Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #4851 25 września 2013, 9:45

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

a co tam ,zapuszczę sobie muzyke klasyczna i ide spac :P dobranoc :D

kincia - zaśniesz tak ?? ? Ale Ci zazdroszczę :-)

Zgłoś nadużycie #4852 25 września 2013, 9:45

maInka Zaprawiona w bojach

anamari napisał(a)

moje dzieci to
Kacper(2002)
Weronika(200 8)
Natasza(2010)-oj ilesie nasłuchalam przy Niej
ze Natasza to ruskie imie,ze mam dac Madzia bo mamie sie tak podobalo
nawet synmi pow.raz-ma byc Madzia bo babcia mowi ze Natasza to ruskie imie
a ja-wkurzona-ze babcia nie ma nic do gadania,ona wybierala jzu imiona mi i mojemu bratu
tesc tez krecił nosem
mąz chciał Karoline,ale ja sie uparłam'
to amma-bo po tej piosenkarce,co maż o niej decyduje
a Natasza Urbanska raz była w tv jak byłam w ciązy i własnie dlatego uparłam sie bardziej na Natasze
I myslałam tylko zeby była corka bo bedzie zal jak nie i imie nie bedzie wazne
i w 29tyg dopiero sie pokzała
ah jak mama była w szpitalu zob.wnuczke zapytala-a moze Jadwiga?(bo 15pazdz urodziłam a mama ma tak na imie)
Ale ja nie lubie starych imion..zosia,jadwiga,marysia....
nie dam tak nawet na 2 imie

a teraz to jak bedzie corka znow to podoba misie Paulina
a dla chłopca..Mateusz

Anamari dobrze że nie dajesz sobie wejść na głowę z tymi imionami. U mnie jest podobnie. Moja babcia spazmuje. Każdego dnia jak rozmawiamy to wymyśla kolejne i kolejne. ... Mój synek ostatnio powiedział do niej " Ty nie wybieraj imienia!! To dzidziuś mój, mamusi i tatusia i to my wybierzemy!!! " :) .

Zgłoś nadużycie #4853 25 września 2013, 9:48

Dorota93 Supermama
babeluniek ale to jest niesprawiedliwe ! :(

Zgłoś nadużycie #4854 25 września 2013, 9:48

Dorota93 Supermama
kincie fote dawaj a nie spać leniu !

Zgłoś nadużycie #4855 25 września 2013, 9:49

basza Fajna mama
wybór imienia to mega odpowiedzialność - na całe życie kogoś naznaczasz. U Nas imię dla chłopca było od razu, ale dla dziewczynki PUSTKA. no, ale coś mi się w końcu spodoba :-) o ile Mój tajemniczy mieszkaniec zechce wreszcie się ujawnić

Zgłoś nadużycie #4856 25 września 2013, 9:50

Dorota93 Supermama
ja dziś chcę: posprzątać w domu, umyć okna bo nie pada, poodkurzać i zaprowadzić tu ład :D

Zgłoś nadużycie #4857 25 września 2013, 9:50

maInka Zaprawiona w bojach
Babeluniek - o rany... przykre to :( . Oby syrop ci pomógł i myślę że ktoś mógłby cię tak lekko opukać po płucach żeby tam się nie zbierała wydzielina....

Zgłoś nadużycie #4858 25 września 2013, 9:51

basza Fajna mama
Dorotko pytałaś wczoraj co z happy mum zamówilam teraz siedzę przed kompem to wklejam:
http://www.happymum.pl/sklep3/d359b,outlet,3739-winter_dress_sale!.html
http://www.happymum.pl/sklep3/t257,outlet,4893-no_wedding_top_sale!.html

Zgłoś nadużycie #4859 25 września 2013, 9:52

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

wybór imienia to mega odpowiedzialność - na całe życie kogoś naznaczasz. U Nas imię dla chłopca było od razu, ale dla dziewczynki PUSTKA. no, ale coś mi się w końcu spodoba :-) o ile Mój tajemniczy mieszkaniec zechce wreszcie się ujawnić

dziewczynka! ;p

Zgłoś nadużycie #4860 25 września 2013, 9:54

basza Fajna mama

babeluniek napisał(a)

Pieprzona służba zdrowia! Mialam dziś iść do lekarza na kontrolę, tym bardziej że jest coraz gorzej i chyba moje oskrzela się odezwały bo kaszel mam okropny i czuję go w piersiach. Udało mi się zasnąć ok. 6 rano, obudzilam się o 8 i od razu do przychodni. I co? Nie może mnie już zarejestrować, bo schorowane dziadki od 7 stały w kolejkach i nie ma miejsc. Mówię babce e rejestracji, że jestem w ciąży i strasznie chora a ta mi kazała do szpitala iść. No prawie z płaczem stamtąd wyszłam! Zadzwoniłam do mojej gin... Poradziła kupić syrop stodal na kaszel, żeby choć trochę ulżyć sobie z tym kaszlem i jjutro mogę do niej przyjść po 14. Powiedziała, że coś mi pomoże... Ale jestem zła! :-(

Kochana jak będziesz bardzo mocno kaszleć - to może pojedź na to pogotowie, mi gin, powiedział, że bardzo mocny kaszel też może być niebezpieczny. A może podejdz do lekarza w godzinach przyjęć i zapytaj czy Cię nie przyjmie - Ja tak czasem robiłam i się udawało... tym bardziej, że walczysz teraz nie tylko dla siebie.

Zgłoś nadużycie #4861 25 września 2013, 9:56

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

dziewczynka! ;p

no zobaczymy czy masz rację - Ja od początku czułam, że chłopak i wszyscy dookoła chłopak, chłopak - a mi naprawdę bez różnicy -no może poza tym imieniem, za to Mój Mąż mówi - żeby była taka dziewczynka jak Ty hihihi

Zgłoś nadużycie #4862 25 września 2013, 9:56

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Dorotko pytałaś wczoraj co z happy mum zamówilam teraz siedzę przed kompem to wklejam:
http://www.happymum.pl/sklep3/d359b,outlet,3739-winter_dress_sale!.html
http://www.happymum.pl/sklep3/t257,outlet,4893-no_wedding_top_sale!.html

a zdjęciach wygląda super :P

Zgłoś nadużycie #4863 25 września 2013, 9:57

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Kochana jak będziesz bardzo mocno kaszleć - to może pojedź na to pogotowie, mi gin, powiedział, że bardzo mocny kaszel też może być niebezpieczny. A może podejdz do lekarza w godzinach przyjęć i zapytaj czy Cię nie przyjmie - Ja tak czasem robiłam i się udawało... tym bardziej, że walczysz teraz nie tylko dla siebie.

no wlasnie babeluniek idz tam i wchodz bez kolejki !

Zgłoś nadużycie #4864 25 września 2013, 9:58

basza Fajna mama
i spodnie są jak na zdjęciu, sukienka niby też... no prawie, ale jak wiemy prawie robi różnicę :-D

Zgłoś nadużycie #4865 25 września 2013, 10:02

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

i spodnie są jak na zdjęciu, sukienka niby też... no prawie, ale jak wiemy prawie robi różnicę :-D

dokładnie :D ja mam 161 i to wszystko jakoś długie jest na mnie. A też chciałabym sweter sobie kupić. Ale chyba kupię coś typu oversize to będzie git majonez :p

Zgłoś nadużycie #4866 25 września 2013, 10:06

basza Fajna mama
Ja mam 175cm i wydaje mi sie ze ta sukienka jest za długa heheheh - ale jak mi w końcu bębenek wywali to trochę się podniesie.

Zgłoś nadużycie #4867 25 września 2013, 10:15

kirsti30 Gotowa na wszystko

anamari napisał(a)

moje dzieci to
Kacper(2002)
Weronika(200 8)
Natasza(2010)-oj ilesie nasłuchalam przy Niej
ze Natasza to ruskie imie,ze mam dac Madzia bo mamie sie tak podobalo
nawet synmi pow.raz-ma byc Madzia bo babcia mowi ze Natasza to ruskie imie
a ja-wkurzona-ze babcia nie ma nic do gadania,ona wybierala jzu imiona mi i mojemu bratu
tesc tez krecił nosem
mąz chciał Karoline,ale ja sie uparłam'
to amma-bo po tej piosenkarce,co maż o niej decyduje
a Natasza Urbanska raz była w tv jak byłam w ciązy i własnie dlatego uparłam sie bardziej na Natasze
I myslałam tylko zeby była corka bo bedzie zal jak nie i imie nie bedzie wazne
i w 29tyg dopiero sie pokzała
ah jak mama była w szpitalu zob.wnuczke zapytala-a moze Jadwiga?(bo 15pazdz urodziłam a mama ma tak na imie)
Ale ja nie lubie starych imion..zosia,jadwiga,marysia....
nie dam tak nawet na 2 imie

a teraz to jak bedzie corka znow to podoba misie Paulina
a dla chłopca..Mateusz

My dla córki mamy Natalke, dla chłopaka chyba Daruś ;) ale siostry już stwierdziły błeeee co za imiona. No cóż wszystkim się nie dogodzi. Ale nam łatwiej dla dziewczynki przyszło niż dla chłopaka, bo jeszcze się wahamy.

Zgłoś nadużycie #4868 25 września 2013, 10:35

Dorota93 Supermama
uciekam w wir pracy, buziaczki :)

Zgłoś nadużycie #4869 25 września 2013, 10:39

Konto usunięte
Bąbeluniek powinnaś powiedzieć w tej rejestracji że zadzwonisz na policje ,za nieudzielenie pomocy. zawsze działa na te głupie baby :D a tak pozatym to nawet trzeba tak zrobić ,jak prosisz o zapisanie do lekarza a ona Ci mówi ze nie ma miejsca ,to na policje się dzwoni :) siostrzenica kilka lat temu miała zapalenie płuc i nie chceli jej w piątek przyjąć ,kazali do poniedziałku czekać ,to powiedziałyśmy że po policje dzwonimy ,no i zadzwoniłyśmy ,dziecko po osłuchaniu wylądowało w szpitalu na zastrzykach :( do poniedziałku by chyba nie dożyła :( życzę Ci dużo zdrowia :* i nie denerwuj się :)
Basza a zasnę :P chociaż nie przepadam za taką muzyką ,mam 21 lat wole raczej inny rodzaj muzyki,ale strasznie uspokaja maleństwo :) i zasypiamy :) tylko że obudził mnie właśnie telefon... :)
Dorota ciężko mi się podnieść i poszukać karty do aparatu ,ale zrobię to specjalnie for you ! :D

Zgłoś nadużycie #4870 25 września 2013, 10:40

Konto usunięte
a jeśli macie dylemat co do imienia dla dziewczynki to ja znam piękne imie :D Karina :D haha