Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #4491 21 września 2013, 8:58

diaglab Gotowa na wszystko
Witajcie mamuśki! :-)
Widzę że ostatnio nas coraz bardziej przybywa :-) super! Cześć Basza,jesteśmy w tym samym tyg. I dniu ciąży :-) i termin porodu podobny ;-)
Kirsti30-mnie narazie krzyż nie boli tylko brzuch od kaszlu :-( mam nadzieję że nie wywoła to skurczy ani poronienia bo już standardowo zaczynam panikować :-D
Ece nie martw się nic obciążającego nie będę robić :-D
O!właśnie malenstwo przepłynęło sobie w waszym kierunku :-D by zobaczyć ciocie :-P
Dorota93-tak, to było chyba na TLC :-P
Qasha udanego wypoczynku na Mazurach :-)
Miłego dnia dla pozostałych mam ;-)

Zgłoś nadużycie #4492 21 września 2013, 8:59

Dorota93 Supermama
diaglab ja też lubię czasem na to popatrzeć, ale mój |K mi to odrazu przełącza :D nie bój się, że kaszlem zrobisz krzywdę maleństwu. To już silny dzieciak ! :) )

Zgłoś nadużycie #4493 21 września 2013, 10:25

Kiniaa Gotowa na wszystko
A dzień dobry wszystkim mamuśkiom :) ))

chyba dziś z rana poczułam kopnięcie naszego słoneczka...huraaaa
czekamy aż się powtórzy będę pewna że to nasz synek :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #4494 21 września 2013, 10:26

Anett Gotowa na wszystko
Cześć Grubaski :) i mamy weekend wreszcie. Mimo, że jeszcze dziś muszę iść do pracy to i tak myśl, że jutro wolne stawia na nogi :) a na jutro mój M. zaplanował dla nas randkę, kino itd. a po drodze wstąpimy do 4-dniowego maleństwa :) także już się cieszę na ten dzień :)

Nad ranem mocno kuło mnie coś z prawej strony w dole brzucha, trochę się wystraszyłam i przez chwilę się zastanawiałam czy to mi się przypadkiem nie śniło i tylko tak czekałam aż mały zacznie figlować, ale na szczęście od śniadania do teraz wyraźnie alarmuje że jest cały i zdrowy :) zawsze jak tylko się czegoś obawiam to czekam aż Niutek zacznie tańcować :) wczoraj tak mi zakopsał że aż podskoczyłam, ma siłę a przy tym tak mnie zaskoczył :)

Zgłoś nadużycie #4495 21 września 2013, 10:36

Anett Gotowa na wszystko

Kiniaa napisał(a)

A dzień dobry wszystkim mamuśkiom :) ))

chyba dziś z rana poczułam kopnięcie naszego słoneczka...huraaaa
czekamy aż się powtórzy będę pewna że to nasz synek :)

Gratulacje :) to na pewno było TO :) a jak już raz poczułaś to teraz się posypią kopniaki :D

Zgłoś nadużycie #4496 21 września 2013, 11:05

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Qasha-milego wypoczynku na Mazurach :-) .
Kirsti30-zeby mi to było ostatni raz ;-) :-) .Ja wiem,ze jestes rozsądną kobietką i nic ponad siły nie będziesz robić,szczególnie po ostatnim szpitalu.
Diaglab-trzymam za słowo,żadnego dźwigania i ubierz się cieplutko :-) .
Kiniaa-gratuluję kopniakow-masz małego piłkarza w środku,wiec zaczął cwiczyć ;-) .
Anett- oby szybko dzień w pracy przeleciał, a jutro to sobie odbijesz na randce :-)
Dorotka-brzmi smakowicie, ja dzisiaj będę robić sernik z makiem i wisniami na jutro,bo będę w poniedziałek stukanie mi kolejne 18+VAT eh :-) . W planach jeszcze sernik na zimno oczywiście,ale zobacze czy się wyrobie.
Basza-witaj i rozgosc się.Fajnie,ze dolaczylas :-) .Jeśli chcesz żeby Cie dopisać do nasze tabelki poprosze o pw z danymi.Link do niej jest w moim podpisie.
Wiecie jak leże na boku to Moj brzuch jest obok-dzis rano zauwazylam. :-) Tez tak macie?
Cześć krzyżowa kręgosłupa daje znać o sobie wieczorem,a w ciągu dnia nieustannie boli mnie w pachwinach i mam wrażenie ze poruszam się jak babcia. Z Martynką takie bóle miałam dopiero przed samym porodem.Dziś mam tez maksymalna hustawkę hormonalną-bez przerwy  ryczę-to jak uslyszalam o tej dziewusi 4-letniej,która czeka w stanie krytycznym w CZD na przeszczep wątroby po zjedzeniu muchomora sromotnikowego.Teraz leciała reklama o tym projekcie rządowym dofinansowania in vitro,ze posiadanie dzieci jest cudowne,ale droga dla niektórych kręta-i nie mogę...Rozklejam się jak stary siennik..
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #4497 21 września 2013, 11:08

Ece Gotowa na wszystko
Anett jak Twoje gardło-jest juz jakaś poprawa?
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #4498 21 września 2013, 11:21

Anett Gotowa na wszystko

Ece napisał(a)

Anett jak Twoje gardło-jest juz jakaś poprawa?

Tak Kochana jest poprawa mimo, że tylko na tych cukierkach jechałam cały dzień :) może przejdzie samo, dziś jeszcze troszkę katar miałam rano ale generalnie dobrze :) miło że pytasz :) ale w tym momencie tak się zastanawiam że chyba powinnam sobie darować jutro wizytę u takiego maleństwa... nawet z małym katarem prawda?
Och te nasze rozhuśtane emocje jak nie płacz to nerwy... znam to... :) ale faktycznie jak słyszę o tej dziewczynce to aż serce się kraja...

Ale mnie dziś naszło na stare hity, latam na mopie a w tle rozbrzmiewają lata 80 :)

Zgłoś nadużycie #4499 21 września 2013, 11:22

basza Fajna mama
Witam w sobotnie przedpołudnie. U Nas dzisiaj ciemno i szaro, mój ,,małż'' caly dzień w pracy, a Ja leniuchuję. Brzuch mnie dzisiaj ciągnie' Kochane na ból gardła polecam inhalację z soli fizjologicznej i nawilżacze powietrza. Ja ostatnio przechodziłam zapalenie gardła, tchawicy i krtani i mam wrażenie, ze inhalacje pomogły bardziej niż antybiotyk. Bardzo dziękuję za przyjęcie mnie do Waszego grona.

Zgłoś nadużycie #4500 21 września 2013, 11:29

Anett Gotowa na wszystko
Basza u nas możesz czuć się jak w domu :) inhalacja mogłaby pomóc rzeczywiście ale niestety nie mam inhalatora ani soli fizjologicznej, jak pojawi sie maleństwo na pewno bez tego sie nie obędzie... tak samo jak bez nawilżacza...

Zgłoś nadużycie #4501 21 września 2013, 11:37

Ece Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Tak Kochana jest poprawa mimo, że tylko na tych cukierkach jechałam cały dzień :) może przejdzie samo, dziś jeszcze troszkę katar miałam rano ale generalnie dobrze :) miło że pytasz :) ale w tym momencie tak się zastanawiam że chyba powinnam sobie darować jutro wizytę u takiego maleństwa... nawet z małym katarem prawda?

Musisz sama zadecydować :-) .Jak nie będziesz brać maleństwa na rączki i dotykać to nie powinno się zarazić. :-)

Zgłoś nadużycie #4502 21 września 2013, 11:39

basza Fajna mama
Diaglab no faktycznie ten sam wiek ciąży. Kiedy masz połówkowe? Bo Ja mam 7 pazdziernika :-) . Juz nie mogę się doczekać. Anett też nie miałam inhalatora, ale stwierdziłam, że się przyda. I od 2 tygodni jestem szczęśliwą posiadaczką takowego urządzenia ;-) . Jakbyś chciała kupić to widziałam w tv reklamę, ze w lidlu są i to taniutkie po 99zl. Myślę, że warto mi naprawdę bardzo pomógł.

Zgłoś nadużycie #4503 21 września 2013, 11:46

Anett Gotowa na wszystko
Wiesz co Basza muszę to przedyskutować z M. bo na prawdę niezła okazja a tak szybko przeleciałam opinie to chyba nie jest taki zły :) dzięki za poradę :)

Zgłoś nadużycie #4504 21 września 2013, 11:55

Ece Gotowa na wszystko
My mamy inhalator,ale M jest astmatykiem ,a Martynka jak poszła do przedszkola tez często chorowała i 2 razy miała inhalacje,więc się przydaje.Ja też korzystam jak zachoruję,więc warto inwestować w taki sprzęt,szczególniej w tak dobrej cenie ;-) .

Basza-już Cię dopisałam :-) .

Zgłoś nadużycie #4505 21 września 2013, 12:03

Kiniaa Gotowa na wszystko
Ece dokładnie....to malutki piłkarzyk w brzuszku rośnie:")
mąż tak się cieszy że będzie miał z kim w piłkę grać bo jest miłośnikiem piłki nożnej a córa woli raczej lalki ;)
masakra jaka to radośc bo od rana poczułam już 3 razy takie puknięcie....szczęście że na nowo mogę poczuc kopniaczki mojego drugiego dziecka....pamiętam że to takie zarąbiscie cudowne jak było z córeczką :) ))))
a ja kobietki wzięłam się za sprzątanie z przerwami tak hehe....upichcę obiadek i jak mi starczy energii to i ciacho się zrobi bo mamy gości wieczorem :) ))
miłego dzionka kobitki :) ))
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #4506 21 września 2013, 12:12

Anett Gotowa na wszystko
Kinia a nie mówiłam że się posypią kopniaki...? :) :) cieszę się razem z Tobą :)

Oj dzięki Wam chyba się skuszę na ten sprzęcik :) zresztą byłam ostatnio u przyjaciółki to akurat robiła swojemu małemu inhalacje i bardzo zachwalała, no i wiedziałam że zainwestuje w to jak się Niunio urodzi ale skoro teraz jest taka okazja to już podjęłam decyzję :) Jejku jak dobrze że Was mam! :) :)

Heh, mój Michał dzwonił do mnie teraz że jeszcze z grzybów nie wrócił a wyszedł koło 7, i nie wie kiedy wróci bo wiadra im się skończyły reklamówki też i teraz w bluzki zbierają :) z bratem swoim poszedł :) nieźle... :)
A ja nie wiem w co się ubrać do pracy jak zwykle :( standardowo spodnie dresowe ale co dalej ?? ? hmmm..... a im bliżej do wyjścia tym bardziej mi się spać chce xD

Zgłoś nadużycie #4507 21 września 2013, 12:22

[QUOTE=Ece
Wiecie jak leże na boku to Moj brzuch jest obok-dzis rano zauwazylam. :-) Tez tak macie?
Cześć krzyżowa kręgosłupa daje znać o sobie wieczorem,a w ciągu dnia nieustannie boli mnie w pachwinach i mam wrażenie ze poruszam się jak babcia. Z Martynką takie bóle miałam dopiero przed samym porodem.Dziś mam tez maksymalna hustawkę hormonalną-bez przerwy  ryczę-to jak uslyszalam o tej dziewusi 4-letniej,która czeka w stanie krytycznym w CZD na przeszczep wątroby po zjedzeniu muchomora sromotnikowego.Teraz leciała reklama o tym projekcie rządowym dofinansowania in vitro,ze posiadanie dzieci jest cudowne,ale droga dla niektórych kręta-i nie mogę...Rozklejam się jak stary siennik..[/QUOTE]

Ja ostatnio też łatwo się rozklejam-wystarczy że coś smutnego leci w tv lub sam widok czyichś łez. Więc nie jesteś sama :-) mi też tak brzuch "wędruje" hihi :-D hihi a najlepsze jest to jak sobie wtedy mój szkrabek przepływa :-D cieszę się wtedy jak głupia :-D na działkę jednak nie pójdę bo pada deszcz- więcej nie poogladam pogody na pewnej stacji. Już któryś raz z kolei zrobili mnie w konia.
Basza mam za 3 tygodnie :-) 11.10. I też nie mogę się doczekać! :-) tym bardziej że mój M.poraz pierwszy ze mną pójdzie i zobaczy naszą kruszynkę no i może w końcu okaże się jaka jest płeć :-)

Zgłoś nadużycie #4508 21 września 2013, 12:27

Anett współczuję że musisz iść do pracy i to jeszcze w sb. Mi by się strasznie nie chciało, choć niestety czeka mnie to za tydzień

Zgłoś nadużycie #4509 21 września 2013, 12:37

Anett Gotowa na wszystko
Oj Diaglab i mi się strasznie nie chce ale cóż - myśleć pozytywnie, myśleć pozytywnie, mysleć pozytywnie heh :)

Kochane miłego dnia, ja już mykam do pracy :*

Zgłoś nadużycie #4510 21 września 2013, 13:33

Dorota93 Supermama
to szykuje się nam imprezka na forum ! :D i to urodzinowa jeee ! A ja dzis na urodziny idę, jeszcze tylko włosy ułożyc i mogę iść ;p