Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #4891 25 września 2013, 12:32

diaglab Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

z czego są robione ciuszki w pepco ? jaki skład tam jest np. śpioszków ? orientuje się ktoś ? :)

Z tego co patrzyłam to dobra- bawełniane w 100%, ale może akurat natrafiłam na takie rzeczy, napewno zależy też od rodzaju ubranek. Ja patrzyłam na śpiochy to były dobre jakościowo.

Zgłoś nadużycie #4892 25 września 2013, 12:33

kirsti30 Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Mnie na takie porządki wzięło parę dni temu i dobrze że spożytkowałam wtedy ten nadmiar energii bo na powrót mam lenia-a dziś muszę ugotować obiad i mam góóórę prasowania :-D i działkę przydałoby się przygotować na zimę...muszę w końcu mojego M. Zmobilizować :-P
Jak ubierałam się dziś do wyjścia dopiero zauważyłam że nieźle urosłam :-P brzusio już nieźle widać :-D w porownianiu do sprzed półtorej tyg. Jest naprawdę duża różnica :-D nawet wczoraj mój M. Stwierdził że przytyłam na buzi i w końcu wyglądam jak w ciąży i że promienieję :-D ale miałam banana na buzi :-P

Ja czekam aż mój przyjedzie to zaczniemy wykopki, a co moge to robie sama, lekkie prace, a pomiędzy pracami smyr smyr mały cypisek się przypomina :D

Zgłoś nadużycie #4893 25 września 2013, 12:37

Konto usunięte

diaglab napisał(a)

Z tego co patrzyłam to dobra- bawełniane w 100%, ale może akurat natrafiłam na takie rzeczy, napewno zależy też od rodzaju ubranek. Ja patrzyłam na śpiochy to były dobre jakościowo.

oo to muszę tam zajść do tego pepco :) wielkie dzięki :*

Zgłoś nadużycie #4894 25 września 2013, 13:54

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

nie no muszę chociaż odkurzyć !! :D macie może sprawdzone jakieś mega ciche odkurzacze ? muszę sobie taki kupić ,bo mój jest alergikiem i nie wyobrażam sobie zamiatać ,bo wtedy się wszystko do góry podnosi... a przy małym ten nasz odkurzacz jest za głośny chodzi jak czołg. :D

Kincia Ja polecam I roobot roomba - mamy 2 psiaki i spokojnie daje radę, a co najważniejsze może sprzątać jak Ciebie nie ma w domu

Zgłoś nadużycie #4895 25 września 2013, 14:16

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!
Postaram się Was nadrobić,bo mam spore zaległości i masę problemów.Mój M wczoraj trafił do szpitala,lekarze nie wiedzą co mu jest ni nie pomaga na ten ból,który jest coraz gorszy i z reki rozszerzył się na połowę pleców i szyi.Jestem przerażona.trzymajcie kciuki.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #4896 25 września 2013, 14:22

Konto usunięte
Ece nie martw się wszystko będzie dobrze!!! trzymam kciuki !!!! buziaki :*
Basza dzięki wielkie :) ,nie pomyślałam o tym irobocie :D to faktycznie moze byc dobre rozwiązanie mycia i odkurzania :) szczególnie gdy nie bede miała siły po porodzie ... :)

Zgłoś nadużycie #4897 25 września 2013, 14:23

Ece kochana trzymam kciuki, dbaj o siebie i staraj się nie denerwować w tych ciężkich chwilach. Mam nadzieje ze sprawa w miare szybko się wyjaśni i twój poczuje się lepiej. Pozytywne wibracje kochana.

Zgłoś nadużycie #4898 25 września 2013, 14:39

basza Fajna mama

Ece napisał(a)

Hejka!
Postaram się Was nadrobić,bo mam spore zaległości i masę problemów.Mój M wczoraj trafił do szpitala,lekarze nie wiedzą co mu jest ni nie pomaga na ten ból,który jest coraz gorszy i z reki rozszerzył się na połowę pleców i szyi.Jestem przerażona.trzymajcie kciuki.

Ece Kochana dużo sił i wytrwałości. A Twój M. nie został ostatnio ugryziony przez kleszcza ??

Zgłoś nadużycie #4899 25 września 2013, 14:52

Konto usunięte
Dorota chciałaś zobaczyć mój brzuchol ,prosze bardzo :D dziś się nie pokarze ,bo niewyglądam :D aa i sorki za bałagan za mną ,wiadro z mopem ,worek z ciuchami (za małymi) ale widzicie jaka ze mnie perfekcyjna pani domu :D

Zgłoś nadużycie #4900 25 września 2013, 15:14

Dorota93 Supermama
hej ale mam super humor ! ! ! posprzątałam i przychodzi mój K i mówi, że się przeprowadzamy :) z 29m na 59m to dla nas naprawdę szał :) )

Zgłoś nadużycie #4901 25 września 2013, 15:15

Dorota93 Supermama
kincia Ty chudzielcu ! brzusio super :)
w ogóle to masz super mieszkanko urządzone :)

Zgłoś nadużycie #4902 25 września 2013, 15:29

kincia napisał(a)

Dorota chciałaś zobaczyć mój brzuchol ,prosze bardzo :D dziś się nie pokarze ,bo niewyglądam :D aa i sorki za bałagan za mną ,wiadro z mopem ,worek z ciuchami (za małymi) ale widzicie jaka ze mnie perfekcyjna pani domu :D

kincia ale brzuś sliczności :) jejku, ja tez się później pochwale wałeczkami na biodrach ;) - a dzisiaj to chyba przez dorote te sprzątania, u mnie własnie zasłony się piorą :)

Zgłoś nadużycie #4903 25 września 2013, 15:29

qasha Fajna mama
Kincia suuper brzuchol ;)

Ece - trzymam kciuki za twojego meza. bedzie dobrze kochana.

ja już w domku ;) w lozeczku sie grzeje ;)

Zgłoś nadużycie #4904 25 września 2013, 15:30

Dorota gratuluje większego gniazdka :) to trzeba oblać :) proponuje shake bananowy :D

Zgłoś nadużycie #4905 25 września 2013, 16:00

qasha Fajna mama

kirsti30 napisał(a)

proponuje shake bananowy :D

ooo tak, ja dzisiaj sobie robie ;)

Zgłoś nadużycie #4906 25 września 2013, 16:22

Anett Gotowa na wszystko
Oooo jeeeeejjjuuuu wreszcie nadrobiłam dwu dniowe zaległości, nie było lekko szok :) nadajecie jak najęte hi hi
Co do przeziębienia, to faktycznie jak jedna zaczęła to już worek się rozwiązał i wszystkie po kolei. Bąbeluniek Kochana mam nadzieje, że szybko Ci przejdzie :* mi na szczeście pomagają te inhalacje, witaminka C i jeszcze przed chwilą wypiłam okropnie okropny roztwór z mleka masła czosnku i miodu blehh ale wiem że to dla 'naszego' dobra :)
Wspominałyście też o poduszce dla ciężarnych,  świetna jest też by mi się taka przydała ale finansowo nie dam rady. Może w inny sposób ją wykombinuję - teściowa krawcowa hi hi :)
A jeśli chodzi o wagę i ten kalkulator, to ja wręcz idealnie jak tam jest podane rosnę 20 tydz - 62,5 zaczynając od 57,5 :) po wczorajszej wizycie wiem że niunio waży 344g, czyli całkiem po środku normy :) jest dobrze! :)
hmm... o czym tam jeszcze dyskutowałyście, a wiem :) grzybki i ich jadalność, jem pod każdą postacią - sos, rosół, zupa, smażone i nic a nic mi po nich nie jest, wiadomo że jem je w rozsądnych ilościach :) z innymi rzeczami czasem przesadzam i niepokojąco często pobolewa mnie żołądek no ale lakarz mi powiedział, że to właśnie dlatego trzeba jeść często a mało bo zołądek jest podniesiony przez brzuch i szybko cos na nim zalega, czyli muszę się opanować.. :)
Diaglab my mieliśmy wczoraj ładnie wyeksponowaną i zmierzoną kość udową, a cała długość od pupki do głowy wynosi 14cm to ciekawe ile z nóżkami :)
Ece ja też trzymam kciuki za Was żeby szczęśliwie się skończyły te Wasze kłopoty :*
Wiecie co jeszcze? nie mogę uwierzyć, że juz mam wolne aj... dziś śniadanie w łóżku, wylegiwanie się do 10 do póki moja przyjaciółka nie ściągneła nas z wyra wpadając na poranną kawkę :) no taka ulga że nie musiałam się śpieszyć do pracy :D
Chyba już wystarczy mojego bazgrolenia.. w miarę nadrobiłam :)
Pozdrawiam Kochane :)

Zgłoś nadużycie #4907 25 września 2013, 16:31

Dorota93 Supermama
to jest osiedle monitorowane z miejscem parkingowym, a z domu wyjście na "taras" :) Super na gniazdko z dzieciątkiem :)

Zgłoś nadużycie #4908 25 września 2013, 16:38

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka a zapomniałam o Twoim wczorajszym życzeniu, to mój mordziaczek :) niewyraźny strasznie bo mój telefon robi takie świetne zdjęcia ale zarys jest :)

Zgłoś nadużycie #4909 25 września 2013, 16:39

Dorota93 Supermama
widać widać :) Słodki pysiolek !!! :) :)

Zgłoś nadużycie #4910 25 września 2013, 17:29

Anett Gotowa na wszystko
Przypomniało mi się, że rozmawiałyście też o rzeczach dla bobaska. Ja też nic jeszcze nie mam, tyle co pozyczony przewijak taki podróżny, po złożeniu jak torba wygląda, no i wiem że przyjaciółka coś mi szykuje odkłada po swoim synku, ale ja nic jeszcze nie kupowałam dla maluszka... Dopiero teraz powoli będę się za coś brała, jakaś liste trzeba sporządzić :) wezmę pod uwagę Pepco bo niezłe rzeczy tam są a tanie, wczoraj kupowaliśmy kaftaniki dla siostrzenicy Michała, ja buciki kupiłam swojemu ulubieńcowi, na prawdę się opłaca a jeszcze niedaleko mnie otworzył się Komis z rzeczami dla dzieci, nie głupim pomysłem będzie wybranie się tam też :) wczoraj sie spóźniłam bo już zamknęli, ale przez szybę zauważyłam spory wybór i ciekawy :)