Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #4331 18 września 2013, 12:33

mamaJulki Zadomowiona
Hej wpadłam na chwilkę aby pozdrowić lutowe mamusie i poczytac co tam u Was :) Dzisiaj mam wizytę i ciekawa jestem czy potwierdzi się wcześniejsza wersja że to synek :) postaram się częściej zaglądać .

Zgłoś nadużycie #4332 18 września 2013, 12:38

Anett Gotowa na wszystko
No zobaczymy co to będzie :) uciekam do pracy :)

Do wieczora! Trzymajcie się cieplutko razem ze swoimi brzuszkami :*

Zgłoś nadużycie #4333 18 września 2013, 13:12

Konto usunięte
qasha jutro czeka nas USG !!! :D jestem podjarana :P a Ty ?? ?
kurier właśnie zabrał tablet do naprawy :) Biorę mojego kota i jadę na działkę do męża zobaczyć czy nasz domek coś urósł :) no i przy okazji powdycham powietrze z lasu ,a nie te spaliny z miasta :) trzymajcie się !!! mam nadzieje że naprawią szybko mi tablet i wtedy będę mogła cały dzień na forum siedzieć :D

Zgłoś nadużycie #4334 18 września 2013, 13:58

Dorota93 Supermama
no byloby super, mialabym towarzystwo bo kazdy w pracy a ja na forum :P

Zgłoś nadużycie #4335 18 września 2013, 14:42

qasha Fajna mama
kincia nooo :D ja też chodzę z zacieszem na buzi :D
już nie mogę się doczekać ;)

na którą Ty masz wizytę? ja na 16.30 :)

Zgłoś nadużycie #4336 18 września 2013, 14:45

babeluniek Gotowa na wszystko
Ale Wam zazdroszczę tych nadchodzących wizyt! Ja jeszcze tyle czasu muszę czekać... :P

Zgłoś nadużycie #4337 18 września 2013, 14:50

Dorota93 Supermama
ja tez Wam zazdroszczę, że to juz jutro ! :)

Zgłoś nadużycie #4338 18 września 2013, 15:41

kirsti30 Gotowa na wszystko
Witajcie :)
Byłam na ,,przeglądzie'' u gin. i zredukował mi tabletki :) spasmolina w razie ataku, a luteina 2x dziennie, dobrze bo myślałam że mi zęby pójdą niedługo.
Dorota- poszłam do nowego ginekologa :) uff :) mam to za sobą i z tego co widzę to on też jest przeciwko teoriom doktorka noska. Wrrr z daleka od takich ginekologów. Teraz chodze na kase chorych. Czekają mnie jeszcze badania no i polecił aby w 21 tyg. zrobić usg, może na 100% dowiemy się płci maleństwa.
W październiku jade do swojego, ginekolog nie widzi zaztrzeżeń :) hihi. Tylko wszystko z głową oczywiście.
Dzisiaj przyjechałam do swojego domku, wyfrunełam spod skrzydeł rodziców :D wolność, nie narzekam bo wszystko na zawołanie miałam podane. Ale obiacałm że w weekendy bede u nich.
Aha i najwazniejsze, mój dostał dcyzje o przeniesieniu :) od 1 grudnia będziemy razem :D fiu fiu. Zaczyna się dziać to wszystko :)
Pozdrawiam was :D

Zgłoś nadużycie #4339 18 września 2013, 15:53

qasha Fajna mama
kirsti no to suuuuuper wiesci ;)

a ja już witam z domku :)

Zgłoś nadużycie #4340 18 września 2013, 16:09

pola1605 Świeżo upieczona
Witam dziewczyny! :) Jestem nowa na forum. Postanowiłam napisać bo widzę, że jest tutaj super atmosfera. Wy pewnie tak samo jak ja nie możecie już doczekać się przyjścia dzieciątka. Czekam teraz na usg połówkowe, które będę miała dopiero za 4 tygodnie a już bardzo chciałabym znać płeć. Usg 3d po 1 trymestrze miałam w 14 tygodniu i wtedy pani doktor stwierdziła że na 80% jest to dziewczynka bo maluszek współpracował i ładnie się rozkraczył i ukazały się podobno tworzące się wargi sromowe. Jestem bardzo ciekawa czy płeć się potwierdzi :)

Zgłoś nadużycie #4341 18 września 2013, 16:21

diaglab Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Ale Wam zazdroszczę tych nadchodzących wizyt! Ja jeszcze tyle czasu muszę czekać... :P

Babeluńku łączę się z Tobą w bólu ale pociesza mnie fakt że nie jestem sama i że razem mamy usg w tym samym dniu :-D
Witam nowe mamusie na naszym forum :-) fajnie że jest nas coraz więcej

Zgłoś nadużycie #4342 18 września 2013, 16:29

diaglab napisał(a)

Babeluńku łączę się z Tobą w bólu ale pociesza mnie fakt że nie jestem sama i że razem mamy usg w tym samym dniu :-D
Witam nowe mamusie na naszym forum :-) fajnie że jest nas coraz więcej

Ja się juz pogubiłam, faktycznie nas przybyło :) hihi przebijemy styczniówki :D

Zgłoś nadużycie #4343 18 września 2013, 16:32

Kirsti, ale super, że wszystko się tak układa! Ze zdrówkiem lepiej no i niedługo będziesz miała swojego ukochanego przy sobie :)

Witaj Pola :) Cieszymy się, że dołączyłaś :) Napisz może coś o sobie, skąd jesteś, czy to Twoja pierwsza ciąża?

Diaglab, ja ciągle myślę o Tobie, jakbyśmy miały razem iść na tą wizytę :P

Zgłoś nadużycie #4344 18 września 2013, 16:53

pola1605 Świeżo upieczona
Jestem z Wrocławia, to moja pierwsza ciąża, która była dla nas wielką niespodzianką i jest dużą radością. Miałam z nią na początku troszkę problemów i zawirowań, łącznie z tym, że w 6 tygodniu ciąży trafiłam na pogotowie z plamieniami gdzie usłyszałam, że moja ciąża jest obumarła i natychmiast mam się poddać zakończeniu ciąży... Pokierowałam się moją intuicją i nie zgodziłam się wychodząc z oddziału na własną odpowiedzialność... Teraz jestem szczęśliwie w 17, prawie już w 18 tygodniu ciąży a wszystko rozwija się bez komplikacji. :) A tak poza tym to 12 października z Lubym bierzemy ślub i jestem pełna obaw czy dam radę na przyjęciu bo nie chciałabym przesiedzieć całej imprezy, a muszę powiedzieć, że moje wiązadła przy dłuższym dreptaniu nie dają mi spokoju... Ale cóż, jeśli trzeba będzie to będę siedziała i zajadała się pysznościami, w końcu czego nie robi się dla maluszka. :)

Zgłoś nadużycie #4345 18 września 2013, 16:59

Pola, widzę, że u nas październik miesiącem ślubów :)
Ja wychodzę za mąż 5 października a Dorota tego dnia, co Ty :) Gratuluję :)
I podziwiam, że nie dałaś się lekarzom... Podobno często słyszy się takie historie, że niby ciąża obumarła a jednak wszystko okazuje się w porządku.
Z Wrocławia chyba nikogo nie mamy, ale ja pochodzę z Wałbrzycha, to po sąsiedzku ;)

Zgłoś nadużycie #4346 18 września 2013, 17:16

Dziewczyny a jak u was z ruchami babelków?
Ja czuje zabawne mrowienia i łaskotania ale kopniaków nie wydaje mi się. Ponoć jak kopnie to się bedzie wiedziało...boje się że przegapie :(

Zgłoś nadużycie #4347 18 września 2013, 17:21

Kirsti, nie przegapisz :)
Ja wcześniej miałam tylko bąbelki i łaskotki aż tu nagle takie stukanie :) Nie sądzę, żeby dało się przegapić :)

Zgłoś nadużycie #4348 18 września 2013, 17:38

Ece Gotowa na wszystko
Witam nowe mamusie i Gratuluję Wa-Pola16.05 i Ewa90.Jeśli chcecie dopisać się do naszej tabelki to prosze o dane na pw.Tabelka mozecie podejrzeć-link do jest w moim podpisie :-) .
Pola-ciesze się,ze wszystko sie u Ciebie dobrze skończyło i zaufalas swojej matczynej intuicji :-)
Kirsti30-super,ze wszystko zaczyna się układać :-) .
Babeluniek jak zakupy? Pochwal się Kochana :-) .
MamaJulki-trzymamy kciuki za wizytę-melduj koniecznie po :-) .
Kiniaa-czuję,ze na kolacje będzie powtórka tego kakao-u mnie chyba ta a dopiero się zaczęla :-) .
Faktycznie pazdziernik obrodził nam w forumowe śluby :-) .

Wreszcie udało mi się wygrać z mdlosciami-zalatwilam je wodą z ogórków kiszonych ;-) :-) .Kropeczce chyba tez smakowalo,bo bombarduje część środkowa brzuszka ;-) :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #4349 18 września 2013, 17:43

Ece Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

Dziewczyny a jak u was z ruchami babelków?
Ja czuje zabawne mrowienia i łaskotania ale kopniaków nie wydaje mi się. Ponoć jak kopnie to się bedzie wiedziało...boje się że przegapie :(

Spokojnie Kochana,to zalezy gdzie masz łożysko, ja mam bardzo nisko, wiec czuję jak mnie nieustannie naparza ta mała piłkarka. Z Matyną było dokladnie tak samo, wiec bylam przekonana,ze skoro mocno bryka,to pewnie chlop będzie ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #4350 18 września 2013, 18:05

Ja wybrałam się przede wszystkim po żakiet, w razie jakby mi było zimno na ślubie, żeby mieć coś cieplejszego, bo sukienka ma odkryte ramiona. Kupiłam dwa ;) Najpierw jeden w reserved, ładnie na mnie leży ale potem w h&m znalazłam inny i wydał mi się bardziej elegancki i jakoś tak szczuplej w nim wyglądam. Któryś oddam, albo ten z reserved wymienię na inny kolor, bo on taki na codzień fajny ale nie przepadam za bielą.

Ece, ja też mam mdłości, wczoraj rano to nawet wymiotowałam ale przyniosło mi to ulgę.

Też mam wielką chęć na kakao, ale nie toleruję produktów mlecznych. Te wczorajsze wymioty były zaraz po jogurcie. Po najmniejszej ilości mleka mi niedobrze, jajka też mi szkodzą. Niezbyt dobrze...