Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #4951 25 września 2013, 20:35

Dorota93 Supermama
pomaranczy nie mam, ale znajde rano co innego :D

Zgłoś nadużycie #4952 25 września 2013, 20:39

kirsti30 Gotowa na wszystko
a mieszkaniec mojej chatki urządził sobie chyba zajęcia z zumby.... :D rewelacja :) hihih

Zgłoś nadużycie #4953 25 września 2013, 20:39

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

a mieszkaniec mojej chatki urządził sobie chyba zajęcia z zumby.... :D rewelacja :) hihih

ale super ! ! :)

Zgłoś nadużycie #4954 25 września 2013, 20:46

Kiniaa Gotowa na wszystko
mamuśki to ja wam mówię już DOBRANOC :)
mąż uspał dziecko,ja wymyta no i do wyrka siuup....poleżeć przy tv :)
do jutra :) :) :) :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #4955 25 września 2013, 20:50

Dorota93 Supermama
papa ja tez chyba zmykam na tv popatrzec :) rano muszę wcześnie wstać

Zgłoś nadużycie #4956 25 września 2013, 20:55

Anett Gotowa na wszystko
Na chwilkę wpadłam zanim wezmę się z mama za szykowanie papryki do marynowania, a przed chwilą odprawiłam swojego chłopca do pracy po 4dniowym urlopie i teraz się zobaczymy w sobotę dopiero :(
Kirsti30 to czeka Cię romantyczna podróż, fajnie spędzicie trochę czasu ze sobą :D
Dorota - ja i moja skleroza zapomniałyśmy Ci pogratulować nowego mieszkania :) więcej własnej przestrzeni, bomba :) faktycznie niezły czas Cię teraz czeka, całkowita zmiana klimatu :) teraz na Igorka będziecie czekać jako mąż i żona, pełna rodzinka :) i ja dziś po dłuższej przerwie obejrzałam Na wspólnej hi hi ale mam w tym zaległości :)

Zgłoś nadużycie #4957 25 września 2013, 21:26

Konto usunięte
Dorota dziękuje:* chudzielcu ? 76 kg ważę :D :* gratuluję Wam przeprowadzki i życzę dużo cierpliwości i siły przy urządzaniu nowego mieszkanka !! :) bardzo się ciesze Twoim szczęściem :) Tort bardzo śliczny i na pewno dobry ! :)
Kristi dzięki :* i czekam na zdjęcie Twojego brzuszka :) uwielbiam oglądać Wasze brzuszki ,a tak rzadko je tutaj dodajecie ! musimy zrobić chyba sobie jakiś zwyczaj że co tydzień każda wkleja zdjęcie brzuszka ,będziemy się na wzajem pilnować i motywować do cykania fotek :) tylko mam nadzieje że się nie przemęczyłaś tym sprzątaniem ,bo pamiętaj że musisz dużo odpoczywać :)
Qasha dzięki! :* masz racje z tymi ciuszkami ,maluszek szybko urośnie i wydaję mi się że na tych ciuszkach można zaoszczędzić troche,kupijąc tylko to co potrzebne :) no chyba że ktoś ma jakąś dobrą koleżankę i dostanie dużo ciuszków za darmo :)

Zgłoś nadużycie #4958 25 września 2013, 21:50

Dorota93 Supermama
Urzadzac bedziemy pomalutku ale bedzie pokoik dla Igorka a moj K juz zagaduje o drugim :P kurcze leze i czuje kazda kosc z osobna, masakra

Zgłoś nadużycie #4959 25 września 2013, 21:51

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Na chwilkę wpadłam zanim wezmę się z mama za szykowanie papryki do marynowania, a przed chwilą odprawiłam swojego chłopca do pracy po 4dniowym urlopie i teraz się zobaczymy w sobotę dopiero :(
Kirsti30 to czeka Cię romantyczna podróż, fajnie spędzicie trochę czasu ze sobą :D
Dorota - ja i moja skleroza zapomniałyśmy Ci pogratulować nowego mieszkania :) więcej własnej przestrzeni, bomba :) faktycznie niezły czas Cię teraz czeka, całkowita zmiana klimatu :) teraz na Igorka będziecie czekać jako mąż i żona, pełna rodzinka :) i ja dziś po dłuższej przerwie obejrzałam Na wspólnej hi hi ale mam w tym zaległości :)

ja na bierzaco, moge Ci poopowiadac ;)

Zgłoś nadużycie #4960 25 września 2013, 21:52

Anett Gotowa na wszystko
Papryka już w słoiku, teraz tylko prysznic i jakiś dobry film hmm... albo książka :) a na zagryzkę pomelo i nektarynki :)
Kincia masz rację nie ma co przesadzać z ubrankami bo to bez sensu :)

Zgłoś nadużycie #4961 25 września 2013, 21:54

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

ja na bierzaco, moge Ci poopowiadac ;)

Hi hi no tak myślałam, wiesz nie wiem co to za rodzinka gdzie przyszedł Dominik przybijać półkę i dał kosza tej młodej ?

Zgłoś nadużycie #4962 25 września 2013, 21:58

Dorota93 Supermama
Ojciec tej mlodej to jest Bogdan, syn od tych co maja bar Na Wspolnej :P

Zgłoś nadużycie #4963 25 września 2013, 22:16

Anett Gotowa na wszystko
Aha ten co jakoś wrócił po latach ale na początku Zięba coś był wrogo do niego nastawiony a teraz zgoda tak? heh ale perypetie :) ale przynajmniej troszkę to ogarnę :)

Zgłoś nadużycie #4964 25 września 2013, 22:19

anamari Zadomowiona

maInka napisał(a)

Anamari dobrze że nie dajesz sobie wejść na głowę z tymi imionami. U mnie jest podobnie. Moja babcia spazmuje. Każdego dnia jak rozmawiamy to wymyśla kolejne i kolejne. ... Mój synek ostatnio powiedział do niej " Ty nie wybieraj imienia!! To dzidziuś mój, mamusi i tatusia i to my wybierzemy!!! " :) .

madre dziecko macie :)

Zgłoś nadużycie #4965 25 września 2013, 22:23

anamari Zadomowiona

kincia napisał(a)

Dorota chciałaś zobaczyć mój brzuchol ,prosze bardzo :D dziś się nie pokarze ,bo niewyglądam :D aa i sorki za bałagan za mną ,wiadro z mopem ,worek z ciuchami (za małymi) ale widzicie jaka ze mnie perfekcyjna pani domu :D

śliczny brzusio :)

Zgłoś nadużycie #4966 25 września 2013, 22:25

anamari Zadomowiona
a macie konto na nk lub fb/
ja mam na obu l;e na nk rzadko wchodze,zadnych zdj juz nie mam
ale na fb jestem czesto
jalby ktoras chciala to na pw moge podac namiary-nie chce publicznie im.i nazwiska podawac
tylko tyle Anna J(Tychy)

a gg 7308034
chc tez rzadko wchodze

Zgłoś nadużycie #4967 25 września 2013, 22:26

anamari Zadomowiona
kincia dziekuje za za[rosz tu do znajomych :)
a jest z Was któras z Tychów?albo okolic?

ja ide spac
niedobrze mi cos
zrobie sobie miete i ..dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #4968 25 września 2013, 22:38

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka jutro biorę z Ciebie przykład, muszę posprzątać szufladę bo robi mi się zajad w kąciku ust a za chorobcie nie moge w niej znaleźć maści, w ogóle ciężko w niej coś znaleźć ale nawet powoli przestaje się domykać to chyba znak, ze trzeba się za nią wziąć :)

ja tez już uciekam pod kołderkę...
Grubaski kochane słodkiej nocy życzę :*

Zgłoś nadużycie #4969 25 września 2013, 23:44

Ece Gotowa na wszystko
Wpadlam na chwilę, zęby Wam podziękować za mile słowa i kciuki :-) .Jesteście kochane :-) .
U nas dalej nie wiadomo-musi mieć zrobiony rezonans i zostanie w szpitalu do przyszłej środy. Basza-nie miał kleszcza nigdy,ale mieszkamy prawie w lesie,wiec mógł go ukasic i odpasć-jedna z hipotez to borelioza i badają mu przeciwciała w tym kierunku. Dobra wiadomość to ,ze bol nie wędruje dalej na druga stronę pleców, ale dalej  niestety nie można go uśmierzyć. Mam nadzieje,ze jutro splyna wyniki badań i będziemy cos więcej wiedzieć.
Jeszcze do tego wszystkiego wczoraj jak wychodzilam ze szpitala to na mokrym się wywalilałam i rozwalilam rękę i kolano.Całe szczęście na brzuch nie upadlam i z malutką jest ok,bo kopie mocno i jak to ładnie kirsti napisała tańczy zumbę :-) .
Kincia-piekny brzusio :-) .
Dorotka-tort prześliczna i smakowity-uwielbiam szwarwaldzki :-) .No i Gratuluję przeprowadzki-59m to całkiem fajne gniazdko można uwić :-) .
Babalunku-duzo zdrowia Kochana-co za Babsztyl mógł Cię taka chorą odeslać-zero empatii. Mam nadzieje,ze Twoja gin stanie na wysokości zadania i jutro poczujesz się lepiej :-) .
Anett-sliczny synek-gratuluję.Tobie tez dużo zdrowia życzę i mam nadzieje,ze uporasz się z tym przeziebieniem.
Diaglab-dla Ciebie Kochana też zdrowia życzę. Masz rację,ze w pepco można znaleźć ciekawe rzeczy dla maluszkow i to w korzystnych cenach :-) .
Kirsti30-ja tez nic jeszcze nie kupilam-poki co robię listę zakupową i ogladam rzeczy w sklepach :-) .
Lorelei_l-witamy w naszym gronie :-) .ja też mam termin na 13 lutego,ale spodziewać się dziewczynki :-) .
MaInka-wreszcie jesteś-martwilam się,ze tak długo nie zaglądalaś do nas-nie znikaj na tak długo. Gratuluję coreczki-ale fajnie,ze będzie starszy braciszek i młodsza siostra-moj wymarzony układ.
Zmykam,bo późno się zrobiło, a rano muszę wstać do pracy i zawieść Marti do szkoły. Sciskam mocno i poglaskajcie brzusie od e-ciotki.Moj właśnie podskakuje-Mloda chyba nie może zdecydować na którym boku będzie spać ;-) .Spokojnej nocki.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #4970 26 września 2013, 5:42

qasha Fajna mama
witam mamuśki :) ja przy sniadanku ;)

zaraz mykam do pracy, na szczescie dobrze sie czuje tylko troszkę katar został ;)