Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #4391 19 września 2013, 12:31

Dorota93 Supermama
slyszalyscie Kobitki o tym: ? http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/komentarze/art,1317,przytulic-demonke... pozdrawiam z nad kawki :)

Zgłoś nadużycie #4392 19 września 2013, 13:13

kirsti30 Gotowa na wszystko
Witajcie kobiety.
Okazuje się że pracodawca, a raczej księgowa zrobiła mnie w jajo i ukradła kase z mojej pensji, pracodawca zatrudnia więcej jak 20 osób i powinnam dostać 100% takie info mam od zusu. Dzisiaj załatwiam aby przelewy szły na moje konto, będe miała dowód wpłat ile mi wydano. Wrrrrr ludzie.....

Pochwale się że wczoraj jak trzymałam ręke na brzusiu, poczułam kopniaka :D hihi. Nie mega mega, ale super uczucie, nadal nie moge uwieżyć że się stało, czekam z niecierpliwościa na kolejne.

Dzieczyny dajcie znać jak poszła wizyta u ginekologa :)

Zgłoś nadużycie #4393 19 września 2013, 13:15

Dorota93 napisał(a)

slyszalyscie Kobitki o tym: ? http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/komentarze/art,1317,przytulic-demonke... pozdrawiam z nad kawki :)

Dorota świetna sprawa z helloł kiti ;) . dziwie się że nie zakazali bolka i lolka za naszych czasów - popieranie homoseksualizmu czy królewna śnieżka - no spać z tyloma mężczyznami naraz ;) . Były teletubisie teraz hello kitty a kto później, hello ponny? a może barbie?

Zgłoś nadużycie #4394 19 września 2013, 14:34

diaglab Gotowa na wszystko
Wczoraj w jakichś wiadomościach o tym mówili- spojrzelismy z mężem na siebie i zaczęliśmy się śmiać. Niezłe jazdy niektórzy mają.
Kincia czekamy na relację :-) Qasha za 2 godz. Zobaczysz swojemalenstwo :-)
Kirsti30- a to sucz z tej księgowej, by zabierać kobiecie w ciąży pensję.

Zgłoś nadużycie #4395 19 września 2013, 14:40

babeluniek Gotowa na wszystko
Kirsti, gratuluję kopniaków :)
Jejku, niedługo będziemy je czuły tak na codzień, nie mogę się doczekać :)

Zgłoś nadużycie #4396 19 września 2013, 14:58

diaglab - dziękuje, właśnie jestem w trakcie załatwiania aby kasa wpływała na konto, coś wszyscy w firmie mnie zbywaja :( chyba nie jestem tam mile widziana. A szkoda, myślałam że kiedyś tam wróce, ale chyba się nie zapowiada. Czy wy też tak macie?

Babeluniek ja też nie moge się doczekać jak cały czas mały będzie świrował tam w brzuszku ;) . Hihihi. Mega happy :)

Zgłoś nadużycie #4397 19 września 2013, 15:00

chyba wezme się za szycie :) http://www.babymama.pl/przytulanka-original-cuski-p2119.html

Zgłoś nadużycie #4398 19 września 2013, 16:30

babeluniek Gotowa na wszystko
Kincia i Qasha! Opowiadajcie!

Zgłoś nadużycie #4399 19 września 2013, 17:21

kirsti30 napisał(a)

diaglab - dziękuje, właśnie jestem w trakcie załatwiania aby kasa wpływała na konto, coś wszyscy w firmie mnie zbywaja :( chyba nie jestem tam mile widziana. A szkoda, myślałam że kiedyś tam wróce, ale chyba się nie zapowiada. Czy wy też tak macie

Kirsti30 mam podobnie, jak chciałam iść teraz na L4 z powodu tego grzyba co na suficie był żeby nie nabawic się infekcji ( co niestety się nie udało bo już na drugi dzień mnie rozłożylo) to jeszcze perfidnie wmawiali mi że grzyb się zmniejsza (a prawie cały sufit już "zarastal")i mogę pracować- ich to nie obchodziło bo ja siedzę tam sama.postawiłam na swoim i kategorycznie powiedziałam że nie będę ryzykować i poszłam. Szef był wściekły ale mam to gdzieś. Ja zawsze szlam im na rękę aa odkąd powiedziałam im o ciąży to jeszcze bardziej mnie wyzyskuja. Jak faktycznie potwierdzi się już na 100% że nie będzie dla mnie pracy to w sumie uciesze się,bo warunki pracy wcale nie są tam rewelacyjne a w zimie to już tragedia-jest niecałe 15 st. W pomieszczeniach. Mam nadzieję że znajdę lepszą pracę gdzie indziej.

Zgłoś nadużycie #4400 19 września 2013, 17:23

A o robótkach ręcznych też ostatnio myślałam :-) ale bardziej z ubranek ;-)

Zgłoś nadużycie #4401 19 września 2013, 17:36

Konto usunięte
Hej !!! ale w kolejce się nasiedziałam wrr.. :( ale się doczekałam :D no więc potwierdziło się że to chłopiec,lekarz nie mógł go z żadnej strony złapać na usg,bo takie fikołki robił że nic widać prawie nie było :P lekarz śmiał się że na prawdę jest pobudzony :) a ja ani kropli kawy,ani herbaty czarnej nic co by go miało aż tak pobudzać :P poprostu będzie miał charakter za mną i M. :) na miejscu spokojnie nie usiedzi :P już czuję te nieprzespane noce... :D . Termin mi wyszedł na ostatni dzień stycznia ,a nie na 5 lutego ,także cały czas jest starszy o ten tydzień niż z terminu ostatniej miesiączki. Bardzo się cieszyłam że go widziałam znowu :) tym razem zabrałam ze sobą Mamę i razem oglądałyśmy jak próbuje włożyć sobie całą rączkę do buzki :D
dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków i miłe słowa i czekanie na mnie :D :*

Zgłoś nadużycie #4402 19 września 2013, 18:00

Kincia to świetnie! Gratuluję :-)

Zgłoś nadużycie #4403 19 września 2013, 18:08

No to jeszcze Qasha nam została :-)
Właśnie wtryniłam kanapkę z czosnkiem :-D chyba czeka mnie dziś spanie w salonie hihi :-D ale muszę pozbyć się tego kaszlu bo aż macica mnie boli :-(
Coś dziś dużo mamuś jest zajętych, forum zamiera :-D gdzie jesteście?

Zgłoś nadużycie #4404 19 września 2013, 18:28

Diaglab jak leżałam w szpitalu tez mnie rozłożyło konkretnie, mama przywiozła mi sok z czarnego bzu, a mój kupił mi syrop w aptece na bazie malin i czosnku, doktorek pozwolił 1 rutinoskorbin(ale brałam przez 3 dni) i poszło :) polecam sok z czarnego bzu, siła natury naprawde działa cuda.Zdrówka kochana.Ja raczej płakać za swoim pracodawca tez nie będe, ale troche przykro człowiekowi. Bardzo dobrze zrobiłaś że odeszłaś, nie wolno ryzykować zwłaszcza w takich warunkach.
Kincia - gratuluje, ale sie porobiło kolejny mężczyzna :) , ja mam dziwne przeczucie że będzie dziewczynka ostatnio :P

Zgłoś nadużycie #4405 19 września 2013, 18:30

Wyrywałam cukinie z ogórdka...już dostałam opie**l od mamy, że jak leżeć nie będe to do wracam do ojca....wruuum. No ale coś muszę robić :) ...

Zgłoś nadużycie #4406 19 września 2013, 18:36

qasha Fajna mama
kincia suuuper :)

ja też juz po :) u nas na 80% dziewczynka :) miała pępowinę miedzy nóżkami i lekarz cały czas coś tam doglądał :) wszystkie badania i pomiary ok :) waży już 363 g :)

Zgłoś nadużycie #4407 19 września 2013, 18:43

Qasha to super że wizyta udana :-) ja ostatnio też miałam ten sam problem z pępowiną :-D no to duża kobitka już z niej :-)
Kirsti30-dziękuję :-) niestety nie mam soku z czarnego bzu :-( został mi malinowy i z winogron. Mam nadzieję że mi to pomoże.

Zgłoś nadużycie #4408 19 września 2013, 18:46

kirsti30 napisał(a)

Wyrywałam cukinie z ogórdka...już dostałam opie**l od mamy, że jak leżeć nie będe to do wracam do ojca....wruuum. No ale coś muszę robić :) ...

Skąd ja to znam :-D Mnie tak opierdziela mój M. Jak coś chce porobic na działce :-D

Zgłoś nadużycie #4409 19 września 2013, 18:48

qasha - gratulacje :) girl power :) :)
diablaq - leż leż leż i pij, dużo pij i leż....leż..i pij...pij....leż.....i wkoło macieju ;)
kincia - a z tym terminem to czy by się nie kopneli? nie możesz nas opuścić .... :( noooo
bąbel smyra że hej ;) może nie czuje kopnięć dzisiaj, ale smyrky smyrku za każdym razem jak dłużej siedze..... :D

Zgłoś nadużycie #4410 19 września 2013, 19:19

[QUOTE=kirsti30
diablaq - leż leż leż i pij, dużo pij i leż....leż..i pij...pij....leż.....i wkoło macieju ;)
[b
bąbel smyra że hej ;) może nie czuje kopnięć dzisiaj, ale smyrky smyrku za każdym razem jak dłużej siedze..... :D [/QUOTE]
W koło Macieja powiadasz :-D mój mąż ma tak na imię więc on o to już napewno się zatroszczy :-D cały dzień leze i pije soki :-)
Ja też czuję smyrnięcia maleństwa :-) fajnie tak przepływa z boku na bok a czasami przez brzuch czuje a nawet widać takie wybrzuszenie-albo to główka albo pupka hihi :-D super uczucie
A gdzie Ece i Dorota93?- jakoś tak pusto jak się nie odzywają. Ece nie wiem co robić na jutro na obiad :-D podsuń jakiś pomysł, zawsze zrobisz mi ochotę na coś :-D