napisał(a)

Kirsti ale dziś pyszności u Ciebie :) czyżbym Cię zainspirowała galaretką ?? :p

Dziewczyny błagam Was nie róbcie mi smaka na takie pysznosci bo musialabym iść do sklepu by cokolwiek zrobić a nie chce mi się przez tą pogodę :-D

Zgłoś nadużycie #4986 26 września 2013, 10:39

Anett Gotowa na wszystko
Giaglab i Bąbeluniek- jestem z Wami dziewczynki, szybko zdrowiejcie! :* mi tylko katar został, no i oczywiście kichanie kichanie i jeszcze raz kichanie od samego początku ciąży, teraz już zaczęłam siadać jak mi się zbiera bo mój brzuchal przestaje to dobrze znosić...

Wzięłam się za sprzątanie biurka, będzie czym rozpalać w piecu heh :)

Zgłoś nadużycie #4987 26 września 2013, 10:58

anett to twoje ćwierkanie, tu gdzies usłysze tam podpatrze i zobacz co narobiłaś :) )ale w nagrode dodam fotke aby się podzielić ale to jeszcze dłuuugo :)

Zgłoś nadużycie #4988 26 września 2013, 11:47

Anett Gotowa na wszystko
Heh no i dobrze :) z niecierpliwością bedę czekać na zdjęcie :) ja już zjadłam drugie śniadanie ale nic nadzwyczajnego, tylko kanapki z pieczenią i ogórasem konserwowym :) przestało padać chwilowo to tez pranie wylądowało na sznurku... Ile to dzień dłuższy jak się rano wstanie, tyle mozna zrobić :)
Kobietki czy któraś z Was też ma przypadłość płaskostopia? ja się dowiedziałam z rok temu, że mam p. poprzeczne a teraz jeszcze gin to zauważył i koniecznie zalecił wkładki z pelotą do butów bo w ciąży płaskostopie się nasila. No i właśnie sobie załatwiłam, koleżanka pracuje w sklepie rehabilitacyjnym i w sobotę ma mi dostarczyć :)

Zgłoś nadużycie #4989 26 września 2013, 11:53

Anett, jestem w szoku, że ciąża aż tak na nas wpływa, że nawet płaskostopie się powiększa! Choć słyszałam też, że stopy mogą urosnąć i takie już pozostać. To też mnie przeraża, bo mam dość duże stopy (rozmiar 40) i jak mi jeszcze urosną to będzie masakra!
Mi dokuczają dziąsła :( Od kilku lat miewam z nimi problemy więc liczyłam się z tym, że zowu się zacznie. Także jak tylko zacznę normalnie oddychać to idę do dentysty...

Dziewczyny! Ja za kilka dni będę mężatką! Boję się! :P

Zgłoś nadużycie #4990 26 września 2013, 11:55

Anett nie mam płaskostopia ale z chęcia dowiem się czy jest jakiś specyfik na odciski :( . Kilka miesięcy temu miałam wycinany jeden, był ogromny do tego stopnia że potrzebne było szycie. A teraz czuje że na drugiej stopie budują się 2 następne : jestem załamana.