Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #431 14 czerwca 2013, 11:13

KiedysMusiSieUdac Supermama

angel napisał(a)

Witam kobietki przepraszam ze dopiero teraz wam pisze ale miałam młyn rano ale do rzeczy :) wiec tak kopiłam dwa testy dla przekonania z apteki pink test i z kauflandu i tan z apteki POZYTYWNY :) a z kauflandu negatywny chociaż pisze na nim ze wykrywa już dwu dniowa ciąże siedem dni przed okresem... powtórka jeszcze testu za dwa trzy dni jakby sie nic nie wydążyło :)

angel gratuluję :) wklej zdjęcie :)
Wszystko jest możliwe gdy tylko w to wierzysz

Zgłoś nadużycie #432 14 czerwca 2013, 11:18

Konto usunięte

angel napisał(a)

Witam kobietki przepraszam ze dopiero teraz wam pisze ale miałam młyn rano ale do rzeczy :) wiec tak kopiłam dwa testy dla przekonania z apteki pink test i z kauflandu i tan z apteki POZYTYWNY :) a z kauflandu negatywny chociaż pisze na nim ze wykrywa już dwu dniowa ciąże siedem dni przed okresem... powtórka jeszcze testu za dwa trzy dni jakby sie nic nie wydążyło :)

gratulacje kochana!!:**

Zgłoś nadużycie #433 14 czerwca 2013, 11:22

angel Fajna mama
dziękuje później spróbuje wkleić bo teraz nie mam jak :)

Zgłoś nadużycie #434 14 czerwca 2013, 11:26

Konto usunięte

angel napisał(a)

dziękuje później spróbuje wkleić bo teraz nie mam jak :)

szkoda:*

Zgłoś nadużycie #435 14 czerwca 2013, 11:33

angel Fajna mama
jestem na firmie u W jak będę w domu to spróbuje wklejić bo tesciory w domku zostały. musze sie teraz do ginia zapisać ale sie ciesze i boje jednocześnie...

Zgłoś nadużycie #436 14 czerwca 2013, 11:36

angel Fajna mama
jak gin potwierdzi to powinnien być 4/5 tydzień :)

Zgłoś nadużycie #437 14 czerwca 2013, 11:37

Konto usunięte

angel napisał(a)

jak gin potwierdzi to powinnien być 4/5 tydzień :)

super

Zgłoś nadużycie #438 14 czerwca 2013, 12:05

karanga Supermama

angel napisał(a)

No wspaniale :D czyli jednak warto kupować testy z apteki jak porządny człowiek a nie taniaki z marketów :)

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai_R3y5RPQEUdG1LWkFkS25pNTNncnZBZUlGblhUcEE#gid=0 

Zgłoś nadużycie #439 14 czerwca 2013, 12:09

KiedysMusiSieUdac Supermama

karanga napisał(a)

No wspaniale :D czyli jednak warto kupować testy z apteki jak porządny człowiek a nie taniaki z marketów :)

he ja miałam testy z allegro po 1.60 zł za sztukę i były świetne pokazały mi ciąże 3 dni przed @ :) jak by ktoś chciał mogę podać linka aha od tego samego sprzedawcy miałam też owulacyjne i też są super wyraźne :)
Wszystko jest możliwe gdy tylko w to wierzysz

Zgłoś nadużycie #440 14 czerwca 2013, 12:23

karanga Supermama

KiedysMusiSieUdac napisał(a)

he ja miałam testy z allegro po 1.60 zł za sztukę i były świetne pokazały mi ciąże 3 dni przed @ :) jak by ktoś chciał mogę podać linka aha od tego samego sprzedawcy miałam też owulacyjne i też są super wyraźne :)

Ja teraz kupiłam jeden taki ciążowy na spróbowanie z allegro za całego złocisza :D Zobaczymy kiedy się przyda :)

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai_R3y5RPQEUdG1LWkFkS25pNTNncnZBZUlGblhUcEE#gid=0 

Zgłoś nadużycie #441 14 czerwca 2013, 12:34

luxurious Supermama
angel GRATULACJE!! :)

Zgłoś nadużycie #442 14 czerwca 2013, 12:36

luxurious Supermama

anusiaczek napisał(a)

Nie, z domu. Nie pracuje, jestem z 15 miesięczną Julcią w domu, a ona nie zawsze da mi coś więcej napisać :)

aaa Julcia nie daje pisac :)

Zgłoś nadużycie #443 14 czerwca 2013, 12:56

anusiaczek Zaprawiona w bojach

luxurious napisał(a)

aaa Julcia nie daje pisac :)

Niedawno zasnęła więc mogę coś więcej napisać.Nie wiem jak u Was ale ja mam wilczy apetyt....i zachcianki po których znów mdłości i odrazę do jedzenia. Wczoraj zjadłam pól dużej pizzy po obiedzie, dzisiaj już jeden obiad...hmm póki co waga w miejscu stoi.
Angel- gratulację

Zgłoś nadużycie #444 14 czerwca 2013, 13:09

luxurious Supermama

anusiaczek napisał(a)

Niedawno zasnęła więc mogę coś więcej napisać.Nie wiem jak u Was ale ja mam wilczy apetyt....i zachcianki po których znów mdłości i odrazę do jedzenia. Wczoraj zjadłam pól dużej pizzy po obiedzie, dzisiaj już jeden obiad...hmm póki co waga w miejscu stoi.
Angel- gratulację

Z takim 15 miesiecznym dzieciaczkiem w domu to jeszcze jest sporo pracy :) Ale bedzie mala roznica miedzy dzieciaczkami.
No ja jakos nie mam mdlosci. 3 dni mi tylko tak bylo zle :/ ale teraz to normalnie :) gdyby nie to ze nie mam @ a na tescie II krechy to bym nie wiedziala ze w ciazy jestem . A Ty juz bylas u lekarza? Ja na razie na sniadanko buleczka z wedlinka na drugie sniadanko kubek koktajlu? tak to sie to pisze haha? truskawkowego z mlekiem bez cukru a na obiad bedzie pomidorowa haha :)

Zgłoś nadużycie #445 14 czerwca 2013, 13:10

luxurious Supermama
anusiaczek spoko migotka w avatarze. Mala mi znaczy sie :)

Zgłoś nadużycie #446 14 czerwca 2013, 13:15

Konto usunięte
trzeba zupe zagrzac zaraz a mam lenia

Zgłoś nadużycie #447 14 czerwca 2013, 13:19

anusiaczek Zaprawiona w bojach

luxurious napisał(a)

Z takim 15 miesiecznym dzieciaczkiem w domu to jeszcze jest sporo pracy :) Ale bedzie mala roznica miedzy dzieciaczkami.
No ja jakos nie mam mdlosci. 3 dni mi tylko tak bylo zle :/ ale teraz to normalnie :) gdyby nie to ze nie mam @ a na tescie II krechy to bym nie wiedziala ze w ciazy jestem . A Ty juz bylas u lekarza? Ja na razie na sniadanko buleczka z wedlinka na drugie sniadanko kubek koktajlu? tak to sie to pisze haha? truskawkowego z mlekiem bez cukru a na obiad bedzie pomidorowa haha :)

W 5 tygodniu musiałam zadzwonić do swojego gina, bo miałam brązowy śluz. Kazał mi przyjechać w następny dzień do niego do szpitala. Na usg okazało się że pęcherzyk jest o tydzień młodszy, co mogło wskazywać na to, że owu była pózno albo ciąża się nie rozwija.... Miałam zrobić bete i przyjechać na kolejne usg za 4 dni. Beta ładnie przyrastała, a na kolejnym badaniu wyszło, że pęcherzyk urósł i jest w środku mała kropeczka :) . Teraz we wtorek mam przyjść jeszcze raz by sprawdzić czy akcja serca jest.Jak będzie ok to pewnie każe mi przyjść za miesiąc już do niego normalnie na wizytę. Odziwo przy tym drugim usg pęcherzyk nie był już młodszy tylko jego wielkość odpowiadała dokładnie dacie Om.... :)

Zgłoś nadużycie #448 14 czerwca 2013, 13:48

angel Fajna mama
A co sie dzieje z motylkiem ? bo cos jej nie widze :)

Zgłoś nadużycie #449 14 czerwca 2013, 13:52

angel Fajna mama
a co myślicie o zapinaniu pasów w aucie bo ja bardzo dożo jeżdżę nieraz bywają dni ze praktycznie z niego przez kilka godzin nie wysiadam mąż sie śmieje ze w samochodzie urodze :)

Zgłoś nadużycie #450 14 czerwca 2013, 13:53

karanga Supermama
Anusiaczek skoro masz 15m-cznego bąbelka to zapraszam Cię do wątku marcowych mam 2012r. :) jeśli tylko chcesz oczywiście :) http://fajnamama.pl/forum/temat/klub-marcowych-mamus-i-tatusia-2012r