Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #4511 21 września 2013, 15:11

Dorota93 Supermama
no to zmykam na urodzinki ! ;) sexi mama nadchodzi haha :D

Zgłoś nadużycie #4512 21 września 2013, 16:05

Ece Gotowa na wszystko
Dorotko to baw się dobrze :-) .

Ja juz po obiedzie-kapusniak i makaron z sosem smietanowo-pieczarkowym.Przegryzlam trochę malin i kroje warzywa na sałatka jarzynową. :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #4513 21 września 2013, 18:03

pola1605 Świeżo upieczona
Hej dziewczyny :) Chciałam napisać, co z moim "zatruciem".
Na pogotowiu odesłali mnie do przychodni i poinstruowali, że skoro jestem w ciąży to obowiązkiem lekarza internisty, który będzie na dyżurze jest mnie przyjąć i zbadać nawet jeśli nie będzie miejsc. Tak też się stało na szczęście bez większych problemów. Jedynym mankamentem było to, że musiałam się nastać w kolejce bo szanownych państwa pacjentów (chyba z 15) oczekujących na wizytę grzało i ziębiło to, że jestem w ciąży i że czuję się tragicznie... Lekarka mnie zbadała i stwierdziła, że jest mały wirus ale z odpowiednią dietą Smectą i uzupełnianiem elektrolitów powinno być lepiej. Wczoraj było lepiej a dzisiaj już po niechcianych incydentach nie ma śladu więc jestem happy. :) Trochę spanikowałam bo odrazu wyobrażałam sobie, że mojej Rybce w brzuszku zabraknie jakiś witamin albo wartości odżywczych na szczęście pani doktor mnie uspokoiła.

Chciałam też Was zapytać o wielkości Waszych brzuszków jak to z nimi jest? Mi by się już marzyło żeby zaczął bardziej rosnąć a tu mój jest taki mały, że nikt mi nie wierzy że to już 18 tydzień. Moja gin się dziwi, że na to narzekam i twierdzi, że powinnam się cieszyć ale co jak to tak bez brzuuuusia chodzić ja już bym chciała żeby wszyscy go widzieli.! (:

O! i o ruchach jeszcze, przez to, że taka chudzina ze mnie a dzidziuś ogromnie żwawy to ja już czuje od jakiś 4 dni smyrnięcia a czasem nawet malutkie delikatne kopniaczki jak odpowiednio się ułożę. Meeeega! :)

Zgłoś nadużycie #4514 21 września 2013, 18:31

goya Świeżo upieczona
hej Dziewczyny-u mnie sobotnie popołudnie mija spokojnie, leniuchuje :) . Zresztą ostatnio mam wrażenie jakbym bardzo szybko się męczyła, zrobiła się taka niezdarna...haha...nawet jak robie zakupy to wydaje mi się, że poruszam się w jakimś zwolnionym tempie.
Babeluniek- niezły zbieg okoliczności z tymi datami :) Może termin przesunie się nam na urodziny :)
A jak tam właśnie Wasze brzuszki? Czy tez niewidoczne jak u Pola 1605? Mój już się zaokrąglił, i te osoby, które wiedzą, że jestem w ciąży-już to zauważają, ale niektórzy twierdzą, że nie widać...dziwne, ja widzę :) Wyraźnie. Zresztą mam już chyba z 5 kg więcej niż przed ciążą...trochę boję się że to za dużo..A jak tam u Was? Zawsze ważę się u lekarza..z tym, że jest to też takie ważenie niemiarodajne, bo w ciuchach..więc niezbyt precyzyjne. A w domu wagi brak..może to i lepiej :)
A nosicie już ciążowe ciuszki, spodnie?
Ja w zasadzie tylko w takich spodniach czuje się swobodnie-nie uciskają mnie, choć szczerze ciężko przyzwyczaić się do tego "golfa" w pasie :P
Cóż-trzeba troszkę zainwestować w "inną garderobę". Miłego wieczoru :)

Zgłoś nadużycie #4515 21 września 2013, 19:22

Ece Gotowa na wszystko
Pola-jesli cos Cie niepokoi masz prawo bez skierowania jechać na IP patologii ciazy-tak powiedział mi Moj lekarz.Cieszę się,ze u Ciebie juz lepiej.Ja zmagam się z biegunkami od poczatku ciąży i wszystko ok-corcia rośnie w brzuszku.Jak objawy się zaostrzaja przechodzę na lekkostrawna dietę-białe pieczywo,suchary,kisiel,ryż i wszystko gotowane.Póki co nie musialam wdrażać żadnych leków :-) .Witamin tez nie biorę, bo Moj lekarz jest ich przeciwnikiem mnie żałuje sobie za to owoców i warzyw szczególnie teraz kiedy jest ich pod dostatkiem :-) .
Co do brzucha,to nie jest jeszcze imponujący i jak ktoś nie wie ze jestem na półmetku ciąży to bardzo się dziwi.Nabylam juz co prawda leginsy ciazowe, ale są za duże i czekają w szafie, a ja smigam w swoich ciuchach. :-) Póki co na plusie mam około 2 kg,ale apetyt mi dopisuje,wiec pewnie niebawem będzie więcej.Wazę się prawie codziennie, bo mam wagę w domu.
Co do ruchów to ja czuję Malutką od 13tyg-najpierw to były bulgotki,a teraz juz normalne Kopniaczki,ale to moja kolejna ciąża ,wiec wiedzialam czego się spodziewać.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #4516 21 września 2013, 21:10

Konto usunięte
hej moje kochane :* tęsknie za Wami ,czekam na naprawę kompa i wtedy będę tu cały czas :) tak czytam i widzę że u Was w miarę ok wszystko :) to dobrze :*

Zgłoś nadużycie #4517 21 września 2013, 21:23

diaglab Gotowa na wszystko
Kincia- oby naprawili jak najszybciej bo brakuje nam tu Ciebie :-(
Pola i Goya-mi też mówią że mój brzuch wygląda jakbym się przejadla :-D może dlatego żezawsze byłam drobna i szczupła :-) ale ja widzę różnicę i z dnia na dzień jest coraz większy :-) pępka już prawie nie mam :-D a zawsze miałam głęboki. Tak jak Ece też się ważę w domu co jakiś czas i przytylam 3 kg narazie :-) Noszę już spodnie ciążowe bo w "stare" już od dawna nie mogę się wcisnąć.
Jakaś impreza jest u mnie bloku słychać rozmowy :-P
Chyba nie usne szybko :-P

Zgłoś nadużycie #4518 21 września 2013, 21:25

A! Ece-Obrałam dziś pigwę-nie było łatwo :-( i zasypalam cukrem- mam nadzieję że wyjdzie mi ten syrop wg przepisu Twojej teściowej :-) dam znać jak będzie gotowy :-D

Zgłoś nadużycie #4519 21 września 2013, 21:29

Pola- dobrze że już lepiej się czujesz :-)
Idę poczytać książkę na dobicie i lulu :-D
Miłej nocki :-) i niech przyśnią nam się nasze dzidzie ;-)

Zgłoś nadużycie #4520 21 września 2013, 21:55

Ece Gotowa na wszystko
Kincia-gratki skończonego tygodnia Kochana,mam nadzieje ze niebawem tablet będzie naprawiony i będziesz z nami częsciej :-) .
MaInka-gdzie jesteś, co u Ciebie ,czemu nie zagladasz do nas?
Diaglab- telepatia normalnie, miałam Cie zapytać jak syrop z pigwy ;-) .

Ja właśnie usiadlam-sernik z wisniami się piecze,a na zimno chłodzi w lodowce.Czuje ze zaraz utne sobie mała drzemie.Spokojnej nocy Mamusie :-) .

Zgłoś nadużycie #4521 21 września 2013, 22:43

Dorota93 Supermama
hejo :* Juz po imprezce, nawet fajne bylo. Nikt nie wierzy, ze to juz tyle czasu z moim synusiem w brzusiu. Mowili mi, ze zmienilam sie po twarzy. Ale co mieli na mysli- nie wiem. Moze sie zaokrąglila ?? Nie mam pojecia. Powiedzieli, ze wcale nie widac, ze przytylam. moze to z powodu mojej bluzki ;)
Ja do chudzinek się nie zaliczam, a ruchy czuję od 9 wrzesnia. Moim zdaniem to nie od tego zalezy, bo przeciez to czuje sie od srodka ;)
ale pysznosci do jedzenia bylo mmmmmm. a wy juz spicie ?? : :)
no wlasnie, maInka gdzie jestes? Wszystko u CIebie dobrze ?? MELDUJ SIĘ !

Zgłoś nadużycie #4522 21 września 2013, 23:44

Kiniaa Gotowa na wszystko
Dorota ja jestem a reszta mamusiek już lulu chyba ;) ))
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #4523 21 września 2013, 23:47

U nas też już po gościach a mnie się nie chce już w salonie sprzątać i zostawiam bałagan na jutro dla męża bo jemu też się dziś już nie chce hehe....idziemy do wyrka ;) )

Zgłoś nadużycie #4524 22 września 2013, 8:30

ewka90 Gotowa na wszystko
Witam Mamuśki w niedzielny poranek :) Kinia gratuluję kopniaków :)

Zgłoś nadużycie #4525 22 września 2013, 8:34

Dorota93 Supermama
Milego dnia :) kinia ja potem nie weszlam i nie widzialam, ze jestes :( (

Zgłoś nadużycie #4526 22 września 2013, 8:40

qasha Fajna mama
witam się i ja :)

już po sniadanku :)

dzisiaj wracamy do Warszawy ;)

Zgłoś nadużycie #4527 22 września 2013, 8:52

Dorota93 Supermama
szczesliwej podrozy :)

Zgłoś nadużycie #4528 22 września 2013, 9:29

Dobra kobietkito i ja się dołańczam o poranku :)

w prawdzie to jeszcze się byczymy z córą w łózku a mąż ogarnia bałagan po wczorajszych gościach hihi ale tak to jest jak wpdaną takie 2 małych urwisów i nasza córa do nich dołączy....to jest jednym słowem sajgon w domu ale lubię te dzieciaki :) ))))
jak się spało mamuśki ??

Zgłoś nadużycie #4529 22 września 2013, 9:29

Dorota93 Supermama
śniło mi się, że mi lekarz przesunął termin na początek UWAGA stycznia ! :D O jaaa :D

Zgłoś nadużycie #4530 22 września 2013, 9:30

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

Dobra kobietkito i ja się dołańczam o popranku :)

w prawdzie to jeszcze się byczymy z córą w łózku a mąż ogarnia bałagan po wczorajszych gościach hihi ale tak to jest jak wpdaną takie 2 małych urwisów i nasza córa do nich dołączy....to jest jednym słowem sajgon w domu ale lubię te dzieciaki :) ))))
jak się spało mamuśki ??

i ja też w łóżku jeszcze hehe. No to fajny dzień mieliście :) Noc byłaby super, gdyby nie te pobudki na siku...