Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #4231 17 września 2013, 9:43

Konto usunięte
a jak tam Twój brzuszek ,urósł coś ? :)

Zgłoś nadużycie #4232 17 września 2013, 9:59

Dorota93 Supermama
dawno zdjęć nie robiłam :) ja tak na codzien nie widzę, bo w dresach chodzę :) Dopiero na zdjęciach widzę. A Ty jak ? Pokaż się :)

Zgłoś nadużycie #4233 17 września 2013, 10:03

Dorota93 Supermama
na 12:00 przymiarka, aaaaa ! :D

Zgłoś nadużycie #4234 17 września 2013, 10:24

babeluniek Gotowa na wszystko
Cześć :)
Wczoraj wieczorem poczułam prawdziwe kopniaki! To już nie były tylko bulgotki... Zjadłam sernik i po chwili pomyślałam o śledziu w śmietanie :P Powiedziałam do M., że chyba zjem tego śledzia i w tym momencie kop! :) M. szybko dotknął i też poczuł stukanie :)

Zgłoś nadużycie #4235 17 września 2013, 10:28

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Cześć :)
Wczoraj wieczorem poczułam prawdziwe kopniaki! To już nie były tylko bulgotki... Zjadłam sernik i po chwili pomyślałam o śledziu w śmietanie :P Powiedziałam do M., że chyba zjem tego śledzia i w tym momencie kop! :) M. szybko dotknął i też poczuł stukanie :)

ale super ! ! ! :) GRATULACJE ! :)

Zgłoś nadużycie #4236 17 września 2013, 10:49

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry kobietki :) JESTEM! :) Taka byłam zaganiana przez cały weekend, że nawet nie miałam kiedy się odezwać... A wczoraj tylko wstałam i do pracy, ledwo zdążyłam na drugą zmianę hi hi a wieczór też mi zleciał nie wiadomo kiedy :)
Ale zacznę od soboty, która była dość pechowa - od fryzjera prosto pojechałam na poprawkę, na którą po pierwsze się spóźniłam (przez tych strajkujących) więc pisałam z inną grupą, czekałam godz na wyniki i nie zaliczyłam :( w domu byłam koło 14 z bólem głowy ale wystroiłam się na wesele, już się zapakowaliśmy już mieliśmy wyjeżdżać a w ostatniej chwili nawalił nam samochód. I wszystko trzeba było przepakować z jednego do drugiego, oczywiście spóźniliśmy się na ślub ale to nieistotne, okazało się że z tego wszystkiego w poprzednim aucie została bombonierka, na szczęście koło kościoła był mały sklepik z ostatnią jedyną bombonierką heh. A wesele bardzo fajne ale ja się nie wyszalałam, mimo że bardzo chciałam to nie miałam siły, wzdęcia mi ostro dokuczały... ALE TO WSZYSTKO NIEWAŻNE :) Wszystko wynagradzał mi Niuniutek! :) Pisałam Wam w piątek że pierwszy raz tak mnie wyraźnie skopał :) i od tamtej pory co chwilę czuję jak się wierci, kopie :) no wspaniałe :) i nawet Michałowi udało się poczuć o 2 w nocy na weselu kopniaczka, tylko przyłożył rękę i już :D jest wniebowzięty :D
O, tyle u mnie.... :) a dziś deszczowo i śpiąco... :)
Miłego dzionka :*

Zgłoś nadużycie #4237 17 września 2013, 10:53

Anett, przykro mi z powodu niezaliczonej poprawki ale widzę, że bobasek wynagrodził Ci to :)
Gratuluję i cieszę się razem z Tobą :D

Zgłoś nadużycie #4238 17 września 2013, 11:01

Dorota93 Supermama
Anett i tak czuć pozytywy z Twojej wypowiedzi :) Ja juz gotowa i za pol godzinki jade na przymiarkę :) Aj.
Dziewczyny w ogóle doradźcie mi:
Na drugi dzien po weselu zabieramy rodzine na obiad ( z lenistwa, bo komu sie bedzie chcialo gotowac, a mamy przeszlo 30 przyjezdznych gosci). I moje pytanie.... W co ja sie mam ubrac? :D

Zgłoś nadużycie #4239 17 września 2013, 11:04

Dorota, na pewno elegancko :) Jakaś ładna sukienka, może żakiet :) Myślę, że najlepiej tak skromnie ale ładnie i elegancko :)

Zgłoś nadużycie #4240 17 września 2013, 11:07

Dorota93 Supermama
ja bardzo lubie skromnie i z klasą :) I tak muszę coś kupić, bo jedyne ubrania dobre na mnie to bluzki typu oversize i spodnie ciazowe :D I leginsy i dresy :D
Dzis po przymiarce rozejrze sie po sklepach, cykne se fotki w przebieralni i mi potem pomożecie, co ? :)

Zgłoś nadużycie #4241 17 września 2013, 11:19

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!

Witam się znad 2 śniadania. Na pierwszym bylam w pracy,żeby mi smutno samej nie bylo-remont powoli posuwa sie do przodu-moze w piątek skończą.
Qasha-ja tez uwiebiam takie zestawienie w serniku-ser,wiśnie,mak i polewa z czekolady.Mniam!!
Diaglab-dbaj o siebie Kochana,cale szczęście, ze jestes na l4-grzyby sa przeciez bardzo toksyczne-w sumie sam pracodawca do czasu ich usuniecia powinien Cię odsunąć od pracy w tak szkodliwych warunkach.Cieszę się,ze slyszałaś serduszko-to niezapomniane.A łożysko wraz z brzuszkiem sie podniesie,bo mam to samo,bardzo nisko polozone,ale cale szczęscie nieprzodujące.
Babeluniek-gratki skończonego tygodnia i pierwszych kopniaczkow. :-)
Anett-gratki skończonego tygodnia i kopniaczkow :-) .Fajnie nasze połówki reaguja na te kopniaczki-miny bezcenne i to niedowierzanie. A co do egzaminu to trudno- następnym razem się uda :-) .Co do wzdęć to rozumiem Cię-u mnie też powracają podobnie jak mdłości.
Dorotka -powodzenia na przymiarce,jak dasz rade trzasnij fotkę, żebyśmy mogly Cie w sukni zobaczyć :-) .
Kincia-u nas tez paskudnie, pada od rana,bez kaloszy ani rusz.
Miłego dzionka Kobietki :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #4242 17 września 2013, 11:22

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

ja bardzo lubie skromnie i z klasą :) I tak muszę coś kupić, bo jedyne ubrania dobre na mnie to bluzki typu oversize i spodnie ciazowe :D I leginsy i dresy :D
Dzis po przymiarce rozejrze sie po sklepach, cykne se fotki w przebieralni i mi potem pomożecie, co ? :)

Pomozemy :-) :-) ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #4243 17 września 2013, 11:30

Anett Gotowa na wszystko
Tak tak kopniaczki są bezcenne :) Dorotka93 bo ja zawsze staram się myśleć pozytywnie :D czasem ciężko ale chociaż się staram, mam nadzieję że mój synuś odziedziczy w pełni ten optymizm po mamusi :)
Masz rację Ece ja też się nie przejmuję tą poprawką, są sprawy ważne i ważniejsze :) faktycznie pełny tydzień :)

Zgłoś nadużycie #4244 17 września 2013, 11:48

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witam wszystkie przyszle mamy
dziewczyny gratuluje pierwszych kopniaczkow :)
my czekamy z niecierpliwoscia i wysłuchujemy z mężem :)
moze niedługo i ja sie pochwale :)
pozdrawiam choc deszczowo to z usmiechem na twarzy :) nie wiem jak Was ale mnie humorki nie dopadly-chodze rozpromieniona i całą tą ponurą aurę za oknem przeganiam :) tak przynajmniej mówią dookoła
No bo jak tu sie nie cieszyc kiedy takie słoneczko nam w brzuszkach siedzi :D

Zgłoś nadużycie #4245 17 września 2013, 11:49

Konto usunięte
Dorota nie wiem czy mój dużo urósł ,bo z lenistwa zdjęcia przestałam robić :( ale strasznie mam napięty ten brzuch ,jakby mi skóry nie starczyło... czekam na fotki i chętnie doradzę !! :) aa i dodaj koniecznie fotkę sukni!! :D kocham suknie ślubne :)
Bąbeluniek bardzo się cieszę że mogliście odczuć te kopniaczki razem :) bardzo fajne uczucie ,co nie ? :P
Anet a tak mocno kciuki za Ciebie trzymałam ,a tu nic nie dało :( wszystkiego naj z okazji 19-nastego :)
Ece miłego dzionka Kochana :*
też napina Wam się tak skóra na brzuchu ? mnie aż to boli ,jak dłużej stoje w miejscu :(

Zgłoś nadużycie #4246 17 września 2013, 11:55

Anett Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Anet a tak mocno kciuki za Ciebie trzymałam ,a tu nic nie dało :( wszystkiego naj z okazji 19-nastego :)

Kochana dziękuję za kciukasy ale niestety nie poszczęściło mi się tym razem, mimo to doceniam bardzo :) :)

Biorę się za szykowanie do pracy...

Zgłoś nadużycie #4247 17 września 2013, 12:00

Niutka26 Gotowa na wszystko
kincia ja tez mam tak napiętą skóre że aż czasem boli :/ ale to znak ze brzuszek rosnie a z nim nasze maleństwo :)

Zgłoś nadużycie #4248 17 września 2013, 12:01

Ece Gotowa na wszystko
Kincia-mnie strasznie boli skóra albo więzadla od tego rodciągania -wnętrze ud,pachwiny,spojenie lonowe i boki brzucha.Mam problem z przekładaniem się na bok,bo tez lapie mnie mocny bol brzucha.Ale oddycham przez usta i czekam az minie.Dwa razy dziennie smaruję się bioilem i musze pomyśleć o wiekszych stanikach,bo ciasno mi sie robi.Nie wspomnę juz jak swędzą-od drapania aż mi male wylewy krwi się robią.

Zgłoś nadużycie #4249 17 września 2013, 12:06

Ece Gotowa na wszystko
A mozecie stac na jednej nodze,bo mnie wtedy boli mocniej brzuch.To samo jak próbuję podbiec kawałek-jakby te okolice miały mi eksplodować.

Zgłoś nadużycie #4250 17 września 2013, 12:14

Ece Gotowa na wszystko
Najgorsze jest to ,że ta skóra sie naciaga coraz bardziej i za chwilę, będę miala problem Z robieniem sobie zastrzyków w brzuch.